>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Australian Open '13 - turniej główny kobiet

Status
Zamknięty.
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Shaq o neal w spódnicy odpadł. The best morning in this year. Na szczeście same kobiety w półfinałach. W takim wypadku niech wygra najlepsze, stephens jest co zauważyłem w wywiadach skromną dziewczyną i choć jestem za Wiką to po odpadnięciu shaqa niech nawet li wygra
 
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
Gdyby głupio się nie ustawiła do jednej piłki, mecz wyglądałby inaczej. A tak niestety pierdykło jej coś wplecach i zamiast skreczować (uratowałaby większości kupony :razz ???? , to ona grała dalej nafaszerowana blokadami (tabletkami). Oby się nie przeliczyła, tak postępując... Fakt faktem, że to widowisko strasznie dziwnie wyglądało, przynajmniej dla mnie. Kontuzja, za chwilę przełamanie powrotne, itd. itd...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 510

dsnq123

Użytkownik
Victoria Azarenka – Sloane Stephens 1 @ 1.12
bwin
Mimo bardzo dobrej postawy Stephens w meczu z Williams stawiam tutaj grubą papę na Vike, myślę że jej limit błędów niewymuszonych i słabej gry w tym turnieju powinien się skończyć(najwyższy czas) , pokazała , że z zawodniczką grającą siłowo(mowa tu o Kuzetsowej) potrafi wygrać bez dużych większych problemów. Myślę że młodziutka amerykanka nie będzie w stanie zagrać kolejnego meczu na tak wysokim poziomie żeby wygrać choć seta z Viką , ale mimo wszystko nie zaryzykuje typu 2:0.
 
solara 38

solara

Użytkownik
No to na AO póki co 2 typy:
Sharapova wygra AO 2,25 bet365!
Masza nie może zmarnować takiej okazji! Idzie jak burza, a jedyna zawodniczka, która mogła ją zatrzymać odpadła dziś w dramatycznych okolicznościach! Kurs uważam za WYŚMIENITY!!! Oglądając Azarenke jej potencjalną finałową rywalkę chciało mi się rzygać! Grała słabiutko, beznadziejny serwis i wymęczony pierwszy set z emerytka Kuznietsova, ktora miała już 4-1 ale trosze popuchła, co skrzętnie wykorzystała Białorusinka. Dla mnie Azarenka jest pod forma i nie daje jej cienia szansy na pokonanie Marii. (jeśli w ogole dojdzie miedzy nimi do starcia)
Drugi typ to 2-0 dla Szarapowej w meczu z Li. Nasza Aga grała z Chinka i był to w jej wykonaniu słaby mecz (mowie o Polce), z słabiuteńkim serwisem i brakiem sily uderzen nie mogla wygrac. Chinka zagrala niezle, chociaż jej forma serwisowa tez nie zachwycala. Ogladaja Szarapowa - jej poteżny serwis i swietny return wejscie do finalu wydaje sie formalnoscia, typuje gladkie 2-0 po 1,65 expekt.
 
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
No to na AO póki co 2 typy:
Sharapova wygra AO 2,25 bet365!

Masza nie może zmarnować takiej okazji! Idzie jak burza, a jedyna zawodniczka, która mogła ją zatrzymać odpadła dziś w dramatycznych okolicznościach! Kurs uważam za WYŚMIENITY!!! Oglądając Azarenke jej potencjalną finałową rywalkę chciało mi się rzygać! Grała słabiutko, beznadziejny serwis i wymęczony pierwszy set z emerytka Kuznietsova, ktora miała już 4-1 ale trosze popuchła, co skrzętnie wykorzystała Białorusinka. Dla mnie Azarenka jest pod forma i nie daje jej cienia szansy na pokonanie Marii. (jeśli w ogole dojdzie miedzy nimi do starcia)

Drugi typ to 2-0 dla Szarapowej w meczu z Li. Nasza Aga grała z Chinka i był to w jej wykonaniu słaby mecz (mowie o Polce), z słabiuteńkim serwisem i brakiem sily uderzen nie mogla wygrac. Chinka zagrala niezle, chociaż jej forma serwisowa tez nie zachwycala. Ogladaja Szarapowa - jej poteżny serwis i swietny return wejscie do finalu wydaje sie formalnoscia, typuje gladkie 2-0 po 1,65 expekt.
Popieram typ na zwyciezce AO na sharapova ktora prezentuje sie rewelacyjnie ,azarenka jest pod forma nawet komentatorzy eurosport czesto podkreslaja ze aza gra duzo gorzej niz w ubieglym roku gdy byla w szczytowej formie moj typ to zwyciestwo Maszy z Na Li i zwyciezca AO Marysia rzecz jasna 1,20x2,25=2,7 :grin:
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Na Li – Maria Sharapova(-1,5 sets) 2 1,7 (Pinnacle)
Po odpadnięciu Sereny Williams otwiera się ogromna szansa przed Sharapova na wygranie tegorocznego Australian Open. Przed ostatnim krokiem będzie pokonanie Chinki Li Na, co moim zdaniem przyjdzie jej stosunkowo łatwo. Bilans ich spotkań wynosi 8-4 dla Rosjanki, ale na nawierzchni twardej grały 5 razy i zawsze bez straty seta wygrywała Maria. Jutro nie powinno być inaczej. Sharapova prezentuje przynajmniej poziom więcej od Li Na. Szczerze powiedziawszy nie spodziewałem się, że Chinka dotrze aż do tej fazy, oczywiście ogromny wpływ na to miała dość łatwa drabinka. Spodziewałem się na to zdarzenie kursów w granicach 1,4-1,5 a tutaj miła niespodzianka mamy aż 1,7.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Maria Sharapova - wygra Australian Open 2013 kobiet (2,25)⛔
bet365
Zgadzam się z przedmówcą. Maria Sharapova w tej chwili gra pierwsze skrzypce w Melbourne i to jeszcze zanim odpadła S. Williams z turnieju. Victoria Azarenka jest słaba w tym turnieju. Ma koszmarne problemy z serwisem. Przy dłuższych wymianach nie wytrzymuje. W ubiegłym roku to Białorusinka wytrzymywała długie wymiany z rywalkami w tej chwili jest o wiele gorzej. Młoda S. Stephans pewnie nie udźwignie psychicznie spotkania z Victorią i zapewne przegra. Podejrzewam że młoda Amerykanka szybko nie ochłonie po tym co się stało dzisiaj. W końcu wyeliminowała swoją idolkę. Jest oczywiście ewentualność że pobudowana ruszy teraz za ciosem z jeszcze większą pewnością siebie. W każdym razie niech się tym martwi Victoria. Maria na swojej drodze ma Na Li której gra jest chwiejna zwłaszcza serwis. Chinka musiała by zagrać spotkanie życie jak S. Stephans aby wyeliminować tak znakomicie prezentującą się Rosjankę w tym turnieju. Nawet w przypadku ewentualnego finału Białorusinki z Rosjanką temat wydaje się w miarę prosty. - Maria Sharapova. Wystarczy chociażby spojrzeć na skuteczność jej serwisu w tym turnieju, a potem na skuteczność Białorusinki.

by scotratez​
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Scotratez, zdecydowanie popieram Twój typ. Ale na razie się wstrzymam z jego zagraniem, póki co mam zarzucony finał dla Marii i 2:0 z Li, więc nie ma co trzeciego dania dorzucać, może akurat się nabawi garba w półfinale i nie zobaczymy jej w finale. Szkoda ryzykować kolejne pieniądze, a nawet jeśli dostanie Azarenkę to pewnie kursy będą fajne by grać...

PS&gt;. ktos mi moze powiedzieć, co to za amator komentuje mecze na Eurosporcie? wczoraj jak go słuchałem przy meczu Azarenki z Kuznetsovą to myślałem że dostanę szału. Kobieta z nim komentująca musiała sie nawet źle czuć, ale zaciskała zęby. Gdzie Tomaszewscy?

To chyba był Sikora - faktycznie ********* głupoty jak mało, który. Tomaszewscy komentują dla Polsat Sport, ale stary Tomaszewski to też męczy swoją gadką (Wimbledon i jego gadka o Jadzi Jędrzejowskiej...)

Z komentatorami na ES to jest tak, że wzięli jakiś tam byłych zawodników, co znają zasady gry w tenisa, ale nie potrafią komentować, a na rozgrywkach WTA i ATP znają się mniej niż większość z nas na tym forum i swój komentarz opierają tylko na statystykach i informacjach ze stron ATP i WTA.

Jedynie Karol Stopa jakiś tam poziom komentarzu trzyma.
nawet gadają podczas trwania wymiany, stracili jakikolwiek poziom kultury. Tomaszewski moze i odpływa czasami, ale na pewno nie przeszkadza z ogladaniu... ES schodzi na psy...

malyemek, bo bah to dziadostwo, dostałes tam nawet żałosny kurs na 2:0.
 
assassin84 119

assassin84

Użytkownik
PS&gt;. ktos mi moze powiedzieć, co to za amator komentuje mecze na Eurosporcie? wczoraj jak go słuchałem przy meczu Azarenki z Kuznetsovą to myślałem że dostanę szału. Kobieta z nim komentująca musiała sie nawet źle czuć, ale zaciskała zęby. Gdzie Tomaszewscy?
To chyba był Sikora - faktycznie ********* głupoty jak mało, który. Tomaszewscy komentują dla Polsat Sport, ale stary Tomaszewski to też męczy swoją gadką (Wimbledon i jego gadka o Jadzi Jędrzejowskiej...)

Z komentatorami na ES to jest tak, że wzięli jakiś tam byłych zawodników, co znają zasady gry w tenisa, ale nie potrafią komentować, a na rozgrywkach WTA i ATP znają się mniej niż większość z nas na tym forum i swój komentarz opierają tylko na statystykach i informacjach ze stron ATP i WTA.

Jedynie Karol Stopa jakiś tam poziom komentarzu trzyma.
 
M 0

malyemek

Użytkownik
Maria Sharapova - Na Li 2:0 - 1,55
Maria jest w gazie co pokazuje na tym turnieju. Powinna bez problemu pokonać Li Na 2:0.
Czemu na bet-at-home nie ma kto wygra AO? Także chciałbym postawić że Maria wygra AO, bo gra w tym turnieju naprawdę znakomicie.
incubus7 no założyłem tam konto że tak powiem &#39;na szybko&#39; a że pieniądze wpłaciłem i teeraz trochę wpadło a więc gram nadal. co innego mi polecasz? (sorry za off top)
 
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
Myslicie ze faworytka ewentualnego finalu Masha Aza bedzie Aza ? Mysle ze kursy beda bardzo wyrownane i ciezko bedzie wskazac faworyta a stwaka pomnozona zwyciestwo z Na Liz zwyciestwem w finale daje niezle value co otym myslicie ?
 
sober219 338

sober219

Użytkownik
A ja tam sobie za dyszke pobieram Stephens wygra AO@20. Mysle ze to wcale nie jest niemozliwe, jest w gazie i nie ciazy na niej zadna presja, jak Vika bedzie grac tak jak to mialo miejsce ze Sveta to mysle ze final w zasiegu reki a dalej to jzu sie zobaczy ????
 
nafaelradal 79

nafaelradal

Użytkownik
Myslicie ze faworytka ewentualnego finalu Masha Aza bedzie Aza ? Mysle ze kursy beda bardzo wyrownane i ciezko bedzie wskazac faworyta a stwaka pomnozona zwyciestwo z Na Liz zwyciestwem w finale daje niezle value co otym myslicie ?
Nie da rady czegoś takiego zagrać. W kursie na zwycięztwo Sharapovej w AO zawierają się już jakby kursy na wygraną półfinału z Li oraz na wygraną finału z faworytką drugiego meczu, czyli Azarenką.
 
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
można lączyć te typy?
Poprawka hehe nie mozna laczyc tych kursow szkoda
Musze powaznie zastanowic sie nad faworyzowaniem rosjanki mimo iz logika podpowiada mi ze to ona jednak bedzie trumfowac,boje sie ze po odpadnieciu amerykanki Azarenka poczuje sie bardzo pewnie w turnieju i moze wkoncu zacznie grac jak przystalo na numer 1 przeczekam polfinal i zobacze jak Aza bedzie grac z mloda jankeska jesli malo zmieni sie w jej grze pewniak na Marysie gwarantowany
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Sharapova(-5,5) v Na Li 1 @2,22 7/10
Sharapova -6,5 @2,94 5/10
Sharapova - 7@4,10
3/10 / Pinnacle

Jak dla mnie to albo Maryśka rozjedzie Chinkę gładko(prawdopodobna wersja) albo się pomęczy i zobaczymy 3 sety. Rosjanka w wysokiej formie, sporo winnersów choć z drugiej strony dużo UE jednak przy niewymuszonych Na Li to w zasadzie pikuś. Świetna statystyka po 1 serwisie, strasznie ustawia grę. Co tu dużo pisać, Li mnie nie przekonuje, jak wspomniałem naprawdę masa błędów. Kurs fajny, widzę w nim value, wystarczy 6/3 6/3. Świetnie returnuje Maryśka. H2H 8/4 i aż w 6 pojedynkach Sharapova pokrywała handicap.

Co do meczu Vika v Stephens. Czuję, że młoda Jankeska się spali. Syrena dziś kontuzja, ogólnie mecz stał na słabiutkim poziomie. Sloane popełnia masę UE. Azarenka wie, że odpadnięcie Williams otwiera przed nią szansę na triumf, myślę że nie zlekceważy Stephens i zagra swoje. Kursy nie zachęcają ale tak jak mówie, czuję spokojny win Viki, także 5/10 Azarenka -5,5 @1,85.
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Zwyciezca AO Azarenka albo Szarapowa
około 1,14

==========
Szarapova 2,20 bet
Azarenka 2,25 marathon/betsson


Chyba nikt nie wierzy ze AO wygra Stephens.. ledwo pokonala snujaca sie na korcie Serenke wiec z Vika szans nie ma. Na Li moze byc czarnym koniem ale to w razie czego sie zabezpieczy jezeli dzisiaj przejdzie Maszke... Nie wiem co mnie pokusilo ale gram to jako lokate bo juz za duzo niespodzianek bylo...
 
amagicw 120

amagicw

Użytkownik
Na Li(+4.5) vs Sharapova(-4.5) typ 1
kurs:2.1 (Unibet)
stawka: 5/10
+38.02
+5.5
___________________
+43.52
Analiza
Ziarno-&gt;
Na Li – Maria Sharapova
Wiele na temat tego pojedynku napisał użytkownik dx2; w większości się z nim zgadzam, bo Li stać na wiele i może sporo ugrać, ale wątpię w jej ostateczny sukces
dx2 świetnie opisał typ, ja nie zamierzam go powtarzać, dlatego odsyłam do jego analizy: http://forum.bukmacherskie.com/f153/f153/f153/f153/f153/f...ml#post3342865
Moje typy na ten mecz:
tie-break w meczu @ 4.10 Bwin
1(+4.5 gems) @ 2.28 Pinnacle
oraz dodam kilka słów od siebie. Na Hardzie Li jeszcze nigdy nie wygrała z Sharapova, może dziś przyjdzie ten moment. Porównajcie obydwie drabinki, rosjanka miała nieporównywalnie łatwiejszą. Li musiała pokonać dobrą Goerges oraz jeszcze lepszą Isie. A kto oglądał mecz Marii z Makarovą widział, że momentami Sharapova była rozrzucana po korcie, a mimo to wygrywała pkty. Tak było, wszystko przez to, że mając pkt na tacy Ekaterina wywalała poprostu za pole. Dziś Li takimi prezentami nie będzie jej obdarzać, a wypracowane sytuacje kończyć. Serwis obydwu, bywa chwiejny, na korzyść tylko prędkości jakie maria osiąga przy nim. Jak najbardziej Sharapova może wygrać 2:0, ale nie uważam też, że tego nie może dokonać Li. Osobiście liczę na zaciętą walkę, oraz zbliżoną il gemów.
Azarenka vs Stephens typ under 19.5
kurs: 1.78
stawka: 8/10
+43.52
+6.24
_________________
49.76
Analiza
Mam wrażenie, że Aza nie gra jeszcze tego do czego przyzwyczaiła, jednak mimo wszystko nie schodzi poniżej poziomu minimum. Czekałem tutaj na mecz z Serena, a tu nieporozumienie. Bez jaj, Stephens ma więcej szczęścia, niż umiejętności na ten etap. Z jednej strony cieszę się, że nie ma tu Williams, kursy trochę urosły po takiej sensacji. Wyszło jak wyszło, białorusinka nie będzie już tak przyjacielska jak serena.
_____________________________
Po cichu na czarnego konia wyrasta Na Li, jak pokona Mashe to finał będzie już pestką. Uważam, że pierwszy półfinał wyłoni zwyciężczynię AO. Warto oglądać, zapowiada się ciekawie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Z typem na V. Azarenke odnośnie under gemowego bym nie ruszał. Powód jest prosty. S. Stephans ma świetny i silny serwis. Serena Williams która świetnie returnuje wiele razy musiała piłkę odprowadzać tylko wzrokiem. Kto widział mecz z S. Williams ten wie. Nie wspomnę już o tym że sama V. Azarenka nie umie utrzymać swojego podania i co mecz traci parę gemów. Raz nawet przegrała cały robią podwójne.. Tak więc under gemowy dzisiaj nie sądzę aby był dobrym pomysłem. Prędzej bym spróbował w handicap +5,5 gemów na Amerykankę. Pamiętajmy że młoda Amerykanka po pokonaniu swojej idolki - S. Williams może nie czuć już presji grając z V. Azarenką i może do końca turnieju grać na wielkim poziomie. Druga możliwość jest też taka że wejdzie na kort speszona ostatnim sukcesem i będzie zblokowana. Jak dla mnie zbyt duże ryzyko aby tutaj coś modzić. Odsyłam na - live.
by scotratez​
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom