>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

BARDZO SKUTECZNY SYSTEM !!

A 498

addam44

Użytkownik
addam44 progresja nie wchodzi grę. To jest syf!
Co do np. Chelsea, to po to się gra kilka timów, by jeden mógł przegrywać, a reszta to nadrabiała. Dlatego celowo napisałem wyżej, że Yield byłby około +5%, a nie wyższy.
Ja progresji nie proponuje.Zreszta na kurs 1.20-1.30... ???? Jednak ze wzgledu na te kursy trzeba miec w tej metodzie skutecznosc ponad 80% by byc na ✅
 
robertbyku 70

robertbyku

Użytkownik
Oto kolejne mecze na ten tydzień, będę po kolei edytował i dodawał, gdyż ciągle szukam kolejnych typów:
6 kwietnia 2013
Bayer Leverkusen - VfL Wolfsburg (WYNIK: 1-1) @ 1,53 :: STRATA: -300 zł ⛔
Dnipro - Vorskla Poltava (WYNIK: 1-2) @ 1,20 :: STRATA: -300 zł ⛔
7 kwietnia 2013
Anzhi - Alania @ 1,36
Pozdrawiam!
 
markinho 16

markinho

Użytkownik
A. Lustenau - FC Lustenau 1 1.75
Polten - BW Linz 1 1.85
Creteil - Amiens 1 1.90
FC Brasov - Ceahlaul 1 1.75
Na dzisiaj co by ktoś nie wiedział jak mecz wybrać ;)
 
J 0

jaros

Użytkownik
A. Lustenau - FC Lustenau 1 1.75
Polten - BW Linz 1 1.85
Creteil - Amiens 1 1.90
FC Brasov - Ceahlaul 1 1.75

Na dzisiaj co by ktoś nie wiedział jak mecz wybrać ;)
Ani jeden mecz nie spełnia zasad. Hegemoni? No i z pierwszą piątką nasz faworyt grać nie może!
 
markinho 16

markinho

Użytkownik
o czym Ty mówisz, jak tylko Creteil gra mecz na szycie liczę na przełamanie, ale może być cięzko, a reszta na luzie do przodu
 
robertbyku 70

robertbyku

Użytkownik
Dzisiejszy dzień tragiczny. Edytowałem powyżej wyniki, więc możecie sami zobaczyć. Strata -600 zł bardzo boli. Póki co, sprawdza się to co pisał Marasco. Mimo to cieszę się, że taki test przeprowadzam. Weryfikuje się od razu wszystkie założenia. Typujemy dalej, jutro kolejne 2 typy do rozliczenia ????
Pozdrawiam
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Stawiam na każdego z nich 1 j ,że nie wygra ????
Wkład = 3 j
E/W = 2.30 + 1.80 + 2.42
????
Byłoby, 6,52 - 3 = ✅ 3,52 j ,ale zagrałem tylko na Kuban ze względów bezpieczeństwa.
Wiadomo, że po 3 typach sposobu gry autora tematu nie można skreślać, ale pokazuje w ten sposób jaki ten sposób jest dziurawy...
 
Do góry Bottom