>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP World Tour Finals, Londyn - 13.11.2016-20.11.2016

Status
Zamknięty.
zlatan97 286

zlatan97

Użytkownik
Milos Raonić -3.5 gema BET 365 1.83
Dla mnie to jest lokata. Nie ma sensu, żebym pisał jak podczas tego turnieju wygląda gra Dominika a jak RAO. Postaram się popatrzeć na to spotkanie trochę inaczej. Ogólnie Thiem w 1 jak i 2 meczu miał w swoim wykonaniu 1 set dobry a potem zjeżdżał z poziomem. Hipotetycznie załóżmy, że Thiem wygrywa po walce 1 seta 7:6( chociaż jest to jak dla mnie nierealne) to drugiego jak i trzeciego seta na spokojnie ogarnie, wypełniając to handi. Granie czystego 2:0 uważam za bardziej ryzykowne niż granie mojego handi. Kursy na te 2 zdarzenia są bardzo zbliżone. Nie wierzę w inne rozstrzygnięcie. Pozdrawiam ????
Lekko nie było, ale co mamy ? ???? ++++
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
L 0

lokotoko

Użytkownik
Djokovic -Goffin powyżej 18,5 gema - 1.49 Pinnacle
Goffin +1,5 seta - 2,85 Pinnacle

Pierwsze zakład gram razem z bryan&#39;ami i raonicem.

Goffin swoją drogą, ładną niespodziankę dostał w postaci występu w Londynie. O jego motywację się nie martwię. Trochę wypoczął, jakiegoś bagażu psychicznego względem djokovica nie ma, bo posmakował już z nim smak zwycięstwa.
Uważam, że jeśli przegra nawet 2:0 to powinien zrobić 4:6 3:6.
Kurs na +1,5 seta też bardzo ładny.
 
guernica 584

guernica

Użytkownik
W jakiej nędznej formie co wy powtarzacie jakieś kompletne bzdury. Pokaż mi zdjęcie nie wiem zrzut z np highlights z meczu z nishikorim gdzie on wygląda na spasionego.

Dokładnie. Zachęcony opiniami, że Stan się jeszcze bardziej spasł obejrzałem wczorajszy mecz z Chorwatem. I prawdę mówiąc jestem w szoku. On wygląda nawet lepiej niż wcześniej, więc niektórzy powinni chyba przetrzeć ekran telewizora albo udać się do okulisty.
 
neuziss 766

neuziss

Użytkownik
Herbert/Mahut-Kontinen/Peers
Typ: Win Kontinen/Peers 1.97 Unibet ✅
Analiza:
Zgadzam się w 100% z Macko18, Kontinen/Peers sa w mega formie natomiast Herbert/Mahut w katastrofalnej co pokazali wczoraj w meczu z Lopezami popełniajac podwójne błędy serwisowe w decydujacych momentach meczu. Jedyne czego się boje to to że Peers i Kontinen będa zbyt wyluzowani bo przecież i tak już mają awans ale mam nadzieję, że nie odbije im szajba. Kursy spadły już z 2,30 do 1,97 i myślę że spadną do 1,80, więc to też pokazuję że buki sie mylili. Ja z rana przyczaiłem się jeszcze na 2,25 ;).

Podajemy aktualny kurs, a nie ten zagrany, bo to się mija z celem. /Macko18
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
H2H nie ma żadnego znaczenia, najpierw Cilić ogrywa Djoko z którym miał 0/14, a potem przegrywa z Isnerem 6/0. Liczy się tu i teraz, a aktualnie Wawrinka jest w opłakanej formie, męczy się z graczami poziomu challenger (Chiudinelli) albo z nimi przegrywa (Mischa).
To jest tylko odstępstwo od reguły, a mawiają, że wyjątek tylko to potwierdza. Wystarczy sobie sprawdzić ile można zarobić grając w ciemno na faworytów w takich meczach, a ile by się straciło grając w drugą stronę. Czysta matematyka z punktu widzenia statystycznego.
Już niejednokrotnie taka sytuacja na WTF była ;).
???? Djokovic N. - Goffin D.
Goffin D. +1,5 seta ::: 2,95 ::: 0,5/3 Pinek ⛔
H2H 4:0 z lat 2013-2016. Djokovic jak już większość wie nie gra swojego najlepszego tenisa już od jakiegoś czasu, jest spokojnie do ugryzienia. Urwał mu set Thiem i Raonic gdyby miał mocniejszą psychikę spokojnie by to zrobił.
Typ trochę życzeniowy, ale Serb tutaj wychodzi już z 1 miejsca więc motywacji może zabraknąć, a z tym u niego jest problem u niego od dłuższego czasu.
Kiedyś przegrał tutaj z Tipsarevicem, w fazie grupowej z Federerem bodajże rok temu by później z nim wygrać spokojnie w finale. Goffin wszedł tutaj za Gaela Monfilsa, więc mecz dla niego bardziej turystyczny, dla kibiców. Kurs 7,00 w meczu o nic to moim zdaniem trochę przesada, aktualnie w Bet365 jest taki, najwyższy, w żadnym innym nie ma, to trochę dziwne, że jeszcze nie spadło.
W 2014 roku, Raonic zrezygnował z 3 meczu, wszedł za niego David Ferrer i urwał seta Nishikoriemu.
Wynik: 6:1 6:2
 
magik90 3K

magik90

Użytkownik
Novak -4.5 @ 1,61 Unibet ✅
Novak 2:0 @ 1,47 Unibet ✅

Wow. Nie rozumiem jak można pakować się w Belga. Dwidek, owszem jako rezerwowy tutaj, ale czy się spodziewał gry? Wątpię, choć ja na jego miejscy gdy w turnieju jest taki pajac jak Monfil to wszystkiego bym się spodziewał, ale cóż, wariat dał zarobić i poleciał. Goffin nie jest przygotowany, on już jedną nogą na wakacjach. Kiedy grał ostatnie spotkanie? 2 tygodnie temu z Cilicem, gdzie przegrał w dwóch setach. To nie jest Novak, że on może skakać tylko po Szlemach i je wygrywać bez rozruchu. Nie czytam nawet gadek iż Novak może odpuścić bo takie bajki to...no. Sprawa jest banalnie prosta i się ucieszyłem, gdy Francuz się wycofał, ponieważ jest kolejna szansa do dobrego zarobku. Novak bierze gładko 2:0 a hendi -4.5 po takim kursie to kpina. Nic tylko grać.
WTF pre 10/11
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Djoković 2:0 @1.47 Unibet ✅✅✅

Djoković ewidentnie sie rozgrywa, słabszy set z Thiemem i przegrany, a potem stracone tylko 2 gemy w 2 kolejnych setach, z Raoniciem który tu jest na pewno w lepszej formie niż Austriak wygrana 2:0 (miałem Rao+1.5 seta bardzo grubo). Wraca powoli ten stary Djoković, widać, że każdy kolejny mecz idzie mu lepiej i raczej nie pogra sobie tutaj Goffin który i tak zagra sobie tak o, bo fajna przygoda. H2H to 4-1, ostatni mecz przez Serba co prawda przegrany ale to tylko potwierdza, że weźmie poprawkę i gdzie jak nie tutaj zrobi wszystko aby wziąść na nim szybki rewanż.



Raonic @1.35 Betsson ✅✅✅

Przyjechał tu w dużo lepszej formie niż Thiem, myślałem nawet że powalczy z Djokoviciem o 1 miejsce no i co by nie mówić mimo porażki 0:2, był o włos nawet od wygrania całego meczu, wiem że to śmiesznie brzmi, ale tak na prawdę różnicę zrobiło 2-3 piłki z taja, gdzie i Kanadyjczyk prowadził w obu. Wygrał z Monfilsem 2:0, Thiem 2:1, a mimo że z Djkoviciem to Dominik ugrał seta to jednak Rao pozostawił dla mnie lepsze wrażenie.



Murray/Soares @1.60 Oddsring ✅✅✅

Murraye dwa wygrane na dwa w tym turnieju, Dodigi wygrana i porażka.
Murray Soares dwa zwycięstwa po 2:0, a Dodig przegrał 0:2 z Brayanami których pokonali Soaresy 2:0, sprawa dość prosta i widać kto gra tu lepiej i od dawna jest uważany za lepszą z par, dla mnie nawet kurs zbyt duży na to więc można w to wchodzić bardzo mocno myślę. Dodatkowo analizę pisze gdy mecz Brayanów już trwa, jeżeli by wygrali 2:0, to przy zwycięstwie Dodiga 2:0 dziś każdy będzie miał taką samą liczbę zwycięstw i bilansu setów, sprawa się zagmatwa i będą liczone gemy, a raczej na taką nerówkę sobie chłopaki nie pozwolą bo są po prostu lepszą parą i w lepszej formie.



Wynik I: 6:1, 6:2
Wynik II: 7:6, 6:3
Wynik III: 6:3, 3:6, 10:6
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Jutro dojdzie co najciekawszego starcia fazy grupowej, Murray vs. Wawrinka.
???? Raonic M. - Thiem D.
???? Nishikori K. - Cilic M.
Raonic M., Nishikori K. +1,5 seta ::: 1,68 ::: 1/3 Pinek ✅
H2H 1:0 z turnieju w Cincinnati, 6:3 6:4. Mecz o awans, prawdopodobnie zobaczymy tutaj walkę na maksa, obaj są świadomi stawki meczu. Thiem ma taki problem, przez cały sezon, że niezwykle często traci sety. Jak już kiedyś wspomniałem, on w tym roku swego czasu miał bodajże 21-1 wygranych decydujących setów, artykuł był taki na stronie ATP. Tutaj w Londynie jest podobnie, wygra 1 seta jak z Monfilsem czy Djokovicem i jest totalny zjazd do bazy w drugim secie. Z murzynkiem ugrał 1 gema, a z Djokovicem wcale.
Raonic dość dobrze tutaj gra, pewny serwis, forehand wchodzi, tylko psychika go zawiodła w spotkaniu z Novakiem. Tak spokojnie miał szansę na seta, ale jak na przeciwko stoi Serb to większości zawodnikom robi się niestety wata z nóg i efekt jest taki, że przegrywają mecze w głowie. Dziś jednak po drugiej stronie opierzały Thiem, inna kategoria przeciwnika.
H2H 7:5 z lat 2008-2016, tylko w 3 spotkaniach Kei nie ugrał seta. To spotkanie może być już tylko o nic o ile Wawrinka sromotnie przegra z Murrayem.
Jednak co by nie mówić to właśnie w mojej opinii Murray i Nishikori prezentują się tutaj jak na razie najlepiej. Kei zagrał w finale Bazylei które przegrał z Cilicem, jednak teraz trochę inna kategoria turnieju. Tam Chorwat potrzebował punktów do Londynu, teraz już jest pogodzony z odpadnięciem. Jeżeli Wawrinka wygra, to typu jestem dość mocno pewny, jeżeli już wszystko będzie jasne po meczu Murraya z Wawrinką to miałbym wątpliwości.
Wynik I: 7:6(5) 6:3
Wynik II: 6:3 2:6 3:6
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Thiem +1.5 seta @2,00 Pinnacle ⛔ 6/7 3/6 Ciężko coś wypracować i szybko oddać. Cały Thiem w WTF

Nie będę podważać tego, że Kanadyjczyk jest faworytem i prezentuje się dużo bardziej regularnie. Niemniej, obaj jeszcze walczą o awans i Dominik się po jednym przełamaniu w secie nie położy. Nie jest przecież tak, że albo Raonic, albo żaden z nich. Została już słusznie zauważona bardzo dobra gra Austriaka w pierwszych partiach i to też może wykorzystać. Ciężko jest przejść obok takiego kursu, na wygranie de facto jednego seta, gdy mamy taką nawałnicę typów w kierunku Raonica. To może być bardzo emocjonujący mecz i jeśli Thiem wejdzie na swój wysoki poziom, powinno być przynajmniej close game. Jest value.
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Raonic - Thiem powyżej 2.5 seta @2.30 ⛔
Oglądam ten turniej od początku i się za głowe złapałem jak zobaczyłem kurs na Rao. Co Rao pokazał na tym turnieju? Szybkie 2 z pajacem i ten mecz z Djokiem, ja na jego miejscu myślałbym o tym przez conajmniej pare dni, miałem pograne Djoka 2:0 i już straciłem nadzieje, a ten w kluczowych momentach miał po prostu pełne gacie i taka jest prawda. Z drugiej strony Thiem, który pokazał, że nie odpuści tego turnieju bez walki. Z tego co pokazuje obecnie to wygrywa 1 seta, coś mu nie wyjdzie w drugim secie i leci z prądem. Moim zdaniem i dziś będzie tak samo. Zmobilizowany Thiem po wygranej z Pajacem ugra 1 seta , a Rao zapewne obudzi się w 2 secie i odrobi seta. Tak, tak byłem u wróżki ????
E: Zjebał tb i po chłopie, szkoda.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Z tymi pierwszymi setami Thiema to w ogóle dziwna sprawa, bo dla mnie to był w przeciągu tego sezonu zawodnik, który długo wchodzi w mecz i często się w pierwszych gemach łamał (nie raz mi w taki sposób handicap zatopił). Tu dzieje się coś zupełnie innego, ale nie traktowałbym to jako regułę przed meczem z Rao.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Murray A. - Wawrinka S.
Wawrinka S. +1,5 seta ::: 2,09 ::: 1/3 Pinek ⛔
H2H 9:7 z lat 2005-2016. Moim zdaniem to będzie niezwykle elektryzujące starcie. Dosłownie tylko w DWÓCH meczach na 16, Wawrinka nie urwał seta (2008 US Open, Igrzyska Olimpijskie w Londynie na trawie 2012). Pozostałe ich mecze były dość zacięte, Panowie urywali sobie po secie, tak też było w półfinale French Open w tym roku, 3:1 wygrał Murray. Rok temu spotkali się na tym turnieju w fazie grupowej, wygrał Stan 7:6(4) 6:4.
Wawrinka prawdzie mówiąc jakoś mnie nie przekonuje, ale jego akcje w turnieju idą zawsze w górę z meczu na mecz. Facet po prostu się rozkręca, zaaklimatyzuje się. Przykład chociażby pierwszy z brzegu, na US Open broni piłki meczowej z Evansem, a kończy turniej jako zwycięzca.
Szwajcar o ile chce awansować musi to spotkanie po prostu wygrać i z tego co patrzyłem liczyć na potknięcie Nishikoriego w meczu z Cilicem.
Murray też ma o co grać, bo każde zwycięstwo się tutaj liczy do rankingu, Serb depcze mu po piętach, mając tak naprawdę przewagę około 100-200 punktów (Murrayowi się nie liczy bodajże 500 punktów za ubiegłoroczny Davis Cup).
Cały świat tenisowy tak naprawdę czeka na starcie Murraya z Djokovicem. Jeszcze dodam do tego, że Murray z Nishikorim zagrali w środę niezwykle długie wyczerpujące ponad 3 godzinne spotkanie, a sam Andy przyznał w wywiadzie, że jutro (czyli dzisiaj), będzie go czekał bolesny dzień.
Wynik: 6:4 6:2
 
psychol32 444,7K

psychol32

Użytkownik
Wawrinka jak chce awansować musi wygrać 2:0 bo w drugim meczu Nishikori zje niewalczącego o nic Cilica. Jak Stasiek przegra pierwszego seta to nie będzie miał o co walczyć w kolejnym.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Wawrinka jak chce awansować musi wygrać 2:0 bo w drugim meczu Nishikori zje niewalczącego o nic Cilica. Jak Stasiek przegra pierwszego seta to nie będzie miał o co walczyć w kolejnym.
INFO
Jest tak:
Murray 4:1 2 punkty
Nishikori 3:2 1 punkt
Wawrinka 2:2 1 punkt

Stasiek przegrywa 1 seta, ale wygrywa mecz. Ma 2 punkty i bilans setów 4:3. Nishikori przegrywa mecz i co? Awansuje Wawrinka. Bez znaczenia jest to czy wygra 1 seta czy go przegra, dla niego liczy się tylko zwycięstwo.
Odnośnie Twojej teorii o jednym secie, to właśnie Murrayowi zależy tylko na jednym secie by być pewnym awansu.
Jak Murray przegra 0:2 będzie miał bilans setów 4:3, Wawrinka 4:2, a jak Kei wygra 2:0 będzie miał 5:2. ;) Żeby wszyscy (Murray, Wawrinka) byli zadowoleni to układ na dokładny wynik 2:1 dla Wawrinki jest im obu na rękę (teoretycznie, bo wiadomo że dla jednego jak i drugiego jest lepsze 2:0) bo wtedy by było tak:
5:3 Murray (bilans setów +2)
4:3 Wawrinka (bilans setów +1)
Nishikori będzie musiał wygrać aby móc awansować wyprzedzając Warwinkę.
Jeżeli sprawa dotyczy trzech zawodników to w takim przypadku o końcowej kolejności decyduje najpierw bilans setów, później bilans bezpośrednich spotkań (jeżeli dwóch z trzech zawodników ma ten sam bilans setów), a na końcu bilans gemów (jeżeli wszyscy trzej zawodnicy mają tą samą liczbę wygranych setów i ten sam bilans setów).
Można zaryzykować za drobne Murray wygra 1 seta i przegra mecz - 12,00 Bet365.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
machiavelli 1,5K

machiavelli

Użytkownik
Stan Wawrinka vs Murray 1 @ 3.8 pinnacle
Stasio się rozkręca z meczu na mecz i każdy to wie. Co ważne on na tych najlepszy się dodatkowo spina przez co nie raz już zaskakiwał. On tu wygląda bardzo dobrze mimo porażki z nishikorim. To był pierwszy mecz dla niego i wiadomo jak to sie często u niego kończy. Murray musi ugrać tylko seta i to mu wystarcza. Może czas przerwać tą wielką serie Andyego.
Nishikori vs Cilic 2 @ 2.4 pinnacle
Idę w stronę Marina. On w ostatnich latach ma patent na Kitajca. Nishikori gra dobrze, ale Marin nie odpuści, a mały nie lubi grać z mocno bijacymi zawodnikami. Można powiedzieć, że Marin ma juz pograne, ale tu każde zwycięstwo daje ogromna kase, a po drugie Chorwat to nie jest chłopiec do bicia, który odpuszcza mecze. Myśle, że jak podejdzie na luzie i skupiony do tego spotkania powinien to ogarnąć.
4:0 WTF oby tak dalej
 
P 164

piecosiem

Użytkownik
Generalnie to od Cilica zależy kto wyjdzie z grupy z tych 3 muszkieterów, pytanie tylko co ma w planach on i jego sztab, bo pamiętajmy ze Davic Cup za chwilę
Ja to widzę tak: Cilic skupi sie teraz na pucharze i przygotowaniu, wiec nie będzie chciał zbytnio eksploatować ciała, wiec da wygrać Japończykowi, który pogrąży rudego bądź Stasia, a Ci natomiast będą walczyć na noże, aby wygrać w 2 setach i jak dla mnie to Stachu prezentuje się lepiej aby to zrobić
Obaj mieli spore problemy z głową, Staszek bardzo mocno popracował nad tym, rudy w mojej ocenie wygląda mniej przekonywująco, owszem wygrywa ale chodzi po korcie i miauczy cały czas pod nosem i ten gest ze niby ma mocna psyche
Stachu w mojej ocenie prezentuje się solidniej a rudy będzie miał pełne gacie bo już raz przegrał tu ze Staszkiem, publika liczy na niego wiec dodatkowe oczekiwania i presja no i Serbinator depcze mu po pietach wiec jego pozycja lidera jest zagrożona i mocno liczę ze tak się stanie
Taka to moja teoria spiskowa na jutrzejsze mecze, nie wiem czy będę coś stawiał bo oba mecze sa ryzykowne, a granie za drobne nie sprawia frajdy, z drugiej strony dzien bez beta to dzień stracony, wiec myślę ze raczej pójdę w stronę Wawrinki bądź overa gemowego, ale muszę się z tym jeszcze przespać, bo później to już wszystko zależy od Cilica
Generalnie tu nie chodzi o kase za wygrana, bo Cilic to stary szachraj
Ciekawi mnie też spotkanie deblowe, czy Peersy mając pewną wygrana dadzą powalczyć i otrzeć łzy Mahutom? Czy zagrają na pół gwizdka i będą 3 sety czy może kolejny gwałt
 
juras333 802

juras333

Użytkownik
Można powiedzieć, że Marin ma juz pograne, ale tu każde zwycięstwo daje ogromna kase, a po drugie Chorwat to nie jest chłopiec do bicia,
$179,000 faktycznie, mega ogromny hajs, ale nie dla grajków z czołówki. słaby argument
 
I 26,7K

iti

Użytkownik
Generalnie to od Cilica zależy kto wyjdzie z grupy z tych 3 muszkieterów, pytanie tylko co ma w planach on i jego sztab, bo pamiętajmy ze Davic Cup za chwilę
Ja to widzę tak: Cilic skupi sie teraz na pucharze i przygotowaniu, wiec nie będzie chciał zbytnio eksploatować ciała, wiec da wygrać Japończykowi, który pogrąży rudego bądź Stasia, a Ci natomiast będą walczyć na noże, aby wygrać w 2 setach i jak dla mnie to Stachu prezentuje się lepiej aby to zrobić
Obaj mieli spore problemy z głową, Staszek bardzo mocno popracował nad tym, rudy w mojej ocenie wygląda mniej przekonywująco, owszem wygrywa ale chodzi po korcie i miauczy cały czas pod nosem i ten gest ze niby ma mocna psyche
Stachu w mojej ocenie prezentuje się solidniej a rudy będzie miał pełne gacie bo już raz przegrał tu ze Staszkiem, publika liczy na niego wiec dodatkowe oczekiwania i presja no i Serbinator depcze mu po pietach wiec jego pozycja lidera jest zagrożona i mocno liczę ze tak się stanie
Taka to moja teoria spiskowa na jutrzejsze mecze, nie wiem czy będę coś stawiał bo oba mecze sa ryzykowne, a granie za drobne nie sprawia frajdy, z drugiej strony dzien bez beta to dzień stracony, wiec myślę ze raczej pójdę w stronę Wawrinki bądź overa gemowego, ale muszę się z tym jeszcze przespać, bo później to już wszystko zależy od Cilica
Generalnie tu nie chodzi o kase za wygrana, bo Cilic to stary szachraj
Ciekawi mnie też spotkanie deblowe, czy Peersy mając pewną wygrana dadzą powalczyć i otrzeć łzy Mahutom? Czy zagrają na pół gwizdka i będą 3 sety czy może kolejny gwałt
Nie to zebym chcial zepsuc Ci teorie spiskowa, ale Murray ze Stanem graja swoj mecz jako pierwsi - o 15, Kei z Marinem o 21. Takze Ci nie beda sie &quot;bic&quot; na noze znajac wynik drugiego meczu w grupie. Stan gra o awans, Murray gra o przedluzenie szansy na utrzymanie #1 na koniec sezonu.
Murray zawsze taki byl.
Stan stal sie kozakiem odkad zatrudnil Normana.
 
P 164

piecosiem

Użytkownik
No wlasnie graja jako pierwsi i nie wiedza jaki bedzie wynik Kei-a z Cilicem, wiec pewni moga byc tylko zawalu : p
Rudy do konca nie jest pewny wyjscia z grupy, bo wezmy pod uwage ze Kei wygra z Cilicem w zaleznosci od setow moze miec 5-2 5-3, Wawrinka wygrywajac z rudym w 2 setach 4-2 a rudy 4-3 i out jezeli dobrze licze ale jestem juz pod wplywem wiec taka teorie wymyslilem sobie na jutro ; p
patrze wlasnie oferte i jest 1.72 na over 21.5 gema, mysle ze powinno bez problemu wejsc chociaz kurs na Stacha kusi, na uso zlapalem go chyba po 4 zl wiec moze i tym razem mnie nie zawiedzie
tak czy siak, bedzie dobre widowisko
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
P 164

piecosiem

Użytkownik
a to przepraszam, alkohol zgubą narodu ;d wiec oby Stachu i Japoński wojownik uczynili co w ich mocy aby rudy odpadl! bo ranking rankingiem al na dzien dzisiejszy to tylko maestro i serbinator sa godni miana No 1 atp
mozna zatem usunac moja pijacka teorie jak i cala reszte postow aby nie bylo balaganu
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom