>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ATP & WTA - 28.IV-04.V (Barcelona, Monachium, Praga, Fes)

Status
Zamknięty.
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
WTA

Prague, Czech Republic
Tier IV
Prize Money: $145,000
Surface: Red Clay/Outdoors

Official Web Site:
http://www.pragueopen.cz

2007 Singles Final
(6) Akiko Morigami (JPN) d. (1) Marion Bartoli (FRA) 61 63

2007 Doubles Final
Cetkovska/Hlavackova (CZE/CZE) d. Ji/S.Sun (CHN/CHN) 76(7) 62

Fes, Morocco
Tier IV
Prize Money: $145,000
Surface: Red Clay/Outdoors

Official Web Site:
http://www.frmtennis.com

2007 Singles Final
Milagros Sequera (VEN) d. Aleksandra Wozniak (CAN) 61 63

2007 Doubles Final
(1) King/Mirza (USA/IND) d. (2) Ehritt-Vanc/Rodionova (ROU/RUS) 61 62

ATP

Place: Munich, Germany

Surface: Clay
Prize Money: €370,000

Website: http://www.bmwopen.de

Singles Final:
P Kohlschreiber d (3)M Youzhny (RUS) 26 63 64

Doubles Final:
Kohlschreiber/Youzhny d Hajek/Levinsky 61 64

Place: Barcelona, Spain
Surface: Clay
Prize Money: €888,000

Website: http://www.opensabadellatlantico.com

Singles Final:
(1)R Nadal (ESP) d (12)G Canas (ARG) 63 64

Doubles Final:
(4)Pavel/Waske d [WC]Nadal/Salva-Vidal 63 76(1)
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Kwalifikacje do turniejow przeszli:

Barcelona - Mirnyi, M.Lopez, Gimeno-Traver, Sanchez de Luna, Marrai, Trujillo-Soler, Kukishkin

Monachium - Sidorenko, Tkalec, Chadaj, El Aynaoui, J.Silva, M.Vacek, Naso, Eitzinger

W Barcelonie z dzika karta wystapi Andy Murray, Mario Ancic, Alberto Martin oraz James Blake. Jako LL w turnieju zagra Ruben Ramiez-Hidalgo oraz Yuri Shukin. W deblu z dzika karta zagra para F.Lopez/A.Martin oraz Alacide/Montanes.

W Monachium z dzika karta zagra Marat Safin ale dwoch reprezentantow gospodarzy: Bachinger i Brands. W deblu WC - Petzchner/Becker i Schuettler/Berrer. Nie ma szczesliwych przegrynych z eliminacji.

Powodzenia w typowaniu!
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Mario Ancić- Misha Zverev
under 20 gemów ✅ 6-1 6-0 = 13 ????
1,85
Mario powinien się rozkręcać z turnieju na turniej. W poprzednim turnieju w Monte Carlo miał pecha bo trafił na Nadala. Ulubiona nawierzchnia Super Mario powinna mu sprzyjać. Misha nie ma zbytnio &quot;armat&quot; by przeciwstawić się Mario Anciciowi. Serwis po stronie Maria, bardzo dobry forhand i poruszanie się po korcie powinny odzwierciedlić wynik w granicach 6-3 6-4 dla Mario.
Gremelmayr-Ramirez Hildago
typ: over 21 gemów. zwrot - mecz nie został dokończony (krecz Hildago)
1,85
Niemiec gra przed własną publiką co przysporzy mu sporego dopingu. Hildago to zawodnik który uwielbia clay, a jak ognia unika gry na hardzie.
Obaj grali z Federerem i pechowo przegrywali. Hildago grał w Monte Carlo i rozgromił w 1 rundzie Gillesa Simona 6-1 6-1 a poprzednio w Challengerze we Włoszech. W meczu z Simonem zdobył 90% punktów przy swoim podaniu. Z Federerem ta skuteczność spadła do 68%, i przy stanie 5-1 i piłce meczowej przegrał mecz. Niemiec w pograł sobie całkiem sporo w Estroil pokonał Nieminena, Gabashvili, Vanek i Federer. Co ciekawe wszystkie mecze Niemca w tym roku na Clay to over 21 gemów obojętnie czy on gra ze słabiakiem czy z bardzo dobrym graczem (Federer). Można powiedzieć że Niemiec dopasowywuje się do poziomu rywala.
Co do samych zawodników to obaj mają porównywalne umiejętności mecz powinien być bardzo zacięty i wyrównany a wtedy sypią się gemy. Mam nadzieje że chociaż 1 set będzie wygrany po tiebreaku. Co do zwycięzcy meczu trudno wskazać ale 51-49 na Niemca bo przed własną publiką powinien się pokazać.
 
zbylo04 0

zbylo04

Użytkownik
&quot;Niemiec gra przed własną publiką co przysporzy mu sporego dopingu&quot;
Mecz Gremelmayr-Hildalgo odbywa się w Barcelonie wiec przed własną publiką gra Hildalgo ????
 
A 0

a-rod

Użytkownik
Dodam jeszcze tylko, że Hidalgo to Lucky Loser, zastąpił Ferrero. A w ostatniej rundzie kwalifikacji przegrał dość gładko z Mirnyjem 46,16.
 
F 0

fcandy80

Użytkownik
Bolelli-Gicquel

Jak dla mnie postawa Francuza na wlasnym terenie w ostatnim turnieju mozna śmiało nazwż żal.fr Porażka z miernym ostatnio Nieminenem i to w jakim stylu... to oznaka słabszej dyspozycji Gicqela. Nie pograł sobie ani w singlu ani w deblu , więc coś na rzeczy musi być.
Dziś w Monachium cięzki rywal , ktorego gre śledzilem w ostatnim turnieju.
Mocny dobry serwis , precyzyjny forehand , bylem pod wrazeniem gry Wlocha.
Bolelli jest w formie z calą stanowczoscia jestem o tym przekonany wiec nie pozostaje nic innego jak zagrac go po @ 1,72
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Guillermo Canas ( -4.5 gema ) - Oscar Hernandez 1 @ 1.80
Zaczynamy turniej w Barcelonie. Bardzo fajne zawody, niezła obsada...mam nadzieję że emocji będzie co niemiara. Niestety, ten mecz tego akurat nie potwierdzi. Guillermo Canas w końcu wylądował na clayu ( tylko raz w tym sezonie grał na tej nawierzchni, ale dawno temu, w Meksyku ). Argentyńczyk lubi clay i bardzo sobie na nim radzi. Jako iż preferuje on raczej defensywny styl gry, mecz z Oscarem może być stosunkowo długi. Hernandez będzie posyłał w swoim stylu baloniki, Canas będzie cierpliwie przygotowywał akcje do kończącego uderzenia. Canas rozrzuci Hernandeza po korcie i spokojnie będzie kończył akcje. Taki przygotowałem scenariusz dla tego spotkania ???? . Liczę na gładkie 2:0, Hernandez nie powinien w żaden sposób zagrozić Canasowi. Przewiduję 6:2, 6:3 na korzyść Guillermo.
Poza tym na dziś polecam ( bez analiz, bo spieszę się na uczelnie:| )
Kaia Kanepi - Karolina Sprem 2 @ 1.67
O. Rochus - Marin Cilic 2 @ 1.81
Bolelli - Gicquel 1 @ 1.73
Ancic - Zverev 1 @ 1.23
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Ulubiona nawierzchnia Super Mario powinna mu sprzyjać.
Niemiec gra przed własną publiką co przysporzy mu sporego dopingu.
Radze odpuscic sobie pisanie analiz lub sprawdzac to co sie pisze, jesli ktos z ranga typer robi tak wielkie bledy to albo trzeba to kasowac albo nie wiem co z tym robic. Przede wszystkim nikt nie ma prawa wprowadzac innych z blad.

No i specjalnie podalam kto ma w tym tyg WC, kto jest LL itd zeby ulatwic, to akurat typczy sie Rubena, gramy na clayu to jest ulubiona nawierzchnia Ancica? Rany boskie :-?

???? ???? ????
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Haase - Mirnyi 1 1.36 ✅
Savchuk - Kremer 1 1.40 ✅
Del Potro - Clement 1 1.40 ✅

Na 12 Eschuaer oraz Roitman minimalne stawki, mecze wyzej tez nie za duze, przede wszystkim mala stawka na Oldze i Del Potro, wieksza na Holandra. Mirnyi juz w singlu nic chyba nie zdziała, grał kwalifikacje do kilku turniejów na naiwerzchni trwadej i albo ich nie przechodzil albo odpadal w pierwszych rundach turnieju głównego. Robin wciąż zaliczany jest do młodych talentow tenisa, ma jeszcze dużo elementów do poprawienia, na cegle gra całkiem dobrze, myślę, że poradzi sobie z atakami Bialorusina. Całkiem niedawno Holender wygrał duży challendzer na Florydzie. Dwie wygrane &quot;Bestii&quot; z Gregorcem i Acasuso, bardzo malo, martwi też przegrana z Bohlim. Haase w lepszej formie, najwyższe miejsce w rankingu, niezly turniej w Valencii, powinien wygrac bez problemow i bez straty seta.
 
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Ja na dziś proponuję, z krótkimi analizami:

M. Ancic - M.Zverev 1 1,18
Chorwat w niezłej dyspozycji, dobry serwis to powinno wystarczyć na słabo ostatnio grającego Niemca.
M. Daniel - I. Navarro 1 1,60
Niby Hiszpan gra u siebie, ale to Brazylijczyk jest lepszym zawodnikiem. Niezła dyspozycja, dobry występ w Houston. Daniel powinien poradzić sobie z przeciętnie grającym Navarro.
A. Seppi - R. Karanusic 1 1,27
Włoch po wycofaniu się kilku zawodników może powalczyć nawet o wygranie turnieju. Ostatnio dziwna porażka z Querreyem. Teraz pora się zrehabilitować. Zadanie nie powinno być trudne, Karanusic ostatnio wszystko przegrywa.
I. Minar - M. Lopez 1 1,35
Kolejny mecz z reprezentantem gospodarzy. Jednak Lopez jest tylko przeciętnym challengerowcem. Natomiast Czech ostatnio gra coraz lepiej, w tym roku zaliczył już kilku dobrych występów np: Sony Ericsson Open. Jak dla mnie zdecydowanym faworytem jest Minar.
R. Haase - M. Mirnyi 1 1,35
Młody Holender pnie się w górę w rankingu. Ostatnio niezły występ w Valencii. Jego aktualna dyspozycja powinna starczyć na Maxa.
F. Verdasco - N. Lapentti 1 1,35
H2H 3-0 dla Verdasco. Ostatni mecz 2-1 dla Hiszpana w Valencii. Hiszpan gra u siebie i dziś będzie chciał pokazać się z dobrej strony przed własną publicznością.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
No i specjalnie podalam kto ma w tym tyg WC, kto jest LL itd zeby ulatwic, to akurat typczy sie Rubena, gramy na clayu to jest ulubiona nawierzchnia Ancica? Rany boskie :-?
???? ???? ????
Oj zwykłe czepianie się :!: Rano lookałem na GB i był turniej w Barcelonie i Monachium i deczko się machnąłem co do Ancica- wlazło jak nic :spokodfhgfh:✅
Hildago z niemcem też po myśli bo 1 set tiebreak teraz tylko 6-4 któregoś i tyle. Co do Mario to statystyki: 24-11 hard
14-4 clay, 9-1 grass, 8-2 Carpet.
Nie pieniać ;) lepiej pomagać typy podawać wygrywać.
Pozdrawiam Roksankę :* :*:* :*:* :*:* :*
 
A 0

a-rod

Użytkownik
Acasuso, Jose - Lopez, Feliciano
Typ: Acasuso, Jose
Kurs: 1.70

Skłaniam się ku zawodnikowi równiejszemu w mojej opinii. Oboje nie notują ostatnio wybitnych wyników, przegrali swoje mecze w Davis Cup, odpadli w 1r Monte Carlo. Uważam także, że Argentyńczyk jest ambitniejszy i jak zwykle będzie chciał się pokazać w sezonie ziemnym. Początek niudany, dlatego liczę na większą determinację.
Granollers-Pujol, Marcel - Montanes, Albert
Typ: Granollers-Pujol, Marcel
Kurs: 1.45

Stawiam na G-Pujola, który od jakiegoś czasu przeplata wyniki dobre z bardzo dobrymi. Montanes może się poszczycić wygranym Challengerem w ostatnich tygodniach, jednak zaraz po tym odpadł w Walencji w 1r, a do Monte Carlo nawet się nei zakwalifikował. Marcel moim zdaniem, mądrzej ułożył sobie kalendarz. Ogrywa się dużo w Challegerach a nie rzuca się od razu na szeroką wodę i wydaję mi się, że przyniesie to kolejne efekty.
Cuevas, Pablo - Brzezicki J.P.
Typ: Cuevas, Pablo
Kurs: 1.65

Tu pozwolę sobie nazwać pojedynek, meczem maruderów. Głowny argument, który przekonuje mnie do Urugwajczyka to to, że Brzezicki od kreczu w Salinas(CH) w Ekwadorze (12/03-2008 ) nie wygrał jeszcze żadnego meczu.
Andreev, Igor - Monfils, Gael
Typ: Monfils, Gael (+1.5 seta)
Kurs: 1.55

Choć Andreev pokazał się z dobrej strony w zeszłym tygodniu i dzielnie walczył z Davydenko, to uważam, że młody Francuz nie jest tu bez szans. Może powalczy o wygraną. Niezbyt szczęśliwe ma Gael losowania, bo odkąd wrócił po kontuzji, przegrywał z nie byle kim bo z Berdychem, Ancicem, dwa razy z Federerem i ze Starace. Igor jak to Igor grywa w kratkę.
Azarenka, Victoria - Kvitova, Petra
Typ: Azarenka, Victoria (-1.5 seta)
Kurs: 1.75

Tutaj powiedziałbym tak, jeżeli Azarenka faktycznie myśli o top10 musi takie zawodniczki jak Kvitova odprawiać gładko w dwóch setach. Dlatego stawiam właśnie na to, bo z pewnością możliwości ma spore. U kobiet nawierchnia nie ma aż tak drastycznego znaczenia (na owym poziomie) więc nie poruszam tematu.
 
W 0

wawrinka

Użytkownik
Acasuso-F.Lopez 1,71
Lopez lepiej radzi sobie na hardzie niż na clayu. Z kolei Acasuso to typowy gracz na korty ziemne, na betonie nic ciekawego nie prezentuje. O wiele lepiej czuje się w dłuższych wymianach w przeciwieństwie do Hiszpana, który w tym roku na clayu rozegrał 1 mecz i to w zeszłym tygodniu, gdzie w 1. rundzie został oddelegowany do domu przez Murraya. Widziałem jego wyczyny w tym roku niestety tylko w Miami, gdzie kompletnie mnie zawiódł, słaby psychicznie, popełnia strasznie dużo błędów i to nie do wyeliminowania od razu, gdyż piłki leciały po pół metra w aut albo lądowały w siatce. Takie błędy są niewybaczalne na niewierzchni, na której rozgrywany jest turniej w Barcelonie. Wogóle co on w tym sezonie pokazał? 1 tuniej w Dubaju, gdzie działy się rzeczy niesamowite, gdzie doszedł do finału przegrywając z Roddickiem. Następnie wspomniany przeze mnie turniej w Miami- 2. runda, w 1. pokonał dosyć szczęśliwie Del Potro, który totalnie nie nadaje się na hard i porażka z beznadziejnym ostatnio Kieferem w Pucharze Davisa (w którym też różne rzeczy się dzieją niezrozumiałe czasami). W zeszłym roku Feliciano doszedł tutaj to drugiej rundy- w 1. pokonał wchodzącego dopiero do turnieju ATP Garcie- Lopeza. Acasuso niestety w tym sezonie nie miał okazji jeszcze wygrać turnieju, zapewne nie uczyni rownież tego tutaj, ale liczę na dobry występ Argentyńczyka i dotarcie bardzo wysoko w tym turnieju gdyż potencjał on ma tylko pytanie czy dobrze go wykorzysta.
Tipsarevic-Gulbis 1,36 oraz 2:0 1,80
Gulbis coś tam próbuje pogrywać w turnijach ATP, ale niestety mu nie wychodzi. Przeważnie kończy na 1. rundach, ewentualnie w słabiej obsadzonym turnieju na 2. Tipsarevic zaskoczył napewno wszystkich swoim ostatnim występem w Monte Carlo, gdyż nie ma on zwyczaju dłużej grywać w turniejach na clayu(nie licząc challengerów), a tu miła niespodzianka, bo zaszedł aż do 3. rundy gdzie przegrał z rewelacyjnym Ferrer, ale po drodze pokonał takich graczy jak Mathieu i Lapentti. Jego gra naprawdę mi imponowała, czuł sie w długich wymianach, oczywiście znakomity serwis, mocne ataki. Myślę że ze spokojem powinno to na Łotysza wystarczyć, który fakt startu w takim turnieju może uznać za spory sukces.
Safin-Berlocq 1,42
Po pierwsze bardzo się cieszę z przyznania dzikiej karty Maratowi. Napewno turniej wiele zyska gdy na jego kortach pojawi sie taki zawodnik(nie koniecznie mówie tutaj o wspaniałej grze na clayu, ale ogólnie samej jego osoby). Safin wiadomo nigdy nie słyną z rewelacyjnej gry na clayu, ale zawsze jest to groźny przeciwnik. Po drugiej stronie siatki stanie tym razem Argentyńczyk Berlocq, który ostatnio włóczy sie po challengerach, gdyż tam ma możliwość dłużej pograć (w tyrniejach z cyklu ATP przeważnie 1. rundy i out). Oczywistym faktem który przemawia za Carlosem jest to iż jest to jednak gracz z Ameryki Południowej i preferuje on korty ziemne, ale Safin mu nieustępuje. NIestety miał pecha w w zeszłym tygodniu w Monte Carlo w 2. rundzie spotkał sie z Ferrerem, który jak pisałem już wcześniej jest w świetnej formie, w 1. za to pokonał gładko nie będącego w dobrej formie Malisse, który w dodatku preferuje hard. Na dodanie napewno zasługuje fakt iż w Valencji Marat pokonał w 1. rundzie Ferrero (nie wnikam czy Hiszpan specjalnie oddał, chciał sie przygotować do turnieju w Monako, faktem jest że Marat go pokonał), a doskonale wiemy co Juan prezentuje na clayu. Moim zdecydowanym faworytem w tym meczu jest Rosjanin, jesli kurs wynosiłby 1,20 nie tykałbym tego meczu, ale taki biorę z pocałowaniem w rękę.

Czy wiecie może jaki jest stan zdrowia Shaughnessy? Czy ma jeszcze problemy? Bo z tego co wiem w trakcie spotkania z Gallovits ponowił jej się uraz i nie wiem czy będzie tak jak przedtem, czyli każdy mecz w łeb, a Rybarikova jest młodą, zdolną, ambitną zawodniczką, która nie powinna takiej szansy wypuścić z ręki a kurs 1,69 jest zadawalający. Co myślicie o meczu Andreev-Monfils? Ja szczerze mówiąc skłaniam sie ku zagraniu na Francuza. Igor przeważnie ma syndrom przegrywania po dobrym turnieju, a na przeciwko stoi Monfils, który jest poukładanym zawodnikiem i jeśli ktoś mu sie da to napewno chetnie przyjmnie wygraną ???? No i jakie macie opinię o Gabashvili-Coria? Kurs na Rosjanina całkiem przyzwoity, co prawda nie imponuje on wspaniałą grą, ale po drugiej stronie Coria, którego jest to największy turniej od roku. Swoją drogą żal mi go bardzo, myślałem że pociągnie dłużej.
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Radze odpuscic sobie pisanie analiz lub sprawdzac to co sie pisze, jesli ktos z ranga typer robi tak wielkie bledy to albo trzeba to kasowac albo nie wiem co z tym robic. Przede wszystkim nikt nie ma prawa wprowadzac innych z blad.
No i specjalnie podalam kto ma w tym tyg WC, kto jest LL itd zeby ulatwic, to akurat typczy sie Rubena, gramy na clayu to jest ulubiona nawierzchnia Ancica? Rany boskie :-?
???? ???? ????
A jaka jest?? Co może napiszesz, że trawa na której kiedyś ograł Federera w Wimbledonie. Albo może hard, bo Mario ma dobry serwis. Właśnie nie. Krzysiek ma rację moim zdaniem. Mario najbardziej lubi cegłę. Jak na swój wzrost jest szybki i jest walczakiem. Mi zapadł w pamięci mecz Mario bodajże sprzed dwóch lat kiedy Mario po przegranym pierwszym secie i przegrywaniu w drugim 1-5 wygrał cały mecz 2-1 w setach. To chyba było z Serrą w Rzymie (muszę to sprawdzić) ale nie jestem pewien. Podsumowując nie wiadomo jaka jest jego ulubiona nawierzchnia, tak jak np. widać na pierwszy rzut oka widać że Nadal najlepiej czuje sie na cegle. Mario to moim zdaniem bardzo uniwersalny zawodnik, a na cegle grać potrafi i chyba bardzo lubi. Dlatego niepotrzebnie Roxy tym razem skrytykowałaś Krzyśka...
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Jesli moderator dzialu tenis pisze, ze Ancic najbardziej lubi cegle to chyba pomylilam miejsca bo czegos bardziej zenuajcego o tenisie nie da sie napisac. Kazdy fachowec od tenisa napisze, ze trawa oraz szybki shard, rowniez sa takie wypowiedzi samego zawodnika wiec nie wiem co chcesz komu udowodnic. Mario Ancic woli maczke od szybkich krotow hehe nieslychane. Nigdy w zyciu wiekszej bzdury nie slyszalam.

Na oficjalniej stronie Ancic podaje:

Favourite Surface: Hard

Wszystkie atuty Ancica pasuja na szybkie korty, mocny serwis, atak, slabiej broni i salbiej gra na linii a ak sie gra na clayu. Wygrane turnieje trawa x2, dywan. Jako junior najwieksze sukcesy na trawie rowniez.
 
A 0

a-rod

Użytkownik
Ja się zgadzam z Panem Modem. A jeśli ktoś pisze, że Mario &quot;słabiej&quot; gra z głębi kortu to gratuluje. Owszem sukcesy na trawie ma, na hardzie również, ale to że dzięki atutowi serwisu zdobywa dużo &#39;tanich punktów&#39; nie oznacza, że trzeba go szufladkować. Sądzę, że on liczy się na każdej nawierzchni i nie zauważyłem aby np. męczył grę na clayu.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Guillermo Canas ( -4.5 gema ) - Oscar Hernandez 1 @ 1.80 ✅
Kaia Kanepi - Karolina Sprem 2 @ 1.67 ⛔
O. Rochus - Marin Cilic 2 @ 1.81 ✅
Bolelli - Gicquel 1 @ 1.73 ✅
Ancic - Zverev 1 @ 1.23 ✅
Chorwatka Sprem wygrywała w 1 secie 5:3, żeby chwilę potem przegrać 10 kolejnych gemów. Kolega, który oglądał powiedział, że mecz był równy, a pzewagą Estonki był serw, lepsza psychika ( 95 % ważnych piłek wygrywała ona ) no i, z nieznanych względów, publiczność sprzyjała Kanapce. Trudno.
Marach/Mertinak - Robredo/Ventura 1 @ 2.23
Mertinaki niezbyt dobrze zaprezentowali się w Monte Carlo, no ale przeciwników łatwych nie mieli. Robredo za to w parze z Rafą, wygrali turniej. Ale teraz jesteśmy już w Barcelonie. Ventura, na prawdę żałośnik, przegrał dziś z Gimeno Traverem, wywalczając przy tym całe 3 gemy. Forma jak widać daleka od optymalnej. Tommy Robredo zaś ma prawo być zmęczony, ciężki turniej za nim, a grał przecież dośc długo w singlu i cały debel. A Słowacy? Solidna para deblowa, na cegle grają całkiem nieźle...największą ich zaletą jest to, że są parą stałą. Tommy z Santiago grali zaś dopiero raz, no i gładko przegrali tamto spotkanie. Poza tym sądzę, że Mertinaki zechcą w końcu potwierdzić, że grać potrafią. Bo za wyjątkiem Meksyku, jest w tym sezonie cienko.
Poza tym :
Gisela Dulko - M.E. Camerin 1 @ 1.25 - włoszka forma fatalna, za to Gisela Dulko w końcu pogra na cegle. Na Fed Cupie na tej nawierzchni pokazała Niemkom jak się gra, jutro kolej na Włoszkę. Gładkie 2:0.
Magda Rybarikova - Meghann Szonesi 1 @ 1.60 - młoda, utalentowana Słowaczka kontra kontuzjogenna, przegrywające gdzie by się nie pokazała, Amerykanka. Magda gra blisko domu, na pewno dobrze się czuje w Pradze. Pokona półsprawną Meghann bez większych problemów.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
A kto szufladkuje? Mario gra tenis coraz bardziej uniwerslany, jest roznica miedyz pisaniem ze jakas naiwerzchnia jest ULUBIONA a uznaniem, ze to nieprawda, to jest bardziej szufladkowanie, ze woli clay od innych a to jest zwyczajne klamstwo. Jesli ktos szaufladkuje to wy a nie ja. Nawet jelsi wszystkie lubiaby tak samo, co nie ejst prawda, to i tak pisanie, ze clay jest ulubuona bylooby klasmtwem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom