>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Australian Open '12 - turniej główny kobiet

Status
Zamknięty.
L 58

lgaw

Użytkownik
Benesova (+7,5g) – Azarenka -&gt; Betsafe 1.8
Benesova jest od początku roku w wysokiej formie, szczególnie w tym turnieju to potwierdza pokonując bez problemu kolejne rywalki. Serwis prezentuje na dobrym poziomie, wysoki procent wygranych pile z 1go podania, po 2gim również niezle. Ponadto w każdym z dotychczasowych meczu bilans Winners/UE ma na +, czym poszczycic nie może się jej rywalka. Czeszka powinna spokojnie pokryc handi. Szanse wg mnie 65/35 co daje value 1,2.
Dla odwazniejszych inny handi - Benesova+7 o kursie 2.15 na betssonie ( osobiscie zagram to rowniez ale za mniejsza stawke)
Jednak zmieniłem zdanie i z 2 powyższych typow pobieram 2.15. 0,35 to duza roznica, najwyzej bedzie zwrot. Takze za grubsze +7 i za drobniejsze +7,5.
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Powtórka z zeszłorocznego finału i ciężko sobie wyobraźić by zakończył się ten pojedynek w dwóch setach. Li nie oferuje zbyt wielu brejk pointów, z koleji Kim jeśli tylko zdrowie na to pozwala - czuje się pewniej na tej nawierzchni. Spodziewam się wyrównanego meczu, który pokryje tą linię. W 2011 grali dwukrotnie i za każdym razem rezultat osiągał powyżej 21 gemów. GL.

Li Na - Kim Clijsters over 21 @1,93 / Pinnacle ✅
 
rumak57 271

rumak57

Coach
Georges - Radwańska
Typ: 1 (+6 gems)
Kurs:1.9
Titanbet
9/10

NIe rozumiem tej lini wogole jak mozna wystawic taka linie na twardym korcie kiedy w sile przewage ma Julia. Agnieszka konsekwetnie bedzie szla na wymiane ale podejrzewam ze przy serwie Georges nie za czesto dojdzie do tej wymiany Julia to dobra zawodniczka a tutaj by musliala przegrac 6-3 6-2 zeby handi nie siadlo a to z kolei mi sie wydaje malo realne dlatego napewno tutaj sprobuje zagrac na ta opcje
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Julia Georges - Agnieszka Radwańska
Typ: dokładny wynik 2-1
Kurs: 10
Typ: Georges +5,5
Kurs: 2,06
Nie spotkały się nigdy. Coś mi mówi, że agresywny styl gry Niemki nie będzie odpowiadał Polce. Zeszły rok był jej najlepszym rokiem w karierze, w każdym z czterech turniejów wielkoszlemowych docierała do 3 rundy, wygrała turniej rangi Premier w Stuttgarcie na kortach ziemnych (w finale pokonując Wozniacki w dwóch setach). Niestety jak nie jest w dobrej dyspozycji to robi sporo UE, a teraz nie gra tak dobrze jak momentami w poprzednim sezonie, jednak przy odrobinie szczęścia może namieszać w tym spotkaniu. Agnieszka gra solidnie od dłuższego czasu, ale na grand slamach zawsze się męczy i ciężko jej dotrwać do dalszej fazy turnieju. Przykładowo na ostatnim US Open przegrała z Kerber w drugiej rundzie. Tutaj na razie nie miała mocnej rywalki (choć w pierwszej rundzie ciężkie pierwsze dwa sety z Mattek-Sands, trzeci poszedł gładko), dopiero teraz będzie większy sprawdzian, Georges nie gra lekko, Aga będzie musiała się namęczyć żeby dobiegać do jej ostrych piłek (chyba, że, jak mówiłem, ataki będą szły w siatkę/out) i powinna wygrać, ale na pewno nie tak łatwo.
 
david295 80

david295

Użytkownik
Kim Clijsters - Na Li +1,5 seta 1.50 6/10 ✅

Rewanz za zeszloroczny final w Australii, na pewno zadna z pan nie zamierza odpuszczac wiec ciezko tu bedzie o wynik 2-0 a jak nawet to bardziej w kierunki Li. H2H wyglada lepiej dla Clijsters, lecz sa to zwyciestwa sprzed kilku lat, ktore w kontekscie dzisiajszego pojedynku nie maja wiekszego znaczenia. Dwa ostatnie spotkania odbyly sie w styczniu zeszlego roku w Australii. Najpierw w Sydney w Finale wygrala Li 2-0, ale to Kim wygrala wazniejszy final ten w Australian Open 2-1. Clijsters podczas turnieju w Brisbane doznala kontuzji i odpuscila w polfinalowym pojedynku to moze oznaczac, ze do obronu tytulu nie jest do konca przygotowana. Choc narazie spisuje sie bardzo dobrze nie tracac nawet seta, lecz dzis trudniejsza rywalka moze odkryc jej slabosci. Na Li pokazuj po raz kolejny, ze w Australii czuje sie swietnie. Turniej w Sydney skonczyla dopiero na finale i porazce z Azarenka 2-1. W AO rowniez gra swietnie i bez straty seta dobrnela do czwartej rundy. Zapowiada sie wyrownany pojedynek jak dla mnie ze wskazaniem na Chinke, ktora seta po prostu musi ugrac.
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
A co sądzicie o overze w meczu Wozniacka - Janković - over 20,5 gema. Zostało mi tylko to zdarzenie na kuponie i nie wiem czy kontrować na under czy zaryzykować? Uważam, że powinien to być wyrównany mecz, możliwe 3 sety? Co byście poradzili?
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Nic nie kontruj. Jelena to nie chłop do bicia. Wozniacka dzisiaj pewnie straci sporo gemów. Poczekaj cierpliwie. Niech lepiej kontrują Ci co postawili na Benesova, poniewaz ponownie Azarenka została niedoceniona.
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
H2H 3-0 dla Anny. Ok, sporo poprawiła w swojej grze od 2009 roku kiedy ostatni raz miał miejsce ich pojedynek, jednak.... W swoim pierwszym meczu tego szlema Kvitova pokonała Dushevine, która widać było nie czuła się najlepiej &quot;mentalnie&quot; tamtego dnia. W kolejnym meczu choć zwycięskim, to zaliczyła dość średni mecz z Suarez Navarro, gdzie straciła nawet seta, a co ciekawe w decydującym - trzecim została nawet przełamana. w III rundzie mogła mówić o sporym szczęsciu, bowiem Kirilenko doznała kontuzji i oddała mecz początkiem drugiego seta. Tak więc Petra do tej pory nie została tak na prawdę stestowana podczas tego turnieju, a z zawodniczkami pokroju Ivanovic na pewno nie będzie lekko. Nie kwestionuje jej umiejętności i faktu ,że jest tutaj faworytką, ale nie skreślałbym tutaj Serbki która radzi sobie całkiem nieźle od samego początku turnieju i uważam ,że powalczy z Czeszką. Po takim kursie delikatnie zamierzam spróbować.

Ana Ivanovic - Petra Kvitova @4,15 / Pinnacle
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
H2H 3-0 dla Anny. Ok, sporo poprawiła w swojej grze od 2009 roku kiedy ostatni raz miał miejsce ich pojedynek, jednak.... W swoim pierwszym meczu tego szlema Kvitova pokonała Dushevine, która widać było nie czuła się najlepiej &quot;mentalnie&quot; tamtego dnia. W kolejnym meczu choć zwycięskim, to zaliczyła dość średni mecz z Suarez Navarro, gdzie straciła nawet seta, a co ciekawe w decydującym - trzecim została nawet przełamana. w III rundzie mogła mówić o sporym szczęsciu, bowiem Kirilenko doznała kontuzji i oddała mecz początkiem drugiego seta. Tak więc Petra do tej pory nie została tak na prawdę stestowana podczas tego turnieju, a z zawodniczkami pokroju Ivanovic na pewno nie będzie lekko. Nie kwestionuje jej umiejętności i faktu ,że jest tutaj faworytką, ale nie skreślałbym tutaj Serbki która radzi sobie całkiem nieźle od samego początku turnieju i uważam ,że powalczy z Czeszką. Po takim kursie delikatnie zamierzam spróbować.
Ana Ivanovic - Petra Kvitova @4,15 / Pinnacle
Co ma h2h jesli ostatni mecz miedzy nimi odbyl sie 3 lata temu.. ? Nie bralbym pod uwage nawet gdyby to bylo rok temu a co dopiero taki okres..Nie wspominajac o meczach z 2008 roku gdzie to byly kompletnie inne zawodniczki. Ivanovic jest rozkapryszona i placzliwa a Kvitova to idealna zawodniczka pod to zeby sprawic ze Serbce odechce sie przebywania na korcie. Nie wyobrazam sobie zeby Czeszka tego nie wygrala. Nie wykluczam nawet takich samych batow jakie Kvitova sprawila Kirilence.. Kvitova betgun sportingbet 1,30
 
david295 80

david295

Użytkownik
Maria Sharapova - Sabine Lisicki 2-0 1,75 5/10

Maria w tym turnieju gra jak za dawnych lat, nie stracila nawet seta, ba stracila tylko 5 gemow. Pokonala Dulko, Hampton oraz Kerber nie sa to wielkie nazwiska, ale Niemka Kerber jest solidna zawodniczka. Jej dzisiajsza rywalka Lisicki w ostatnim meczu dosc niespodziewanie pokonala Kuznetsova 2-1 a wczesniej Peer oraz Voegele z ktora rowniez stracila seta. Lisicki w tym roku przegrala juz z Kerber, ktora w tym turnieju Sharapova ograla w poprzedniej rundzie bardzo gladko. W zeszlym sezonie graly ze soba 2 krotnie i oba pojedynki wygrala Maria, nawet wygrala je dosc gladko. Jeden mecz odbyl sie na trawie ale drugi juz na twardej nawierzchni. Te pojedynki jak i wystep w tym turnieju pokazuja ze sharapova jest mocna i moze powalczyc nawet o tytul. Obie zawodniczki w rankingu dzieli 11 miejsc i zdecydowana faworytka jest Sharapova. Licze na gladkie 2-0
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
WTA, Australian Open

A. Radwańska - B. Mattek-Sands - 2:0 (1,35) ⛔
T. Pironkova - S. Mirza - 1 (1,50) ✅
L. Safarova – Ch. McHale – 1 (1,50) ⛔
C. Wozniacka - A. Rodianowa - over 17,5 gemów (2.00) ⛔
D. Cebulkowa - M. Rybarikova - 2:0 (1,40) ✅
V Rozzano - M. Bartoli - 0:2 (1,35) ✅
V. Zvonareva - A. Dulgheru - over 19,5 gemów (1,83) ✅
J. Dokic - A. Chekvetadze - 2 (1,66) ⛔
T. Pironkova - G. Voskoboeva - 2 (1,53) ✅
M. Barthel - P. Cetkovkska - 1 (1,40) ✅
A. Parmetier - M. Niculescu - 2 (1,35) ✅
C. Mchale - M. Erakovic - 1 (1,40) ✅
V. Azarenka - zagra w finale (3.20) - 28.01.2012
S. Cristea - U. Radwańska - 1 (1,45) ✅
A. Pavlyuchenkova - V. King - +1,5 set V. King (1,50) ✅
S. Lisiecki - S. Peer - 2 (1,85) ⛔
J.Dokic - M. Bartoli - 0:2 (1,44) ✅
M. Barthel - V. Azarenka - 0:2 (1,45) ✅
A. Radawńska - G. Voskoboeva - 1 (1,18) ✅
I. Benesova - N. Bratchikova - 1 (1,55) ✅
C. Wozniacka - M. Niculescu - +1,5 seta M. Niculescu (2,90) ⛔
Jie Zheng - M. Bartoli - 2
(1,53) ⛔ A. Radwańska - J. Georges - 1 (1,20) ✅
C. Wozniacka - J. Jankovic - +1,5 seta J. Jankovic
(1,55) ⛔ Clijsters K. - Li N. - +1,5 seta Li N. (1,55) ✅
------------------------------------------------------------------------
S. Errani - J. Zheng - 2 (1,43) ⛔
Pinnacle Sports
Włoszka Sara Errani ratuje dzielnie honor Włoskich tenisistek w Australian Open. Trudno się dziwić że tak jest, skoro F. Penetta i F. Schiavone oraz R. Vinci są już za burtą. Pewnie sama Sara nie spodziewała się tak dobrego wyniku. Sklasyfikowana najniżej z całego tandemu Włoszek który wymieniłem, ponieważ dopiero na 48 miejscu w rankingu WTA jest S. Errani, efektownie zawstydza swoje koleżanki. Pokonała ostatnio w 3 setach Sorene Cristea, wcześniej N. Petrova i a jeszcze wcześniej N. Savinykh. Szczerze to rywalek zbyt wymagających Włoszka nie miała. Nadia mimo ładnej passy to wciąż 124 rakieta bez dużego doświadczenia. N. Petrova to już marka, ale co z tego skoro formy brak i jej wyniki dobre są w kratkę. S. Cirstea natomiast bardzo pozytywnie pokazała się w turnieju. Jednak należy pamiętać, że pokonała nie przygotowaną do tego turnieju S. Stosur póżniej męczyła się z U. Radwańską która powoli zbliża się do czołówki ale w Australian Open wyraźnie miała problemy z przygotowaniem fizycznym. Sama S. Errani niedawno borykała się z dużymi problemami na kortach, przegrywając jak leci. Dopiero od tego roku Włoszka wzięła się w garść jednak nie oczekiwałbym większych rewelacji z jej strony. J. Zheng nie ma sensu przedstawiać, jej tenis od dłuższego czasu stoi na bardzo wysokim poziomie. Ostatnio pokonała bardzo dobrze spisującą się M. Bartoli w dwóch setach. Wcześniej odprawiła R. Vinci w dwóch setach. A na początku M. Keys także w dwóch setach. Przy tak dysponowanej Chince nie daje większych szans Sarze mimo że już raz z nią wygrała ale kiedy to było.. Chinka przed Australian Open wygrała turniej w Auckland pokonując w finale F. Pennette. Widać że forma zwyżkuje. Możliwe że spotkanie zakończy się nawet w dwóch setach.
S. Lisiecki - M. Sharapova - 2 (1,30) ✅
expekt
Sabina bardzo daleko zaszła. Nie spodziewałem się że zajdzie tak daleko przy takich błędach przy własnym podaniu jakie serwuje Niemka. Jutro spodziewam się że Maria sprowadzi ją na ziemie. M. Sharapova bardzo dobrze zaczęła ten turniej mam tylko nadzieje że nie zacznie podczas drugiego seta myśleć np. o wakacjach ponieważ Rosjanka potrafi skomplikować sobie mecz na własne życzenie. Wierze jednak że Sabina znowu zacznie tracić własne podanie i mecz długo trwać tym razem nie będzie.

E. Makarova - S. Williams - +7gemów E. Makarova
(2,25) ✅
bet365
Nie ma możliwości aby Serena tego spotkania nie wygrała. Z całego szacunku do jej rywalki ale jednak Amerykanka prezentuje skuteczniejszy styl gry który się wcale nie musi podobać. Mi się np. tenis S. Williams w ogóle nie podoba. Przypomina mi Pudziana który przed pierwszą walką w KSW uważał że wszystkich można pokonać siłą. Jak wiadomo KSW szybko sprowadziło Mariusza na ziemie, pokazując jak liczy się np. technika. S. Williams oczywiście technikę posiada aczkolwiek jej gra to najczęściej przebijanka polegająca na trafieniu piłki z całej siły jak najbliżej krawędzi kortu przeciwniczki. Ważne że skuteczne. E. Makarova jak dotąd spisuje się rewelacyjnie. Jeszcze niedawno przegrywała wszystko jak leci seriami. Podobnie jak u S. Errani widać w tym roku progres w grze Rosjanki. Pokonanie beznadziejnej w tej chwili V. Zvonarevy w dwóch setach to i tak coś. Bardziej mnie zaintrygowała jednak pokonaniem S. Kanepi. Rosjanka już raz grała z S. Williams i udało jej się urwać Amerykance 5 gemów czyli tyle ile potrzeba przy tym handicupie. Jeśli Rosjanka zagra z Serena tak jak z S. Kanepi myślę że handicup ma bardzo duże szanse wejścia.
by scotratez
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Co ma h2h jesli ostatni mecz miedzy nimi odbyl sie 3 lata temu.. ? Nie bralbym pod uwage nawet gdyby to bylo rok temu a co dopiero taki okres..Nie wspominajac o meczach z 2008 roku gdzie to byly kompletnie inne zawodniczki. Ivanovic jest rozkapryszona i placzliwa a Kvitova to idealna zawodniczka pod to zeby sprawic ze Serbce odechce sie przebywania na korcie. Nie wyobrazam sobie zeby Czeszka tego nie wygrala. Nie wykluczam nawet takich samych batow jakie Kvitova sprawila Kirilence.. Kvitova betgun sportingbet 1,30
Napisałem przecież, że od 2009 (kiedy rozgrywali swój ostatni mecz) sporo poprawiła w swojej grze i zrobiła wielkie postępy. I podkreślam - nie kwestionuje ,że jest tutaj faworytką jednak do tej pory nie została przetestowana w tym turnieju, nie mówiąc już o jej ciekawym 3-setowym meczyku z Suarez Navarro. A o Kirilenko nie ma sensu się wypowiadać , bo oddała mecz z powodu kontuzji. Powodzenia
 
assassin84 119

assassin84

Użytkownik
Co ma h2h jesli ostatni mecz miedzy nimi odbyl sie 3 lata temu.. ? Nie bralbym pod uwage nawet gdyby to bylo rok temu a co dopiero taki okres..Nie wspominajac o meczach z 2008 roku gdzie to byly kompletnie inne zawodniczki. Ivanovic jest rozkapryszona i placzliwa a Kvitova to idealna zawodniczka pod to zeby sprawic ze Serbce odechce sie przebywania na korcie. Nie wyobrazam sobie zeby Czeszka tego nie wygrala. Nie wykluczam nawet takich samych batow jakie Kvitova sprawila Kirilence.. Kvitova betgun sportingbet 1,30
Petra jest jakby nie było upatrywana w roli finalistki lub nawet przyszłej zwyciężczyni AO. Ale widać, że ona czuje bardzo mocno to presję na sobie. W pierwszych setach rozjezdza rywalki, ale w drugim potrafi mieć momenty słabszej i mniej regularnej gry. Suarez Navarro znalazała sposób na Kvitovą i gdyby nie kontuzja (grała do końca) to nie wiadomo czy dziś zamiast Petry z Ivanovic grałaby Hiszpanka.
Dla mnie NO BET. Jedyny co bym zaryzykował to typ Kvitova wygra 1 set @ 1,30(Unibet). Statystycznie i po obejrzeniu wszystkich spotkań Kvitovej w tym roku wg mnie najlepszy bet.
Ja natomiast chciałem podyskutować na temat 2 spotkań i upewnić się co do słuszności moich typów lub ewent. skonsultować czy warto to grać:
Errani- Jie Zheng @1,40
????????????⛔
Chinka rewelacja sezonu. Errani natomiast pokonała po drodze Petrovą (tu szczerze nie wiem jak z formą Petrovej było bo gładko przegrała w 2 setach do 2-óch).
Oglądałem Wloszkę w meczu z Cirstea i wygrała tylko dzięki kontuzji pleców Cirstea. Biegała po korcie i waliła to w jedną to w drugą stronę szybkie piłki bo wiedziała, że Cirstea za bardzo nie pobiega. Jak oglądałem to spotkanie to stwierdziłem, że w następnej rundzie odpadnie, ze względu na taki sobie serwis i brak zimnej krwi. Set meczowy przy podaniu Errani. Wszystkie piłki w siatkę + jeden podwójny błąd serwisowy z tego co pamiętam.
Nie widzę możliwości przełamania przez nią Jie Zheng, w drugą stronę nie powinno być problemu.
H2H dla Errani 1:0, ale mecz w 2010 roku - stare dzieje.
Sharapova @1,31 - Lisicki
✅
Sharapova ograła lekko Kerber to tym bardziej ogra Lisicki. Lisicki w Auckland przegrała pierwszego seta z Kerber a w drugim kreczowała. W sumie chyba każdy spodziewał się, że Sabiny już nie będzie na tym etapie AO, ale okazało się, że Peer i Kuznetsova zupełnie bez formy.
Sharapova pokazuje w AO to co grała za swoim najlepszych czasów.
H2H dla Rosjanki 2:0 oba zeszły rok (kort twardy i trawa na Wimbledonie)
Do obu typów dokładam do ako Serenę Williams @1,05
????????????⛔
Serena miażdży przeciwniczki. Makarova tutaj prezentuje się niespodziewanie świetnie, ale kiedyś przychodzi taki czas , że trzeba zakończyć udział w turnieju...
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Napisałem przecież, że od 2009 (kiedy rozgrywali swój ostatni mecz) sporo poprawiła w swojej grze i zrobiła wielkie postępy. I podkreślam - nie kwestionuje ,że jest tutaj faworytką jednak do tej pory nie została przetestowana w tym turnieju, nie mówiąc już o jej ciekawym 3-setowym meczyku z Suarez Navarro. A o Kirilenko nie ma sensu się wypowiadać , bo oddała mecz z powodu kontuzji. Powodzenia
Poddala mecz bo zostala zniszczona do zera i odechcialo jej sie grac.. ? Dzisiaj jakos jeszcze nie odwolala debla z Petrova wiec cos chyba nie tak ?
Ogolnie dzisiejsze mecze wygladaja pod faworytki : Zheng+Sharapova+Kvitova no i fajnie wyglada debel Isi z Hantuchova ktore ida jak burza. Errani bedzie miala mecz o 3 z Zheng i zapewne bedzie to wyczerpujace spotkanie dlatego to kolejny arguement przemawiajacy za
&quot;slowiańskim&quot; deblem. Do tego w tamtym sezonie Han/Rad wygraly 2-0 z Err/Vin.
 
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
Ana Ivanovic - Petra Kvitova 1 4,15 (pinnacle) - 3/10j

Zacznę od Kvitovej, Czeszka już pod koniec ubiegłego roku została okszyknięta przyszłym numerem &quot;1&quot; w rozgrywkach pań. Presja, która została na niej wyparta nie wpływa na jej grę pozytywnie, sama w wywiadach podkreśla, że dziwnie się czuje jako główna faworytka turnieju, jest to coś nowego dla niej. W II rundzie była blisko bardzo nerwowej sytuacji, Suarez-Navarro w 3 secie miała piłkę na 3-0, nie wykorzystała jej, a szkoda, bo różnie mogłoby się to wtedy skończyć.
Ivanovic jak do tej pory pewnie idzie przez turniej, co prawda nie miała jeszcze rywalki, która mogłaby sprawdzić jej faktyczną formę, ale tak czy inaczej oddała rywalkom tylko 15 gemów w 3 meczach.
Serbka ma duży potencjał, jeżeli wyjdzie jej dobry mecz to Petra jest jak najbardziej w jej zasięgu. Bukmacherzy zdecydowanie przesadzili z kursami.
 
kasztaneiro 362

kasztaneiro

Użytkownik
Ana Ivanovic - Petra Kvitova

Widziałem mecz z Kirilenko i nie uważam, że nie można go brać pod uwagę, bo jestem pewien na 90%, że gdyby Masza nie dostała takich bęcków w 1 secie to grałaby dalej, nawet jeśli coś tam pobolewało. Chcę zauważyć, że w tym meczu Kvitova znakomicie returnowała, nawet 1, mocny serwis Kirilenko, a jeśli Rosjanka serwowała drugim podaniem to wtedy egzekucja, zazwyczaj piekielnie mocny bh po linii... Aż mi szkoda było pięknej Marii. Co do serwisu Kvitovej, jest bardzo dobry i nie trzeba tu nikomu tego udowadniać. Ana też jak ma dorby dzień serwisowy to swoje wyserwuje. Serbka próbuje wrócić do czołówki, lecz dobre mecze są przeplatane bardzo słabymi i w sumie nie wiadomo, jak zaprezentuje się ona w meczu z Czeszką. Jednak sądzę, że nie na tyle dobrze, że przeciwstawi się na tyle Petrze, że wygra seta.
Stąd mój typ:

Kvitova 2-0 ✅

Pierwszy secik izzi, później trochę powalczyły ;)
Kvitova 6-2 7-6(2)
 
v3471 223

v3471

Użytkownik
H2H 3-0 dla Anny. Ok, sporo poprawiła w swojej grze od 2009 roku kiedy ostatni raz miał miejsce ich pojedynek, jednak.... W swoim pierwszym meczu tego szlema Kvitova pokonała Dushevine, która widać było nie czuła się najlepiej &quot;mentalnie&quot; tamtego dnia. W kolejnym meczu choć zwycięskim, to zaliczyła dość średni mecz z Suarez Navarro, gdzie straciła nawet seta, a co ciekawe w decydującym - trzecim została nawet przełamana. w III rundzie mogła mówić o sporym szczęsciu, bowiem Kirilenko doznała kontuzji i oddała mecz początkiem drugiego seta. Tak więc Petra do tej pory nie została tak na prawdę stestowana podczas tego turnieju, a z zawodniczkami pokroju Ivanovic na pewno nie będzie lekko. Nie kwestionuje jej umiejętności i faktu ,że jest tutaj faworytką, ale nie skreślałbym tutaj Serbki która radzi sobie całkiem nieźle od samego początku turnieju i uważam ,że powalczy z Czeszką. Po takim kursie delikatnie zamierzam spróbować.
Ana Ivanovic - Petra Kvitova @4,15 / Pinnacle
podobnie jak Soltysiao nie rozumiem Twoich argumentów, h2h pominę ..ale pisać że w III rundzie miała sporo szczęścia bo Kirlenko doznała kontuzji to lekka przesada..akurat to widziałem i żadnego szczęścia nie musiała mieć, bo starczyła jej dobra gra...strzelam że ta kontuzja Kirilenko to fake! bała się że dostanie dwa razy po 6-0 i będzie kompromitacja. Petra wyszła skoncentrowana i to było too much dla Marii.
Mecz Kvitova-Ivanovic to będzie obustronne bombardowanie, mają podobne warunki fizyczne i obie grają trochę podobnie, w sensie że wola przejąć inincjatywę i naparzać; w poprzednim sezonie to Ana był bardziej nierówna z formą i moim zdaniem tu nie wytrzyma tempa w sensie, że nie da rady odpowiadać atakiem na bomby Kvitovej, zanczną się UE i kto wie może zobaczymy kolejny krecz-fake. Może ją uratować tylko super dzień na serwisie albo słaby dzień Petry.
 
L 58

lgaw

Użytkownik
Zheng – Errani, 2:0, 2.1 expekt
Zheng od początku roku w kapitalnej formie. Errani również się dobrze prezentuje jednakże jej tenis polegający na przebijaniu w starciu ze sprytem i agresywną grą Chinki nie powinien przynieść jej w tym meczu choćby seta. Włoszka słabo sobie radzi z szybkimi i mocno uderzającymi rywalkami. Szanse szacuję na 55%, co daje value = 1,15
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Azarenka-Radwańska 2@3,20 Pinnacle

Nikt nie poruszył jeszcze tematu tego spotkania,więc pozwolę sobie go napocząć. Oglądałem wszystkie mecze w AO obu pań.Obie są w życiowej formie. Azarenka popełnia bardzo mało własnych błędów,a to w sumie wcześniej przeszkadzało jej w wygrywaniu poważnych imprez. Nie przeszkadzają jej nawet wyśmiewający jej stękanie australijscy kibice. Radwańska utrzymuje formę z końca sezonu 2011. Jednak do swojego sprytu i techniki dołożyła według mnie jeszcze siłę uderzeń i mocniejszy serwis. Nie wiem skąd się to wzięło,bo przecież przez 1,5 miesiąca ciężko się tak wzmocnić siłowo. No ale widać dzięki temu większą pewność w grze Polki. Ostatnie mecze obu zawodniczek to 3-setowe,strasznie zacięte pojedynki:2-1 w marcu 2011 wygrała Viktoria(7-6 w 3.secie),2-1 wygrała Agnieszka w półfinale w Tokio w październiku no i ostatnio w Sydney w półfinale lepsza Aza też 2-1. Dla mnie to są równorzędne zawodniczki na chwilę obecną,więc taki kurs na Polkę jest dla mnie zaskoczeniem. Co ciekawe kurs od wczoraj urósł.Ja to gram i mam nadzieję na pierwszy Wielkoszlemowy półfinał polskiej tenisistki.
 
W 18

wlodas60

Użytkownik
V. Azarenka - A. Radwanska. Typ-1- 2:0 - 2.0 - bet365

Ostatnie ich spotkania to same 3 - setowki ;w Sydney w pierwszym secie Azarenka zrobiła sobie rozgrzewkę.Tak naprawdę całą siłą zaczęła grac w drugim secie i tak było do konca spotkania. Sądzę, ze dzisiaj będzie inaczej i Victoria od pierwszej piłki będzie grała tak jak z Benesovą [nie odpuszczając zadnego gema ]. Jesli chodzi o poziom tenisowy to roznica klasy. Atut Agnieszki to skroty i slajsowane piłki na koniec kortu w celu zmiany rytmu gry. Ten styl dobry na Zvonarevą czy Mattek Bethanie, Ktore na sam widok tego zagrania dostają takiego &quot; Hebla &quot; , ze nie wiedzą co z tym zrobic. Myslę ,ze Azarenka z tym zagraniem poradzi sobie bez problemow. Nie wierzę w to, ze Agnieszka z Victorią będzie grała konczące piłki - nie ten poziom. Jedyna obawa przed utratą seta jest taka, ze Victoria w momencie podania na seta lub mecz nie sprosta mentalnie - jak większosc tenisistek i dojdzie do tie-breaka ,a to zawsze loteria. Taka jest realna analiza na ten mecz.
Pozdrawiam wszystkich miłosnikow talentu Agnieszki. Sam jestem jej zagorzałym zwolennikiem i cieszę się z kazdego zwycięstwa.


Najlepsza analiza ma się nijak do trafialnosci.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom