>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP World Tour Finals, Londyn - 13.11.2016-20.11.2016

Status
Zamknięty.
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Tak, Wawrinka ma taką budowę, nie przeszkadzało mu to wygrać RG i USO. Ale zobacz sobie, jak wyglądał na USO, a jak wygląda teraz. Cilić to bierze, forma się zgadza, Stan ze swoim blok-returnem nie ma tu czego szukać.
 
neuziss 766

neuziss

Użytkownik
Forma sie zgadza? Jak zagra taka kupe jak z Isnerem w Paryżu lub pierwszy mecz z Murrayem to wcale nie byłbym pewny jego zwycięstwa z Wawrinka. Dla mnie to jedna wielka nie wiadoma i raczej ostrożnie postawie w strone Szwajcara.
 
L 0

lokotoko

Użytkownik
ja zagram asekuracyjnie:
Wawrinka +1,5 seta + Nishikori +1,5 seta = 2,94 pinnacle.✅✅✅

Murray w formie, ale gra nishikoriego też dobrze wygląda przecież? Nie powinien wyjść na kort z jakimś słabym psychicznym nastawieniem, bo przecież nie raz wygrywał z Murray&#39;em. Tymbardziej, że pod zakład ma wygrać 1 set, a nie cały mecz.
Co do wawrinki wierzę właśnie w ten blok-return. To, że łatwo przegrał z NIshikorim, nie oznacza, że Cilic go pojedzie w 2 setach
 
magik90 3K

magik90

Użytkownik
Kei +5.5 + Cilic +2.5 @ 2,05 1xbet ✅

Z góry przepraszam za błędy, ale piszę na szybko z tele.
Na dziś proponuję taki dubelek. Jeśli chodzi o Japończyka to jestem spokojny. Kei niesamowicie regularny i jak zwykle solidny. Pewne zwycięstwo z Wawrinką, tak jak można było się spodziewać jest w gazie I może Endiemu narobić problemów, osobiście nie zdziwi mnie nawet jego wygrana, ale wolę wejść mocno w zdecydowanie bezpieczniejszą opcję. Wszycy pamiętamy ostatnie spotkanie na US Open, gdzie Japończyk zagrał niesamowicie. Obecnie jest w równie albo i jeszcze lepszej dyspozycji, choć Endi gra najlepszy sezon. Po meczu Brytyjczyka z Chorwatem na pewno można powiedzieć, że Endi nie zachwycił a Marin popełniał mnóstwo głupich błędów.

Co do typów na Cilica to nie był bym taki przekonany. Jak czytam teksty w stylu &quot;Wawrinka się zapuscił, ewidentnie przytył i nie ma czego szukać&quot; to nie wiem czy się śmiać czy płakać. Najwyraźniej oglądacie go odświęta. Szwajacar nigdy chudzielcem jak choć by Nova nie był, tylko Stachu zawsze trochę przy kości, ale stabilnie I tutaj nie ma jakiej kolwiek zmiany. Z czego Stachu słynie na większych turniejach? Z tego, że z meczu na mecz gra zdecydowanie lepiej. Dziś możemy zobaczyć całkiem innego Stacha. Cilic na tem moment, owszem wygląda lepiej dlatego myślę, że będzie wyrównane spotkanie, dlatego trochę asekuracyjnue na Marina.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Nishikori +1.5 seta @2.09 Pincablle ✅✅

Ostatni mecz na US Open i kapitalny mecz obu panów, 5 setów. Tutaj oboje zaczeli z przytupem i wygrali swoje mecze po 2:0. Kurs na Murraya trochę za niski jak dla mnie dlatego można spokojnie grać seta dla Keia. Super jego pierwszy mecz a Murray do końca nie zachwycił, Nishikori w wywiadach podkreśla, że czuje się tutaj kapitalnie, odpowiada mu wszystko, od jedzenia po nawierzchnie kortu hale itp. Niesamowicie regularny Japończyk może to nawet wygrać...


Cilić @1.73 Betsson ⛔⛔

Mimo, że przegrany to niezły mecz Cilicia z Murrayem, wchodził na 2 serwisy walczył. Wawrinka totalne dno w meczu z Nishikorim, mimo iż tamten rozegrał świetnie spotkanie to on nie istniał wcale, obydwaj w pierwszych meczach ugrali po 5 gemów, jednak Cila w meczu z nr 1 i najlepszym obecnie Andym. Wygrany turniej w Baselu czy półfinał w Paryżu tylko umacniają mnie w przekonaniu, że Cilic jest w tym momencie po prostu w dużo lepszej i stabilniejszej formie. Sprawa jest prosta, Chorwat wygrywa i w ostatniej kolejce gra o awans z Japończykiem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
machiavelli 1,5K

machiavelli

Użytkownik
Kolejny dzień zmagań przed nami.
Wawrinka vs Cilic 1 2.3 pinnacle ✅✅✅✅
Nie rozumiem tego huraoptymizmu na Cilicia i wcale nie widze tu jego zwycięstwa. Pokonanie Novaka &quot;Nie mam motywacjii do gry&quot; pokonanie kitajca bo kitajec mu leży i zawsze leżał. Za to dla Stasia leży Cilic i h2h pokazuje to dobitnie. Wawrinka spasiony?, a kiedy on był atletą. Jezu jak czytam takie pierdoły to rzygać sie chce. On zawsze miał taką budowe i będzie miał. Stasiek sie musi rozrkęcić i w tym cały gmatwas jego gry. Marin jest idealnym zawodnikiem by to zrobić i nie daje większych szans dla Chorwata. Po za serwisiem to nie ma on żadnych argumentów vs Wawrinka.
H2H nie ma żadnego znaczenia, najpierw Cilić ogrywa Djoko z którym miał 0/14, a potem przegrywa z Isnerem 6/0. Liczy się tu i teraz, a aktualnie Wawrinka jest w opłakanej formie, męczy się z graczami poziomu challenger (Chiudinelli) albo z nimi przegrywa (Mischa).
H2h ma ogromne znaczenie. Jedna jaskóła wiosny nie czyni zapamiętaj to sobie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
S 21

sebinho22

Użytkownik
H2H nie ma żadnego znaczenia, najpierw Cilić ogrywa Djoko z którym miał 0/14, a potem przegrywa z Isnerem 6/0. Liczy się tu i teraz, a aktualnie Wawrinka jest w opłakanej formie, męczy się z graczami poziomu challenger (Chiudinelli) albo z nimi przegrywa (Mischa).
 
dx2 237,3K

dx2

Użytkownik
Raonic-Thiem 1 @1.44
Na razie sprawdza sie zasada, ze wygrywaj gracze z doswiadczeniem z Londynu lub zaowdnicy, ktorzy rozegrali wiecej edycji. Raonic doswiadczen iam wieksze, bo juz gral w World Tour Finals. Forma jest bardzo dobra. Mia lwczoraj swoje szanse w mecuz z Djokovicem, zwlaszcza w 1-szym secie. Kanadyjczy kgra lepiej, jest pewniejszy, lepiej serwuje i ma duzo wieksze szanse na wans do polfinalow. W sumie tyle.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
halomilo 60

halomilo

Użytkownik
Andy- Kei
Over 22,5
Betsson : kurs 2,10
Wszyscy się spodziewają iż kei ugra seta, jeżeli tak będzie over zostanie pokryty. W przypadku 2;0 myślę ze Kei doprowadzi do chociaż jednego Tie-break, i chociaż 4 zwycięskich gemów w drugim secie. Myślę ze over jest bezpieczniejszy aniżeli + 1,5 kei. Nie zdążę już napisać bo już sie mierzą wzrokiem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Co do typów, to kurs na Szkota jest zbyt niski patrząc na obsadę grupy. Z Nishikorim i Wawrinką powinien być niedużo mniejszy na samo zwycięstwo w meczu. /Kuchcik
jednak trochę błędnie oceniłeś, na Murraya z Keiem nie było nawet połowy a gdzie mówić, że podobny.

Faktycznie, różnica miażdżąca. Nie spodziewałem się aż tak małych korekt w porównaniu do ich spotkań z Davis Cup i US Open. Wciąż jednak możliwym jest, aby do wygrania grupy potrzebne były 3 zwycięstwa, a wtedy mimo wszystko zarobi się więcej na pojedynczych meczach. Czas pokaże. Powodzenia. /Kuchcik
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
J 560

januszbiznesu

Użytkownik
Nie siedzę zbytnio w deblach a dzisiejszy mecz o 19 mnie zaciekawił. Mógłby się ktoś wypowiedzieć, czemu Herbert/Mahut są tak faworyzowani z Lopezami?
Widziałem, że duet Hiszpanów formą nie grzeszy, Francuzi chyba w przekroju sezonu bardziej stabilni. Tutaj obie pary porażki, z czego Hiszpanie przegrali z będącymi w gazie (tak wnioskuję po opiniach tutaj) Kontinenem i Peersem, z którymi zresztą ostatnio w Paryżu polegli też Francuzi. Czemu jest na nich aż 2,75? Widziałem, że obie pary spotkały się dwa razy - raz wygrali Lopez/Lopez a raz u siebie w Paryżu po trzech setach Herbert/Mahut - oba starcia w tym roku. Ktoś się może wypowie? Każde info się przyda. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
ziomus7355 152

ziomus7355

Użytkownik
Nie siedzę zbytnio w deblach a dzisiejszy mecz o 19 mnie zaciekawił. Mógłby się ktoś wypowiedzieć, czemu Herbert/Mahut są tak faworyzowani z Lopezami?

Widziałem, że duet Hiszpanów formą nie grzeszy, Francuzi chyba w przekroju sezonu bardziej stabilni. Tutaj obie pary porażki, z czego Hiszpanie przegrali z będącymi w gazie (tak wnioskuję po opiniach tutaj) Kontinenem i Peersem, z którymi zresztą ostatnio w Paryżu polegli też Francuzi. Czemu jest na nich aż 2,75? Widziałem, że obie pary spotkały się dwa razy - raz wygrali Lopez/Lopez a raz u siebie w Paryżu po trzech setach Herbert/Mahut - oba starcia w tym roku. Ktoś się może wypowie? Każde info się przyda. ;)
Są faworyzowani przez buków, ale chyba tylko przez przekrój całego sezonu. Lopezy ostatni mecz grały jak równy z równym, natomiast Mahuty po prostu są bez formy. Jak dla mnie obecnie najgorsza para turniejowa obok Mirnyi&#39;ów.

Wawrinka spasiony?, a kiedy on był atletą.
Akurat w Londynie to on wygląda na wybitnie spasionego. Przyznam szczerze, że w tak nędznej formie fizycznej to go nigdy nie widziałem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
machiavelli 1,5K

machiavelli

Użytkownik
Są faworyzowani przez buków, ale chyba tylko przez przekrój całego sezonu. Lopezy ostatni mecz grały jak równy z równym, natomiast Mahuty po prostu są bez formy. Jak dla mnie obecnie najgorsza para turniejowa obok Mirnyi&#39;ów.

Akurat w Londynie to on wygląda na wybitnie spasionego. Przyznam szczerze, że w tak nędznej formie fizycznej to go nigdy nie widziałem.
W jakiej nędznej formie co wy powtarzacie jakieś kompletne bzdury. Pokaż mi zdjęcie nie wiem zrzut z np highlights z meczu z nishikorim gdzie on wygląda na spasionego.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Herbert/Mahut-Kontinen/Peers 1-2
Kontinen/Peers 2.30 Unibet
✅✅✅
Kursy powinny stopniowo spadać, a właściwie już spadają. Przed jakimkolwiek meczem w Londynie buki dały coś w stylu 1.50/2.50, jednak to było wystawiane na podstawie ogółu, a teraz dochodzi wrażenie z meczów rozegranych na WTF. Mahuty dwie porażki i brak szansy na awans. Peersy dwa zwycięstwa i pewne pierwsze miejsce w grupie. Niby wszystko jasne, ale nie widzę powodu, dla którego Kangur z Finem mieliby odpuszczać to spotkanie. Francuzi zjeżdżają, a właściwie zjechali z formą. W Paryżu doszli jeszcze do finału, gdzie przegrali własnie z Peersem i Kontinenem 1-2. Niby Peersy stracili seta, ale w meczowym taju byli już wyraźnie lepsi. Tutaj tylko potwierdzają swoją siłę na hali. Najpierw po wyrównanym meczu ograli Lopezów 2-0, w najważniejszych momentach potrafili wygrywać dłuższe wymiany, czy też skutecznie utrzymywać swój serwis. Kwintesencją było jednak spotkanie z Klaasenami, gdzie Raven z Rajeevem nie mieli nic do powiedzenia. Wiele klasowych returnów, niesamowita pewność na serwisie i spokój w wymianach, to właśnie cechowało grę Henriego i Johna. Mahuty wyraźnie pod formą, nie wyszedł im ten turniej i niedługo pora opuszczać Londyn. Na pewno są zawiedzeni, byli tutaj teoretycznie faworytami do tytułu. WTF to miała być walka między nimi, a Murrayem i Soaresem o parę numer 1 w tourze. Mahuty zawiedli i z taką grą obu debli nie widzę tutaj innej opcji, niż powiedzieć szczerze, że to Peers z Kontinenem są faworytami, a nawet jakby tu przyjąć 50/50, to mamy spore value.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
hallik 7,1K

hallik

Użytkownik
Raonic - Thiem 1 @ 1,36 bet365
Po prostu... Raonic jest na tą chwilę lepszym tenisistą. Morderca na serwisie, w wymianach również zdaje się nie odstawać od takiego Thiema, a już na pewno nie na hardzie, choć stosunkowo wolnym tutaj w Londynie. Thiem jak już ktoś wspomniał - zmęczony sezonem, ogromna ilość spotkań w przeciągu całego roku; występ tutaj to i tak wielka nobilitacja dla niego. Stawiam na doświadczenie i formę, które są pRaonic - Thiem 1 @ 1,36 bet365
Po prostu... Raonic jest na tą chwilę lepszym tenisistą. Morderca na serwisie, w wymianach również zdaje się nie odstawać od takiego Thiema, a już na pewno nie na hardzie, choć stosunkowo wolnym tutaj w Londynie. Thiem jak już ktoś wspomniał - zmęczony sezonem, ogromna ilość spotkań w przeciągu całego roku; występ tutaj to i tak wielka nobilitacja dla niego. Stawiam na doświadczenie i formę, które są p[o stronie Kanadyjczyka.
PS. Co za ćwok edytuje moje posty? Z Rodziny Michnika jesteś? Powtórzę... cenzura na tym forum rodem z Wybiórczej!
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
T 4

tomson_112

Użytkownik
no dzięki za usunięcie posta, teraz pewnie też będzie del.
pytam bo nie oglądałem od dłuższego czasu ATP, wiem że Thiem forma w sezonie genialna, ale sezon sezonem, a ost turniej rządzi się swoimi prawami. przed turniejem w tym meczu stawiałbym na izi rao, ale patrzać na wynik, bo meczu nie widzialem, z Djokiem (w jakiej by formie nie byl) to jednak w pierwszym secie walka, ale to swiaczy o slabej grze novaka czy o dobrej thiema. tylko dlatego pytam jak sie na ten mecz zaopatrujecie. jak 1 serwis bedzie siedzial to jestem spokojny...


ted // nie dało się tak wcześniej ?

dało się, ale nie mam konkretnego pytania o tym meczu, więc sucho zapytałem ???? rano kurs ponad 1,5 byl i pogralem w tasmie i nie wiem czy kontrowac :p
 
machiavelli 1,5K

machiavelli

Użytkownik
Raonic vs Thiem 1 -1.5seta @ 2.0 pinnacle✅✅
Rao w formie. Spalił sie trochę z Djoko, ale potrafił grać jak równy z równym cały mecz, a nie tylko seta. Serwisem zabija, grą już trochę gorzej. Thiem padnięty. Ledwo ledwo ugrany mecz z monfilsem na szczęście ugrany bo na niego stawiałem ???? , ale marnie to wyglądało. Murzynek już z turnieju sie wycofał i zastąpi go Goffin co też dużo mówi o jego dyspozycji. 2 mecze po 3 sety tutaj jakby nie patrzeć to dla Thiema po takim sezonie ogromne obciążenie. Nie daje mu wielkich szans w meczu z Raonicem.

Turniej jak na razie idzie znakomicie 3 bety 3 trafione oby tak dalej Pozdrawiam!
4:0
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Odnośnie teoretycznych &quot;fixów&quot;, ostatnich meczów fazy grupowej (moim zdaniem teraz Kei weźmie spokojnie mecz 2:0 - ewentualnie po prostu wygra, za finał 0:2 w Bazylei i punkty do rankingu Cilica na potrzeby tego turnieju - czyt. teorie spiskowe) - w ogóle to mecze z piątku powinny być rozegrane o tej samej godzinie:
W obu grupach tenisiści rywalizują między sobą systemem każdy z każdym, a do półfinału awansują dwaj najlepsi zawodnicy z każdej grupy. Pod uwagę przy sporządzaniu końcowej tabeli, bierze się w pierwszej kolejności liczbę wygranych spotkań. Jeżeli dwóch zawodników wygrało tyle samo meczów, to o wyższej pozycji w tabeli decyduje wynik bezpośredniego spotkania między nimi. Jeżeli sprawa dotyczy trzech zawodników to w takim przypadku o końcowej kolejności decyduje najpierw bilans setów, później bilans bezpośrednich spotkań (jeżeli dwóch z trzech zawodników ma ten sam bilans setów), a na końcu bilans gemów (jeżeli wszyscy trzej zawodnicy mają tą samą liczbę wygranych setów i ten sam bilans setów). Te same zasady obowiązują także w przypadku sporządzania tabel grupowych w turnieju deblowym.
Jeśli jeden z graczy zrezygnuje z gry (np. z powodu kontuzji) w trakcie rozgrywek grupowych, to na jego miejsce, do tej samej grupy, wskakuje pierwszy rezerwowy, który rozpoczyna turniej z zerowym dorobkiem. Jeżeli kontuzja zawodnika nastąpi podczas trwania spotkania, to mecz ten wygrywa rywal walkowerem, a zawodnik rezerwowy będzie się mógł zmierzyć w następnych spotkaniach z zawodnikami, z którymi gracz, którego zastąpił, jeszcze nie rywalizował. Rezerwowi mają więc szanse na występ w turnieju jedynie w przypadku, gdy któryś z graczy wycofa się z turnieju przed rozpoczęciem swojego trzeciego spotkania grupowego. Identyczne zasady obowiązują także w turnieju deblowym. Jeżeli z turnieju wycofa się więcej jak dwóch zawodników lub więcej jak jedna para, to w przypadku nierozegranych spotkań przyznawane są walkowery.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Bryan/Bryan @1,37 Pinnacle ✅ 6/4 6/4
Bryan/Bryan -2 gemy @1,63 1xbet i MarathonBet ✅
Hueye to najsłabsza drużyna tegorocznego WTF i wiele się w tym temacie po dwóch meczach nie zmieniło. Klony mają sprawę awansu w swoich rękach i mimo średniego sezonu oraz tragicznego meczu w 2. serii gier powinni to wykorzystać. Raz, że rywal dużo słabszy, a po drugie, to naprawdę ciężko jest zagrać gorzej niż we wtorek. Zero returnu, słabe krycie i antycypacja. Siłą rzeczy dzisiaj będzie lepiej.
Mirnyi, krótko mówiąc, nie gra nic. 40 wiosen na karku i tylko piękne wspomnienia chociażby z tego samego turnieju w 2011 roku, gdzie w parze z Nestorem pozamiatali wzdłuż i wszerz. Dzisiaj już jest o krok od przerzucenia się na pokazowe mecze emerytów. Mierzący niespełna 180 cm Huey, robi robotę nawet na serwisie, a to już wiele mówi.
Niesmacznym będzie brak zwycięstwa Amerykanów w dzisiejszym meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom