>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

BARDZO SKUTECZNY SYSTEM !!

robertbyku 70

robertbyku

Użytkownik
To gramy zwycięstwo gości czy 1x ?
Czasami jeśli mimo tego, że typ spełnia kryteria i masz wrażenie, że formę mają spadkową, warto raz na jakiś czas zrobić podpórkę. Ważne by być do przodu. Mi taki sposób uratował aż 3 typy, gdybym wytypował je na czysto, bilans by wyglądał zdecydowanie gorzej. W większości wypadków typujesz czysto na gospodarza.
Lyon - Sochaux | 1 | 1,5 | Bet365
Lyon już wcześniej uwzględniłem, jakoś grubo ponad tydzień temu (post z 18 marca) ???? Zobacz posty powyżej
Dzisiaj natomiast nastąpi rozliczenie moich 5 typów, zobaczymy co z tego wyniknie ????
Pozdrawiam!
RobertByku
 
K 0

klimor

Użytkownik
witam postawiłem w kupionie na Platinum Stars i Lazio bo tez mi sie wydawlo ze warto zagrac do 80 min 0;1 ale juz widze 2;1 wiec bedzie ok, oba spotkania 1x zagralem
Platinum Stars - Mamelodi 1X 1.38
Lazio - Catania 1X 1.25

AKO = 1.73

Galatasaray - İstanbul B 1.52
też może byc dobrym typem.

pozdrawiam
klimor
 
P 1

patryy

Użytkownik
ja niestety wtopiłem bo postawiłem na wygraną Platinum Stars ale za to odrobiłem troszkę straty stawiając 1/1 na Litex (kurs 1.80)
 
K 0

klimor

Użytkownik
ja niestety wtopiłem bo postawiłem na wygraną Platinum Stars ale za to odrobiłem troszkę straty stawiając 1/1 na Litex (kurs 1.80)
Litex ladnie wszedł ale chyba warto grac 1X jak sa duze kury na gospodarzy mysle ze od 1.80 w góre.
 
robertbyku 70

robertbyku

Użytkownik
Owszem, Platinum zremisował, przy kursach powyżej 2,00 warto będzie szykować się na podpórki jednak (i to bez względu na formę). Dzisiaj jeszcze jest reszta meczów w grze, w tym Galatasaray, Dynamo Zagrzeb, OL (jutro) i Orlando Pirates. Wieczorem rozliczę wszystkie typy, spróbuję znaleźć coś na jutro, a jeśli nie znajdę nic, to zrobię rozliczenie miesiąca ????
Pozdrawiam!
Jeśli pomogłem podając typy tym sposobem gry, kliknij
poniżej posta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
P 1

patryy

Użytkownik
Litex ladnie wszedł ale chyba warto grac 1X jak sa duze kury na gospodarzy mysle ze od 1.80 w góre.
Tak, też tak myśle takim przykładem właśnie był dziś Platinum Stars, a nawet gdy kurs na 1x bedzie dość mały np 1.20 to warto dorzucić go do jakiegoś ako ;)
 
robertbyku 70

robertbyku

Użytkownik
Tak sobie myślałem czy nie obstawić dziś tego meczu: http://www.livesports.pl/mecz/z5PhCYSr/#tabela;table;home
Gaziantepspor drużyna ze środka tabeli ale u siebie spisuje sie całkiem dobrze, teraz troche żałuje bo nawet z podpórką byłby kurs 1.44
Ja bym nie ryzykował ???? Tu już nie chodzi o przeczucie. Chodzi o sam fakt trzymania się pewnych reguł, które są banalnie proste ????
Jakby nie patrzeć, to w tym momencie wykonując selekcję, poszukujesz tylko 20% informacji, które dają Ci 80% wyników (klasyczne Pareto). Zobaczcie, jakie informacje są tak naprawdę potrzebne?


  • typujecie hegemonów własnego boiska


  • gracie tylko gospodarzy


  • gospodarze przegrali/zremisowali ostatni mecz u siebie


  • omijacie mecze z miejscami 1-5


To tak naprawdę wszystko, później poszukujecie najwyższego dostępnego kursu i typujecie ???? Mi to zajmuje od pół godziny do 40 minut w tygodniu by takie perełki znaleźć. I pozostaje tylko czekanie ????
Nie interesuje Was skład, nie interesuje Was pogoda, sposób sprowadza się do wykonywania procedur, uwzględniając powyższe założenia. Nie musicie analizować godzinami, by takie typy znaleźć. Oszczędzacie czas i nerwy. Jest to wielka zaleta tego sposobu gry. Dlatego do końca sezonu (i przez wakacje) będę typy tutaj podawał. Poszukam, napiszę, skorzystacie, przetestujemy ???? Jeśli w długim okresie będę cały czas na plus, to znaczy, że warto tak grać.
Pozdrawiam!
RobertByku
Jeśli pomogłem, kliknij
poniżej posta.
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
  • typujecie hegemonów własnego boiska

  • gracie tylko gospodarzy

  • gospodarze przegrali/zremisowali ostatni mecz u siebie

  • omijacie mecze z miejscami 1-5
Robert, piszesz ostatni mecz us sibie nie wygrany, a np. mecz wyjazd przed danym meczem jeśli jest wygrany to te grać... czy lepiej tylko wg poniższego przykładu...
01 marca
ZESPÓŁ A (czołówka tabeli, hegemon własnego boiska) - ZESPÓŁ B
nie wygrywa A
04 marca
ZESPÓŁ C - ZESPÓŁ A
nie wygrywa A
07 marca
ZESPÓŁ A - ZESPÓŁ D (poniżej 5go miejsca w tabeli)
obstawiać A
 
P 1

patryy

Użytkownik
Ja na dziś gram jeszcze Palmeiras (1.62) i Galatasaray (1.45)
Na jutro:
Real Potosi 1 (1.28)
Lok. Plovdiv 1x (1.22)
Lyon sobie odpuszcze ;&gt;
 
robertbyku 70

robertbyku

Użytkownik
Robert, piszesz ostatni mecz us sibie nie wygrany, a np. mecz wyjazd przed danym meczem jeśli jest wygrany to te grać... czy lepiej tylko wg poniższego przykładu...
01 marca
ZESPÓŁ A (czołówka tabeli, hegemon własnego boiska) - ZESPÓŁ B
nie wygrywa A
04 marca
ZESPÓŁ C - ZESPÓŁ A
nie wygrywa A
07 marca
ZESPÓŁ A - ZESPÓŁ D (poniżej 5go miejsca w tabeli)
obstawiać A
Dokładnie typuję jak wg przykładu z drużynami A, B, C. Nie interesuje mnie to, czy na wyjeździe 4 marca (wg Twojego przykładu) drużyna A wygra, przegra, czy zremisuje. Mnie tylko interesuje, co drużyna zrobiła u siebie. Hegemoni własnego boiska, to zazwyczaj potentaci ligowi, walczący o mistrzostwo i puchary, to zazwyczaj drużyny, które u siebie nienawidzą przegrywać (to meczami u siebie przede wszystkim i z &quot;ogórkami&quot; zdobywa się mistrzostwo) - dlatego ten sposób gry ma logiczne uzasadnienie. Na ten moment trzymam się tej zasady, do momentu, kiedy będę miał dość liczną próbę (ponad 100 typów). Nie chcę zmieniać zbytnio zasad selekcji, by móc wyciągnąć odpowiednie wnioski. Jeśli okaże się, że gdzieś będzie jakaś mała luka, którą można zmodyfikować i ulepszyć, wtedy wkroczę ze zmianami ????
Póki nie mam próby co najmniej 100 typów, będę grał jak do tej pory ???? Później się wyciągnie wnioski ????
Jeśli pomogłem, kliknij
poniżej posta.
 
K 0

klimor

Użytkownik
dokładnie tylko zespół który u SIEBIE ostanio przegrał raz czy dwa badz ma remisy.
ps. Galatasaray wejdzie ????
 
robertbyku 70

robertbyku

Użytkownik
Ja proponuję grać singlami, a jak ktoś ma na to ochotę, zawsze może to wykorzystać do progresji ???? ja do progresji po ostatnich testach nie mam przekonania :p
 
Do góry Bottom