>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Australian Open Wasi Faworyci

Status
Zamknięty.
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
nie ma jeszcze drabinki niestety

ale kursy lecą strasznie z muraya i venus mi kurs wychodzil prawie 27 dwa dni temu ,więc wart ryzyka, a teraz 17 tragedia, nie wiem czy grac , jak tak dalej pójdzie to w dzien przed AO , bedzie wychodził kurs 10
 
pele69 3

pele69

Użytkownik
Ja to widzę tak. U pan mysle że Serena. Wygrywa tu co dwa lata więc i teraz jest szansa dośc spora. Ogladałem przed chwila jej mecz z Errani i widac ze jest w formie. Dosc dobrze rusze sie po korcie + pierwsze podanie ponad 80%. Jesli chodzi o panow to mysle ze Murray. Nadal nie jest w formie a nad Fedkiem ma spora przewage psychologiczna oraz potrafi z nim grac gdyż ma bodajze bilans 5-2 z nim. Ewentualnie moze Djoko wyskoczyc. Tsongi rowniez nie przekreslam. Pamietam co zrobil rok temu gdy był mało znany a od tamtej pory poczynił ogromne postepy. Jednak w tym przypadku brak elementu zaskoczenia. Ale ja nie o tym chciałem..Mam takie 3 perełki i chciałbym zebyscie podzieli sie opiniami na ten temat gdyz jak pojawi sie turniejowa drabinka ktora w jakis drastyczny sposob nie pmoesza mi szykow chciałbym zagrac taki kuponik za srednia krajową ???? . Zuniobetu: (oczywiscie sa ta typy na wyższa pozycje w turnieju)
Tsonga - D. Ferrer 1.45 - 2.65
Monflis - Berdych 1.64 - 2.20
Zvonareva - Wozniacki 1.57 - 2.35
typy dość przemyslane i wydaja byc sie dosc pewne ale wiadomo jak to jest...Duzo innych ciekawych typow np na Nadal z Fedkiem ponad 2.5 ...Prosze o opinie osob majace jakies pojecie i swoje zdanie na ten temat
Drabinka bedzie w piatek.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Nie wiem jak mozecie pisac ze Federer wygra z Murray, Andy gra obecnie najlepszy tenis i na pewno jest faworytem, pytanie tylko czy wytrzyma fizycznie... ja mysle ze da rade. Chodz osobiscie bede kibicowac Nadalowi. Moze Djokovic pokaze klase?

U pań Serena,Demetieva,Jankovic.... bedzie ciekawie, ciekawe co Agnieszka pokaze, moze polfinal ;p?
 
ansos 0

ansos

Użytkownik
Agnieszka Radwańska? Chyba jeszcze nie teraz, ale jak ktoś jest wielkim patriotą to niech postawi na bah 1 zł a wygra 40 ????
W obecnie trwającym turnieju w Sydney A.Radwańska gra bardzo, bardzo dobrze. Osobiście postawię na nią po kursie 55.0 w Betfair, a jak dojdzie do ćwierćfinału to najwyżej część odsprzedam.
Moją faworytą jest w tym roku Venus Williams (5.50). Jej siostra Serena w tym sezonie w ogóle mnie jakoś nie przekonuje. Jankovic (9.20) też ma szansę ale u niej to wiele zależeć będzie czy bardzo sie zmęczy w pierwszych rundach.
 
S 269

sztywny

Użytkownik
Jankovic jest nieprzygotowana otymalnie dosezonu.Podczas Hopmana byla chora i widac duze braki.Wiadomo jej sila zawsze bylo przygotowanie kondycyjne na poczatku sezonu a teraz drobne kontuzje zachwialy tymi przygotowaniami
pozdrawiam
 
M 0

mardock

Użytkownik
Ja pozostanę wierny Wielkiemu Rogerowi. Życzę mu z całego serca jak najlepiej, by wygrał ten turniej, choć wiem, że konkurencja jest ogromna i będzie bardzo ciężko wygrać ten turniej. Murray, Nadal, Monfils, Djokovic, każdy z nich będzie walczył by wygrać, ale ja po cichu liczę, kibicuje i trzymam kciuki za Federera. On jest zawsze WIELKI, nawet jak mu nie idzie, gdy zdarzają się słabsze momenty, porażki. To się zdarza każdemu, takie jest życie, taki jest tenis. Ale w tenisa grać potrafi, tego się nie zapomina i jestem pewien, że jeszcze nie raz nas zadziwi swoją grą, swoimi bajecznymi zagraniami.
 
midel 189

midel

Użytkownik
Murray to nie jest zawodnik do wygrywania Szlemów. Według mnie Djoković obroni tytuł, mam nadzieję, że daleko zajdą Del Potro oraz Cilić ????
U kobiet ... nie mam pojęcia, może któraś z sióstr W. może Safina, może Radwańska :jezora:
 
P 0

pmes

Użytkownik
Ja pozostanę wierny Wielkiemu Rogerowi. Życzę mu z całego serca jak najlepiej, by wygrał ten turniej, choć wiem, że konkurencja jest ogromna i będzie bardzo ciężko wygrać ten turniej. Murray, Nadal, Monfils, Djokovic, każdy z nich będzie walczył by wygrać, ale ja po cichu liczę, kibicuje i trzymam kciuki za Federera. On jest zawsze WIELKI, nawet jak mu nie idzie, gdy zdarzają się słabsze momenty, porażki. To się zdarza każdemu, takie jest życie, taki jest tenis. Ale w tenisa grać potrafi, tego się nie zapomina i jestem pewien, że jeszcze nie raz nas zadziwi swoją grą, swoimi bajecznymi zagraniami.
Zgadzam się, że tenisa się nie zapomina, ale z czasem nogi są słabsze, szybkość maleje, psychiczna wytrzymałość też się wyczerpuje, a tymbardziej, gdy człowiek który grał jak maszyna, pieknie, szybko, niekonwencjonalnie z upływem lat zaczyna słabnąć i przegrywać.
Jest wielki to fakt, a raczej był - jeden z lepszych w historii, może najlepszy, ale niestety się kończy tak jak każdy zawodnik z upływem lat.

Jednego jestem pewien: na pewno nie bedzie grał tak długo jak Andre Agassi, który grał do 35 lat, czy J.Connors do 40 lat...Finał Wimbledonu nie pamietam którego roku i nie pamiętam z kim ???? można sprawdzić, 40 lat na karku w setach 2:2 i początek piatego seta...Coonors podchodzi do przeciwnika i się poddaje, mówiąc &quot;Mam dość&quot; Ludzie wstali i zgotowali mu taką burze oklasków, której nikt od tamtej pory nie otrzymał ???? ???? Wielki mistrz odszedł, tak jak i Federer odejdzie.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Jak Murray nie jest dla Ciebie zawodnikiem do wygrywania wielkich szlemow to gratyluje widzy o tenisie. Pokonal w tym sezonie Nadala,Federere dwa razy wygrał.... moze wszystko wygrac jest w formie pokona kazdego, ale wielki szlem to specificzny turniej zobaczymy jak bedzie z jego zdrowiem w najwazniejszych meczach
 
D 0

duch1988

Użytkownik
Ja obstawiam kogoś z trójki: Tsonga, Djoko, Murray, a więc Młode Wilki Światowego tenisa. Interesuje mnie również jak na trawie będzie szło ślizganie się Monfilsa ???? Choć Ferdka też bym nie skreślał. Nadal w obecnej formie i przy tej nawierzchi nie ma szans.
Co do kobiet to nie mam pojęcia. To są baby, a ich żaden mężczyzna nie zrozumie - nie zapominajcie o tym! ????
 
F 0

filweb

Forum VIP
ja nie wiem jaki sens mają takie posty jak ten powyżej. Kompletnie bez sensu, nieprawdziwe informacje i ogólnie stek bzdur.
 
M 28

mitch

Użytkownik
Jak mozna pisac, ze murray nie jest do wygrywania wielkich szlemow??? Dla mnie np. taki Tsonga to zawodnik ktory nie ma szans na AO.
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
federer tez kiedys nie był do wygrywania szlemów, a wiadomo jak potoczyła sie jego kariera

przeciez zawsze musi byc pierwszy raz licze , że w tym turnieju Muray wygra bo forma dobra, czego nie można powiedziec o rywalach
 
midel 189

midel

Użytkownik
Jak Murray nie jest dla Ciebie zawodnikiem do wygrywania wielkich szlemow to gratyluje widzy o tenisie. Pokonal w tym sezonie Nadala,Federere dwa razy wygrał.... moze wszystko wygrac jest w formie pokona kazdego, ale wielki szlem to specificzny turniej zobaczymy jak bedzie z jego zdrowiem w najwazniejszych meczach
Na US OPEN też był podobno w cudownej formie i przegrał jak frajer z Federerem, tak samo przed Masters ubóstwiany dostał lekcję tenisa od Davidienki, którego znowu Djoković rozbił w finale. Być może się mylę, ale według mnie mnóstwo wody w Tamizie upłynie nim Murray wygra, któryś turniej Wielkiego Szlema, a szanse ma jedynie na hardzie :jezora:
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
teraz to i ja zaczełem sie wachać

bo wygra albo muray albo djoko tak mysle

i venus albo serena

na djoka kurs lepszy, ale ciężko sie broni tytułu i nie wiadomo w jakiej formie djoko

djoka lubie, a tego szkota nie za bardzo

jakbym zamienił to kurs o ile lepszy bo jest kurs 7 na djoka, na venus kurs 6 znalazłem to by pięknie wyszło 42 kursik....
 
A 0

a-rod

Użytkownik
w Tamizie upłynie nim Murray wygra, któryś turniej Wielkiego Szlema, a szanse ma jedynie na hardzie
Nie wiem co ma woda w Tamizie do Szkota, chyba mniej więcej tyle samo co Nysa Łużycka, ale Djokovic też zanim wygrał WS przegrał z Federerem finał US Open a uchodzi za kruchy organizm, nie wiem dlaczego nie miałoby tak być z Murrayem, który jest moim zdaniem bardziej utalentowany niż Nole. Nauczyli się co niektórzy gadki &quot;Murray nie jest do wygrywania szlemów&quot; i powtarzacie, a niby dlaczego to juz nikt nie raczył oznajmić. :jezora:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom