>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

BARDZO SKUTECZNY SYSTEM !!

robertbyku 70

robertbyku

Użytkownik
Podam swoje typy, które wybrałem, a są rozliczane już dziś. Będę je na bieżąco w jednym miejscu edytował. Oto moje typy, które wybierałem w przeciągu ostatnich dwóch tygodni:
30 marca 2013
Galatasaray SK - Istambul BB @ 1,48 (WYNIK: 2-0) :: ZYSK: +144 zł ✅
NK Dynamo Zagrzeb - NK Zadar @ 1,20 (WYNIK: 5-0) :: ZYSK: +60 zł ✅
Litex Łowecz - Botev Vratsa @ 1,33 (WYNIK: 5-1) :: ZYSK: +99 zł ✅
Platinum Stars – Mamelodi Sundows @ 2,60 (WYNIK: 1-1) :: STRATA: -300 zł ⛔ // 1x nast. razem
Orlando Pirates – Pretoria University @ 1,55 (WYNIK: 0-0) :: STRATA: -300 zł ⛔
Bilans, zysk i yield podam później.
EDIT: Wniosek prosty - omijać ligę RPA ????
Jeśli pomogłem, kliknij
poniżej posta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
robertbyku 70

robertbyku

Użytkownik
Mam typ na 1 kwietnia 2013, będzie on rozliczony już na następny miesiąc:
1 kwietnia 2013
Rotor Volgograd - Yenisey @ 1,75 :: Ew. wygr.: 525 zł
Jeśli pomogłem, bądź podaję dobre typy, kliknij
poniżej posta.
 
robertbyku 70

robertbyku

Użytkownik
Ja złapałem jeszcze w bwin, ale kursy spadły, teraz jest 1,72 jak widzę.
Oto bilans na dziś:
Bilans typów: 15-3-4
Yield: +10,50% ✅
Zysk: +693 zł ✅
Jutro ostatni mecz - OL, celuję w ogólny yield 10%, więc jeśli ma się to utrzymać, to jutro OL ma wygrać ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
robertbyku 70

robertbyku

Użytkownik
Nie zachłanność - są na 3 miejscu w tabeli, tracili tylko 4 punkty do miejsca drugiego, w tabeli meczów u siebie są na 2 miejscu z bilansem 8-1-1 (przed meczem dzisiejszym), a grali z 11 drużyną, mającą więcej przegranych, niż wygranych. Tutaj na czysto wziąłem, bez zachłanności. Miałem ku temu powody.
 
K 0

klimor

Użytkownik
wiec dzis gram:
Lyon - Sochaux 1.45
Atl. Madrid - Valencia 1.65
i dlatego ze valencia ostanio nie gra powalajaco i musi byc czysta 1 bo 1x jest niski kurs.
Wszystko o 21.
pozdrawiam
klimor
wesolych swiat wszystkim
 
B 3

belfegor1

Użytkownik
Nie zachłanność - są na 3 miejscu w tabeli, tracili tylko 4 punkty do miejsca drugiego, w tabeli meczów u siebie są na 2 miejscu z bilansem 8-1-1 (przed meczem dzisiejszym), a grali z 11 drużyną, mającą więcej przegranych, niż wygranych. Tutaj na czysto wziąłem, bez zachłanności. Miałem ku temu powody.
Patrząc na tabele to masz rację, ale patrząc na kurs, to jak na murowanego faworyta był zbyt wysoki 2,6
 
robertbyku 70

robertbyku

Użytkownik
Stawkę płaską u różnych buków daję, tam gdzie jest wyższy możliwy kurs. Owszem nie mam kont u wszystkich buków, ale staram się jakoś to dywersyfikować. Sam jestem też świadom, że mogą mnie w końcu zlimitować, więc w przyszłości będę dzielił stawki na ilość kont bukmacherskich, a tutaj będę podawał uśrednione kursy (inaczej chyba nie dam rady wtedy podawać). Zaś jeśli dojdzie do sytuacji, że limity będą naprawdę wysokie, to trudno, stawiać przestanę, a test i tak będę przeprowadzał dalej, choćby &quot;na papierze&quot;. Typy będę podawał na bieżąco i tak ????
Pozdrawiam i Wesołych Świąt!
RobertByku
 
J 0

jaros

Użytkownik
Sam jestem też świadom, że mogą mnie w końcu zlimitować, więc w przyszłości będę dzielił stawki na ilość kont bukmacherskich, a tutaj będę podawał uśrednione kursy (inaczej chyba nie dam rady wtedy podawać). Zaś jeśli dojdzie do sytuacji, że limity będą naprawdę wysokie, to trudno, stawiać przestanę, a test i tak będę przeprowadzał dalej, choćby &quot;na papierze&quot;. Typy będę podawał na bieżąco i tak ????
Optymista ;) Życzę Ci tego!
 
robertbyku 70

robertbyku

Użytkownik
OL - Sochaux (WYNIK: 1-2) :: STRATA: -300 zł ⛔
Za niedługo zrobię podsumowanie miesiąca ???? Podam wszystkie statystyki, błędy, przeanalizuję co robiłem dobrze a co źle, więc oczekujcie podsumowania ????
 
robertbyku 70

robertbyku

Użytkownik
PEŁNE STATYSTYKI MARZEC 2013 - TEST GOSPODARZY

Bankroll początkowy (2 marzec 2013): 3000 zł
Zakładany Yield: +10%
Teraz dane z całego miesiąca (stan na 31 marca 2013):
Stan Bankrollu: 3393 zł (+13,10%) ✅
Zysk/strata: +393 zł ✅
Suma stawek: 6900 zł
Suma Wygranych: 7293 zł
Yield: +5,70% ✅
Ilość typów: 23
Ilość typów trafionych: 15 (65,22%)
Ilość typów nietrafionych: 5 (21,74%)
Ilość zwrotów: 3 (13,04%)
Średni kurs: 1,48
Średnia stawka: 300 zł
Pierwsze wnioski
Sam sposób gry jest bardzo prosty. Nie jest czasochłonny, sposób selekcji jest jasny i klarowny, jest poparty logicznymi przesłankami. Trzeba mieć na uwadze, że zawsze występuje pewne ryzyko, nie każdy wyselekcjonowany typ koniecznie wejdzie. Mimo popełnionych kilku błędów, jestem na plus. Nie osiągnąłem natomiast założonego +10% yield.
Co poprawić?

  • zamiast DNB, typować 1x - większa szansa na zyski


  • bez względu na to w jakiej formie będą drużyny, przy kursie w granicach 1,85-2,0 i wyższym, korzystać z podpórek

Gdyby nie popełnione powyżej błędy, zapewne bilans byłby zdecydowanie lepszy, co przełożyłoby się na zyski. Co mnie cieszy, to fakt, że mimo popełnionych błędów i tak skończyłem miesiąc z zyskiem. To oznacza, że w metodzie jest potencjał.
Zagrożenia
W trakcie testu może się okazać, że bukmacherzy naniosą limity na moje typy. Jeśli będą one nie do przeskoczenia, wówczas będę podawał typy cały czas, lecz przerzucę się na sposób &quot;na papierze&quot;
Jeśli pomogłem w całym miesięcznym okresie rozliczeniowym, kliknij
poniżej posta.

Pozdrawiam i Wesołych Świąt!
RobertByku
 
K 0

klimor

Użytkownik
a powiedz mi te 5 nie trafionych ile z tego bylo przegranch w DNB, a ile wygrana gosci, badz remisow jesli tu mowa o czystym typie gospodarza?
 
Do góry Bottom