>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

BARDZO SKUTECZNY SYSTEM !!

robertbyku 70

robertbyku

Użytkownik
a powiedz mi te 5 nie trafionych ile z tego bylo przegranch w DNB, a ile wygrana gosci, badz remisow jesli tu mowa o czystym typie gospodarza?
Proszę bardzo:
Club Tijuana (DNB) - był remis
FC Watford (DNB) - był remis
No i gdyby z przegranych remisów dać podpórki przy wyższych kursach (&gt;1,85):
Platinum Stars (czysta 1) - remis
Crystal Palace (czysta 1) - remis
Gdybym zastosował podpórki w tych typach, to bilans by wyglądał następująco: 19-1-3. Dlatego opłaca się dawać podpórki częściej i zrezygnować z DNB.
Na dziś pasuje jeszcze Sparta Rotterdam - Emmen
Zaraz to sprawdzę, jeśli tak to wrzucę typa ????
 
robertbyku 70

robertbyku

Użytkownik
Oprócz tego, że już wcześniej wystawiłem na dziś jeden typ:
Mam typ na 1 kwietnia 2013, będzie on rozliczony już na następny miesiąc:
1 kwietnia 2013
Rotor Volgograd - Yenisey (WYNIK: 0-1) @ 1,75 :: STRATA: -300 zł ⛔
to podaję kolejne:
1 kwietnia 2013
Sparta Rotterdam - FC Emmen (WYNIK: 0-1) @ 1,45 :: STRATA: -300 zł ⛔
Cardiff City - Blackburn Rovers (WYNIK: 3-0) @ 1,75 :: ZYSK: +225 zł ✅
FC Vaslui - FC Viitorul Constanta (WYNIK: 3-2) @ 1,57 :: ZYSK: +171 zł ✅
2 kwietnia 2013
Queen&#39;s Park - Stirling (1x) (WYNIK: 2-2) @ 1,29 :: ZYSK: +87 zł ✅
3 kwietnia 2013
Kaizer Chiefs - Maritzburg United (WYNIK: 1-1) @ 1,60 :: STRATA: -300 zł ⛔
7 kwietnia 2013
Levski Sofia - Beroe Stara Zagora @ 1,15 :: Ew. wygr.: 345 zł
To na razie tyle, jak znajdę jeszcze jakieś inne typy to dodam ????
Jeśli pomogłem, kliknij
poniżej posta.

Pozdrawiam!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
robertbyku 70

robertbyku

Użytkownik
Bilanse, zyski/straty z typów będę podawał w ujęciu miesięcznym, czyli dziś po 1 kwietnia podam yield, zyski/straty z miesiąca kwietnia. Dopiero pod koniec miesiąca podam wszystkie dane w ujęciu całościowym.
 
K 0

klimor

Użytkownik
Robert powiedz z tych meczy co ci weszly czyli 15 to grales moze jakies DNB czy czeste jedynki bo malo tych 1x pewnie...
bo tak sobie czy nie jest lepiej grac tyklo DNB bo jak male szanse sa na porasze gospodarzy a jak maja wygrac to i tak kurs na DNB jest wyzszy niz 1x. Co o tym sadzisz.
 
robertbyku 70

robertbyku

Użytkownik
Zauważ, że przy DNB (nawet jeśli kurs jest wyższy niż podpórka), jeśli padnie remis w meczu, masz rozliczenie po kursie 1,00 czyli stawka jest zwracana - ani nie tracisz ani nie zyskujesz. Przy podpórce (1x), nawet jeśli kurs jest 1,25 i padnie remis, to zyskujesz. Jeśli stawka będzie wówczas wynosiła 100 zł, będziesz miał 125 zł, czyli 25 zł zysku, a nie 0 zł zysku przy DNB
Co do meczów, które mi weszły (15 meczów) to były same czyste 1. Moim zdaniem warto stawiać podpórki zamiast DNB właśnie z powyższego powodu. Tak samo lepiej się zachowywać przy kursach na gospodarza powyżej 1,85, lub powyżej 2,00
 
P 1

patryy

Użytkownik
Nie wydaje mi sie że Queen&#39;s Park który ma zagrać jutro jest hegemonem własnego boiska, na 14 meczy wygrane 4, zremisowane 6
ja osobiście gram: Middlesbrough - Peterborough (2.11)
pozdrawiam ????
 
M 1

marasco

Użytkownik
Twoja zachłanność jednak bierze górę, bo &quot;poszerzyłeś&quot; już założenia systemu. To miały być na prawdę klasowe drużyny, a przecież wiadomo, że w słabszych ligach i wśród słabszych zespołów zdecydowanie łatwiej o niespodziankę... Wpłaciłem parę złotych do testów i wbrew rozsądkowi stawiałem tą ligę angielską, rosyjską i RPA bez podpórek. Wychodzi na to, że nawet z podpórkami coś bym nie trafił, ale niestety to, że coś wpadło to żadna zasługa systemu, i jestem przekonany, że wspomnisz moje słowa jak Ci przyjdzie rozliczenie za dzisiejsze typy i na kolejne dni... :p
Ameryki nie odkryłem, ale jeśli chodzi o &quot;statystyczne pewniaki&quot;, to podobnie jest z underami, np. przeglądałem ostatnio lige włoską, gdzie na 10 spotkań max na kolejkę zdarzały się 4 spotkania over 3,5, a reguła to tak 2-3 mecze. Tak więc trafić można sporo, kursy około 1,20 zazwyczaj, ale wiadomo jak to działa. Ma ktoś pomysł, jak możnaby ułożyć do tego fajny system? :p Może grać &quot;15&quot; na każde spotkanie w jakieś &quot;lidze underowej&quot;?
 
J 0

jaros

Użytkownik
marasco dajmy RobertByku doprowadzić testy do końca. Wtedy go podsumujemy. Fakt faktem założenia muszą być żelazne i trzeba ich się trzymać!
 
robertbyku 70

robertbyku

Użytkownik
Po to przeprowadzam testy i wliczam każdą drużynę spełniającą kryteria. Nie napisałem ani razu, że system jest super ekstra i działa. Póki nie będę miał licznej próby, to nie wysunę ŻADNYCH konkretnych wniosków, czy sposób się sprawdza czy nie. Jakbyś śledził temat od początku, to byś zauważył, że tak samo pisałem, gdy zaczynałem się tu udzielać. Mimo to dzięki za opinię ????
PS: Dopiero pod koniec testu podsumuję, czy rzeczywiście opłaca się wybierać z niższych lig typy. Stwierdzę to po historii typów, wtedy można cokolwiek zmienić konkretnie, bo podpórki, które teraz dodaję to sa zmiany kosmetyczne.
Zauważ, że gdybym wybierał typy tylko z najwyższych lig, to może znalazłbym w miesiącu maksymalnie 6-10 typów (i to w porywach), dlatego wybieram też typy z niższych lig, które biją się o awans, czy baraże. Próba większa, szybciej wyciągnę wnioski
 
M 1

marasco

Użytkownik
Takie FC Vaslui - jakie spełniło kryteria? Tylko takie, że poprzedni mecz przegrało... patyrząc na kilka poprzednich spotkań, to też przegrywali a potem grając u siebie remisowali...nota bene, w tym spotkaniu remis też był bliski.
Poza tym ta &quot;liczna próba&quot; działa właśnie na niekorzyść systemu, wręcz mu przeczy. Nie rozumiem co chcesz sprawdzić? :p Przecież wystarczy spojrzeć na historię, żeby wiedzieć, że system faktycznie działa (tak jak wspominałem podobnie jest z underowymi ligami), ale trzeba odpowiednio dobierać mecze, a nie stawiać na KS Pierdziszewo Dolne, bo przegrało ostatnie spotkanie w okręgówie i teraz gra u siebie przed blokiem. ;)
A wracając do sedna tematu: generalnie &quot;system&quot; to w tym przypadku dużo powiedziane, to raczej wskazówka na &quot;pewniaki&quot;. :p Pytanie tylko jak tą wiedzę przekuć na realne zarabianie, bo przy tych kursach i obstawiając pojedyncze zdarzenia o zysk trudno (zawsze i tak jakiś % nie wpadnie).
 
robertbyku 70

robertbyku

Użytkownik
Proszę bardzo - FC Vaslui, 6 miejsce w tabeli ze stratą do pucharów 5 pkt i jednym mniej rozegranym meczem niż czołówka. U siebie (tabela u siebie) ma bilans 8-3-0, więc spełniało kryteria, bo biło się o puchary, więc ma motywację do wygrywania. Poprzedni mecz u siebie zremisował.
 
A 498

addam44

Użytkownik
Jeden z bardziej rozsadnych sposobow gry.Jednak Robert taka probke z np. 200meczy bedziesz zbieral dosc dlugo.Moze sprobuj grzebnac np.w Betexplorer w archiwach lig.
Ja to zrobilem dla Menchester Utd.za ostatnie 10sezonow.To ze ten nklub jest hegemonem swego boiska nikt chyba nie watpi.W tych 10latach nigdy nize niz na 3im miejscu nie byli.A jak wygladaly ich mecze wg.Twoich zalozen tj;
a/mecz po remisie lup porazce u siebie w poprzedniej kolejce.
b/mecz nie z innym aktualnym(to wazne bo mocarze przez lata sie zmieniaja)potentatem.
Sezon obecny
1.29
Sezon 2011/12
1.29
1.25
1.17
1.17
Sezon 2010/11
Brak takich meczy
Sezon 2009/10
1.25
1.14
Sezon 2008/09
1.25
1.14
Sezon 2007/08
1.44
1.17
Sezon 2006/07
1.30
1.29
- mecz przegrany ale...mecz szczegolny bo nikt by go nie gral ;M.Utd.mial juz tytul w kieszeni a West Ham potrzebowal zwyciestwa by pozostac w lidze.Wynik 0-1 ????
Sezon 2005/06
- przegrany
1.28
1.20
Sezon 2004/05
1.33
1.33
1.36
Sezon 2003/04
1.30
1.29
- przegrany.
Pod sezonem wygrany kurs.Kurs z bet365,Bwin lub Expekt(w tej kolejnosci-gdy nie bylo pierwszego to drugi itd),a wiec nie najwyzsze bo to kursowo sredniacy.
Jak widac nawet ze szczegolnym a przegranym meczem z W.Ham wyraznie do przodu.Ale tez nie wiele jest tak regularnych druzyn jak M.Utd.Jestem PEWIEN ze jesli wysegregowalibysmy z 20takich druzyn to az taki dodatni bilans by nie byl-moze kto ma czas to zrobi&quot;? ????
Niemniej takie zestawienie jakie przedstawilem nie jest doskonale.Bo opiera sie wylacznie na suchej statystyce.Grajac w rzeczywistosci mamy wiecej danych i mozemy decydowac czy dany mecz grac czy nie.
Niemniej jak na wstepie-to rozsadna metoda gry.
 
lukasz99 167

lukasz99

Użytkownik
Platinum Stars – Mamelodi Sundows @ 2,60 (WYNIK: 1-1) :: STRATA: -300 zł ⛔ // 1x nast. razem
Orlando Pirates – Pretoria University @ 1,55 (WYNIK: 0-0) :: STRATA: -300 zł ⛔
EDIT: Wniosek prosty - omijać ligę RPA ????
3 kwietnia 2013
Kaizer Chiefs - Maritzburg United @ 1,60 :: Ew. wygr.: 480 zł
Wniosek poszedł w odstawkę?
 
J 0

jaros

Użytkownik
addam44 znakomite podsumowanie Manu. Na oko widzę, że yield oscyluje około +10%. Myślę, że w realu stawiając obecnie najlepsze drużyny i trzymając się zasad można +5% na pewno ugrać!
 
A 498

addam44

Użytkownik
addam44 znakomite podsumowanie Manu. Na oko widzę, że yield oscyluje około +10%. Myślę, że w realu stawiając obecnie najlepsze drużyny i trzymając się zasad można +5% na pewno ugrać!
Wbrew pozorom nie jest to takie jednoznaczne.
Chelsea mozna by grac wg.tych zalozen w tym sezonie 4 razy i...3 razy bysmy wtopili!!!A te 3 mecze do gry byly z Liverpoolem(obecnie sredniak),Fulham(tez srodek tabeli)i broniacy sie przed degradacja Sunderland.W ub.sezonie Chelsea tez wg.tej metody przyniosla by straty.

Byl czas ze ja chcialem grac progresja podobnie ale na over 2.5 potentata po jego 3meczach ponizej trzech goli.Ale....tez idzie sie przejechac.Latwo znalesc silne kluby(nieszczesna Chelsea tez:] )z seriami po 8 i wiecej meczy under 2.5.Chelsea w tym sezonie miala juz serie 7 meczy under 2.5.Nie lubie Chelsea:razz:
Robert sorry za dygresje.
 
J 0

jaros

Użytkownik
addam44 progresja nie wchodzi grę. To jest syf!
Co do np. Chelsea, to po to się gra kilka timów, by jeden mógł przegrywać, a reszta to nadrabiała. Dlatego celowo napisałem wyżej, że Yield byłby około +5%, a nie wyższy.
 
Do góry Bottom