>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Australia (A-League, Ligi Stanowe)

R 367

romeo12345

Użytkownik
Wkońcu Australia dała zarobić:grin: na 12 kuponów tylko jedno ako nie weszło z over0,5ht. Reszta weszła i to po kursach min.2 Wczoraj była dupa ale dzisiaj wieeeelki✅ Dzięki Qowalsky i Wilczekl. Oparłem się na waszych typach i dziś wieczorem napewno sobie popije wasze zdrówko;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Wkońcu Australia dała zarobić:grin: na 12 kuponów tylko jedno ako nie weszło z over0,5ht. Reszta weszła i to po kursach min.2 Wczoraj była dupa ale dzisiaj wieeeelki✅ Dzięki Qowalsky i Wilczekl. Oparłem się na waszych typach i dziś wieczorem napewno sobie popije wasze zdrówko;)
Przyda się na pewno ???? , dobrej zabawy i do zobaczenia ????
 
wilczekl 162

wilczekl

Użytkownik
Suche typy na jutro, bo późno już.

Phoenix - WSW Over 2,5 i BTS @2,00 - lekko ✅
Victory - City 1 @2,25 ✅ oraz Over 2,5 i BTS @1,80 ✅ - Oba lekko
Perth Glory - Jets 1 @2,05 ✅ oraz Over 3,5 @2,20 ✅ - Drugi typ lekko

Powodzenia.

E: Leciutko jeszcze dorzucę Perth Win i BTS @3,25 ✅
Pięknie, dobrze, że nie miałem czasu oglądać bo pewnie byłby zawał i trochę siwych włosów. Śledziłem co jakiś czas wyniki i szczerze mówiąc po derbach byłem już bardzo zadowolony i myślałem, że Glory z Jets coś mi zabiorą a tu... ????

Dzięki panowie za ten bts w Melboerne.

Wilczekl - dzięki Twoim typom już mam plus - gratuluje i dziękuję

pzdr
I o to chodzi, buk na minus u nas plus ???? Gratulacje dla wszystkich, którzy pograli, dzisiaj chyba wszyscy mamy powody do zadowolenia.
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Elegancko. Dwie jedyneczki siadły. Podoba mnie się to ????
Gratulacje! A jak Ci się podobało Victory? Przez moment wydawało mi się, że razem z sędzią obstawili 0-0, 1-1 ???? Brama na 2-1 to wypadek przy pracy chyba był.
Glory vs Jetsi zgodnie z przewidywaniami, tutaj wyglądało to tak jak trzeba ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wilczekl 162

wilczekl

Użytkownik
Wczoraj majekx, dzisiaj wilczekl rozbijają bank.
Ja tylko &quot;pociągnął&quot; ;)
E: Z innej beczki, macie Panowie jakieś typy do taśmy na dzisiaj z piłki europejskiej? Myślę, myślę i jakoś na fali plusów nie wiem czy trzeźwo dziś analizuję ;) Jak coś to PW, żeby tu nie robić bajzlu z innymi ligami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Jutro:
Nic z tego nie rozumiem. Naprawdę kompletnie nic. Mecz przedostatniej ekipy z ostatnią. Prawdę powiedziawszy i jedni i drudzy nie mają większych już szans na play-offy. I jedni i drudzy także totalnie na to nie zasługują. I oto mamy 4,15 na Central Coast Mariners! Nie mogę przejść obok tego obojętnie.
Dlaczego?
Otóż gospodarze u siebie naprawdę grać potrafią. Pokazali to chociażby ostatnio pokonując Perth 2:0. I to bez najlepszego strzelca Roya O`Donovana. Teraz ten Szkot już powraca. Skład pełen. Nie ma jedynie długo już kontuzjowanego defensora Faty`ego, oraz ludzi których z powodu urazu nie ma od samego początku sezonu.
Z drugiej strony - Adelaide. Oczywiście MISTRZ. Ale w klubie rozpiernicz totalny. Nie sądzę by Amor nad tym panował. Nie tak dawno pozbył się Guardioli. Teraz wypadł mu joker Kitto (6-7 tygodni) a on do tego na jutrzejszy mecz nie zabiera swojego najlepszego zawodnika z pola - Henrique! Wniosek można z tego wyciągnąć dwa. Albo jest tam totalny chaos w klubie, albo (co bardziej prawdopodobne) zaczyna się oszczędzanie składu na zaczynający się niebawem sezon w LM. Jutro Adelaide zagra bardzo eksperymentalnym składem. teoretycznie powraca Carrusca, ale nie sądzę byśmy go jutro na boisku zobaczyli. Jeżeli jest jakiś cel do osiągnięcia w LM, to na pewno Carrusca musi tam grać. A nie wrócić na mało istotny mecz z CCM i znowu się połamać. Jutro goście naprawdę nie będą mieli kim straszyć z przodu. Mileusnic? Cirio? Marino? Garuccio? No bez jaj.
Jutro przewiduję dominację CCM, a to, że oni potrafią u siebie dla swoich fanów grać skutecznie i ładnie - wiemy wszyscy bardzo dobrze.
CCM @ 4,15 ✅✅
CCM dnb @ 3,00 ✅✅
CCM 1x @ 2,02 ✅✅
betano
2:1
Biorę.
Edit: Dawno tak ładnie nie było ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Nie chciałem grać tego meczu z uwagi na jego trudny do wróżenia charakter, ale mnie przekonał Twój tok myślenia. Ja lekko dam 1x i dnb oraz remis za miedziaka. Kiedy nie masz pomysłu na wynik zagraj remis, tak mówią, ponadto sklece to z remisem Porto vs Sporting. Dzięki prezezo za inspirację.
W Porto mój dubel się wye..ł ???? więć zostaje mi śledzenie na live.
 
krupnik 29

krupnik

Użytkownik
Plus Adelaide bez zwycięstwa w tym sezonie na wyjeździe przy bilansie bramek 4:14. Najlepiej zagrać prezezo Twój drugi typ
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Wiem. Ale wg mnie niewiele to w Australii zmienia. Jak masz grac dobrze to zagrasz czy grasz u siebie czy na neutralnym, a jak kaszana ma byc to i tak bedzie;-). Wazne ze nie grają w Adelajdzie.
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
CCM vs Reds
Hmm, stolica kraju - Canberra, a mecz ostatnich (kiedyś ???? wielkich) zespołów w Australii.
U gości brak Henrique i Kitto. Carrusca na ławce. Dziwnie to wygląda. Dla lepszego oglądanie miedziak na 1x po 2,0 w premium. Na odpowiedzialność prezezo ????
Nie wiem czy jest sens relacji z tego meczu. Kto o 7 w niedzielę ogląda mecze? ???? Wyłączając mnie oczywiście ???? , ale to już &quot;choroba&quot; zawodowa ????
Dorzuciłem jeszcze na live czacie remis do przerwy po 2,1 premium za miedziaka, a co ???? Po wczorajszym dniu stać mnie ????
Przerwa na wodę. W stolicy zdrowo ponad 30 stopni C.
Schodzi Galekovic - osłabienie i to duże Redsów. Bez niego (jeszcze) mistrzowie Australii ocierali by się o blamaż do potęgi, a tak to tylko zwykła padaka. Zmiennik to no name, kilka meczy rozegrał w całej swojej &quot;karierze&quot;. Szanse Marynarzy rosną.
Właśnie się popisał 1-0.
No to po moim remisie do przerwy chyba , ale 1x w całym meczu na razie mocno wygląda ????
Mogło być 2-0, Redsi chcą już chyba zakończyć sezon, wypadało by zwolnić przynajmniej trenera i resztę spotkań przeznaczyć na budowę nowego zespołu.
Uuu zmarnowana 100 przez Redsów, chyba ich wkurzyłem ?
Druga połowa
Znowu 100 dla Redsów
Co ci Marynarze myślą, że mecz się sam wygra?
****..ka ze wskazaniem teraz na Redsów ????
Napisałem j. w. i sytuacja dla &quot;gospodarzy&quot; od razu była. I jeszcze jedna - w 2 minuty ????
Przerwa na wodę.
Wejdzie chyba Carrusca, ostatnia szansa dla gości.
Redsi przeważają ale co z tego? Z taką skutecznością to muszą liczyć chyba na samobója ????
Schodzi O`Donovan.
2-0 Galekovic by wybronił ????
Zszedł strzelec 1 bramki Ferreira
100 dla Marynarzy, ale tym razem bramkarz wybronił.
Prezezo możesz już liczyć dukaty ???? Tu się nic nie zmieni ???? Redsi załamani.
2-1 na otarcie łez kibicom.
Koniec audycji ???? the end ????
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Wczoraj majekx, dzisiaj wilczekl rozbijają bank. Mogę spokojnie iść na emeryturę ???? Gratulacje Panowie!
PS Nie zapominamy też o naszym prezezo ????
Brawo, weekend owocny, gratuluję i dziękuję za współpracę ???? Do zobaczenia ????
 
majekx 771,1K

majekx

Znawca A-League
no to ta kolejka na wielki plus ???? ... tak to można się bawić. Dziękuję wszystkim udzielającym się w temacie.
to do następnej kolejki i żeby było choć w połowie tak dobrze.
dzięki Qowalski6, Prezezo, Wilczekl, Romeo12345, WalSystem i oczywiście pozostali, którzy coś dodali do tematu... do zobaczenia za 4 dni.
ps. Może będę miał ciut więcej czasu i dodam coś więcej od siebie (chociaż czy warto? bo jak nie wejdzie to popsuje to dobre &#39;wrażenie&#39; :p)
pzdr
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
R 367

romeo12345

Użytkownik
Nie pamiętam tak owocnego weekendu z Australią. Dzisiaj kursy na CCM były kosmiczne. Od 2,2 za1x po 6-8 za 1bts i 1over2,5. I co najwazniejsze wszystko powchodziło, nawet handi:grin: Poprostu bajka:grin: Nie wiem czemu buki wystawiły takie kursy. Ale najważniejsze że zarobiliśmy. Wczoraj Qowalsky i Wilczekl a dzisiaj Prezezo. Brawo Panowie. Plusy oczywiście poleciały dla całej ekipy z działu.
Tylko patrzeć jak buki poproszą adminów a zamknięcie tego działu????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
wilczekl 162

wilczekl

Użytkownik
Dzisiaj nie udało mi się do Was dołączyć, ale dzięki za udany weekend, a już 9.02 widzimy się w Sydney i tam chyba będziemy się w jakieś gole i overy wybierać bo po tym co Phoenix pokazało wczoraj, to będą tylko tłem dla gospodarzy, ale o tym będzie jeszcze czas napisać. Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Doskonała końcówka tej kolejki. Ostatnie 3 mecze na mega plusie. Aż żal, że musimy czekać znów kilka dni na kolejne mecze. Co mi się rzuca w oczy na najbliższą kolejkę.
Przede wszystkim dwa spotkania.
W piątek Adelaide - Perth. Gospodarze już na pewno odpuszczają ligę. Będą się koncentrować na LM. Fajny kurs na wygraną Perth jest. Tym bardziej, że fioletowi mają o co grać. WSW, Jetsi naciskają. A miejsc w Playoffach za darmo nie rozdają.
W sobotę City - Roar. Mecz o 3 miejsce. Roar będą po boju z Chinolami o LM. Mogą być rozbici. City u siebie taki mecz powinno ogarnąć. A kursiwo też powyżej dwójeczki.
Ponadto Sydney powinno rozjechać Wellington, Jetsi z Victory będzie mega ciekawie i sporo goli pewnie. WSW - CCM? Raczej jedynka.
 
Do góry Bottom