>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Australia (A-League, Ligi Stanowe)

R 367

romeo12345

Użytkownik
Wkońcu Australia dała zarobić:grin: na 12 kuponów tylko jedno ako nie weszło z over0,5ht. Reszta weszła i to po kursach min.2 Wczoraj była dupa ale dzisiaj wieeeelki✅ Dzięki Qowalsky i Wilczekl. Oparłem się na waszych typach i dziś wieczorem napewno sobie popije wasze zdrówko;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Wkońcu Australia dała zarobić:grin: na 12 kuponów tylko jedno ako nie weszło z over0,5ht. Reszta weszła i to po kursach min.2 Wczoraj była dupa ale dzisiaj wieeeelki✅ Dzięki Qowalsky i Wilczekl. Oparłem się na waszych typach i dziś wieczorem napewno sobie popije wasze zdrówko;)
Przyda się na pewno ???? , dobrej zabawy i do zobaczenia ????
 
wilczekl 162

wilczekl

Użytkownik
Suche typy na jutro, bo późno już.

Phoenix - WSW Over 2,5 i BTS @2,00 - lekko ✅
Victory - City 1 @2,25 ✅ oraz Over 2,5 i BTS @1,80 ✅ - Oba lekko
Perth Glory - Jets 1 @2,05 ✅ oraz Over 3,5 @2,20 ✅ - Drugi typ lekko

Powodzenia.

E: Leciutko jeszcze dorzucę Perth Win i BTS @3,25 ✅
Pięknie, dobrze, że nie miałem czasu oglądać bo pewnie byłby zawał i trochę siwych włosów. Śledziłem co jakiś czas wyniki i szczerze mówiąc po derbach byłem już bardzo zadowolony i myślałem, że Glory z Jets coś mi zabiorą a tu... ????

Dzięki panowie za ten bts w Melboerne.

Wilczekl - dzięki Twoim typom już mam plus - gratuluje i dziękuję

pzdr
I o to chodzi, buk na minus u nas plus ???? Gratulacje dla wszystkich, którzy pograli, dzisiaj chyba wszyscy mamy powody do zadowolenia.
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Elegancko. Dwie jedyneczki siadły. Podoba mnie się to ????
Gratulacje! A jak Ci się podobało Victory? Przez moment wydawało mi się, że razem z sędzią obstawili 0-0, 1-1 ???? Brama na 2-1 to wypadek przy pracy chyba był.
Glory vs Jetsi zgodnie z przewidywaniami, tutaj wyglądało to tak jak trzeba ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wilczekl 162

wilczekl

Użytkownik
Wczoraj majekx, dzisiaj wilczekl rozbijają bank.
Ja tylko &quot;pociągnął&quot; ;)
E: Z innej beczki, macie Panowie jakieś typy do taśmy na dzisiaj z piłki europejskiej? Myślę, myślę i jakoś na fali plusów nie wiem czy trzeźwo dziś analizuję ;) Jak coś to PW, żeby tu nie robić bajzlu z innymi ligami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Jutro:
Nic z tego nie rozumiem. Naprawdę kompletnie nic. Mecz przedostatniej ekipy z ostatnią. Prawdę powiedziawszy i jedni i drudzy nie mają większych już szans na play-offy. I jedni i drudzy także totalnie na to nie zasługują. I oto mamy 4,15 na Central Coast Mariners! Nie mogę przejść obok tego obojętnie.
Dlaczego?
Otóż gospodarze u siebie naprawdę grać potrafią. Pokazali to chociażby ostatnio pokonując Perth 2:0. I to bez najlepszego strzelca Roya O`Donovana. Teraz ten Szkot już powraca. Skład pełen. Nie ma jedynie długo już kontuzjowanego defensora Faty`ego, oraz ludzi których z powodu urazu nie ma od samego początku sezonu.
Z drugiej strony - Adelaide. Oczywiście MISTRZ. Ale w klubie rozpiernicz totalny. Nie sądzę by Amor nad tym panował. Nie tak dawno pozbył się Guardioli. Teraz wypadł mu joker Kitto (6-7 tygodni) a on do tego na jutrzejszy mecz nie zabiera swojego najlepszego zawodnika z pola - Henrique! Wniosek można z tego wyciągnąć dwa. Albo jest tam totalny chaos w klubie, albo (co bardziej prawdopodobne) zaczyna się oszczędzanie składu na zaczynający się niebawem sezon w LM. Jutro Adelaide zagra bardzo eksperymentalnym składem. teoretycznie powraca Carrusca, ale nie sądzę byśmy go jutro na boisku zobaczyli. Jeżeli jest jakiś cel do osiągnięcia w LM, to na pewno Carrusca musi tam grać. A nie wrócić na mało istotny mecz z CCM i znowu się połamać. Jutro goście naprawdę nie będą mieli kim straszyć z przodu. Mileusnic? Cirio? Marino? Garuccio? No bez jaj.
Jutro przewiduję dominację CCM, a to, że oni potrafią u siebie dla swoich fanów grać skutecznie i ładnie - wiemy wszyscy bardzo dobrze.
CCM @ 4,15 ✅✅
CCM dnb @ 3,00 ✅✅
CCM 1x @ 2,02 ✅✅
betano
2:1
Biorę.
Edit: Dawno tak ładnie nie było ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Nie chciałem grać tego meczu z uwagi na jego trudny do wróżenia charakter, ale mnie przekonał Twój tok myślenia. Ja lekko dam 1x i dnb oraz remis za miedziaka. Kiedy nie masz pomysłu na wynik zagraj remis, tak mówią, ponadto sklece to z remisem Porto vs Sporting. Dzięki prezezo za inspirację.
W Porto mój dubel się wye..ł ???? więć zostaje mi śledzenie na live.
 
krupnik 29

krupnik

Użytkownik
Plus Adelaide bez zwycięstwa w tym sezonie na wyjeździe przy bilansie bramek 4:14. Najlepiej zagrać prezezo Twój drugi typ
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Wiem. Ale wg mnie niewiele to w Australii zmienia. Jak masz grac dobrze to zagrasz czy grasz u siebie czy na neutralnym, a jak kaszana ma byc to i tak bedzie;-). Wazne ze nie grają w Adelajdzie.
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
CCM vs Reds
Hmm, stolica kraju - Canberra, a mecz ostatnich (kiedyś ???? wielkich) zespołów w Australii.
U gości brak Henrique i Kitto. Carrusca na ławce. Dziwnie to wygląda. Dla lepszego oglądanie miedziak na 1x po 2,0 w premium. Na odpowiedzialność prezezo ????
Nie wiem czy jest sens relacji z tego meczu. Kto o 7 w niedzielę ogląda mecze? ???? Wyłączając mnie oczywiście ???? , ale to już &quot;choroba&quot; zawodowa ????
Dorzuciłem jeszcze na live czacie remis do przerwy po 2,1 premium za miedziaka, a co ???? Po wczorajszym dniu stać mnie ????
Przerwa na wodę. W stolicy zdrowo ponad 30 stopni C.
Schodzi Galekovic - osłabienie i to duże Redsów. Bez niego (jeszcze) mistrzowie Australii ocierali by się o blamaż do potęgi, a tak to tylko zwykła padaka. Zmiennik to no name, kilka meczy rozegrał w całej swojej &quot;karierze&quot;. Szanse Marynarzy rosną.
Właśnie się popisał 1-0.
No to po moim remisie do przerwy chyba , ale 1x w całym meczu na razie mocno wygląda ????
Mogło być 2-0, Redsi chcą już chyba zakończyć sezon, wypadało by zwolnić przynajmniej trenera i resztę spotkań przeznaczyć na budowę nowego zespołu.
Uuu zmarnowana 100 przez Redsów, chyba ich wkurzyłem ?
Druga połowa
Znowu 100 dla Redsów
Co ci Marynarze myślą, że mecz się sam wygra?
****..ka ze wskazaniem teraz na Redsów ????
Napisałem j. w. i sytuacja dla &quot;gospodarzy&quot; od razu była. I jeszcze jedna - w 2 minuty ????
Przerwa na wodę.
Wejdzie chyba Carrusca, ostatnia szansa dla gości.
Redsi przeważają ale co z tego? Z taką skutecznością to muszą liczyć chyba na samobója ????
Schodzi O`Donovan.
2-0 Galekovic by wybronił ????
Zszedł strzelec 1 bramki Ferreira
100 dla Marynarzy, ale tym razem bramkarz wybronił.
Prezezo możesz już liczyć dukaty ???? Tu się nic nie zmieni ???? Redsi załamani.
2-1 na otarcie łez kibicom.
Koniec audycji ???? the end ????
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Wczoraj majekx, dzisiaj wilczekl rozbijają bank. Mogę spokojnie iść na emeryturę ???? Gratulacje Panowie!
PS Nie zapominamy też o naszym prezezo ????
Brawo, weekend owocny, gratuluję i dziękuję za współpracę ???? Do zobaczenia ????
 
majekx 840,5K

majekx

Znawca A-League
no to ta kolejka na wielki plus ???? ... tak to można się bawić. Dziękuję wszystkim udzielającym się w temacie.
to do następnej kolejki i żeby było choć w połowie tak dobrze.
dzięki Qowalski6, Prezezo, Wilczekl, Romeo12345, WalSystem i oczywiście pozostali, którzy coś dodali do tematu... do zobaczenia za 4 dni.
ps. Może będę miał ciut więcej czasu i dodam coś więcej od siebie (chociaż czy warto? bo jak nie wejdzie to popsuje to dobre &#39;wrażenie&#39; :p)
pzdr
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
R 367

romeo12345

Użytkownik
Nie pamiętam tak owocnego weekendu z Australią. Dzisiaj kursy na CCM były kosmiczne. Od 2,2 za1x po 6-8 za 1bts i 1over2,5. I co najwazniejsze wszystko powchodziło, nawet handi:grin: Poprostu bajka:grin: Nie wiem czemu buki wystawiły takie kursy. Ale najważniejsze że zarobiliśmy. Wczoraj Qowalsky i Wilczekl a dzisiaj Prezezo. Brawo Panowie. Plusy oczywiście poleciały dla całej ekipy z działu.
Tylko patrzeć jak buki poproszą adminów a zamknięcie tego działu????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
wilczekl 162

wilczekl

Użytkownik
Dzisiaj nie udało mi się do Was dołączyć, ale dzięki za udany weekend, a już 9.02 widzimy się w Sydney i tam chyba będziemy się w jakieś gole i overy wybierać bo po tym co Phoenix pokazało wczoraj, to będą tylko tłem dla gospodarzy, ale o tym będzie jeszcze czas napisać. Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Doskonała końcówka tej kolejki. Ostatnie 3 mecze na mega plusie. Aż żal, że musimy czekać znów kilka dni na kolejne mecze. Co mi się rzuca w oczy na najbliższą kolejkę.
Przede wszystkim dwa spotkania.
W piątek Adelaide - Perth. Gospodarze już na pewno odpuszczają ligę. Będą się koncentrować na LM. Fajny kurs na wygraną Perth jest. Tym bardziej, że fioletowi mają o co grać. WSW, Jetsi naciskają. A miejsc w Playoffach za darmo nie rozdają.
W sobotę City - Roar. Mecz o 3 miejsce. Roar będą po boju z Chinolami o LM. Mogą być rozbici. City u siebie taki mecz powinno ogarnąć. A kursiwo też powyżej dwójeczki.
Ponadto Sydney powinno rozjechać Wellington, Jetsi z Victory będzie mega ciekawie i sporo goli pewnie. WSW - CCM? Raczej jedynka.
 
Do góry Bottom