>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ATP & WTA - 28.IV-04.V (Barcelona, Monachium, Praga, Fes)

Status
Zamknięty.
A 0

a-rod

Użytkownik
Mathieu P.-H. - Bolelli S.
Typ: Bolelli S. (+1.5 seta)
Kurs: 1.55

Szczerze mówiąc, wyniki Mathieu mnie nie zachwycają w tym tygodniu. Pierwsze dwie rundy wygrał z zawodniki: Brands, Daniel oraz Naso, Gianluca. Pierwszy nie mieście się w pierwszych dwóch setkach rankingu ATP, drugi jest nawet poza trzecią setką. Pierwszy wartościowy gracz Cilic i od razu kłopot w postaci utraty seta. Włoch natomiast moim zdaniem miał trudniejszych przeciwników, a jednak wszystkich odprawił bez straty seta (Gicquel,Seppi,Lee). Jutro Simone ma szansę na pierwszy finał ATP Tennis Tour w karierze, więc skóry łatwo nie sprzeda. A z osobistych odczuć, życzę mu nawet wygranej.
Dulko G. - Rezai A.
Typ: Dulko G.
Kurs: 1.40

Na Dulko póki co nie było mocnej, gromiła kolejne rywalki. Rezai, młoda i utalentowana dlatego stronię się przed graniem handi (-1.5 seta) na Dulko, choć jest prawdopodobny taki wynik. Rezai prócz finału w Auckland na starcie, zalicza sezon poniżej przeciętnej.
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
Rafael Nadal (ESP) - Denis Gremelmayr (GER)
Ile gemów zostanie rozegrany w 1. secie? Typ Więcej niż 9,5 kurs 1.82 9/10
Nadal, R - Gremelmayr, D
How many minutes will the match last? typ ponad 90,5 minut 8/10
Kto wygra największą ilość gemów w meczu? (handicap) -5/+5
Typ Denis Gremelmayr (GER) +5 2.21 8/10
R. Nadal (Handicap 0:1,5) - D. Gremelmayr (Handicap 0:1,5) Typ 2 kurs 6,20
3/10

Niemiecki zawodnik jest w wysmienitej formie co pokazuja ostatnie mecze :
02/05-08 Ćwierćfinały Gremelmayr, Denis vs. Almagro, Nicolas 2:1 62 36 76
01/05-08 R16 Gremelmayr, Denis vs. Tursunov, Dmitry 2:0 64 60
30/04-08 R32 Gremelmayr, Denis vs. Blake, James 2:0 61 64
28/04-08 R64 Gremelmayr, Denis vs. Ramirez Hidalgo, Ruben Zwycięstwo 76 21
Sadze ze Denis powinien urwac jednego seta Nadalowi, kurs naprawde wart ryzyka wiec za malo stawje mozna zaryzykowac.
wiecej napisze pozniej powniewaz nei mam teraz z byt wiele czasu
 
czechmar 0

czechmar

Użytkownik
ALe jeśli tak Cie to boli że stawki są takie same to dla Twojej przyjemności dzisiaj zrobie po Twojemu.
03,05,2008 G. Dulko 1,474; 500,00 zł 69,77% +
03,05,2008 K. Srebotnik 4,440; 250,00 zł 27,78% -
03,05,2008 K. Zakopalova 3,220; 250,00 zł 33,96% -
03,05,2008 F. Gonzalez 1,330; 1 500,00 zł 80,00% +
03,05,2008 S. Wawrinka 3,460; 250,00 zł 34,09% -
-18,00 zł

Do Jajo:
Oczywiście że te wartości dziesiętne prawdopodobieństwa mogą zawierać błąd statystyczny ale jest to błąd w okolicach 2%.
Co do ryzyka to chyba bardziej bym się bał stawiać na mecze wg Twoich analiz bo potem wychodzi zupełnie inaczej po meczu.
U mnie ryzyka za to nie ma żadnego gdyż nawet przegrany mecz przynosi zysk.
 
F 0

fcandy80

Użytkownik
Dulko 69.77 % hehe stawka 500 wirtualna
Gonzalez 80% hehe stawka 1500 wirtualna

Ty nie wyliczasz procentow . Dziecko drogie zrobie to za ciebie.
Skoro grasz Goznaleza za 1500 wirtualnych przy 80% hehe to dlaczego Dulko 69.77% grasz juz tylko za 500 wirtualnych?
Za duzo liczenia? Pomoc?
Pomoge dziecko jesli tylko odpiszesz.
 
czechmar 0

czechmar

Użytkownik
Zapomniałeś chyba o kursach .. Dopisz kursy policz prawdopodobieństwo i może wtedy wpadniesz na to ale to tylko dla Ciebie dziecinko żebyś nie płakał a normalnie wszystkie te mecze poszły po 1000zł.
ALe podaj z łaski swojej wszystkim jakie wg CIebie jest prawdopodobieństwo na te zdarzenia a nie pitolisz wkółko to samo.

Przejdź na priv bo to nie ma sensu na forum.

Oglądałem wczoraj mecz Rezai i muszę przyznać że miała ogromny doping publiczności i tylko dzięki niemu wygrała. Dziś może być podobnie ale nie musi bo mecz był długi i zacięty, więc można się było solidnie zmęczyć.
Mathieu Bolelli Kolejny ciekawy wczorajszy mecz oglądałem spotkanie francuza i trzeba powidzieć że grał solidnie poza pewnym kryzysem w końcówce 2 seta. Ma dobre czucie piłki no ale Bolelli też nie byle kto. Jeśli chodzi o kursy to się buki wstrzeliły idealnie w widełki i na żadnym z tych kursów sie nie zarobi. Oczywiście ktoś wygra ale kursy zwrotu nie dają.
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Ja jestem i nie zamierzam niczego usuwać. Jest wolność słowa i każdy może wyrażać swoje poglądy. Ta dyskusja udowodniła wszystkim prawdziwym typerom, co każdy ze sobą reprezentuje i to wiele wyjaśnia.
Ja dzisiaj polecam niespodzianki tzn. przede wszystkim El Aynaoui Younes kurs 3.75 w expekt i Wawrinka Stanislas kurs 3.46 w expekt. Marokańczyk druga młodość w tym turnieju,a Gonzo wczoraj męczył z Safinem i mógł to równie dobrze przegrać. Nie będę się tu długo rozwodził, po prostu kurs baaaardzo zawyżony. Podobnie na Szwajcara, rewelacyjna forma. Ferrer to rzemieślnik na cegle a Stasiek gra finezyjnie i nieobliczalnie. Mam nadzieję, że dzisiaj zaskoczy na plus.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Tak jasne Gusto pelno inwektyw ale nie ma co usuwac niech sie wyzywaja, daleko zajedziesz taka moderacja.

Przestancie sie obrazac, dyskusja o tym JAK GRAC przeniesiona, ten temat dotyczy tylko analiz. Zadne inwektywy nie beda toelrowane, moze przez gusto tak ale ja nie zezwole na wiecznie obrazanie ludzi.

Z kwali do RZymu gram Nicolasa Lapentiego, z challengerow Serre, niskie kursy, zaraz zaloze temat do Rzymu i piszcie swoje spostrzezenia.
 
A 0

a-rod

Użytkownik
Mathieu P.-H. - Bolelli S.
Typ: Bolelli S. (+1.5 seta) ✅ (Wynik: 6-7,6-4,6-7)
Kurs: 1.55


Dulko G. - Rezai A.
Typ: Dulko G. ✅ (Wynik: 7-6,6-3)
Kurs: 1.40
Simone Bolelli - Fernando Gonzalez
Typ: Suma gier rozegranych - Powyżej 21.5 ✅ (Wynik: 6-7,7-6,3-6 = 35 gier)
Kurs: 1.83

Wejśc może nawet po dwóch zaciętych setach. Wydaje mi się, że oboje panowie prezentują się dobrze, aczkolwiek w przypadku F. Gonzaleza oczekuje się wiele więcej. Zapowiada się ładny długi finał. Ryzyko jest jak zawsze. Bo młodszy może się w finale spalić psychicznie, ale myślę, że ten sezon tylko dodaje wiary młodym utalentowanym graczom we własne siły. Prócz pierwszym rund, jeden i drugi grali mecze: dwu-setowe na styku, lub trzy-setowe.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Zdecydowanie sie zgadzam z A-Rodem co do typu na over w meczy Bolelliego z Gonzalezem. Co do zwycięzcy skłaniam się raczej ku Włochowi, wydaje się być w gazie.
Ale na jutro mam ogromny kurs.
Bryan/Bryan - Fyrsteberg/Matkowski 2 @ 4.57 ⛔
Nie lubię stawiać na Polaków, a szczególnie tych dwóch osobników. Często zawodzą jakoś. Ale w Barcelonie grają zadziwiająco dobrze. Odprawili Aspelina/Knowle, pokonali Mertinaków, wygląda na to, że w końcu osiągnęli odpowiedni poziom. Co do Bryanów, to rozczarowują chyba trochę. Moi zdaniem mieli oni łatwiejszych przeciwników niż nasi rodacy, w pierwszej rundzie mało co nie odpadli z parą Starace/Seppi, dziś trochę się męczyli z deblem Verdasco/Lopez. Bryanowie są niewątpliwie deblem wyśmienitym, ale patrząc na kurs, to myślę, że jednak trochę ich buki przeceniły. Oczywiście bez szaleństw ze stawką, ale zdecydowanie Fryty są do zagrania:]
Berrer/Schuettler - Lipsky/Martin 2 @ 1.70 ⛔
Amerykańce grają ze sobą drugi sezon, może bez jakiejś rewelacji, ale źle nie jest. W tym roku wygrali nawet swój pierwszy turniej. Dziś rozegrali emocjonujący mecz z Allegro i Hussem, wygrana na pewno doda im jeszcze więcej energii. Niemcy grają u siebie, ale jest to ich jedyna przewaga przed jutrzejszym meczem. Stary Rainer + olbrzym Berrer doszli w tym turnieju zaskakująco daleko. Podejrzewam, że to głównie dzięki Berrerowi, który i ma mocny serw, no i duży zasięg ramion, co niewątpliwie pomaga przy siatce. Ale za to nie pomagają te 100 kg, które waży. I właśnie jego mniejszą zwrotność muszą wykorzystywać gracze z USA. moim zdaniem Amerykanie dadzą sobie jutro radę i odnotują drugi wygrany turniej na swoim koncie.

Lipsky/Martin przegrali w STB 8:10, natomiast Fryty miały więcej BP niż Bryany, no ale jak widać psychika nie ta;]
 
T 0

tenisowczyk

Użytkownik
Nadal - Ferrer

Rafa smialo zmierza po swoj juz czwarty tytul zwyciescy katalonskiego turnieju. Oczywiscie w wewnetrznym hiszpanskim pojedynku jest z pewnoscia dosc duzym faworytem ale na boga gdzie 1.12 na Nadala. Ferrer grac przeciez umie i to calkiem niezle. Na turnieju w Barcelonie serwuje naprawde solidnie i powinien w swoich gemach serwisowych byc sila przewazajaca i przelamanie go bedzie nielada sztuka. Utrzymujac swoje podania napewno bedzie prowadzil do wyrownanych wynikow przynajmniej dwoch setow. Nie ulega watpliwosci ze Nadal jest w stanie na maczce zrobic wszystko ale w starciu z tak renomowanym rywalem pewnie nie bedzie az tak zaciecie atakowal serwisu Ferrera jak robil to wczoraj z Niemcem. Wczoraj Nadal gral jak jakis dzikus na korcie. Chcial rozbic Denisa i to mu sie udalo ale trzeba przyznac gral krotko ale jak furiat a taka gra moze dac sie we znaki nawet tak przygotowanemu fizycznie grajkowi. Uwazam ze jesli wczoraj rafa sie wyszalal i ma w umysle przyszly tydzien w Rzymie to dzis pogra tak na pol gwizdka. No moze troche wiecej niz pol ale tak zeby starczylo na Davida i zeby sie zbytnio nie zmeczyc. Zagram tu handi +5.5 gema na Ferrera bo jesli Feliciano Lopez uzupelnil to handi a zarowno Chela jak i Potito byli blisko to czemu nie mialby tego zrobic tenisista numer 5 na swiecie. Nadal jest swietny ale tych dwoch zawodnikow nie dzieli jakas przepasc i jest nic niespodziewanego sie nie wydarzy to David Ferrer powalczy sobie z Nadalem uzupelniajac moje handi.

Typ: Ferrer +5.5gema 1.75


Medina - Dulko

Spodziewalem sie takiego finalu w marokanskim Fes. Turniejowa jedyneczka i dwojeczka w finalowym meczu tutaj nie powinny dziwic. Obie panie podaczas turnieju prezentuja sie naprawde bardzo bardzo solidnie. Moim zdaniem lepiej jednak prezentuje sie Gisela Dulko ktora na mnie robi wieksze i lepsze wrazenie. Patrzac na wyniki Mediny widac ze pewnie i do przodu choc stracone sety z Dominguez i Karatantcheva chluby jej nie przyniosa i nie wazne ze trzecie sety wygrywala juz gladko. Warto tez przypomniec ze dwa tygodnie temu Hiszpanka przegrala w pierwszej rundzie w Charlestone z Ukrainkna Perebiynis co tez wyczynem nie jest. Dulko natomiast w Fes cztery spokojnie dwusetoweczki jedynie wczoraj Rezai w pierwszym secie sie postawila a pozniej juz wszystko poszlo planowo. Przypomniec nalezy tez ze Argentynka grala dwa mecze w Fed Cupie z Niemkami i rowniez zaprezentowala sie wysmienicie. Nie ma co sie dluzej rozpisywac Argentynka jest w fenomenalnej dyspozycji. Dawno nie miala takiego gazu i mysle ze Medina rowniez nie ma duzych szans w starciu z rozpedzona Giselka.

Typ: Dulko 1.89
 
A 0

a-rod

Użytkownik
Medina Garrigues A. - Dulko G.
Typ: Dulko G. ✅ (Wynik: 6-7,6-7)
Kurs: 2.00

Choć typ podany wyżej, to ja też go podaje po kursie jakim gram go na bah. Jakkolwiek argumentować ten wybór, ja od pierwszej rundy powtarzałem, że Dulko wygra te zawody wg mnie. Hiszpanka także gra dobrze, widać, że włożyła sporo pracy w przygotowania do sezonu ziemnego, bo widzi dla siebie szansę większą by coś osiągnąć. Giseli nie powinno pójść gładko jak w poprzednich meczach. Specjalną sympatią, do Argentynki nie pałam, ani do jej gry, aczkolwiek imponuje mi swoją postawą na korcie od początku turnieju, dlatego gram konsekwentnie na nią. Dla obu zawodniczek granie w finale i wygrywanie finałów to nie pierwszyzna, dlatego nie powinno być jakiś nieoczekiwanych &quot;załamań&quot; formy. A jeśli zagrają tak jak grały w przeciągu tygodnia, w mojej ocenie powinna wygrać Dulko.
edit: Thank you, and goodnight. ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom