>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP World Tour Finals, Londyn - 13.11.2016-20.11.2016

Status
Zamknięty.
zlatan97 286

zlatan97

Użytkownik
Milos Raonić -3.5 gema BET 365 1.83
Dla mnie to jest lokata. Nie ma sensu, żebym pisał jak podczas tego turnieju wygląda gra Dominika a jak RAO. Postaram się popatrzeć na to spotkanie trochę inaczej. Ogólnie Thiem w 1 jak i 2 meczu miał w swoim wykonaniu 1 set dobry a potem zjeżdżał z poziomem. Hipotetycznie załóżmy, że Thiem wygrywa po walce 1 seta 7:6( chociaż jest to jak dla mnie nierealne) to drugiego jak i trzeciego seta na spokojnie ogarnie, wypełniając to handi. Granie czystego 2:0 uważam za bardziej ryzykowne niż granie mojego handi. Kursy na te 2 zdarzenia są bardzo zbliżone. Nie wierzę w inne rozstrzygnięcie. Pozdrawiam ????
Lekko nie było, ale co mamy ? ???? ++++
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
L 0

lokotoko

Użytkownik
Djokovic -Goffin powyżej 18,5 gema - 1.49 Pinnacle
Goffin +1,5 seta - 2,85 Pinnacle

Pierwsze zakład gram razem z bryan&#39;ami i raonicem.

Goffin swoją drogą, ładną niespodziankę dostał w postaci występu w Londynie. O jego motywację się nie martwię. Trochę wypoczął, jakiegoś bagażu psychicznego względem djokovica nie ma, bo posmakował już z nim smak zwycięstwa.
Uważam, że jeśli przegra nawet 2:0 to powinien zrobić 4:6 3:6.
Kurs na +1,5 seta też bardzo ładny.
 
guernica 584

guernica

Użytkownik
W jakiej nędznej formie co wy powtarzacie jakieś kompletne bzdury. Pokaż mi zdjęcie nie wiem zrzut z np highlights z meczu z nishikorim gdzie on wygląda na spasionego.

Dokładnie. Zachęcony opiniami, że Stan się jeszcze bardziej spasł obejrzałem wczorajszy mecz z Chorwatem. I prawdę mówiąc jestem w szoku. On wygląda nawet lepiej niż wcześniej, więc niektórzy powinni chyba przetrzeć ekran telewizora albo udać się do okulisty.
 
neuziss 766

neuziss

Użytkownik
Herbert/Mahut-Kontinen/Peers
Typ: Win Kontinen/Peers 1.97 Unibet ✅
Analiza:
Zgadzam się w 100% z Macko18, Kontinen/Peers sa w mega formie natomiast Herbert/Mahut w katastrofalnej co pokazali wczoraj w meczu z Lopezami popełniajac podwójne błędy serwisowe w decydujacych momentach meczu. Jedyne czego się boje to to że Peers i Kontinen będa zbyt wyluzowani bo przecież i tak już mają awans ale mam nadzieję, że nie odbije im szajba. Kursy spadły już z 2,30 do 1,97 i myślę że spadną do 1,80, więc to też pokazuję że buki sie mylili. Ja z rana przyczaiłem się jeszcze na 2,25 ;).

Podajemy aktualny kurs, a nie ten zagrany, bo to się mija z celem. /Macko18
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
H2H nie ma żadnego znaczenia, najpierw Cilić ogrywa Djoko z którym miał 0/14, a potem przegrywa z Isnerem 6/0. Liczy się tu i teraz, a aktualnie Wawrinka jest w opłakanej formie, męczy się z graczami poziomu challenger (Chiudinelli) albo z nimi przegrywa (Mischa).
To jest tylko odstępstwo od reguły, a mawiają, że wyjątek tylko to potwierdza. Wystarczy sobie sprawdzić ile można zarobić grając w ciemno na faworytów w takich meczach, a ile by się straciło grając w drugą stronę. Czysta matematyka z punktu widzenia statystycznego.
Już niejednokrotnie taka sytuacja na WTF była ;).
???? Djokovic N. - Goffin D.
Goffin D. +1,5 seta ::: 2,95 ::: 0,5/3 Pinek ⛔
H2H 4:0 z lat 2013-2016. Djokovic jak już większość wie nie gra swojego najlepszego tenisa już od jakiegoś czasu, jest spokojnie do ugryzienia. Urwał mu set Thiem i Raonic gdyby miał mocniejszą psychikę spokojnie by to zrobił.
Typ trochę życzeniowy, ale Serb tutaj wychodzi już z 1 miejsca więc motywacji może zabraknąć, a z tym u niego jest problem u niego od dłuższego czasu.
Kiedyś przegrał tutaj z Tipsarevicem, w fazie grupowej z Federerem bodajże rok temu by później z nim wygrać spokojnie w finale. Goffin wszedł tutaj za Gaela Monfilsa, więc mecz dla niego bardziej turystyczny, dla kibiców. Kurs 7,00 w meczu o nic to moim zdaniem trochę przesada, aktualnie w Bet365 jest taki, najwyższy, w żadnym innym nie ma, to trochę dziwne, że jeszcze nie spadło.
W 2014 roku, Raonic zrezygnował z 3 meczu, wszedł za niego David Ferrer i urwał seta Nishikoriemu.
Wynik: 6:1 6:2
 
magik90 3K

magik90

Użytkownik
Novak -4.5 @ 1,61 Unibet ✅
Novak 2:0 @ 1,47 Unibet ✅

Wow. Nie rozumiem jak można pakować się w Belga. Dwidek, owszem jako rezerwowy tutaj, ale czy się spodziewał gry? Wątpię, choć ja na jego miejscy gdy w turnieju jest taki pajac jak Monfil to wszystkiego bym się spodziewał, ale cóż, wariat dał zarobić i poleciał. Goffin nie jest przygotowany, on już jedną nogą na wakacjach. Kiedy grał ostatnie spotkanie? 2 tygodnie temu z Cilicem, gdzie przegrał w dwóch setach. To nie jest Novak, że on może skakać tylko po Szlemach i je wygrywać bez rozruchu. Nie czytam nawet gadek iż Novak może odpuścić bo takie bajki to...no. Sprawa jest banalnie prosta i się ucieszyłem, gdy Francuz się wycofał, ponieważ jest kolejna szansa do dobrego zarobku. Novak bierze gładko 2:0 a hendi -4.5 po takim kursie to kpina. Nic tylko grać.
WTF pre 10/11
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Djoković 2:0 @1.47 Unibet ✅✅✅

Djoković ewidentnie sie rozgrywa, słabszy set z Thiemem i przegrany, a potem stracone tylko 2 gemy w 2 kolejnych setach, z Raoniciem który tu jest na pewno w lepszej formie niż Austriak wygrana 2:0 (miałem Rao+1.5 seta bardzo grubo). Wraca powoli ten stary Djoković, widać, że każdy kolejny mecz idzie mu lepiej i raczej nie pogra sobie tutaj Goffin który i tak zagra sobie tak o, bo fajna przygoda. H2H to 4-1, ostatni mecz przez Serba co prawda przegrany ale to tylko potwierdza, że weźmie poprawkę i gdzie jak nie tutaj zrobi wszystko aby wziąść na nim szybki rewanż.



Raonic @1.35 Betsson ✅✅✅

Przyjechał tu w dużo lepszej formie niż Thiem, myślałem nawet że powalczy z Djokoviciem o 1 miejsce no i co by nie mówić mimo porażki 0:2, był o włos nawet od wygrania całego meczu, wiem że to śmiesznie brzmi, ale tak na prawdę różnicę zrobiło 2-3 piłki z taja, gdzie i Kanadyjczyk prowadził w obu. Wygrał z Monfilsem 2:0, Thiem 2:1, a mimo że z Djkoviciem to Dominik ugrał seta to jednak Rao pozostawił dla mnie lepsze wrażenie.



Murray/Soares @1.60 Oddsring ✅✅✅

Murraye dwa wygrane na dwa w tym turnieju, Dodigi wygrana i porażka.
Murray Soares dwa zwycięstwa po 2:0, a Dodig przegrał 0:2 z Brayanami których pokonali Soaresy 2:0, sprawa dość prosta i widać kto gra tu lepiej i od dawna jest uważany za lepszą z par, dla mnie nawet kurs zbyt duży na to więc można w to wchodzić bardzo mocno myślę. Dodatkowo analizę pisze gdy mecz Brayanów już trwa, jeżeli by wygrali 2:0, to przy zwycięstwie Dodiga 2:0 dziś każdy będzie miał taką samą liczbę zwycięstw i bilansu setów, sprawa się zagmatwa i będą liczone gemy, a raczej na taką nerówkę sobie chłopaki nie pozwolą bo są po prostu lepszą parą i w lepszej formie.



Wynik I: 6:1, 6:2
Wynik II: 7:6, 6:3
Wynik III: 6:3, 3:6, 10:6
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Jutro dojdzie co najciekawszego starcia fazy grupowej, Murray vs. Wawrinka.
???? Raonic M. - Thiem D.
???? Nishikori K. - Cilic M.
Raonic M., Nishikori K. +1,5 seta ::: 1,68 ::: 1/3 Pinek ✅
H2H 1:0 z turnieju w Cincinnati, 6:3 6:4. Mecz o awans, prawdopodobnie zobaczymy tutaj walkę na maksa, obaj są świadomi stawki meczu. Thiem ma taki problem, przez cały sezon, że niezwykle często traci sety. Jak już kiedyś wspomniałem, on w tym roku swego czasu miał bodajże 21-1 wygranych decydujących setów, artykuł był taki na stronie ATP. Tutaj w Londynie jest podobnie, wygra 1 seta jak z Monfilsem czy Djokovicem i jest totalny zjazd do bazy w drugim secie. Z murzynkiem ugrał 1 gema, a z Djokovicem wcale.
Raonic dość dobrze tutaj gra, pewny serwis, forehand wchodzi, tylko psychika go zawiodła w spotkaniu z Novakiem. Tak spokojnie miał szansę na seta, ale jak na przeciwko stoi Serb to większości zawodnikom robi się niestety wata z nóg i efekt jest taki, że przegrywają mecze w głowie. Dziś jednak po drugiej stronie opierzały Thiem, inna kategoria przeciwnika.
H2H 7:5 z lat 2008-2016, tylko w 3 spotkaniach Kei nie ugrał seta. To spotkanie może być już tylko o nic o ile Wawrinka sromotnie przegra z Murrayem.
Jednak co by nie mówić to właśnie w mojej opinii Murray i Nishikori prezentują się tutaj jak na razie najlepiej. Kei zagrał w finale Bazylei które przegrał z Cilicem, jednak teraz trochę inna kategoria turnieju. Tam Chorwat potrzebował punktów do Londynu, teraz już jest pogodzony z odpadnięciem. Jeżeli Wawrinka wygra, to typu jestem dość mocno pewny, jeżeli już wszystko będzie jasne po meczu Murraya z Wawrinką to miałbym wątpliwości.
Wynik I: 7:6(5) 6:3
Wynik II: 6:3 2:6 3:6
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Thiem +1.5 seta @2,00 Pinnacle ⛔ 6/7 3/6 Ciężko coś wypracować i szybko oddać. Cały Thiem w WTF

Nie będę podważać tego, że Kanadyjczyk jest faworytem i prezentuje się dużo bardziej regularnie. Niemniej, obaj jeszcze walczą o awans i Dominik się po jednym przełamaniu w secie nie położy. Nie jest przecież tak, że albo Raonic, albo żaden z nich. Została już słusznie zauważona bardzo dobra gra Austriaka w pierwszych partiach i to też może wykorzystać. Ciężko jest przejść obok takiego kursu, na wygranie de facto jednego seta, gdy mamy taką nawałnicę typów w kierunku Raonica. To może być bardzo emocjonujący mecz i jeśli Thiem wejdzie na swój wysoki poziom, powinno być przynajmniej close game. Jest value.
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Raonic - Thiem powyżej 2.5 seta @2.30 ⛔
Oglądam ten turniej od początku i się za głowe złapałem jak zobaczyłem kurs na Rao. Co Rao pokazał na tym turnieju? Szybkie 2 z pajacem i ten mecz z Djokiem, ja na jego miejscu myślałbym o tym przez conajmniej pare dni, miałem pograne Djoka 2:0 i już straciłem nadzieje, a ten w kluczowych momentach miał po prostu pełne gacie i taka jest prawda. Z drugiej strony Thiem, który pokazał, że nie odpuści tego turnieju bez walki. Z tego co pokazuje obecnie to wygrywa 1 seta, coś mu nie wyjdzie w drugim secie i leci z prądem. Moim zdaniem i dziś będzie tak samo. Zmobilizowany Thiem po wygranej z Pajacem ugra 1 seta , a Rao zapewne obudzi się w 2 secie i odrobi seta. Tak, tak byłem u wróżki ????
E: Zjebał tb i po chłopie, szkoda.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Z tymi pierwszymi setami Thiema to w ogóle dziwna sprawa, bo dla mnie to był w przeciągu tego sezonu zawodnik, który długo wchodzi w mecz i często się w pierwszych gemach łamał (nie raz mi w taki sposób handicap zatopił). Tu dzieje się coś zupełnie innego, ale nie traktowałbym to jako regułę przed meczem z Rao.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Murray A. - Wawrinka S.
Wawrinka S. +1,5 seta ::: 2,09 ::: 1/3 Pinek ⛔
H2H 9:7 z lat 2005-2016. Moim zdaniem to będzie niezwykle elektryzujące starcie. Dosłownie tylko w DWÓCH meczach na 16, Wawrinka nie urwał seta (2008 US Open, Igrzyska Olimpijskie w Londynie na trawie 2012). Pozostałe ich mecze były dość zacięte, Panowie urywali sobie po secie, tak też było w półfinale French Open w tym roku, 3:1 wygrał Murray. Rok temu spotkali się na tym turnieju w fazie grupowej, wygrał Stan 7:6(4) 6:4.
Wawrinka prawdzie mówiąc jakoś mnie nie przekonuje, ale jego akcje w turnieju idą zawsze w górę z meczu na mecz. Facet po prostu się rozkręca, zaaklimatyzuje się. Przykład chociażby pierwszy z brzegu, na US Open broni piłki meczowej z Evansem, a kończy turniej jako zwycięzca.
Szwajcar o ile chce awansować musi to spotkanie po prostu wygrać i z tego co patrzyłem liczyć na potknięcie Nishikoriego w meczu z Cilicem.
Murray też ma o co grać, bo każde zwycięstwo się tutaj liczy do rankingu, Serb depcze mu po piętach, mając tak naprawdę przewagę około 100-200 punktów (Murrayowi się nie liczy bodajże 500 punktów za ubiegłoroczny Davis Cup).
Cały świat tenisowy tak naprawdę czeka na starcie Murraya z Djokovicem. Jeszcze dodam do tego, że Murray z Nishikorim zagrali w środę niezwykle długie wyczerpujące ponad 3 godzinne spotkanie, a sam Andy przyznał w wywiadzie, że jutro (czyli dzisiaj), będzie go czekał bolesny dzień.
Wynik: 6:4 6:2
 
psychol32 439,5K

psychol32

Użytkownik
Wawrinka jak chce awansować musi wygrać 2:0 bo w drugim meczu Nishikori zje niewalczącego o nic Cilica. Jak Stasiek przegra pierwszego seta to nie będzie miał o co walczyć w kolejnym.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Wawrinka jak chce awansować musi wygrać 2:0 bo w drugim meczu Nishikori zje niewalczącego o nic Cilica. Jak Stasiek przegra pierwszego seta to nie będzie miał o co walczyć w kolejnym.
INFO
Jest tak:
Murray 4:1 2 punkty
Nishikori 3:2 1 punkt
Wawrinka 2:2 1 punkt

Stasiek przegrywa 1 seta, ale wygrywa mecz. Ma 2 punkty i bilans setów 4:3. Nishikori przegrywa mecz i co? Awansuje Wawrinka. Bez znaczenia jest to czy wygra 1 seta czy go przegra, dla niego liczy się tylko zwycięstwo.
Odnośnie Twojej teorii o jednym secie, to właśnie Murrayowi zależy tylko na jednym secie by być pewnym awansu.
Jak Murray przegra 0:2 będzie miał bilans setów 4:3, Wawrinka 4:2, a jak Kei wygra 2:0 będzie miał 5:2. ;) Żeby wszyscy (Murray, Wawrinka) byli zadowoleni to układ na dokładny wynik 2:1 dla Wawrinki jest im obu na rękę (teoretycznie, bo wiadomo że dla jednego jak i drugiego jest lepsze 2:0) bo wtedy by było tak:
5:3 Murray (bilans setów +2)
4:3 Wawrinka (bilans setów +1)
Nishikori będzie musiał wygrać aby móc awansować wyprzedzając Warwinkę.
Jeżeli sprawa dotyczy trzech zawodników to w takim przypadku o końcowej kolejności decyduje najpierw bilans setów, później bilans bezpośrednich spotkań (jeżeli dwóch z trzech zawodników ma ten sam bilans setów), a na końcu bilans gemów (jeżeli wszyscy trzej zawodnicy mają tą samą liczbę wygranych setów i ten sam bilans setów).
Można zaryzykować za drobne Murray wygra 1 seta i przegra mecz - 12,00 Bet365.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
machiavelli 1,5K

machiavelli

Użytkownik
Stan Wawrinka vs Murray 1 @ 3.8 pinnacle
Stasio się rozkręca z meczu na mecz i każdy to wie. Co ważne on na tych najlepszy się dodatkowo spina przez co nie raz już zaskakiwał. On tu wygląda bardzo dobrze mimo porażki z nishikorim. To był pierwszy mecz dla niego i wiadomo jak to sie często u niego kończy. Murray musi ugrać tylko seta i to mu wystarcza. Może czas przerwać tą wielką serie Andyego.
Nishikori vs Cilic 2 @ 2.4 pinnacle
Idę w stronę Marina. On w ostatnich latach ma patent na Kitajca. Nishikori gra dobrze, ale Marin nie odpuści, a mały nie lubi grać z mocno bijacymi zawodnikami. Można powiedzieć, że Marin ma juz pograne, ale tu każde zwycięstwo daje ogromna kase, a po drugie Chorwat to nie jest chłopiec do bicia, który odpuszcza mecze. Myśle, że jak podejdzie na luzie i skupiony do tego spotkania powinien to ogarnąć.
4:0 WTF oby tak dalej
 
P 164

piecosiem

Użytkownik
Generalnie to od Cilica zależy kto wyjdzie z grupy z tych 3 muszkieterów, pytanie tylko co ma w planach on i jego sztab, bo pamiętajmy ze Davic Cup za chwilę
Ja to widzę tak: Cilic skupi sie teraz na pucharze i przygotowaniu, wiec nie będzie chciał zbytnio eksploatować ciała, wiec da wygrać Japończykowi, który pogrąży rudego bądź Stasia, a Ci natomiast będą walczyć na noże, aby wygrać w 2 setach i jak dla mnie to Stachu prezentuje się lepiej aby to zrobić
Obaj mieli spore problemy z głową, Staszek bardzo mocno popracował nad tym, rudy w mojej ocenie wygląda mniej przekonywująco, owszem wygrywa ale chodzi po korcie i miauczy cały czas pod nosem i ten gest ze niby ma mocna psyche
Stachu w mojej ocenie prezentuje się solidniej a rudy będzie miał pełne gacie bo już raz przegrał tu ze Staszkiem, publika liczy na niego wiec dodatkowe oczekiwania i presja no i Serbinator depcze mu po pietach wiec jego pozycja lidera jest zagrożona i mocno liczę ze tak się stanie
Taka to moja teoria spiskowa na jutrzejsze mecze, nie wiem czy będę coś stawiał bo oba mecze sa ryzykowne, a granie za drobne nie sprawia frajdy, z drugiej strony dzien bez beta to dzień stracony, wiec myślę ze raczej pójdę w stronę Wawrinki bądź overa gemowego, ale muszę się z tym jeszcze przespać, bo później to już wszystko zależy od Cilica
Generalnie tu nie chodzi o kase za wygrana, bo Cilic to stary szachraj
Ciekawi mnie też spotkanie deblowe, czy Peersy mając pewną wygrana dadzą powalczyć i otrzeć łzy Mahutom? Czy zagrają na pół gwizdka i będą 3 sety czy może kolejny gwałt
 
juras333 802

juras333

Użytkownik
Można powiedzieć, że Marin ma juz pograne, ale tu każde zwycięstwo daje ogromna kase, a po drugie Chorwat to nie jest chłopiec do bicia,
$179,000 faktycznie, mega ogromny hajs, ale nie dla grajków z czołówki. słaby argument
 
I 24,8K

iti

Użytkownik
Generalnie to od Cilica zależy kto wyjdzie z grupy z tych 3 muszkieterów, pytanie tylko co ma w planach on i jego sztab, bo pamiętajmy ze Davic Cup za chwilę
Ja to widzę tak: Cilic skupi sie teraz na pucharze i przygotowaniu, wiec nie będzie chciał zbytnio eksploatować ciała, wiec da wygrać Japończykowi, który pogrąży rudego bądź Stasia, a Ci natomiast będą walczyć na noże, aby wygrać w 2 setach i jak dla mnie to Stachu prezentuje się lepiej aby to zrobić
Obaj mieli spore problemy z głową, Staszek bardzo mocno popracował nad tym, rudy w mojej ocenie wygląda mniej przekonywująco, owszem wygrywa ale chodzi po korcie i miauczy cały czas pod nosem i ten gest ze niby ma mocna psyche
Stachu w mojej ocenie prezentuje się solidniej a rudy będzie miał pełne gacie bo już raz przegrał tu ze Staszkiem, publika liczy na niego wiec dodatkowe oczekiwania i presja no i Serbinator depcze mu po pietach wiec jego pozycja lidera jest zagrożona i mocno liczę ze tak się stanie
Taka to moja teoria spiskowa na jutrzejsze mecze, nie wiem czy będę coś stawiał bo oba mecze sa ryzykowne, a granie za drobne nie sprawia frajdy, z drugiej strony dzien bez beta to dzień stracony, wiec myślę ze raczej pójdę w stronę Wawrinki bądź overa gemowego, ale muszę się z tym jeszcze przespać, bo później to już wszystko zależy od Cilica
Generalnie tu nie chodzi o kase za wygrana, bo Cilic to stary szachraj
Ciekawi mnie też spotkanie deblowe, czy Peersy mając pewną wygrana dadzą powalczyć i otrzeć łzy Mahutom? Czy zagrają na pół gwizdka i będą 3 sety czy może kolejny gwałt
Nie to zebym chcial zepsuc Ci teorie spiskowa, ale Murray ze Stanem graja swoj mecz jako pierwsi - o 15, Kei z Marinem o 21. Takze Ci nie beda sie &quot;bic&quot; na noze znajac wynik drugiego meczu w grupie. Stan gra o awans, Murray gra o przedluzenie szansy na utrzymanie #1 na koniec sezonu.
Murray zawsze taki byl.
Stan stal sie kozakiem odkad zatrudnil Normana.
 
P 164

piecosiem

Użytkownik
No wlasnie graja jako pierwsi i nie wiedza jaki bedzie wynik Kei-a z Cilicem, wiec pewni moga byc tylko zawalu : p
Rudy do konca nie jest pewny wyjscia z grupy, bo wezmy pod uwage ze Kei wygra z Cilicem w zaleznosci od setow moze miec 5-2 5-3, Wawrinka wygrywajac z rudym w 2 setach 4-2 a rudy 4-3 i out jezeli dobrze licze ale jestem juz pod wplywem wiec taka teorie wymyslilem sobie na jutro ; p
patrze wlasnie oferte i jest 1.72 na over 21.5 gema, mysle ze powinno bez problemu wejsc chociaz kurs na Stacha kusi, na uso zlapalem go chyba po 4 zl wiec moze i tym razem mnie nie zawiedzie
tak czy siak, bedzie dobre widowisko
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
P 164

piecosiem

Użytkownik
a to przepraszam, alkohol zgubą narodu ;d wiec oby Stachu i Japoński wojownik uczynili co w ich mocy aby rudy odpadl! bo ranking rankingiem al na dzien dzisiejszy to tylko maestro i serbinator sa godni miana No 1 atp
mozna zatem usunac moja pijacka teorie jak i cala reszte postow aby nie bylo balaganu
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom