>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ATP & WTA - 28.IV-04.V (Barcelona, Monachium, Praga, Fes)

Status
Zamknięty.
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Mhmm...a nie wiecie , może czy nadal ma problemy z zoładkiem ? ;&gt; :]
Koledzy będący w Pradze napisali, że Shahar trenuje normalnie i nie widać, żeby bolał ją żołądek. Jednak mimo to uważam, że dziś Peer może przegrać:]
 
P 5

progamer

Użytkownik
Tursunov-Daniel1,71 1,81
słuchajcie chciałbym, żeby ktoś wypowiedział się o tym meczu, obserwujac wyniki Tursunova zagrałbym na niego, ale kompletnie nie wiem co prezentuje pan Daniel, czy Brazylijczyk mógłby namieszać ? Kurs na Rosjanina zachęca
Fyrsten./Matkowski-Marach/Mertinak1,43 2,29
a tutaj czy po tym co wczoraj zaprezentowała ta druga para warto grać na nich ? co polecacie z debli ? graja dziś czołowe deble świata
Nestor/Zimonjic-Ancic/Zverev1,38 2,43
Erlich/A.Ram-Arnold/Nalbandian1,42 2,31
Aspelin/Knowle-M.Lopez/A.Martin1,21 3,23
Hanley/Paes-Chela/Cuevas1,3 2,72
ja osobiście skłaniam się ku tym meczom, ale jest ich za dużo, czego nie warto grać ? pomóżcie, mam pół godziny do namysłu
 
aduss 5

aduss

Użytkownik
6130 F.Lopez-A.Martin 1 1.55
Wg mnie Feliciano powinien wygrać. Zrewanżuje się za dwie bolesne porażki Martinowi. Kondycję ma lepszą, ostanie wyniki zadowalające, nie powinien dziś odpaść z turnieju w Barcelonie.
6179 Erlich/A.Ram-Arnold Ker/Nalbandian 1 1.50
Druga runda dla Arnolda i Nalbandiana to już coś. Wczoraj David pokazał, że nie idzie mu najlepiej, a E/R to solidny debel, nie powinien przegrac drugi raz z rzędu. Doświadczenie powinno pomóc im wygrać.
Warto zagrać te dwa typy, czas do 10:30. ????
 
A 0

a-rod

Użytkownik
Almagro, Nicholas. - Volandri, Filippo.
Typ: Almagro, Nicholas (-1.5 seta)
Kurs: 1.75

Mam nadzieję, że Almagro po porażce w Monte Carlo będzie znów chciał pokazać się przed własną publiką. Volandri nie gra rewelacji w tym sezonie, wygrane/przegrane 8 / 9. Hiszpan w swoim żywiole w dodatku na swoim terenie, liczę, że nie pozostawi wątpliwości.

@aduss ... jakie wyniki Lopeza Cię zadowalają :?: bo od finału w Dubaju(hard) przegrał 4 z 5 spotkań.
 
g_r_z_e_c_h_0 0

g_r_z_e_c_h_0

Użytkownik
Wypowiadam się tylko i wyłącznie na podstawie statystyk, więc mogę się mylić, ale z tych co wyżej podaliście wątpliwe wg mnie są:
Blake - Gremelmayr
Blake: final w Houston, cwiercfinal w Miami, IW i San Jose. Rowna i pewna gra w tych turniejach, zaledwie 3 zwyciestwa po 3 setowych pojedynkach; rozstawiony z 4.
Gremelmayr: Barcelona - zwyciestwo w I rundzie nad Hidalgo ktory przy stanie 7:6 2:1 skreczowal... a gdyby tego nie zrobil to watpie by mecz skonczyl sie w 2 setach, dalej: polfinal w Estoril, II runda w Monzie i Miami, I runda w St. Brieuc...
jak dla mnie to jest czysta 1 bez perspektywy ugrania seta dla niemca... Blake ma bardzo dobry praworeczny backhand a do tego jest bardzo dynamiczny... II runda w Barcelonie na pewno nie jest szczytem jego mozliwosci ;P
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Radwanska-Domachowska
typ:2
kurs: 2,0 zwrot Krecz Radwańskiej lub ✅ jak ktoś grał w naziemnych
buk: GB
Radwańska jest nie w pełni sił ma zapalenie ucha czy coś takiego dodatkowo boli ją gardło i ma poważny katar (raczej alergia) co odbije się na jej dyspozycji podczas meczu. Domaszka w pełni sił. Domachowska odgrażała się wielokrotnie że chce być nr1 wśród tenisistek w Polsce. Radwańska w wywiadach powiedziała że gdyby nie to że to Turniej w Wawie to by dała sobie spokój ale tak to chce się pokazać. Dziś jak Domaszka pogoni nieco Isię po korcie to Isia będzie oddychać rękawami, to że Isia nie w pełni sił to dodatkowo ją zmęczy.
 
smoooke 44

smoooke

Użytkownik
Moya powinien zjeść go na śniadanie. Co prawda nie zachwyca Hiszpan na clayu w tym sezonie ale ogranie i doświadczenie powinno na Gulbisa starczyć. Zwłaszcza, że Gulbis zdecydowanie woli grać na hardzie.
 
A 0

a-rod

Użytkownik
Azarenka, Victoria - Kvitova, Petra
Typ: Azarenka, Victoria (-1.5 seta) ✅ (Wynik: 6-3, 6-4)
Kurs: 1.75
Sidorenko, Alexandre v El Aynaoui, Younes
Typ: El Aynaoui, Younes ✅ (Wynik: 6-4,7-6)
Kurs: 1.40

Alberto Martin v Feliciano Lopez
Typ: Alberto Martin ⛔ (Wynik: 6-3,2-6,4-6)
Kurs: 2.25

Ivo Karlovic v Albert Montanes
Typ: Albert Montanes ✅ (Wynik: 6-7,6-3,7-5)
Kurs: 1.83
Almagro, Nicholas. - Volandri, Filippo.
Typ: Almagro, Nicholas (-1.5 seta) ✅ (Wynik: 6-4,7-6)
Kurs: 1.75
Dziś zdecydowanie lepiej. :spokodfhgfh:
Peer, Shahar - Pironkova, Tatiana
Typ: Pironkova, Tatiana (+1.5 seta)
Kurs: 1.80

Wielu pewnie będzie tu typowało porażkę Peer, ja jednak gram wersję bezpieczniejszą, zachęcony handicapem jaki wystawił mój bukmacher. Damski tenis charakteryzuje się najdziwniejszymi przypadkami, więc jeżeli Peer jednak wygra to prawdopodobnie po 3 setach.
Darcis S. - El Aynaoui Y.
Typ: El Aynaoui Y. (+1.5 seta)
Kurs: 1.60

Marokańczyk wygrał bez straty seta planowo w pierwszej rundzie. W kolejnej przecwinik już mocniejszy, ale liczę na conajmniej ugranego seta. Steve prawdę mówiąc na clayu nic nie zwojował w tym roku, a buk sugeruje się rankingiem, gdyż El Aynaoui wraca (oby) z bardzo dalakiej podróży. (Darcis - 48, El Aynaoui - 295).
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Hlavackova A./Hradecka L. vs. Muller M./Navratilova G. 1 @ 1.76✅
Dulko - Camerin 1 @ 1.25✅
Shahar Peer - Anna Lapushchenkova 2 @ 3.60 ⛔
Viktoria Azarenka - Tatiana Poutchek 2:0 @ 1.39
Viki to jedna z faworytek turnieju w Pradze. Jej gra wygląda bardzo dobrze, Gładkie zwycięstwo z reprezentantką gospodarzy Petrą Kvitovą potwierdza to. Viktoria dobrze prezentuje się również na treningach. 19-latka z Białorusi ma chęć na jakiś sukces, a takim niewątpliwie będzie conajmniej półfinał w Pradze. Ale na razie na jej drodze stanęła rodaczka, doświadczona Tatiana Poutchek. W tym toku Tatianie idzie jak po grudzie, wygrany mecz to przeogromne osiągnięcie. No i w Pradze właśnie to się jej udało. Wygrała po zaciętym boju z Ekateriną Dzehalevich ( kolejna Białorusinka ???? ). Dziewczyny nigdy jeszcze ze sobą nie grały, ale jutro młodziutka Azarenka da porządną lekcję Tatianie, może podpowie jej tym, że czas się wybrać na emeryturę ???? Swoją drogą, wydaje mi się, że pokonana w poprzedniej rundzie Kvitova była bardziej wymagającą rywalką niż Poutchek. 2:0 lub handi gemowy ( jeśli mniej niż 4.5 gema ) można grać spokojnie.
Chun-Mei Ji/Sheng-Nan Sun - Liga Dekmeijere/Ekaterina Dzehalevich 1 @ 1.60
Chinki lubią ten turniej, rok temu dotarły do finału, dziś wyeliminowały parę Husarova/Benesova ( zaskoczyły mnie tym ). Suny zaprzeczają teorii, że azjaci grają słabo na cegle. Ich rekord na clayu jest lepszy niż na jakiejkolwiek innej nawierzchni. Poza tym bronią zdobytych rok temu punktów, co jest z pewnością dodatkową motywacją Ich przeciwniczki, a w szczególności Liga Dekmeijere są słabiutkie, jak one wygrały dzisiejszy mecz to ja nie wiem. Grają tu ze sobą po raz pierwszy, pewnie ostatni. Bardzo nie lubie takich par tworzonych tylko na potrzeby turnieju. Spokojnie i bezproblemowo wygrywają jutro młode Chinki.
Klara Zakopalova - Vera Dushevina 1 @ 1.70
Kookie gra u siebie, broni punktów za półfinał, lubi grac na cegle. Już w Estoril grała całkiem nieźle. Vera również w całkiem porządnej dyspozycji, ale o wiele wyżej cenię pokonanie Sary Errani 6:3, 6:1 przez Zakopalovą, niż 6:0, 6:2 z żałosną Martiną Muller ( w takim stosunku wygrała Vera ). Rosjanka nie grała od Dubaju, niekoniecznie czuje już grę w pełni. Klara gra za to regularnie. Wymienione przeze mnie argumenty każą grać Kookie po niezłym kursie.
 
A 0

a-rod

Użytkownik
Zgadzam się z Prasa co do Zakopalowej, Czeszka mało co nie odebrała nawet tytułu w Estoril Marii Kirilenko, ale minimalnie przegrała. Wydaje się, że dobry typ i analiza więc nie będę powielał. :spokodfhgfh:
Dodam tylko jeszcze na dziś:
Dulko G. - Loit E.
Typ: Dulko G. (-1.5 seta)
Kurs: 1.60

Wydaje się, że Dulko się przebudziła. Owszem w Charleston odpadła wcześnie, ale to dlatego, że w 2r trafiła na S.Williams, która wygrała turniej. Później zanotowała dwie gładkie wygrane w Fed Cup. A z Camerin poradziła sobie zaskakująco łatwo. Sądzę więc, że i z Loit będzie szukać szybkiego awansu do kolejnej rundy.
No i może jeszcze delikatnie, ryzykowny typ:
Juan Ignacio Chela - Ernests Gulbis
Typ: Ernests Gulbis
Kurs: 2.10

Taki kurs mnie pozytywnie zaskoczył w bet365 dlatego zdecydowałem się delikatnie zagrać. Chela w 1r ograł G.Lopeza, potem po szybkim kreczy rywala przebrnął 2r. Gulbis wygrał z Tipsarevicem, któremu nie wiem co tak naprawdę było, że skreczował. W drugiej rundzie Gulbis sprawił niespodziankę i pokonał Moye. Myśle, że to spora okazja na dobry wynik dla młodego talentu z Łotwy.
 
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Wkleję tutaj swój typ dnia:

Spotkanie: Juan Martin del Potro - Igor Andreev
Typ: 2
Kurs: 1,49
Bukmacher: Betfair
Analiza:
1/8 finału turnieju ATP w Monachium. Na przeciw siebie stają: 19-letni Argentyńczyk Juan Martin del Potro (75 w rankingu ATP) oraz 24-letni Rosjanin Igor Andreev (25 w rankingu ATP). Andreev w tym roku w dobrej dyspozycji. Ćwierćfinał w Dubaju, Miami i przed tygodniem w Monte Carlo. W Monachium odprawił już solidnego Monfilsa 6-3 6-4. Andreev lubi grać na clayu, jest w dobrej dyspozycji i myślę, że ma nawet szansę na wygranie całego turnieju. Del Potro w tym roku bez rewelacji, większość turniejów kończy w pierwszej lub drugiej rundzie. W Monachium w pierwszym meczu pokonał Clementa 6-3 6-1. Jednak w tym spotkaniu zdecydowanym faworytem jest Rosjanin, powinien odprawić swojego przeciwnika w dwóch setach...

Poza tym myślę, że można dziś zagrać:
Canas G. - Robredo T. 2 2,10
To będzie wyrównany pojedynek, H2H 3-2 dla Canasa. Obaj w dobrej dyspozycji. Robredo będzie bardzo zmotywowany, lubi grać na clayu gra przed własną publicznością. Jak dla mnie to on jest faworytem...
Dulko G. - Loit E. 1 1,25
Dulko w dobrej formie, wczoraj gładkie 6-1 6-1. Dziś powinno być podobnie ze słabą w tym roku Loit...
Srebotnik K. - Czink M. 1 1,20
Srebotnik bardzo dobra forma ostatnio, w pierwszym meczu rozgromiła swoją przeciwniczkę 6-0 6-0. Czink w tym pojedynku nie ma szans...
 
aduss 5

aduss

Użytkownik
G. CANAS - T. ROBREDO 1 1,68 FORTUNA
Canas mam nadzieje ze wraca mu forma, dwie rundy przeszedl w podskokach, z pewnoscia bedzie chcial dzis pokonać Robredo. Tommy moze być zmęczony, gra kazdego tygodnia, w grze pojedynczej i deblowej, czy wystarczy mu dzisiaj sil, by pokonać Canasa? I do not think so.

D. NALBANDIAN - S. WAWRINKA 2 2.26 FORTUNA
Szanse na zwyciestwo wg mnie są wyrównane. Nalbandian ładnie pocina w deblu, wczoraj był blisko odpadnięcia, ale przegrać z Callerim to ostatnio dosc ciezko, widac juz bylo w koncowce sezonu ze Calleri odpuszcza sobie tenis, bawi sie na korcie, co rzadko dorpowadza do wygranej. Chce sie pokazac, grac efektownie, co nie zawsze wychodzi i traci przez to pkty. Wawrinka ma szczesliwa drabinke, 2 pierwsze rundy z de Luna i Schukinem... Dzis gra z Nalbandianem, będzie przygotowany do tego meczu i bedzie chcial sie zrewanzowac za porazke na tej nawierzchni. Bilans dosc zaskakujacy, prowadzi 4-2, w tym 4 razy pod rzad win z argentyńczykiem. Tu pewnie wielu powie, ze nie ma bata i piąty raz nie wygra. Ja uwazam, ze zagra dzis odpowiednio zmotywowany, moze na luzie i wygra piąty raz, ma dobrą okazję do tego.
ja już zagrałem oba typy za 30 zł ???? i jutro odbieram stówke
 
A 0

a-rod

Użytkownik
Zgadzam się z Prasa co do Zakopalowej✅ (Wynik:6-4,1-6,6-3),(...)
Dulko G. - Loit E.
Typ: Dulko G. (-1.5 seta) ✅ (Wynik:6-3,6-2)
Kurs: 1.60

Juan Ignacio Chela - Ernests Gulbis
Typ: Ernests Gulbis ⛔ (Wynik: 2-6,6-4,6-3)
Kurs: 2.10
Peer, Shahar - Pironkova, Tatiana
Typ: Pironkova, Tatiana (+1.5 seta) ⛔ (Wynik: 7-5,6-2)
Kurs: 1.80

Hm, no jestem zaskoczony. Kiedy tatiana prowadziła 4-2 w pierwszej partii stwierdziłem, że będzie &quot;easy&quot;. A tu był całkowity zwrot akcji.
Darcis S. - El Aynaoui Y.
Typ: El Aynaoui Y. (+1.5 seta) ✅ (Wynik: 6-4,3-6,6-3)
Kurs: 1.60
Dulko, Gisela - Cirstea, Sorana
Typ: Dulko, Gisela ✅ (Wynik: 6-0,6-3)
Kurs: 1.45

Narazie tylko to i kurs z bwin. Jeżeli inne buki wystawią wyższy tym lepiej i zagram tam gdzie wyżej, ale póki co podaję to co jest. Dulko gra świetnie i potwierdziła to dziś. Gisela jest chyba poza zasięgiem w Fes i uważam, że wygra tam wszystko. Obym się nie mylił.
 
czechmar 0

czechmar

Użytkownik
Na betfair masz 1,49 na dulko
Jezu jak ja patrze na te wasze analizy a potem na wyniki to jest zupełnie odwrotnie co to ma być czyżby zwykłe wróżkarstwo&gt;?

Bukmacherzy ustalają kursy ciekawe na jakiej podstawie?? Wg mnie obliczają na zasadzie analizy roznych czynnikow prawdopodobienstwo danego zdarzenia i zgodnie z nim wystawiaja kurs oczywiscie obnizony zeby na kazdym kursie zarobic. I własnie dlatego powinno sie liczyc swoje prawdopodobienstwo i grac na ten kurs ktorego prawdopodopienstwo jest wyzsze od tego jaki ustalil bukmacher.

Proponuje w takim razie nowy styl analizy i prosilbym zeby obok tego wrozenia napisac % prawdopodobienstwa wtedy zobaczymy czy kurs da zwrot. Jestescie tacy mocni w gadaniu to napiszcie ten szczegol w analizie

Czy jest chociaz jeden czlowiek na tym forum ktory oblicza prawdopodobienstwo zdarzenia ?? czy tu są sami amatorzy ktorzy w ogole nie biora pod uwage kursu po jakim sie gra( np zawodowcy ktorzy graja w sts fortunach itp)
Oto krótka anliza dzisiejszych spotkań

02,05,2008 S. Wawrinka 1,377; 1 000,00 zł 77,78% +
02,05,2008 V. Zvonareva 1,091; 1 000,00 zł 99,00% +
02,05,2008 I. Benesova 3,500; 1 000,00 zł 36,67% -
02,05,2008 V. Azarenka 1,080; 1 000,00 zł 99,00% +
02,05,2008 K. Zakopalova 2,500; 1 000,00 zł 50,00% +
02,05,2008 A. Rezai 1,714; 1 000,00 zł 62,35% +
02,05,2008 O. Savchuk 3,790; 1 000,00 zł 35,00% -
02,05,2008 P-H. Mathieu 1,444; 1 000,00 zł 73,33% +
02,05,2008 S. Bolelli 1,366; 1 000,00 zł 75,00% +
02,05,2008 J. M. Del Potro 1,437; 1 000,00 zł 74,75% -
02,05,2008 D. Ferrer 1,543; 1 000,00 zł 64,93% +
02,05,2008 N. Almagro 1,221; 1 000,00 zł 83,91% -

Zysk: +115,00 zł
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Hehe zostawie ten wpis zeby sie ludzie mogli posmiac z Twojej glupoty.

Uderzam lekko na LEE 1/10 - Koreanczyk inteligetny, umie trzymac pilke w korcie jesli jest taka potrzeba, troche za duzo psuje lecz trzeba wziac pod wuage, ze Bolelli gra slabo. Jego &quot;popis&quot; w Mone Carlo przejdzie chyba do historii, kompletnie beznadziejna gra taktyka, bardzo slabe uderzenie BH na poziomie nawet nie challengerowym, nie rozumiem zachwytow jak Simone, bardzo przecietny zawodnik, 3.70 na LEE jest zawyzone.
 
capone 0

capone

Użytkownik
Dzisiaj smakowicie wygladaja dwa mecze i juz zagralem je wczoraj Cilic oraz Robredo , kursy z kosmosu wiec trzeba grac.

3,5 na Marina z PHM ?? to chyba jakis zart !
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Czy jest chociaz jeden czlowiek na tym forum ktory oblicza prawdopodobienstwo zdarzenia ?? czy tu są sami amatorzy ktorzy w ogole nie biora pod uwage kursu po jakim sie gra( np zawodowcy ktorzy graja w sts fortunach itp)
Ty jesteś jedyny. Możesz czuć się wyjątkowy. ????
Wszyscy jesteśmy czarodziejami i mamy czarodziejskie różdżki. Potrafimy też wróżyć z fusów i z czego jeszcze tylko chcesz. ????
Moim zdaniem typowanie nie polega na liczeniu prawdopodobieństwa, bo w ogóle jak to obliczyć? Zwłaszcza w tenisie. Może zdradzisz nam jak ty to liczysz??
 
czechmar 0

czechmar

Użytkownik
cos roxance nie pasuje &gt;? a to ciekawe widzisz jaka ograniczona
Roznica miedzy nami jest taka ze ty mnie podsumowujesz przed spotkaniami i wyzywasz od glupka a ja ciebie po spotkaniach a potem sie kasuje moje posty no tak bo wtedy wychodzi kto tu jest glupkiem

Gusto nie potrafisz prostych obliczeń wykonać i mnie chcesz pouczać?
Chcecie mnie zabanowac prosze bardzo jakos mi nie zalezy zeby czytac te wasze wrozenia ale to wam powinno zalezec zeby czytac moje wyliczenia bo moze wtedy troszke byscie przy okazji zarobili.

Naprawde nie moge sie nadziwic bo odnosze wrazenie ze wam nie zalezy na wygrywaniu pieniedzy.
Bez liczenia prawdopodobieństwa nigdy na dłuższą metę nie bedziecie na plusie. Bez odpowiednio wysokich kursów nie ma matematyczej możliwości zarabiać systematycznie.

Powinniście tu podawać stawki kursy i dopiero wtedy by sie okazalo czy wygrywacie czy nie ja to robie jako jedyny wiec kazdy moze zobaczyc i podliczyc oczywiscie jesli zdazy przed roxanne ktora notorycznie usuwa moje posty. Chyba ma kompleksy
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Ty człowieku nic nie rozumiesz. Stawki podajemy w odpowiednim dziale (kupony albo kupony ze statystykami). Tam każdy liczy swój bilans it itd.
To jest dział do dyskusji. Ja mogę z Tobą dyskutować jak z każdym innym. Ale poziom dyskusji musi być odpowiedni. Ja CIę nie obraziłem wiec chyba możemy normalnie wymieniać poglądy.
Masz rację, kiepski byłem z matmy i nigdy w życiu nie liczyłem prawdopodobieństwa, ale z tego co pamiętam to ma to zastosowanie do liczb a w żadnym sporcie liczby nie grają. Jest wiele innych czynników, które wpływają na zwycięstwo danego zawodnika, danej drużyny. Oczywiście każdy analizuje i gra po swojemu. Jeżeli ty opierasz się tylko i wyłącznie na prawdopodobieństwie to twoja sprawa. Ja nigdy nie sugerowałem się kursami i nie będę tego robił. Być może mój styl grania można nazwać &quot;wróżeniem&quot; bo po prostu staram sie przewidzieć zwycięstwo danego zawodnika. A czym sie sugeruję? Sugeruję się własnym doświadczeniem, oglądaniem ostatnich poczynań zawodników, formą, wynikami, czasami sympatią. To ostatnie jest może nieprofesjonalne no ale cóż. Ja profesjonalistą nie jestem. Nie jestem żadnym znawcą tenisa. Jestem sympatykiem tenisa i dzielę sie z Wami swoimi przemyśleniami od czasu do czasu.
Ty, CZECHMAR także to rób i zamiast sie kłócić z Roxy, napisz tutaj wszystkim w jaki sposób robisz te swoje wyliczenia? Coś wydaje mi się, że sam tego nie liczysz, jeśli się mylę to mnie oświeć. Co bierzesz pod uwagę przy tych wyliczeniach?
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Nie ty matolku bedziesz ustalac czy ktos bedzie podawac stawki czy nie bo to temat a analizami, pisalam mnostwo razy ale Ty tego nie pojmiesz nigdy. Sam piszesz jakies 1 000,00 zł rozumiem ze to stawka w twoim wrtualnym swiecie, tobie mozna jedynie jedynie zywyc zdrowia, nie ma sie co smiac z dzieci specjalnej troski.

Zaryzykuje chyba Grete Arn 1/10 kursy sa powyzej 5, moze handi setowe, jeszcze to do przemyslenia, eweltualnie Frystengerb/Matkowski 2.70 ponad oraz Wawrinka z wyszych kursow jedynie to widze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom