>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP & WTA - 28.IV-04.V (Barcelona, Monachium, Praga, Fes)

Status
Zamknięty.
F 0

fcandy80

Użytkownik
Nalbandian-Calleri 2-0

Nalbi wraca ! Swietna postawa w Monte Carlo. Z calym szacunkiem ale Calleri to nie Robredo bedacy nawet w slabszej formie.
Forma wysoka i trzeba korzystac z tego, wiec spodziewam sie gladkiego zwyciestwa 2-0 @ 1,67
 
L 0

la-tenista

Użytkownik
A kto szufladkuje? Mario gra tenis coraz bardziej uniwerslany, jest roznica miedyz pisaniem ze jakas naiwerzchnia jest ULUBIONA a uznaniem, ze to nieprawda, to jest bardziej szufladkowanie, ze woli clay od innych a to jest zwyczajne klamstwo. Jesli ktos szaufladkuje to wy a nie ja. Nawet jelsi wszystkie lubiaby tak samo, co nie ejst prawda, to i tak pisanie, ze clay jest ulubuona bylooby klasmtwem.

To moze i ja przylacze sie do tej dyskusji. Odrazu musze napisac ze Mario najbardziej chwali sobie wszystki syntetyczne nawierzchnie z racji ich szybkosci i braku podatnosci na rotacje. Moze brak podatnosci na rotacje to zle okreslenie bardziej chodzi o to ze syntetyczne nawierchnie nie oddaja tyle rotacji. Czesto Chorwat pozytywnie wypowiadal sie na temat amerykanskiego clayu ktory jest o niebo szybszy od europejskiej cegly. Z tego co pamietam Ancic kiedys w swoim wywiadzie powiedzial ze wrecz nie cierpi grac na europejskim clayu gdyz gra na tej nawierzchni go nudzi bo musi czekac i czekac na pilke. To ze Mario dobrze spisuje sie na tej nawierzchni wynika tylko z faktu ze jest coraz lepszym i coraz bardziej uniwersalnym tenisista a nie ze jakos uwielbia ta nawierzchnie. Tak jak pisalem wyzej Chorwat preferuje sam nawierzchnie dosc szybkie duszace wszelka rotacje. Tyle z mojej strony.

Pozdrawiam

la tenista
 
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Ja na dziś proponuję, z krótkimi analizami:

M. Ancic - M.Zverev 1 1,18 ✅
Chorwat w niezłej dyspozycji, dobry serwis to powinno wystarczyć na słabo ostatnio grającego Niemca.
M. Daniel - I. Navarro 1 1,60 ✅
Niby Hiszpan gra u siebie, ale to Brazylijczyk jest lepszym zawodnikiem. Niezła dyspozycja, dobry występ w Houston. Daniel powinien poradzić sobie z przeciętnie grającym Navarro.
A. Seppi - R. Karanusic 1 1,27 ✅
Włoch po wycofaniu się kilku zawodników może powalczyć nawet o wygranie turnieju. Ostatnio dziwna porażka z Querreyem. Teraz pora się zrehabilitować. Zadanie nie powinno być trudne, Karanusic ostatnio wszystko przegrywa.
I. Minar - M. Lopez 1 1,35 ⛔ krecz
Kolejny mecz z reprezentantem gospodarzy. Jednak Lopez jest tylko przeciętnym challengerowcem. Natomiast Czech ostatnio gra coraz lepiej, w tym roku zaliczył już kilku dobrych występów np: Sony Ericsson Open. Jak dla mnie zdecydowanym faworytem jest Minar.
R. Haase - M. Mirnyi 1 1,35 ✅
Młody Holender pnie się w górę w rankingu. Ostatnio niezły występ w Valencii. Jego aktualna dyspozycja powinna starczyć na Maxa.
F. Verdasco - N. Lapentti 1 1,35 ⛔
H2H 3-0 dla Verdasco. Ostatni mecz 2-1 dla Hiszpana w Valencii. Hiszpan gra u siebie i dziś będzie chciał pokazać się z dobrej strony przed własną publicznością.
Minar krecz po 4 gemach, po co w ogóle wychodził? Zawiódł trochę Verdasco, reszta ładnie wchodzi... Co myślicie, żeby zagrać Haas - Berrer 2 (2,70). Haas zmaga się z kontuzjami, oddał walkowerem ćwierćfinał w Miami, w Monte Carlo 1-6 0-3 z Rochusem i spasował. Myślę, że dalej coś jest nie tak. Po takim kursie można ryzykować, bo Berrer coś tam umie grać...
 
C 0

crasch

Użytkownik
Typ Prasy:
Gisela Dulko - M.E. Camerin 1 @ 1.25 - włoszka forma fatalna, za to Gisela Dulko w końcu pogra na cegle. Na Fed Cupie na tej nawierzchni pokazała Niemkom jak się gra, jutro kolej na Włoszkę. Gładkie 2:0.
Po pierwsze witam wszystkich:-D Mam pytanko odnośnie tego typu. Chciałbym żeby więcej znawców ustosunkowało się do niego, czy na pewno jest tak pewny jak by się mogło wydawać. Poza tym jeśli ktoś mógłby podesłać link do jakiejś dobrej stronki z wynikami tenisa live na której będzie ten mecz bo nie mogę nigdzie znaleźć:-| Z góry dzięki
 
L 0

la-tenista

Użytkownik
Typ Prasy:

Gisela Dulko - M.E. Camerin 1 @ 1.25 - włoszka forma fatalna, za to Gisela Dulko w końcu pogra na cegle. Na Fed Cupie na tej nawierzchni pokazała Niemkom jak się gra, jutro kolej na Włoszkę. Gładkie 2:0.

Po pierwsze witam wszystkich:-D Mam pytanko odnośnie tego typu. Chciałbym żeby więcej znawców ustosunkowało się do niego, czy na pewno jest tak pewny jak by się mogło wydawać. Poza tym jeśli ktoś mógłby podesłać link do jakiejś dobrej stronki z wynikami tenisa live na której będzie ten mecz bo nie mogę nigdzie znaleźć:-| Z góry dzięki

Nie ma co ukrywac to Argentynka jest faworytka. Ostatnio jej gra jest bardzo dobra i moze sie podobac. Aczkolwiek tylko skonczony kretyn zagralby dzis na Dulko po tak mizernym kursie.
 
aduss 5

aduss

Użytkownik
6177 Robredo/Ventura-Marach/Mertinak 2 2.10
Wg mnie to swietna okazja, ale niepokoi mnie kurs powyżej 2 na M/M, nie wiem czym to moze byc spowodowane... Moze tym ze gra Robredo i grają w Hiszpanii? Bo patrząc na wyniki obu teamów wszystko wskazuje na to, ze mertinaki sa faworytem. W Estorilu stoczyli wyrównany mecz z Coetzee/Moodie, co swiadczy na ich korzysc. Wczoraj poza tym stary Ventura przegral wysoko z Gimeno...
Ja stawiam na M/M po zadziwiająco wysokim kursie w tym przypadku, mam nadzieje ze bedzie ok i wygrają!
NIE GRAM TEGO! SMIERDZI TEN MECZ USTAWKA
 
A 0

a-rod

Użytkownik
Sidorenko, Alexandre v El Aynaoui, Younes
Typ: El Aynaoui, Younes
Kurs: 1.40

El Aynaoui pewnie przebrnął kwalifikacje i śmiem twierdzić, że jest w małym gazie. Obu tenisistów to okolice trzeciej setki rankingu. Younes potrafił zadziwić w przeszłości, sugerując się wynikami z kwal. i wygranym niedawno Challengerze w Chiasso, Szwajcaria, jestem dość pewien formy Marokańczyka.
 
A 0

a-rod

Użytkownik
Ja już podałem w swoich typach parę postów wcześniej, że gram +1.5 seta handicap na Monfilsa po 1.55. Ale sądzę, że może to wygrać przy małej pomocy Igora. :jezora:
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Ernest Gulbis - Janko Tipsarevic: Całkowita Liczba Gemów
(Zakład nieważny jeśli jeden z graczy zrezygnuje.)
typ: under 22 gemy. ZWROT(dno w wykonaniu Janko, bał umoczyć tyłka i przegrać z honorem 6-4 6-3 wolał dać krecz - sprzedawczyk :zoltakartka:
kurs: 1,85
buk: Betsson
Janko ma solidny serwis i jest w dość dobrej formie. W Monte Carlo pograł trochę na caly i ma na swoim koncie wyeliminowanie takich graczy jak Mathieu i Lapentti. Szczególnie wyeliminowanie Ewkadorczyka Lapentiego jest sporym osiągnięciem. Potem w 1/16 przegrał z Ferrerem (wiadomo doświadczony hiszpan + clay). Tutaj na 100% wiem że preferuje grę na nawierzchniach wolniejszych (clay). Jedynym argumentem przemawiającym za Gulbisem jest jego wzrost co pomaga mu przy serwowaniu. Reszta po stronie Janko Tipsy. Mecz może być nudny a rozstrzygnięcie 6-4 6-4 prawdopodobne, choć eliminacja Łotysza powinna przebiec szybciej.
 
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Robredo/Ventura-Marach/Mertinak 0:6 1:6 (2,00) -&gt; dzięki chłopaki za fajny kurs...:spokodfhgfh:

Na dziś proponuję:
Korolev - Petzschner 1 1,40
Rusek w dobrej formie, nieźle prezentuję się w tym roku. Niemiec gra przed własną publicznością, ale nawet to mu nie pomoże bo jest dużo słabszy od Koroleva...
Gulbis - Tipsarevic 2 1,35
Tipsa w tym roku w bardzo dobrej formie, cały czas idzie w górę w rankingu, bez większych wpadek. Dobry turniej w Miami oraz Monte Carlo. To na pewno starczy na Gulbisa...
Plus pewniaki z turnieju kobiet: Zwonariewa (1,10) - znakomita dyspozycja od początku roku oraz Azarenka (1,27) - solidna dyspozycja Azarenki na pewno starczy na Kvitovą...
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Mario Ancic-Andy Murray
typ:1 ✅
kurs: 2,1 ✅
(czy dzisiaj też dostanę opieprz od Roksany ???? :?: )

Mario mój ulubiony walczak dziś rozegra bój z Murańką. Obaj grali ze sobą 3 razy na nawierzchni typu Hard bilans jest 2-1 na korzyść Super Mario.
Murańko doszedł w poprzednim turnieju w Monte Carlo do 1/16 gdzie odpadł z Novakiem Djokovicem. Wcześniej wyeliminował Lopeza i sprzedawczyka Volandriego. W obu meczach nie błyszczał ale wygrał. W meczu z Volandrim mało brakowało by Włoch przełamał Murańkę. Statystycznie mecz Andy wygrał ale nie imponował 57% punktów zdobył przy swoim podaniu. Mario tak jak pisałem rozkręca się potrzebne mu są punkty by awansować wyżej w rankingu ATP. Wczoraj rozjechał Zvereva 6-1 6-0 znakomicie serwował (71% skuteczność serwisu i aż 95% punktów zdobył przy swoim podaniu) Bardzo dobrze też returnował (1 return skuteczność 57% ale przy 2 wymianie piłki z rywalem 100% skuteczności :!: ) Szykuje się zażarty pojedynek i niewykluczone że 3 setowy, i moim zdecydowanym faworytem jest Super Mario.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Nie ma co ukrywac to Argentynka jest faworytka. Ostatnio jej gra jest bardzo dobra i moze sie podobac. Aczkolwiek tylko skonczony kretyn zagralby dzis na Dulko po tak mizernym kursie.
ciekawy jestem kolego Twoich typów, bardzo. I zapewniam, że choćbyś tam nie wiem co napisał, skończonym kretynem Cię nie nazwę za to co grasz. Moim zdaniem Dulko jest świetnym typem na pobicie AKO, forma wysoka, wiec czego chcieć więcej. Powściągnij język next time.
 
C 0

crasch

Użytkownik
Zgadzam się z Tobą Prasa, dokładnie tak zrobiłem i nie uważam aby kurs 1,30 był kursem &quot;dla kretyna&quot;. Jeśli chodzi o Tipsarevicia to nie pochwalam takiej postawy bo gra sie do końca ale jak na tą chwile to uratował mi kupon bo wątpie żeby dał rade po tym co pokazywał a tak to mi go wykreślili:)
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP

Marach/Mertinak - Robredo/Ventura 1 @ 2.23✅
Gisela Dulko - M.E. Camerin 1 @ 1.25 :?:
Magda Rybarikova - Meghann Szonesi 1 @ 1.60 ✅

Oprócz Giseli Dulko, na jutro póki co jeden meczyk.
Hlavackova A./Hradecka L. vs. Muller M./Navratilova G. 1 @ 1.76
Andy Hlavackova, jak i Lucka Hradecka odpadły już z turnieju singlowego, skupiają się więc na deblu. Hlavackova, grając rok temu z Petrą Cetkovską w parze, wygrała turniej w Pradze. Dziewczyny nie będą grały ze sobą pierwszy raz, swego czasu wygrały nawet jakiś mniejszy turniej. Lucka Hradecka jest ogromnym walczakiem, czy gra w parze z Renatą Voracovą, czy z Hlavackovą, czy może z jakąś inną koleżanką, dają zawsze z siebie wszystko. Ewentualne super TB zazwyczaj rozstrzyga na swoją korzyść. Poza tym dziewczyny grają u siebie, mogą liczyć na mocne wsparcie Prażan. Co z ich przeciwniczkami? Martina Muller i Gabi Navratilova grają ze sobą dość często, ale żeby te występy okraszone były jakimiś sukcesami, to raczej nie można powiedzieć. A jeśli gdzies dalej zaszły, to spowodowane to było walkowerem przeciwniczek lub marną obsadą. Doświadczona Navratilova, która jeśli gra, to tylko deble w połączeniu z słabą Martiną Muller, to team który nie przekonuje mnie ani trochę. Za to głodne sukcesu, ambitne i waleczne Hlavackova z Lucką powinny zajśc w tym turnieju daleko. Kto wie, może nawet finał?
 
M 0

marbi

Użytkownik
Na jutro:

Anna Lapushchenkova v Shahar Peer
Maria Elena Camerin v Gisela Dulko
AKO 1,49 9/10

Obie Panie w znakomitych dyspozycjach co pokazują od początku roku.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Na jutro:
Anna Lapushchenkova v Shahar Peer
Maria Elena Camerin v Gisela Dulko
AKO 1,49 9/10
Obie Panie w znakomitych dyspozycjach co pokazują od początku roku.
Nie moge nie skomentować. Peer w znakomitej dyspozycji? Shahar jest jedną z moich ulubionych zawodniczek no i niestety, nie mogę powiedzieć, że jest w wybitnej formie. Na jakiej podstawie tak mówisz? Wyniki ostatnie marne, nie gra ostatnio dużo, minął już ponad miesiąc od ostatniego turnieju. Na Fed Cupie zaprezentowała się beznadziejnie. Nie grała w tym sezonie na cegle ani razu. Lapushchenkova grała ostatnio sporo w challengerach, rozegrała na cegle 3 mecze ( niedużo, ale zawsze ). Nie jest wybitną zawodniczką, no ale krwi Shahar podejrzewam że trochę napsuję. Na pewno szansę na jej zwycięstwo są o wiele większe, niż wskazuje na to kurs. Chciałbym, żeby Peer wygrywała, zdobywała tytuły, bo jej tenis jest bardzo fajny, ciekawy. Niestety, formy brak, więc nie będzie sukcesów, przynajmniej teraz. Mała stawka na Rosjankę.
 
A 0

a-rod

Użytkownik
Acasuso, Jose - Lopez, Feliciano
Typ: Acasuso, Jose :confused: ( 2-5, krecz Acasuso - żołądek)
Kurs: 1.70

Granollers-Pujol, Marcel - Montanes, Albert
Typ: Granollers-Pujol, Marcel ⛔(Wynik: 6-3,3-6,2-6)
Kurs: 1.45

Cuevas, Pablo - Brzezicki J.P.
Typ: Cuevas, Pablo ✅(Wynik: 6-3,7-6)
Kurs: 1.65

Andreev, Igor - Monfils, Gael
Typ: Monfils, Gael (+1.5 seta) ⛔(Wynik: 2-1.5)
Kurs: 1.55

Azarenka, Victoria - Kvitova, Petra
Typ: Azarenka, Victoria (-1.5 seta) :?:
Kurs: 1.75
Sidorenko, Alexandre v El Aynaoui, Younes
Typ: El Aynaoui, Younes :?:
Kurs: 1.40
Nie najlepiej poszło.
Alberto Martin v Feliciano Lopez
Typ: Alberto Martin
Kurs: 2.25


Lopez przeciwko Acasuso miał 35% pierwszego podania, a mimo to prowadził z Argentyńczykiem 5-2. To wiele mówi, miał sporo szczęścia. Kurs mnie przekonuje do takiego clay-kortowca jak Martin.
Ivo Karlovic v Albert Montanes
Typ: Albert Montanes
Kurs: 1.83

Ivo w Estoril przegrał w pierwszej rundzie oddając mecz. W Monte Carlo odniósł jedno zwycięstwo, ale z kolei po kreczu przeciwnika by w następnej rundzie polec w dwóch setach. Pogromca rewelacji ostatnich tygodni G-Pujola powinien sobie poradzić spokojnie z Chorwatem.
 
M 0

marbi

Użytkownik
Nie moge nie skomentować. Peer w znakomitej dyspozycji? Shahar jest jedną z moich ulubionych zawodniczek no i niestety, nie mogę powiedzieć, że jest w wybitnej formie. Na jakiej podstawie tak mówisz? Wyniki ostatnie marne, nie gra ostatnio dużo, minął już ponad miesiąc od ostatniego turnieju. Na Fed Cupie zaprezentowała się beznadziejnie. Nie grała w tym sezonie na cegle ani razu. Lapushchenkova grała ostatnio sporo w challengerach, rozegrała na cegle 3 mecze ( niedużo, ale zawsze ). Nie jest wybitną zawodniczką, no ale krwi Shahar podejrzewam że trochę napsuję. Na pewno szansę na jej zwycięstwo są o wiele większe, niż wskazuje na to kurs. Chciałbym, żeby Peer wygrywała, zdobywała tytuły, bo jej tenis jest bardzo fajny, ciekawy. Niestety, formy brak, więc nie będzie sukcesów, przynajmniej teraz. Mała stawka na Rosjankę.
Widziałem dwa mecze rosjanki w tym roku (nie pamiętam przeciwniczek) i uważam, że to co gra jest naprawdę dobre. Może nie w wybitnej formie, ale mam nadzieję, że miesiąc wykorzystała na przygotowanie się po wcześniejszych niepowodzeniach na wygrywanie.

Pozdrawiam
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Shahar Peer jest w NAJGORSZEJ formie od kiedy stala sie zazka znaczaca w WTA Tour. Jeszcze tak słabo nie grala od miesiecy Izraelka. Wystarczy przeczytac relacje z Pucharu FED CUP, wcześniejsze wyniki równiez słabe. Nie mozna pisac, ze Peer gra obecnie dobrze, gra fatalnie i ja zaryzykuje przeciw niej. Nie mowie, ze to pewniak do gry bo mecz bedzie bardzo ciezki i to jest typ dla ludzi ktorzy kochaja ryzyko ale grnaie na Shahar to bukmacherski grzech, nawet jak wygra jakims cudem to przed meczem nic na nia nie wskazuje a kurs jest zalosny, Lapushchenkova 4.46
 
L 0

la-tenista

Użytkownik
Shahar Peer jest w NAJGORSZEJ formie od kiedy stala sie zazka znaczaca w WTA Tour. Jeszcze tak słabo nie grala od miesiecy Izraelka. Wystarczy przeczytac relacje z Pucharu FED CUP, wcześniejsze wyniki równiez słabe. Nie mozna pisac, ze Peer gra obecnie dobrze, gra fatalnie i ja zaryzykuje przeciw niej. Nie mowie, ze to pewniak do gry bo mecz bedzie bardzo ciezki i to jest typ dla ludzi ktorzy kochaja ryzyko ale grnaie na Shahar to bukmacherski grzech, nawet jak wygra jakims cudem to przed meczem nic na nia nie wskazuje a kurs jest zalosny, Lapushchenkova 4.46
Oczywiscie goraco przylaczam sie do wypowiedzi Roxanne. A kurs jaki wystawili bukmacherzy na Rosjanke nie jest wart ryzyka jest po prostu wart gry. Uwazam ze spokojnie za mala stawke zaklad na zwyciestwo Lapuschenkovej mozna puscic.

PS. 1

A co do typu Prasy to rowniez sie z nim zgadzam. Kursy wyrownane ale jedna para wyraznie optycznie lepsza.

PS. 2

Jesli zdaze cos przeanalizowac porzadnie to wkleje tu na forum ale nie wiem jak z tym bedzie bo ladna pogoda i relaksacyjnego grillka trzeba zrobic przed maturka.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom