>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Australian Open Wasi Faworyci

Status
Zamknięty.
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
Zakładam ten temat bo chce puścić kupon na wygraną kogoś w turnieju panów i turnieju pań

prosze o wasze typy i opinie

chce puścic

VENUS plus MURAY za 500zl do wygrania 13 125 zł

także kto waszym zdaniem wygra AO?

czekam na wasze typy uzasadnione argumenatmi, nie sugerując sie tym czy ktos kogos lubi czy nie lubi tylko aktualną forma i rozumem
 
A 0

a-rod

Użytkownik
Moim zdaniem, Murray da radę, jeśli da radę fizycznie.
Natomiast u Pań to równie dobrze może to być Serena albo.... ktokolwiek inny. :jezora: Zbyt wiele zawodniczek zdolnych do końcowego triumfu moim zdaniem by typować za taką kasę.
 
F 0

filweb

Forum VIP
Proponuję poszerzyć temat nie tylko o faworytów ale o potencjalne niespodzianki, zawodników, którzy zagrają znacznie powyżej oczekiwań i prognoz.
Typowanie królowej Melbourne może być o tyle trudne, że z 5 najlepszych obecnie zawodniczek na hardzie aż 4 nie grały w żadnym inaugurujących turnieju (2xWilliams, Zvonareva, Jankovic) a Safina wystąpiła tylko w mającym symboliczny wymiar Hopman Cup.
Panowie grali natomiast w pełnym składzie, czekam tylko żeby zobaczyć Del Potro, Nalbandiana i Djoko &quot;na poważnie&quot;.
Moje typy (choć wg mnie za wcześnie na nie):
W - Dinara Safina
M - Rafael Nadal
typy mogą się zmienić do 18.01 ???? i pewnie tak się stanie
 
valenciacf 572

valenciacf

Użytkownik
Hej. Napisz czemu akurat Venus i Andy?? Obecnie o formie zawodnikow ciezko jest cos powiedziec, sezon dopiero co sie zaczal i po okresie odpoczynku nie wiadomo kto i jak sie przygotowywal. Teraz trwa pare turnieji ale zobaczymy jak Ci tzw faworyci do nich podejda. Raczej potraktuja je jako trening i tu mozna cos zaobserwowac i wyciagnac jakies wnioski ale to jakiejs sprecyzowanej teorii nie da.
Jezeli chodzi o Andego to mial jakies klopoty podczal dopiero co zakonczonego turnieju. W wygranym przez niego finale niewiele wskazywalo na to ze cos mu dolega ale Wimbledon to nie zabawa to czesto ciezkie 3-setowki a nawet i % setow sie trafi jak bedzie dobry przeciwnik i niewiadomo jak sobie da rade.

Ja bym typowal moze powrot Feda a z pan Jankovic ????
Pozdro
 
K 18

klakson

Użytkownik
Mój cichy fawory to Monfils. Jak będzie grał cały turniej jak mecz z nadalem to może daleko zajść.

A noi zapomiałem dodać że kobiecy tenis to taka troche loteria ale myśle że jednak wygra Australian któraś z sióstr ;) Może Radwańska
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
A jak wam powiem,ze Djokovic kryje sie z formą i na AO pokaże,że jest najlepszy. Natomiast jeśli chodzi o Panie to albo Jankovic albo Venus z tym,że daje 60% Venus.
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
Ja uważam że Murrar gdzieś sie poślizgnie

ja się własnie bardziej muraya obawiam niż venus

boje sie djoka, bo ferka to muray powinien pojechać , nadal po kontuzji i nie jego nawierzchnia

Na dzień dzisiejszy stwierdzam, iż Venus jest jedyną i zdecydowaną faworytką do tytułu na kortach w Melbourne gdyż:
1. Jelena Jankovic jest umierająco chora,
2. Serena Williams nie prezentuje dobrej formy,
3. Dinara Safina prezentuje słabą formę,
4. Elena Dementieva nie wygrywa z Venus, poza tym nie lubi AO,
5. Ana Ivanovic modli się, żeby nie odpaść w 1 rundzie.
6. Maria Scharapova po kontuzji i operacji barku jej występ stoi pod znakiem zapytania

Pozostałych zawodniczek nigdy nie zaliczam do grona faworytek w turniejach wielkoszlemowych więc zakończyłem na tej szóstce
Więc jeśli Venus nie wygra mi tego turnieju to pogniewamy się
 
P 0

pmes

Użytkownik
Witam

Odnośnie faworytów do wygrania AO to można moim zdaniem coś powiedzieć w momencie jak zobaczymy drabinkę turniejową. Na dzień dzisiejszy to moim faworytem jest Murray - widziałem jego ostatnie mecze i jesli tylko z plecami bedzie dobrze to za bardzo nie widzę kto może mu zagrozić. Pytanie czy wytrzyma kondycyjnie turniej grany do 3 setów wygranych...Serwis poprawił, cierpliwy na korcie, technicznie super wyszkolony, genialne zmiany tempa, forhend z dobiegniecia po krosie zabójczy jak za najlepszych czasów Sampras. Będzie ciekawie...Djokovic moim zdaniem nie da rady, Nadal też jakoś tego nie widzę, zobaczymy.

Nie zgadzam się z propozycją Klaksona jakoby turniej mógłby wygrać monfils. zgadzam się, że jak ma dzień to może wygrać z kazdym, ale to nie jest na tą chwilę zawodnik, który jest w stanie wygrać 7 meczy z rzędu.

Pozdrawiam
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
ATP : Fed lub Gael Monfils, Fed się odbuduje na Szlema, a Gael to dosłownie czarny koń.
WTA : Tylko i wyłącznie Jaśka Jankovic. Mam nadzieję, że będzie w wielkiej formie.
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
Proponuję poszerzyć temat nie tylko o faworytów ale o potencjalne niespodzianki, zawodników, którzy zagrają znacznie powyżej oczekiwań i prognoz.

Typowanie królowej Melbourne może być o tyle trudne, że z 5 najlepszych obecnie zawodniczek na hardzie aż 4 nie grały w żadnym inaugurujących turnieju (2xWilliams, Zvonareva, Jankovic) a Safina wystąpiła tylko w mającym symboliczny wymiar Hopman Cup.
Panowie grali natomiast w pełnym składzie, czekam tylko żeby zobaczyć Del Potro, Nalbandiana i Djoko &quot;na poważnie&quot;.
Moje typy (choć wg mnie za wcześnie na nie):

W - Dinara Safina
M - Rafael Nadal

typy mogą się zmienić do 18.01 ???? i pewnie tak się stanie
jak nie grały venus grała i wygrała turniej pokonała tam miedzy innymi Jankovic pare dni temu, zvonarieva tez grała, a serena teraz gra
 
F 0

filweb

Forum VIP
JB Classic - z tego co wiem, to był to turniej pokazowy. Żadna z nich nie grała tam na 100 % poważnie, a mi nie chodzi o weryfikację ich formy względem innych zawodniczek, tylko właśnie względem siebie.
 
mathieudepologne 0

mathieudepologne

Użytkownik
Mój cichy fawory to Monfils. Jak będzie grał cały turniej jak mecz z nadalem to może daleko zajść.

A noi zapomiałem dodać że kobiecy tenis to taka troche loteria ale myśle że jednak wygra Australian któraś z sióstr ;) Może Radwańska

Podoba mi się ten fragment ;)
Opcja ta jest bardzo prawdopodobna;)
Moje faworytki:
* Serena Williams
* Venus Williams
* Jelena Jankovic

Agnieszka Radwańska? Chyba jeszcze nie teraz, ale jak ktoś jest wielkim patriotą to niech postawi na bah 1 zł a wygra 40 ????

JAnkovic nie wygrała jeszcze żadnego Wielkiego Szlema, może w końcu przełamie tą niemoc ;)
 
S 269

sztywny

Użytkownik
U kobiet bardzo spodobala mi sie Venus podczas JB clasic.Wiem ze to byl turek pokazowy ale grala skutecznie i pewnie.Wtopa AO bedzie pewnie Aga a niespodzianka Stosur??

U panow natomiast na 100% Murray nie wygra.jest watly i slaby psychicznie w waznych meczach.Nie wygral jeszcze zadnego szlema.Wg mnie turniej wygra Roger albo Djoko.Niespodzianka bedzie pewnie Leyton.Swoje ugra pewnie tez Nalbandian i powracajacy Taylor Dent.Wtopa to pewnie bedzie Nadal .
Pozdrawia

P.S Nie mam polskich znakow sorki
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom