>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Australia (A-League, Ligi Stanowe) - 2012/2013

Status
Zamknięty.
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Brisbane Roar (Queensland) – FC Sydney
Typ: 2 (Draw No Bet)
Kurs: 4.33
Bukmacher: Bet365

Analiza:


Bardzo interesująco zapowiada się nam pojedynek rozpoczynający 7 kolejkę Australijskiej A-Ligi w którym to zmierzą się zajmujący aktualnie 10 i zarazem ostatnią pozycję w tabeli ekipa Queensland Roar (Brisbane Roar) z 8 FC Sydney. Na początek z grubsza opiszę statystyki obydwu w/w zespołu i tak gospodarze w swoich 3 dotychczasowych pojedynkach ligowych rozegranych na mogącym pomieścić 52000 tysiące kibiców Suncorp Stadium zdołali 1x odnieść zwycięstwo a 2x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 5 bramek a stracili 2. Goście natomiast w sowich 3 dotychczasowych pojedynkach ligowych rozegranych na wyjeździe zdołali 1x zwyciężyć a 2x doznali porażki strzelając przy tym 3 bramki natomiast stracili 9. Gospodarze tego spotkania zaliczyli w tym sezonie dobry początek lecz każda kolejna rozegrana kolejkach pokazał, że zespół ten opiera swoją siłę w linia ataku licząc tylko i wyłącznie na Albańczyka Besarta Berisha który po nieudany epizodzie w Niemieckich ligach przeniósł się do Australii gdzie w drużynie Brisbane zdobył już sporo bramek. Doznał on jednak w ostatnim czasie kontuzję przez co pauzowała w 2 ostatnich występach lecz jutro będzie już zdolny do gry. To tyle jeśli chodź o ekipę gospodarzy. Goście natomiast to jak dla mnie mała zagadka a mianowicie dość dobrze rozpoczęli nowy sezon ligowy po czym jakaś nerwowość wkradła się w ich szeregi ale do rzeczy. Początek sezonu był w ich wykonaniu bardzo dobry - może nie rewelacyjny ale dobry bo 6 punktów w 4 spotkaniach to 6 punktów w skali od 1 do 10. Później jednak przyszła kontuzja Włoskiej gwiazdy ściągniętej przed sezonem Aleksandro Del Piero oraz 2 porażki w których to ekipa z Sydney straciła 10 bramek! przez co trener Ian Crook podał się do dymisji. Dodam jeszcze, że Crook zastąpił 14 maja bieżącego roku odchodzącego Czeskiego trenera Vitezslava Lavicka który był twórcą ostatnich sukcesów zespołu z Sydney. Miejsce Crook`a zastąpił weteran Australijskiej piłki Steve Corica który ma za sobą wiele występów w Angielskich ligach jak i właśnie w FC Sydney gdzie występował w latach od 2005 do 2010.To spotkanie będzie inauguracją nowego trenera przed którym zapewne wielu przedewszystkim młodych zawodników będzie chciało zrobić dobre wrażenie i co ważne po kontuzji wraca Del Piero. Reasumując osobiście pobieram tutaj zwycięstwo gości którzy mają coś do udowodnienia swoim kibicom po ostatnich wpadkach stąd mój typ to 2 po bardzo dobrym kursie a w przypadku remisu zwrot postawionej stawki.
4:2 ⛔
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Brisbane Roar - Sydney FC 1 @1,60✅
Brisbane Roar over2,5 @2,95✅ sportingbet 4-2
Moim zdaniem gra na Sydney to samobójstwo. Oglądam ich mecze i prezentują się beznadziejnie szczególnie w defensywnie. W ostatnim meczu dostali 3 bramki dość szybko w 2 połowie a mogli jeszcze więcej. Wcześniej z Central Coast stracili 7 i nie ma się tutaj wcale czemu dziwić bo rywale stwarzają sobie w meczach z Sydney mase sytuacji. Brisbane Roar to aktualni mistrzowie kraju jednak ten sezon zaczęli bardzo słabo, narazie zamykają ligową tabele. Ostatnie 3 mecze mimo że byli faworytami (kursy po 1,3 czy 1,5) a wtapiali. Jeżeli mają się z kimś przełamać to lepszej okazji do tego mieć nie będą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Adelaide United – Melbourne Heart
Typ: 2 (Draw No Bet)
Kurs: 3.00
Bukmacher: Bet365

Analiza:


Bardzo ciekawie zapowiada się nam pojedynek 7 kolejki Australijskiej A-Ligi w którym to zmierzą się zajmujący aktualnie 2 pozycję w tabeli ekipa Adelaide United z 7 Melbourne Heart. Gospodarze tego meczu rozegrali do tej pory 3 ligowe spotkania na własnym stadionie w których to zdołali 2x odnieść zwycięstwo a 1x zremisowali zdobywając przy tym 5 bramek a stracili 2. Goście natomiast w swoich 3 jak dotąd rozegranych spotkaniach ligowych na wyjeździe w których to zdołali 1x zwyciężyć a 2x doznali porażki strzelając przy tym 3 bramki a stracili 5. Gospodarze po mimo swojej wysokiej pozycji w tabeli nie prezentują się ostatni najlepiej – ich ostatni remis u siebie z ekipą Perth Glory był dość szczęśliwy a z przebiegu gry goście mogli wywieść 3 punkty. Zespół z Melbourne w ostatniej kolejce przełamał się pewnie pokonując u siebie 4:1 aktualnego mistrza kraju Queensland Roar (Brisbane Roar) stąd też wydaje mi się, że warto tutaj zaryzykować i pobrać zwycięstwo gości z opcją Draw No Bet co osobiście pobieram po bardzo dobrym kursie który znaleźć możemy w Bet365.
1:0 ⛔
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Newcastle Jets vs. Wellington Phoenix o2.5, 1.91 WH 3/10 ✅ 0:3 - troszkę zaskoczenie, że Jets nic nie strzelili, ale siedzi ????
Jak zobaczyłem kurs to mi kopara opadła. Ja rozumiem, że Wellington to bardziej underowa ekipa, ale za to gospodarze sporo strzelają jak i tracą. Spodziewałem się czegoś w granicach 1.65+, ale 1.85+ to magia i szkoda by z tego nie skorzystać. Faktem jest, że zespół z Heskeyem na czele, którego fani ubóstwiają jest to, że są rewelacją sezonu. Grają naprawdę równo i wygrywają większość spotkań. Zwycięstwa nad CCM oraz Melbourne Victory to bardzo dobre rezultaty, szczególnie, że poza Anglikiem nie ma w zespole gwiazd. To znaczy nie było, ponieważ teraz już można dodać do tego bramkostrzelnego Grifffithsa. Zespół jest poukładany, ale jedynie w napadzie - strzelają jak na zawołanie. Obrona to już jednak inna bajka, tracą banalne gole i to z każdym. W spotkaniu z Wellington zabraknie zawieszonego młodego Peppera, który raczej dopiero się wdraża w profesjonalną piłkę. Wellington to obok Brisbane ekipa na której mocno się zawiodłem. Mają potencjał, ale nie potrafią wykrzesać z siebie krzty werwy. Teraz mogą się ocknąć, dlatego pomijam granie na zwycięstwo Newcastle, ponieważ ci też nie będą zawsze wygrywać. Zespół z Nowej Zelandii też miał overwki w tym sezonie, przeciwko świetnie grającemu Adelaide i Melbourne Victory. Zespół sporo strzela i się stara, ale brakuje tej koncentracji. Tutaj już muszą się ogarnąć i moim skromnym zdaniem powinno tu paść sporo bramek, a kurs na ten typ jest genialny. Mecz będzie otwarty, a że obie obrony są w tragicznym &#39;stanie&#39;, to napady jeszcze funkcjonują nieźle. Polecam ten bet i to mocno :!:
W drugim meczu, pomiędzy Perthem, a WSW polecam wygraną gospodarzy. Są silniejsi i to bez dwóch zdań. Kurs 1.65 w Pinn do pobrania po 4/10. ⛔ 0:1 - Szok totalny. Perth w tym sezonie słabo.
Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Sydney FC - Adelaide United FC
Drużyna Sydney przekonała się bardzo boleśnie o tym że nie wystarczy kupić gwiazdy by kupić ligę zakup Alexa Del Piero fakt był mega sensacją jego 5 bramek też robi wrażenie jednak pozycja nr 10 i zamykanie stawki A League nie robi już takiego wrażenie i nic się dzisiaj nie zanosi by z tego &#39;&#39;dna&#39;&#39; wyszli przyjeżdża lider drużyna ułożona i zmierzająca po tytuł. Ale wróćmy do gospodarzy do ich składu wraca Griffiths. Goście natomiast i ich trener John Kosmina ma ból głowy ponieważ ostatnie spotkanie wygrali 1:0 a jak mówi przysłowie zwycięskiego składu się nie zmienia więc dzisiaj zapewne zobaczymy ten sam skład zresztą dobrze funkcjonujący fantastycznie w zespół wkomponował się Neumann który strzelił cztery gole ale również zaliczył kilka kluczowych asyst i daje zespołowi więcej niż by się mogło wydawać. W tej chwili goście są w lepszej formie i to oni powinni prowadzić grę.
Win Adelaide @@ 2,30 ✅
Pierwsza Połowa Adelaide @@ 2,90 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
CCM vs. Brisbane x2, 1.56 Unibet 2/10 ⛔ 2:1 - pech.
- CCM gra świetnie ok, ale grają bez Zwaanswijka (7/0 defensor). To będzie spory ubytek.
- Brisbane bez braków i zagrali dobry mecz z Sydney. Berisha się ocknął i wyglądają dobrze.
- H2H: 16x Brisbane, 8x remis i 4x CCM - goście mają smykałkę na nich.
- Jeśli defensywa gości powstrzyma McBreena to spokojnie bet wejdzie.
Polecam mocno :!:
 
aflatoksyna 34

aflatoksyna

Użytkownik
Adelaide United – Melbourne Victory
Moje typy: 2DNB; over 2.5; 2; X2

Juz za kilka godzin w odległej Australii odbedzie się spotkanie na samym szczycie, rozegrają je druga i trzecia drużyna A-League - Adelaide United i Melbourne Victory. Statystyki H2H przemawiają tutaj za gośćmi, którzy wygrali 15 z 28 spotkań między tymi drużynami, zresztą ostatnie spotkanie także zakończyło się wynikiem 2:1 dla Victory. Dla gości jest to niesamowita okazja do prześcignięcia rywala w tabeli i zostania liderem, nie oglądając się na inne teamy. Dodatkowo są oni w lepszej formie nie przegrywając w ostatnich 5 meczach, a United ostatnio przegrali w innym spotkaniu na szczycie z Golden Coast, Niewiadomo czy wystąpi główny playmaker drużyny gospodarzy, były zawodnik Nurnberg - Vidosic. Niesamowcie silna jest ofensywa Victory co dobrze rokuje zarówno na wynik over 2.5 jak i zwycięstwo gości, swoją klasę pokazują Thompson i młody przebojowy Rojas. Co więcej, Melbourne strzela 2,5 gola w średnio 77% spotkań, a u gospodarzy nie zagra podstawowy bramkarz! Jednak nie ustrzega się błędów także i Victory, jednak stawiam tutaj na wygraną gości i ilośc goli powyzej 2.5.

JEŻELI POMOGŁEM WCIŚNIJ DZIĘKI
 
K 0

kibic2309

Użytkownik
The Australian Hyundai A-League day 11
Central Coast - Melbourne Heart
(piątek godzina 9.00)
Gospodarze fantastycznie zaczęli ten sezon. Zajmują pierwsze miejsce w lidze I prezentują bardzo ofensywną piłkę nożna szczególnie na własnym boisku gdzie do tej pory jeszcze nie stracili żadnego punktu
Melbourne może nie zawodzi jakoś specjalnie, ale również nie zachwyca. Ostatnio stracili swojego czołowego strzelca Mate Dugandzic’a, który zerwał wiązadła krzyżowe i będzie pauzował do końca sezonu. Za bardzo nie ma kim go zastąpić i tutaj jest problem dla gospodarzy którzy jak na razie nie zachwycają w ofensywie.
Na tą chwile uważam, że gospodarze są za silni, aby szukać w tym spotkaniu jakiejś niespodzianki.
Update: Kilka słów o osłabieniach.
Central Coast Mariners
Suspended: None.
Doubtful: None.
Injured/unavailable: James Oates (ankle).
Melbourne Heart
Suspended: None.
Doubtful: None.
Injured/unavailable: Mate Dugandzic (foot), Jonatan Germano (fitness), Ben Garuccio (ankle), Vince Grella (fitness).

Typ: 1
Kurs: 1.52 (pinnacle)
Stawka: 7/10
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Sydney Wanderes - Adelaide United @ 2.30 Bet365
Dziwie sie temu kursowi ale widze w gosci zdecydowanego faworyta. Adelaide utrzymalo skład z poprzedniego sezonu , do tego doszlo kilka bardzo waznych ogniw do zespolu. Widac ze ta druzyna stanowi kolektyw i w tym sezonie celuje w mistrza. Do składu doszli tacy pilkarze jak Fábio Ferreira. Marcelo Carrusca ktory zostal pozyskany z Argentynskiego San Martin i kolejny argentynczyk Jerónimo z Independiente. Razem z pilkarzami z poprzedniego sezonu tworza bardza silna druzyne co pokazuja wyniki. Adelaide ma bogactwo w przednich formacjach dlatego wrazie slabszego wystepu jednych , pilkarze z ławki sa wstanie ich zastapic i poprowadzic druzyne do zwyciestwa. Sydney to druzyna grajaca w kratke nie skora do remisow gdzie lepiej sobie radza na wyjezdize niz na wlasnym stadionie dlatego i atut wlasnego boiska nie traktuje zbyt powaznie. Adelaide kilka meczy temu pokonalo u siebie Sydney 1-0 , teraz wydaje sie ze wynik bedzie bardziej okazały.
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Adelaide United - Brisbane Roar @ 2.87 ✅ Bet365 0-1
Dzis w Boxing Day mamy tylko 1 mecz a mianowicie Adelaide United podejmie na wlasnym stadionie gosci z Brisbane. Adelaide ktore wydawalo sie byc w bardzo dobrej formie zostalo rozbite w ostatni weekend na wyjezdzie przez Sydney Wanderes 1-6. Od tamtego ciosu nie minelo zbyt wielu czasu i smiem watpic ze zdazyli sie pozbierac po tamtej rzezni. Brisbane Roar ma bardzo podobny sklad jak w ostantim sezonie gdzie notowali serie nawet 30+ meczy bez porazki. W tym sezonie narazie cos nie trybi i okupuja dolna czesc tabeli. Teraz jednak jest dobra okazja aby wykorzsytac slabsza dyspozycje gospodarzy bo goscie beda zdesperowani gdzie licza na przebudzenie Berishy. Mam w pamieci pogrom z przed 2 lat kiedy to Brisbane pokonalo Adelaide az 7-1 , to moze gdzies siedziec gospodarzom w psychikach po ostatniej wtopie. Dzis jestem wstanie zayryzkowac na gosci wierzac ze odnajda forme z poprzendiego sezonu bo trzeba zaczac wygrywac a dzisiejsza okazja jest wymarzona. Adelaide w ostatnim meczu dalo sie mocno zdominowac Sydney , Brisbane co mecz ma przewage posiadania wiec sytuacji raczej nie zabraknie.
 
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, A-League czyli Australijska, godz. 09:30
Sydney - Central Coast
TYP: over 2
KURS: 1,46
BUK: Pinnacle Sports
Analiza:
Jutro w godzinach porannych rozpocznie się mecz w lidze Australijskiej a zmierzą się ze sobą zespół Sydney z zespołem Central. W ten dzień nie było co wybrać więc postanowiłem napisać analizę do ligi gdzie bardzo mało osób pisze wogóle do tej ligi analiz. A więc ja zacznę pisać i natchnę innych użytkowników do pisania analiz właśnie analiz z tego pięknego kraju jakim jest Australia. Specjalnie nie znam się jakoś na tej lidze ale będą się opierał statystykami co na pewno ułatwi mi poznanie tej ligi może i nawet wam ułatwi postawienia na typ który zaproponowałem powyżej. A więc gospodarze tego meczu w ligowej tabeli są na 10 pozycji z dorobkiem 10 oczek. Jest to najgorszy zespół ligi ponieważ tylko ta liga ma 10 zespołów. Na własnym stadionie w tym sezonie rozegrali oni sześć meczy w których to jeden mecz wygrali, jeden mecz zremisowali i aż cztery mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach siedem goli i stracili 11 bramek. Na wyjeździe natomiast rozegrali również sześć meczy w których to dwa mecze wygrali i cztery spotkania przegrali. Strzelili oni w tych meczach osiem goli ale stracili oni aż 16 bramek. A więc jak widać jakoś w te lidze sobie nie radzą i nawet ściągnięcie takiego piłkarza jak Del Piero nic nie pomaga bo i tak przegrywają mecze. Goście tego meczu w lidze są liderami z dorobkiem 27 oczek. Na własnym stadionie rozegrali oni pięć meczy i wszystkie te mecze wygrali. Strzelili oni w tych meczach 14 goli i stracili zaledwie cztery bramki. Na wyjeździe również potrafią zdobywać punkty i w siedmiu meczach wygrali oni trzy mecze, również trzy zremisowali i jeden mecz przegrali. Strzelili oni osiem goli i stracili pięć bramek. Ja proponuje tutaj zagrać over 2 lub 2.5 gola ponieważ gospodarze osiem meczy kończyli powyżej 2.5 gola a goście tego meczu kończyli pięć meczy powyżej. A więc dosyć spora ilość meczy więc i w tym meczu jest prawdopodobne że padnie over. Dla bardziej odważnych daje over 2.5 a dla graczy którzy nie lubią ryzyka over 2. W ostatnich sześciu meczach pomiędzy obiema ekipami over 2.5 padł cztery razy, raz padł under 2 i 2.5 i raz w przypadku zagrania over lub under 2 padł zwrot. A więc warto zagrać na typ przeze mnie proponowany i stawiam że goście wygrają mecz 2:1 ;)
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Australia 1
Melbourne V. - Newcastle
Over 4.5 gola
5.00
Sportingbet


Na piątek wybrałem mecz z dalekiego wschodu. W lidze australijskiej zmierzy się ze sobą Melbourne Victory i Newcastle. Gospodarze po 12 meczach plasują się na 4 miejscu w lidze, a goście ze strata 4 oczek do dzisiejszych gospodarzy są na miejscu numer 7 w tabeli. Stawiam w tym meczu na over 4.5 gola. Poniżej kilka słów na temat tego typu. Po pierwsze zagrają 2 najbardziej overowe drużyny w lidze. W meczach z udziałem Melbourne i Newcastle pada najwięcej bramek spośród wszystkich drużyn A-League. Jest to odpowiednio 3.50 gola ne mecz i 3.30 gola na mecz. Gospodarze w tym sezonie zaliczyli aż 9 razy over 2.5 gola na 12 meczy w tym 4 razy over 4.5 gola (4:2, 3:2, 3:2 i 5:0). Newcastle zaliczyło również 9 razy over 2.5 gola w 12 meczach w tym 3 razy over 4.5 gola (3:2, 3:3 i 3:2). W bespośredniej historii spotkań między tymi dwoma drużynami nie brakuje wysokich rezultatów. W 7 letniej historii spotkań Melbourne v Newcastle padło kilka overów 4.5 gola, między innymi (5:0, 4:2 i 3:2). Obecnie trwa passa 4 razy pod rząd over 2.5 gola (2:1, 3:1, 2;1, 3:1). Moim zdaniem pora na wyższy overek i nie dziwię się jak gospodarze wygrają ten mecz 4:1. Mój typ na piatek over 4.5 gola.
✅
 
frombzg 241

frombzg

Użytkownik
Behich, Colosimo, Gerhardt i Garcia powracają do składu Melbourne Heart na mecz z Jets. To 4 podstawowi zawodnicy. Na pewno to ułatwi grę gospodarzom. 2.31 w Betsson na nich warto.

2:1

 
zdolak 218

zdolak

Użytkownik
05.01.2013 godz 11:45 Australia
Perth Glory - Sydney FC
Pick - 2DNB
odd - 4.10 unibet a
wynik 2-2 zwrot

Swoje pierwsze spotkanie w nowym roku rozegraja dryzny Perth Glory oraz Sydney FC . Druzyna gospodarzy zajmuje 5 miejsce w tabeli z 18 punktami na koncie . Druzyna gosci gra ponizej oczekiwan zajmujac 10 miejsce w tabeli z 13 punktami na koncie .
W druzynie gospodarzy nie zagraja :
Brink obronca 997 min na boisku 12 wystepow 11 w pierwszym skladzie
Berger obronca bez statystyk
Thwaite obronca 978min na boisku 11 wystepow 11 w pierwszym skladzie
Po kontuzjach wracaja :
Zahara napastnik 3 wystepy 1 w pierwszym skladzie
O`Neill pomocnik 24 min na boisku
Harold napastnik 309min 11 wystepow 2 w pierwszym skladzie 1 bramka
Makarounas pomocnik 21 min na boisku
Druzyna gosci bez :
Griffiths obronca 694min na boisku 9 wystepow 9 w pierwszym skladzie
Bosschaart obronca 540min na boisku 6wystepow 6 w pierwszym skladzie 1 bramka
I. Necevski 1 bramkarz 720 min na boisku 8 wystepow 8 w pierwszym skladzie
Reid pomocnik 446min na boisku 8 wystepow 5 w pierwszym skladzie
Fabinho obronca 10 wystepow 10 w pierwszym skladzie
Sherlock obronca 109min na boisku 2 wystepy 1 w pierwszym skladzie
Po kontuzjach wracają :
A. Del Piero napastnik 874min na boisku 11 wystepow 10 w pierwszym skladzie 5 bramek najlepszy snajper druzyny
Abbas pomocnik 995min na boisku 13 wystepow 11 w pierwszym skladzie 1 bramka
Culina pomocnik 173min na boisku 4 wystepy
Chianese napastnik 216min 4 wystepy
Petkovski obronca 173min 4 wystepy
Licze na udany powrot Del Piero oraz na drugiego snajpera tej druzyny Glaize 4 bramki na ostatnie 6 spotkan miedzy tymi druzynami 5 razy wygralo Sydney raz padł remis . H2H na tym terenie na korzysc Sydney 5 zywciestw 4 remisy 2 przegrane bramki 15-10 . Perth Glory ostatni raz wygralo z Sydney 22.11.2009 rok .
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
ekaga 238

ekaga

Użytkownik
Widzę trochę mnie ubiegł kolega, ale to może i dobrze bo masz trochę więcej danych o kontuzjach niż ja. Zamieszczam jednak swoją analizę, nad którą trochę się pomęczyłem.

Perth Glory - Sydney FC
Sytuacja w obu ekipach jest trochę skomplikowana, szczególnie w linii obrony, gdyż po obydwu stronach zabranie dwójki podstawowych zawodników tej formacji. U gospodarzy nie zagrają van den Brink (12 spotkań), Thwaite (11 spotkań), a także jeden rezerwowy mniej znaczący defensor. Tym oto sposobem trenerowi gospodarzy zostaje do dyspozycji tylko czwórka obrońców, w tym ani jeden nominalny stoper. Dobra informacja jest taka, że wraca do drużyny napastnik, który w 11 spotkaniach zdobył 2 gole.
O drużynie przyjezdnych wiadomo na dzień dzisiejszy, że nie wystąpią obrońcy: Griffiths (9 spotkań), Bosschaart (6 spotkań), Fabio (9 spotkań) oraz rezerwowy obrońca Sherlock. Poza tym zabraknie pierwszego golkipera - Necevskiego. Dobra wiadomość to powrót do składu Del Piero, który jest najlepszym strzelcem (5 goli) oraz istotnego pomocnika Abbas&#39;a.
Teraz przejdźmy do statystyk. Sydney do tej pory stracili 30 bramek (19 na wyjazdach), ale i sporo strzelili jak na ostatnią drużynę tabeli (16, z tego 8 na wyjazdach). W 9 na 14 spotkań padały minimum 3 gole. Perth z kolei jest dosyć underową ekipą. Tylko 3 razy na 14 spotkań pokrywali over 2,5 gola. U siebie strzelili 11 z 14 bramek, a stracili 5 z 12. H2H dosyć korzystne dla typu, gdyż często padały między tymi drużynami minimum 3 bramki.
Podsumowując, wydaje mi się, że po takim kursie warto spróbować, tym bardziej, że zaczynają się już spadki. Stawka średnia.
Mój typ:
Over 2,5 @ 1,91 Sportingbet 2/10 - peffka jakich mało ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Cóż ja też coś napiszę na temat tego meczu:
Perth Glory vs. Sydney FC BTS, 1.75 Bwin 2/10 ✅ 2:2 - jak w masełko ;)
Obie ekipy dość mocno zawodzą w tym sezonie. Perth miało ponownie zbliżyć się do czołówki, a Sydney FC walczyć o Play-Offy. Dość niespodziewanie drugi zespół z Nowej Południowej Walii przejął inicjatywę... W dzisiejszym starciu oba zespoł wyjdą mocno osłabione. Thwaite (11/0 obrona) oraz Van den Brink (12/0 obrona) - są to dwa bardzo poważne braki w defensywie gospodarzy. Dzięki temu Del Piero, który powraca do składu będzie miał szansę powiększyć swój bilans bramek. Warto dodać, że gospodarze sporo tracą w tym sezonie. W ekipie przyjezdnych również zabraknie kilku defensorów: Boschaarta (6/1) i Griffithsa (9/0). Zespół z Sydney ma problemy z utratą bramek. Stracili ich bowiem 30 i czuję, że powinni dzisiaj spokojnie stracić kolejną. Ofensywy obu ekip wyglądają dzisiaj solidnie stąd też kurs to nieporozumienie - powinien być ok. 1.50. Warto dodać, iż w pierwszym meczu padł wynik 2:1 dla Sydney. Dzisiaj może być ciężko o ich wygraną, ale za to bój powinien być zacięty.
Polecam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Australia A-League 12.01.2013. godz. 07.30
Spotkanie: Melbourne V. – Central Coast - wynik 1:1 ⛔
Typ: over 2.5
Kurs: 1.85
Bukmacher: bet365
Analiza:
Hit w 16 kolejce Australijskiej A-League pojedynek Melbourne z Central Coast.
Gospodarze aktualnie na ostatnim stopniu podium, po 15 grach mają na koncie 26 punkty zdobyte, bilans 8-2-5. Podopieczni Postecoglou są znani z ofensywnej piłki bo taką filozofię gry preferuje ich trener. I ma to wszystko odzwierciedlenie, dużo bramek tracą ale także dużo tracą w tej chwili ten bilans jest po równo 26:26 – i najwyższa średnia w lidze 3.5. U siebie jak do tej pory tylko raz schodzili pokonania a było to na samym początku sezonu od tamtej pory 5 zwycięstw i 2 remisy, bramki 15 zdobytych przy 10 straconych, średnia nadal powyżej 3.0.
Goście w tej chwili lider rozgrywek z 33 punktami na koncie, bilans 10-3-2. Bardzo dobra ofensywa 25 bramki na koncie i najlepsza defensywa tylko 10 bramek straconych tak można scharakteryzować bramkowo ta ekipę. U siebie mają komplet punktów, gorzej idzie na wyjazdach, bilans 4-3-2, bramki 10:6.
Teraz kilka spraw dla którego idzie tutaj w stronę overa. Pierwsza sprawa goście seria aż 6 spotkań underowych co rzadko się zdarza w tej lidze, więc pora na przełamanie. Obie ekipy mają niesamowitych w tym sezonie zawodników od strzelania bramek, Melbourne aktualnego wicelidera strzelców Rojasa 10 trafień, po drugiej stronie jest lider tej klasyfikacja McBreen 12 trafień i ostatnio świetna dyspozycja. Obaj panowie mogą liczyć w tym wszystkich na bardzo kreatywnych pomocników. Central które tak jak wspomniałem może pochwalić się najlepszą defensywą od trzech spotkań na boisku Melbourne nie może sobie poradzić z świetną ofensywą tej drużyny 6 bramek straconych w tych pojedynkach (w każdym po dwa). Nie mają antidotum na ofensywę Melbourne dlatego też grają w tych pojedynkach ofensywnie bo na koncie mają o jedną mnie bramkę strzeloną w tych trzech meczach. W tym sezonie raz już spotkaliśmy się na boisku Melbourne wynik 2:2. Gospodarzę będą chcieli dziś wygrać by zniwelować stratę do lidera która już wynosi 7 punktów a w razie porażki zrobi się już dość duża a formie są wysokiej. Goście też trzy oczka najbardziej by w tym spotkaniu urządzały odskoczą wtedy od rywali strata dzisiejszego rywala wynosiła by już 10 punktów a wiceliderowi uciekli by na cztery oczka. Tym bardziej zależy im na zwycięstwie bo krążą plotki że ktoś z ważnych zawodników może odejść a zwycięstwo z takim rywalem może pomóc zachować tych piłkarzy do lata przynajmniej taką nadzieję ma trener. Ja po prostu widzę w tej konfrontacji znowu bramki.
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Australia A-League
Spotkanie: Central Coast – Newcastle
Typ: over 2 azjan
Kurs: 1.50
Bukmacher: Pinnacle
Godz. 9.45
Analiza:

Gospodarze Central Coast to aktualny lider rozgrywek w Australii. Po 16 kolejkach mają na koncie 34 punkty i o dwa wyprzedzają drugą w tabeli drużynę Adelaide. Dzisiejsze zwycięstwo pozwoli im odskoczyć od rywala na kolejne 3 punkty gdyż ich rywal przegrał wczorajsze spotkanie w tej kolejce.
Central Coast po dwóch meczach wyjazdowych z rzędu wraca na swój stadion by radować swoją grą swoich kibiców. A u siebie kibice maja wiele powodów do dumy z drużyny, sześć spotkań w domu i komplet punktów 15 bramek zdobytych przy tylko 4 straconych.
Goście natomiast zamykają czołową szóstkę która po sezonie zasadniczym rywalizuje w play-offach o mistrzostwom jednak ich przewaga nad grupą pościgową jest prawie żadna ostatni ekipa ma tylko 4 punkty straty. Newcastle w lidze aktualnie mają druga najgorszą defensywę 28 bramek straconych przy 20 strzelonych. W meczach wyjazdowych poczynają sobie bardzo ofensywie lecz ze słabym skutkiem tylko 2 zwycięstwa 1 remis i 5 porażek, w bramkach natomiast wygląda to obiecująco dla typu 13:18 – średnia 3.9. Ostatnie cztery pojedynki wyjazdowe to pasmo niepowodzeń wszystko przegrane.
Forma, atut własnego boisk wszystko przemawia za gospodarzami, jednak podejmuję drugą próbę przełamania underowego gospodarzy (tydzień temu się niestety nie udało) którzy mają już serię 7 underów co w tej lidze jest rzadkością. Sami są wstanie pokryć dziś tą linię bo mając w ataku świetnie dysponowanego lidera klasyfikacji strzelców McBreena a z takim zawodnikiem łatwiej o bramki, jednak liczę także na gości którzy w ofensywie mają czym straszyć Heskey czy Griffiths a jak pisałem wyżej to w meczach wyjazdowych lubią pograć ofensywnie, oby dziś było podobnie.
 
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Melbourne - Sydney BTS @ 1,53 Bet365 ✅
Zapowiada się bardzo fajny mecz i według mnie może paść dość sporo bramek. Melbourne u siebie na AAMI Park gra świetnie, strzela dużo bramek, ale z drugiej też strony traci. Głównymi strzelcami są młody Rojas, który ma na koncie 10 bramek i jest w ścisłej czołówce ligi, Thomson, Nabbout oraz Flores. Defensywa trzeba powiedzieć nie należy do najlepszych, popełniają błędy i bilans 27 bramek nie może dziwić. Z ważniejszych nieobecności w składzie to na pewno brak obrońcy Dilevskiego (7/0) oraz pomocnika Jeggo (8/0).
Sydney musi teraz iść na całość i grać tak jak chociażby w ostatnich meczach, aby spokojnie załapać się do play-offów. Ostatni mecz to popis Del Piero, ale też trzeba powiedzieć, że zespół coraz bardziej łapie dobrą formę. Ostatnio dwa cenne zwycięstwa u siebie, wcześniej remis na ciężkim terenie z Perth. W ataku wiadomo, że Del Piero robi robotę, ale też jest Glaize, nowo pozyskany Griffiths, który w debiucie strzelił bramkę. Strzelać ma kto, ale gorzej wygląda sprawa z obroną wyniku. Defensywa nie zachwyca, a w tym meczu nie zagra obrońca Bosschaart (6/1) który jeśli jest zdrowy to ma pewne miejsce na boisku, podstawowy bramkarz Necevski (9/0), pomocnik Lovrek (5/0) oraz napastnik Chianese (5/0).
Spodziewam się otwartego meczu, gdyż oba zespoły są w formie i mają o co walczyć.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom