>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Australian Open '12 - turniej główny kobiet

Status
Zamknięty.
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
Sorana Cirstea - Sara Errani 2 1,88 (pinnacle) - 5/10j ✅

Mało kto spodziewał się, że w III rundzie zobaczymy taki pojedynek. Cirstea to sensacyjna pogromczyni Stosur, natomiast Errani niezwykle łatwo poradziła sobie w 2 rundzie z Petrova.
Wydaje mi się, że w kolejnej rundzie zobaczymy Włoszkę, która ma bardziej poukładaną grę. Na Soranie ciąży ogromna presja, po pokonaniu Stosur jej fani oczekują kolejnych zwycięstw, a to źle wpływa na jej dyspozycje, co widać już było w meczu z Ulą.
 
W 18

wlodas60

Użytkownik
Jie Zheng - M. Bartoli - 1 - 2:1 - 5.50. - bet365

Całkowicie zgadzam sie z analizą kolegi orchideA. Tez gram na Jie Zheng i spodziewam się 3-setowego pojedynku. Oglądałem jej mecze z Kuznetsową oraz Pennettą i naprawdę jestem pod wrazeniem. Moim zdaniem jej rywalka- M.Bartoli jest tenisistką jednostronną- potrafi z duzą siłą przebijac piłki. Jie Zheng natomiast jest tenisistką kompletną: gra kątowa + skroty + gra przy siatce [ swietna deblistka] . Poza tym potrafi wygrywac piłki sytuacyjne i to będzie kluczem do zwycięstwa. Ale jezeli Jie Zheng będzie dzisiaj w słabej dyspozycji moze ten mecz przegrac.


Najlepsza analiza ma sie nijak do trafialnosci.
 
orchidea 22

orchidea

Użytkownik
Tak jeszcze na szybciutko:
P.Kvitova - M. Kirilenko

Ktoś powiedziałby, że sugeruję się tylko i wyłącznie urodą. Nie od dziś wiemy, że Maryśka, jest jedną z najładniejszych kobiet grających w serii WTA. Pytanie czy jest dziś szansa, że po meczu sędzia wypowie słowa &quot;Game, Set, Match, Kirilenko&quot;. Hejterzy, zwolennicy gry po tzw. kursach - powinni powiedzieć jednym tchem &quot;no chance&quot;. Radzę przemyśleć. Petra ubiegły sezon, może zaliczyć do bardzo udanych, duży awans w drabince kobiecego tenisa, wygrana wielkiego szlema. Jednym z atutów, który jest znakiem rozpoznawalnym dla czeszki, silny leworęczny serwis oraz bardzo długi zasięg rąk,( 183 cm wzrostu robi swoje) co pomogło jej własnie na londyńskiej trawie. Można z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że jest tenisistką kompletną. Jednak ta kompletność kreśli date swoich narodzin w sezonie 2011, więc jest stosunkowo młoda, co pokazał jej ostatni mecz z Carla Suarez Navarro, które udało się wyszarpać seta uzdolnionej zzesce, która grając pierwszym serwisem wygrała ponad 75 % pierwszego podania ale również postrzelała sobie poza kort i w siatke, fundując sobie 48 niewymuszonych błędów. Hiszpanka dla mnie to jeden z najgorszych serwujacych kobiet w WTA ( podkreślam dla mnie). Wygrana nad Verą Dushevina, jest dla mnie jak wygrana ze sparing partnerką. Rosjanka jest na mojej liście tenistek, które powinny sobie odpuscić. Mowiąc skrótem jest bardzo słaba, niereguralne występy - łatwy orzech do zgryzienia. Czy Petra ma słabości? Tak łatwo się przeciw niej gra tzw passing shotami.

Maria, Maria, Maria. Niby łatwe przeciwniczki, a jakieś tam problemy były. Jednak kurs 1.14 który dziś oferowała fortuna jest dla mnie absurdalny. O 7 cm niższa, lecz wciąż wysoka w świetle całego światku żeńskiego tenisa. W 2010 roku grała w ćwiercfinale na kortach w Melbourne, wówczas musiała uznać wyższość gospodyni S.Stosur po długim 3-setowym pojedynku, również dobry występ na amerykańskich kortach podczas U.S Open - Dobrze sobie radzi na twardych kortach. Jakie Karty Maria może wyłożyć na stół przeciw naszej sąsiadce ? Przede wszystkim dobra przy siatce - 7 ranking deblowy. Rosjanka w tym elemencie gry, może zdobyć sporo punktów sciągając Petre troche do siatki i celować by kortówka uderzyła w kort za plecami Kvitovej. Serwis średnej szybkości, za to z dużą rotacją, co może zmusić czeszke do wstrzymania reki na returnie. Rosjanka dość dużą ilość pierwszego serwisu, trafia w kort co imponuje. Jeśli Kvitova znów zagra na poziomie tak jak z Carlą, Marysia może być tą zawodniczką która będzie się podpisywać na &quot;oczku&quot; kamery transmisyjnej po całym meczu. Ponadto, Kirilenko słynie z niezwykłej zmysłu do wykorzystywania Hawkeye. Jak wiemy sędziowie, w tym roku lubią sobie pofolgować np. incydent w meczu Dolgopolov&#39;a z Tomic&#39;em. Podsumowując nie wyobrażam, sobie takiej sytuacji w której spełni się scenariusz proponowanych przez bukmacherów, że bedzię to szybkie 2:0 dla Petry w momencie, gdy zawodniczka z Rosjii wyjdzie skupiona a opiekun odrobii zadanie domowe i obejrzy mecz przyszłej rywalki z Suarez Navarro. Jednym słowem wg mnie Kirilenko powinna wygrac seta a nawet może dojść do dość dużej niespodzianki, że Kvitova będzie musiała się z drabinką finałową.
Moj typy: Kirilenko wygra conajmniej seta 2,50 / fortuna
Kirilenko wygra mecz 4.60 / fortuna
Kirilenko +6,5 gema 1.60 / fortuna
Zvonareva - Makarova
Kurs na Vera, nie wart uwagi. Jednak postanowiłem napisać pare słów o tym meczu. Makarova w tym roku spadła nie wiadomo skąd. Podobna sytuacja miała miejsce roku temu. Widocznie przerwa &quot;zimowa&quot; jej słuzy, ładuje kobiecina baterie. Jestem bardzo zdziwiony postawą w meczu z estonką Kaią Kanepi, którą z reką na sercu widziałem wysoko w drabince, biorąc pod uwagę ostatnie występy i zabójczy serwis - coś sie posypało? Nie wiem nie miałem okazji oglądać całego meczu. Jednak gdy patrze na statystyki meczu - ewidętnie estonka zostawiła swoj serwis w szatni. Makarova w meczu z Tanaską typowe wta wyniki do 0.
Co na to Zvonareva? Dla mnie to będzie mecz, w którym to ona będzie dyktatorem gry. Verka oprocz solidnego servisu umie pobiegać po korcie, jest waleczna. w meczu z Lucie, grałasprytnie co zaowocowało tylko 16stoma niewymuszonymi błędami, w 3-setowym pojedynku z Rumunką Dulgheru 25 unforced errors, solidne uderzania. Jeśli miałbym typować wynik 6:4 6:3, jak dla mnie under 20,5. Jednak mecz odpuszczam, z miłą checią obejrze w calu przygotowania się do nastepnej rundy.
Ponadto w spotkaniu Ivanović - Vani King, lubie typ na to że Amerykanka wygra conajmniej jegnego seta, kurs w granicach 1.90 powinna powalczyć przy siatce, a dobrze wiemy jak dobrze wiemy jak dobrą deblistką. Uważana za piekność numer 1 w WTA, serbka , kiedyś TOP, potrafi grać jednak ma chwile słabości dość często, jej plan na gre się sypie, pojawia sie obwinianie, łzy a co za tym idzie upadek mentalny prowadzący do wyrzucania piłek za kort itp. Vania powinna wykorzystać swoje szanse w tym meczu ( jak wspomniałem szybka gra, dobra zwrotność oraz gra z rotacją oraz dość dobrze rozwinięta emacypacja gry przeciwniczki) i nie być kolejną do odstrzału zawodniczką dla Any.

good luck
 
assassin84 119

assassin84

Użytkownik
Co sądzicie o spotkaniu Sharapova - Kerber ?
Obie grają w tym turnieju świetnie. Oglądałem Sharapovą z Hampton i jej gra przypominała tą z jej najlepszego okresu. A z drugiej strony Kerber, którą może sprawić niespodziankę. Przyznam, że nie oglądałem ostatnio gry Kerber, bo jej styl gry mi się w ogóle nie podoba. Jest fajny kurs ok. 1,25 na Sharapovą, ale czy czasem nie jest to no bet ?
 
orchidea 22

orchidea

Użytkownik
Co sądzicie o spotkaniu Sharapova - Kerber ?

Obie grają w tym turnieju świetnie. Oglądałem Sharapovą z Hampton i jej gra przypominała tą z jej najlepszego okresu. A z drugiej strony Kerber, którą może sprawić niespodziankę. Przyznam, że nie oglądałem ostatnio gry Kerber, bo jej styl gry mi się w ogóle nie podoba. Jest fajny kurs ok. 1,25 na Sharapovą, ale czy czasem nie jest to no bet ?
Musisz zwrócić uwagę, że Hampton nie jest raczej wymagającą przeciwniczką. Jamie pokonowywała zawodiczki Minnela, Flipkens, Evtimova. Jak dla mnie to był mecz Dawida z Goliatem i kompletnie się nie nadaje jako punkt odniesienia przed meczem z Kerber. Na papierze czysta 1. Sharapova gra dobrze na tej nawierzchni ma solidny serwis, który może prysnąć. Jak wiemy miejsce rozgrywania eventu lezy tuż nad oceanem. Niby stacje pogodowe nie prognozują jakiegoś wiekszego wiatru jednak tam wszystko szybko sie zmienia. Sharapova nie radzi sobie kompletnie w takich warunkach. Kerber&#39;owa ma dziwny styl gry, niby biega , niby odbija. To może nie wystarczyć na poziom gry &quot;szarapowej&quot;. Wg mnie kursy są dobrze zbliansowane. Czy no bet? Okaże się jutro :razz:
 
assassin84 119

assassin84

Użytkownik
Paszek/Woehr - Hantuchova/Radwanska
Całkiem dobrze radzący sobie debel Hantuchova/Radwanska zagrają z deblem niemiecko - austriackim. Tamira to nadzieja austriackiego tenisa, natomiast Jasmin to niezła deblistka, ale nie ograna jeszcze z Tamirą. Niemka osiągała sukcesy w deblu ale w parze z innymi zawodniczkami. Tamira nie jest zdecydowanie zawodniczką deblową. Jak gra w deblu to zawsze odpadają w pierwszej rundzie. Powinny tutaj też odpaść w poprzedniej rundzie, ale Peng/Schiavone kreczowały.
Polecam typ:
Hantuchova/Radwanska 1,13 (unibet) ✅- można połączyć z jakimś pewniakiem, ale pograć z innym ciekawym deblem kobiet na dziś (Mattek-Sands/Gadasova)✅ lun męskim deblem (Mirnyi/Nestor)✅
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Sorana Cirstea - Sara Errani 2 1,88 (pinnacle) - 5/10j

Mało kto spodziewał się, że w III rundzie zobaczymy taki pojedynek. Cirstea to sensacyjna pogromczyni Stosur, natomiast Errani niezwykle łatwo poradziła sobie w 2 rundzie z Petrova.
Wydaje mi się, że w kolejnej rundzie zobaczymy Włoszkę, która ma bardziej poukładaną grę. Na Soranie ciąży ogromna presja, po pokonaniu Stosur jej fani oczekują kolejnych zwycięstw, a to źle wpływa na jej dyspozycje, co widać już było w meczu z Ulą.
Zdecydowanie się zgadzam, Sara nie imponuje warunkami fizycznymi, za to gra bardzo mądrze, cierpliwie, a Cirstea jednak czasem jest jeźdźcem bez głowy, a taka gra to woda na młyn dla Włoszki. Jako dodatkowy atut należy dorzucić lepszą grę przy siatce w wykonaniu Errani, doświadczenie z debla nie będzie tutaj bez znaczenia. Oczywiście nie będzie ona ganiała do siatki bez opamiętania, ale swoje punkty powinna zdobyć w ten sposób, choćby poprzez pewne smecze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Sharapova 1,25 Fajny kurs dały buki, ja pobieram i daje maksymalną stawkę. Maria niszczy rywalki, ale nie miała tutaj nikogo poważnego, Niemka to pierwsza poważna przeszkoda, to pewne. Mecz na pewno nie skończy się w 13,14 gemach jak ostatnie mecze Marii. Jednak Marie tutaj pokonać może tylko Serena albo Kvitova. Czuje, że Rosjanka może mieć problemy w pierwszym secie, ale z piłki na piłkę jej przewaga będzie coraz większa, wygrana nie będzie ani przez chwile zagrożona.
Popieram również typ na Errani, powinna dzisiaj wygrać a kurs pierwsza klasa, jednak ja dzisiaj zadowolę się singlem na Marię.
 
orchidea 22

orchidea

Użytkownik
Co do Kirilenko swoją opinie napisałem. Co do zatrzymania Marii S ni robmy z niej boginii tenisa bo grała z amatorszczyzną w nastepnej rundzie czekać na nią bedzie Lisicka, która ją zatrzymać może. Jak dla mnie final to Serena vs clijsters/azarenka
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis Australian open wta 5-00 21.01.2012
Lisicki - Kuznetsova
typ; -1.5 seta Lisicki
2.89
Pinnacle
Analiza
Dzis nad ranem czasu polskiego w melbourne podczas wielkoszlemowego turnieju australian open Niemka polskiego pochodzenia Sabina Lisicki spotka sie z Rosjanka Svetlana Kuznetsova. Obie jak do tej pory stracily w tym turnieju po jednym secie, obie w pojedynkach pierwszej rundy. Rosjanka z Scheepers, Niemka z Voegele. W pojedynkach drugorundowych duzo lepiej poradzila sobie niemka, ktora bez problemow ograla Shahar Peer, Rosjanka pomimo wygranej w dwoch setach okrutnie meczyla sie z Stephens. Rosjanka pomimo ze zaliczyla w tym sezonie juz polfinal w auckland, jakos mnie nie przekonuje. Rosjanka gra bardzo regularnie i w moim odczuciu brakuje jej dobrego przygotowania fizycznego. Lisicki w meczu z Peer zagrala bardzo dobrze. Rzadko popelniala niewymuszone bledy i wygladala naprawde dobrze. Jesli tylko zagra tak rowniez dzis nie powinna miec problemow z wyeliminowaniem Rosjanki z turnieju.
 
L 58

lgaw

Użytkownik
Zheng 2.65 – Bartoli -&gt; H2H 1:1, Zheng ograła już Bartoli w AO, jej tenis jest dużo bardziej wszechstronny. Bartoli swoją grę opiera głównie na sile, kombinacyjna gra chinki powinna wziąć górę. Szanse 50/50 z lekkim wskazaniem na Zheng, która jest naprawde w wysokiej formie. Walue bardzo duze, w granicach 1,35.
 
L 58

lgaw

Użytkownik
Arn (+7,5g) 1.85 – Williams S.
Arn rozegrala dotychczas 2 bdb mecze w AO. Będzie to mecz 2 zawodniczek posiadających bardzo mocny serwis. Williams w tym sezonie tylko Zahlavova-Strycova ograla roznica wieksza niż 7 gemow. Watpie by Greta Az tak polegla, powinna pokryc handicap. Szanse wg. mnie 65/35 co daje value 1,2
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
WTA, Australian Open

A. Radwańska - B. Mattek-Sands - 2:0 (1,35) ⛔
T. Pironkova - S. Mirza - 1 (1,50) ✅
L. Safarova – Ch. McHale – 1 (1,50) ⛔
C. Wozniacka - A. Rodianowa - over 17,5 gemów (2.00) ⛔
D. Cebulkowa - M. Rybarikova - 2:0 (1,40) ✅
V Rozzano - M. Bartoli - 0:2 (1,35) ✅
V. Zvonareva - A. Dulgheru - over 19,5 gemów (1,83) ✅
J. Dokic - A. Chekvetadze - 2 (1,66) ⛔
T. Pironkova - G. Voskoboeva - 2 (1,53) ✅
M. Barthel - P. Cetkovkska - 1 (1,40) ✅
A. Parmetier - M. Niculescu - 2 (1,35) ✅
C. Mchale - M. Erakovic - 1 (1,40) ✅
V. Azarenka - zagra w finale (3.20) - 28.01.2012
S. Cristea - U. Radwańska - 1 (1,45) ✅
A. Pavlyuchenkova - V. King - +1,5 set V. King (1,50) ✅
S. Lisiecki - S. Peer - 2 (1,85) ⛔
J.Dokic - M. Bartoli - 0:2 (1,44) ✅
M. Barthel - V. Azarenka - 0:2 (1,45) ✅
A. Radawńska - G. Voskoboeva - 1 (1,18) ✅
I. Benesova - N. Bratchikova - 1 (1,55) ✅
C. Wozniacka - M. Niculescu - +1,5 seta M. Niculescu (2,90) ⛔
Jie Zheng - M. Bartoli - 2
(1,53) ⛔
---------------------------------------------------------------------------------------------------
A. Radwańska - J. Georges - 1 (1,20) ✅
bet-at-home
Agnieszka w spotkaniu z Voskoboeva zaprezentowała się bardzo dobrze. To była właśnie ta Agnieszka która chciałem w końcu zobaczyć. Pewna siebie, wychodząca do trudnych piłek do tego dobry serwis. Nie daje szans jutro Juli która nie pokazała się z dobrej strony w meczu z Dokic męcząc się w 3 setach. Właściwie to i tak jestem zaskoczony że Julia tak daleko zaszła w tym turnieju chociaż rywalek podobnie jak Agnieszka wymagających nie miała.

C. Wozniacka - J. Jankovic - +1,5 seta J. Jankovic
(1,55) ⛔
bet-at-home
Tutaj konsekwentnie gra przeciwko C. Wozniackiej która po prostu rozczarowuje. Muszę przyznać że podczas meczu z M. Niculescu Dunka pokazała się z lepszej strony jednak Rumunka popełniała sporo błędów zwłaszcza przy własnym podaniu. J. Jankovic jest w bardzo dobrej dyspozycji. Swoje rywalki odprawia bezlitośnie w dwóch setach. Ostatnio zanotowała efektowne zwycięstwo nad całkiem niezłą Amerykanka Ch. McHale. J. Jankovic i C. Wozniacka spotykały się już wielokrotnie. Ich stosunek meczów to 3:4 dla Wozniackiej. Jelena nie jest tutaj bez szans szczególnie przy tej dyspozycji i uważam że szanse na urwanie seta przez Serbkę są całkiem spore.
by scotratez
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Clijsters K. - Li N. - +1,5 seta Li N. (1,55) ✅
bet-at-home
Jeszcze jeden typ. Zupełnie nie rozumiem tych kursów. Chinka Na Li jest dobrze przygotowana do tego turnieju o czym świadczy chociażby fakt pokonania ostatnio P. Kvitovej przed Australian Open i przegrania dopiero w finale w Sydney z V. Azarenką w finale w 3 setach. Owszem zawodniczki spotykały się wielokrotnie jednak dziewczyny grały ostatnio ze sobą kawał dobrego czasu. Na Li powinna to spotkanie wygrać ale stawiam zachowawczo na urwanie przez Chinkę jednego seta.

by scotratez
 
S 5,9K

sheva91

Użytkownik
Goerges 5,75 Sportingbet ⛔ 1/6 1/6

Rzadko gram WTA, ale obok takiego kursu nie mogę przejść obojętnie. Poszalał Sportingbet z tym kursem, ogromne value, bo Radwańska nie jest aż taką faworytką jak to ocenił oddsmaker. Jeśli Julia wejdzie w trans to zasypie gradem swoich poteżnych uderzeń naszą przebijaczynę. Serwis Niemki jest trudny do przełamania Agnieszka będzie miala z nim zapewne sporo problemów.
Kurs na Goerges jest wybitnie przesadzony i gram go dość grubo.
 
W 18

wlodas60

Użytkownik
Na Li - K. Clijsters Typ- 1- [+1.5]-set.-1.44- expekt
C. Wozniacki - J.Jankovic Typ -1- 1.45- expekt
AKO-2.1

Na Li - Clijsters
Będzie to mecz 50 x 50 mozliwy kazdy wynik. Ja postanowiłem zagrac +1.5-seta dla Na Li. Jeden argument: Na Li jest w dobej formie co potwierdziła w Sydney. Nie sa tu wazne wyniki z Kvitovą i Azarenką, ale fakt konfrontacji z najlepszymi. Natomiast Clijsters wyraznie unika takiej konfrontacji co moze swiadczyc o jej niepewnosci w grze. Ostatni jej mecz z tenisistką z czołowki to marzec 2011 z Azarenką. Znane są zachowania Kim jak traci pewnosc gry[ szczegolnie sarvis i rozgrywanie waznych gemow]. To jest argument ,ktory przewaza za Na Li. Powinna wygrac przynajmniej 1-seta.

C. Wozniacki - J. Jankovic
Obydwie tenisistki prezentują ten sam styl gry, czyli wymiana z głębi kortu. Stawiam na Wozniacki, ponieważ uwazam, ze jest jedną z najlepszych tenisistek na swiecie w rozgrywaniu ważntch piłek i to zadecyduje o wyniku. Natomiast Jankocic nie ma żadnego argumentu ktory by pozwolił wygrac z Wozniacki. Jelena musiałaby byc w zyciowej formie. Przegrana ze Schiavone i wygrana z McHale [ktora cudem wygrała z Erakovic ] na to nie wskazuje. Moze wygrac najwyżej 1- seta.



Najlepsz analiza ma sie nijak do trafialnosci.
 
L 58

lgaw

Użytkownik
Czy ktoś daje handi na benesova +7,5 ?? Mysle ze powinno wejsc, watpie by aza rozjechala dobrze dysponowana czeszke, wyst przeciez 6:2 6:3, nie jest to trudny do osiagniecia wynik dla niej
 
S 44

stal

Użytkownik
Azarenka - Benesova +7,5 @ 1.85 Expekt


Kolejny raz gram na Benesovą. Prawdopodobnie to jej ostatni mecz w tym turnieju, bo o zwycięstwo z Azarenką będzie niezwykle trudno. Jednak linia +7,5 jaką proponują nam buki jak najbardziej do grania. Jak już wcześniej pisałem początek roku świetny w wykonaniu Czeszki. Porażka z Clijsters w Brisbane wsydu jej nie przynosi. W AO zwycięstwa z Johansson, Peng i Bratchikovą, wszystkie przekonywujące. Bardzo podobała mi się gra Ivety w ostatnim meczu. 82% piłek wygranych z pierwszego podania, 43% z drugiego, rywalka nie miała żadnego break pointa. Jest to dobry prognostyk przed meczem z Viktorią, ponieważ trzymanie swojego podania będzie kluczowe. Oczywiście Azarenka to inny level, do tej pory nie straciła seta. Jednak uważam, że Czeszka będzie bardziej wymagającą przeciwniczką niż Barthel, Dellacqua czy Watson. Mecz prawdopodobnie zakończy się w 2 setach, myśle jednak że Benesova nie będzie miała problemów z ugraniem 5 gemów. Powodzenia.
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Ekaterina Makarova - Serena Williams
typ: 1
kurs: 10
buk: bet365
Nie mogę przejść obojętnie koło takie kursu. Rozumiem, że Serena jest jedną z głównych faworytek do końcowego triumfu w Australian Open. Faktycznie idzie jak burza, wygrywając pewnie swoje mecze. Jednak tak naprawdę nikogo znaczącego nie pokonała. Może dla niektórych nazwisko Makarova też nic nie znaczy, ale... ta młoda Rosjanka pokonała w dwóch seta Kaie Kanepi, która w ostatnim czasie była w bardzo wysokiej formie. Wygrał dość dobrze obsadzony turniej w Brisbane, eliminując po 2-0 takie nazwiska jak Pavluchenkova, Petkovic, Schiavone i Hantuchova. W następnej rundzie odprawiła również 2-0 swoją rodaczkę Vere Zvonarevą. Myślę, że bez presji podejdzie do tego pojedynku i sprawi wiele problemów Serenie Williams. Po cichu liczę na dużą niespodziankę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom