>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Beach Soccer 2013

blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
myślę, że kolega retoox kontrargumentował w tym przypadku zdanie, że Ukraina &quot;nigdy nie była jakaś dobra w tej dziedzinie&quot;, które chyba ty napisałeś? Więc przywoływanie wyników z lat nawet mocno przeszłych jest jak najbardziej na miejscu, dlatego może wstrzymajmy się z tym ośmieszaniem ????
 
retoox 414

retoox

Użytkownik
Kolego/koleżanko - typów pogratuluje Ci raz jeszcze, ale prosze Cię, żebyś zastanowił się co piszesz. Licze na wymiane argumentów, umieszczasz tu typy i twierdzisz, że to Twoja ulubiona dyscyplina więc to pokaż. Dziś bronią Cię wyniki, ale jeśli podstawą typów jest to o czym piszesz to daleko nie zajedziesz. A teraz konkretnie odniosę się do Twoich słów:
&quot;Ukraina nigdy nie była jakaś dobra w tej dziedzinie &quot; - jeśli używasz słowa nigdy to znaczy, nże masz na myśli czasy obecne jak i przeszłość. Dlatego w moim wcześniejszym poście podałem Ci przykłady z przed paru lat jak i bieżące wyniki.
&quot;...to było 6 lat temu teraz w ogóle inny poziom&quot; - a co niby się tak bardzo zmieniło? Większą role odgrywają stałe fragmenty ok to fakt ale ogólnie poziom jest podobny. Belchior, Madjer, Stankovic, Saganowski - pewnie kojarzysz takie nazwiska. Ci gracze 6 lat temu stanowili o sile swoich zespołów i takowymi postaciami sa w dalszym ciągu. W plażówce wiek drogi kolego ma mniejsze znaczenie niż w klasycznej kopanej (z Buru pewnie wiesz jak było). Więc 6 lat w bs to nie jest dużo a przynajmniej nie aż tyle ile teraz sugerujesz!
&quot;Mało ktoś gra już w ich ekipie z 04 roku nawet nie wiem czy ktoś w ogóle jeszcze został &quot; - no i tu poniekąd widać na jakim poziomie jest Twoja wiedza/pamięć. Więc Ci podpowiem - nie wszyscy przeszli na &quot;emeryturkę&quot; Takiego Sidorenko np. mogłeś oglądać i dziś i w 2004r.
&quot;Spotykają się dwie drużyny które w głębokim poważaniu mają defensywę.&quot; - Kolego Ty piszesz o Rosji - drużynie która jest jednym z najlepiej grających w defensywie teamów na świecie. Każdy kto ma odrobinę wiedzy mocno uśmiecha się czytając takie argumenty. Przeglądnij choćby suche wyniki.
&quot;Wyniki turnieje które mnie przekonają ? &quot;
- w 2013 Ukraina pokonała Szwajcarów zdobywców EBSL w 12&#39; oraz Holandie uczestnika nadchodzących MŚ.
- w 2012 Ukraina rozegrała 16 oficjalnych spotkań 14 wygrała. Która reprezentacja miała lepszy bilans w zeszłym sezonie?
- w latach poprzednich kilka wyników juz przytoczyłem, no ale dla Ciebie to juz &quot;prehistoria&quot; więc się nie będe powtarzał.
Rzucam Ci kolejną garść argumentów które nijak mają się do Twoich słów. Jeśli masz coś na podtrzymanie swoich teorii to chętnie wejdę z Tobą w polemiką. Liczę, że mnie zaskoczysz i uda się zawiązać rzeczową dyskusję.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
femefatale 85

femefatale

Użytkownik
&quot;Ukraina nigdy nie była jakaś dobra w tej dziedzinie &quot;
Tu muszę Ci przyznać rację poniosło mnie plus dla Ciebie ????
Pojawiła się już oferta na jutro . Parę typów które jak dla mnie dobrze wyglądają
Switzerland vs Ukraine. Game Total: Over 6.5


Kurs: 1.58
Russia vs Italy. Result: Russia To Win


Kurs: 1.41
Israel vs Estonia. Result: Israel To Win


Kurs: 1.90
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
właśnie chciałem pisać co to za kosmiczny kurs na Estończyków, ale widzę kolega gra na Izrael.. serio warto po takim kursie? Nie widziałem nigdy Żydków na piasku, ale wyniki raczej nie pokazują, żeby byli jacyś mocni, bo pokonują tylko lamusów.
Estonia to z kolei całkiem zdolna reprezentacja, czyniąc szybkie postępy.
Prosiłbym więc o jakieś argumenty za Izraelem (jak i za pozostałymi typami, bo to nie prywatny temat), bo bardzo mnie ciekawi ten typ.
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Euro Beach Soccer League - Superfinal
Spotkanie: Polska - Portugalia
Typ: 1x ⛔ (2:6) ale się obsrali w pierwszych 2 tercjach:wowsdf: i do tego 0 krycia...tak się nie da:;/:
Kurs: 2,04
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Zapowiada nam się fantastyczne widowisko i sam osobiście nie mogę już doczekać się tego meczu. W dodatku kursy wystawione na to spotkanie to fantastyczna promocja wystawiona nam przez buki i trzeba próbować to wykorzystać.
Jak dla mnie szanse 50% na 50% i w zasadzie tyle w temacie.
Polacy wczoraj mimo, iż w przebiegu całego meczu zagrali słabiej od Ukrainy to spokojnie wygrali to spotkanie. Oczywiście w dużej mierze dzięki fenomenalnej bramce Witka Ziobera i szczęśliwym strzale z daleka Daniela Barana. Jeśli chodzi o grę w obronie to może i pozwalaliśmy Ukraińcom na trochę za wiele ale co z tego skoro w ostatecznym rozrachunku straciliśmy tylko 1 bramkę co jest bardzo dobrym rezultatem jeśli chodzi o Beach Soccer. Do tego świetnie w bramce Marcin Wolski, które ostatnie 2 tercji na zero z tyłu. A co będzie jak dziś zagramy lepiej ??? A jestem pewien, że tak będzie.
Jeśli chodzi o Portugalię to wygrali oni zasłużenie ze Szwajcarią co chwilę napierając ze swoimi akcjami ofensywnymi. Belchior w niezłej formie, ale z drugiej strony słaba głowa co pokazał we wczorajszym meczu + to że sęp jakich mało z niego. Mimo, iż zaliczył asystę to mógł zaliczyć ich jeszcze z 3 a tak to z tych kontrataków Portugalii 2 na 1 wyszedł jeden wielki piach.:grin: Madjer mnie nie zachwycił, co innego Coimbra i szczególnie Torres. Dobry w obronie, szybko przechodzący do ataku. Mimo to Szwajcarzy pod koniec meczu grając na głupią aferę potrafili spokojnie strzelić 2 bramki co niezbyt dobrze świadczy o obronie Portugalczyków.
Tak jak mówiłem, szanse oceniam tu pół na pół a powiem nawet więcej, że Polacy są w stanie wygrać to spotkanie. W końcu wygrali 2 poprzednie turnieje i tutaj też walczą o najwyższe cele. W tym roku jesteśmy w mega formie ale jak widać jeszcze nas nie doceniają. Może po dzisiejszym meczu zaczną ??? Myślę że tak.
Czysta 1 chodzi w bwinie, unibecie czy betclicku po 3,20 ; 3,30. Jeśli ktoś ma konto w Marathonbet to na Polaków jest aż 3,45 a handicap +1,5 gola po 1,92 :wowsdf: co jak dla mnie jest niesamowitą promocją i polecam. Ja niestety nie mam tam konta i gram 1x po też świetnym kursie w stosunku do ryzyka. Sagan i reszta do boju ! Powodzenia !
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
No i mamy Superfinał EBSL ! Nie miałem wczoraj okazji postawić żadnego meczu bo nie było mnie w domu cały dzień, ale dziś jedziemy.
Francja - Turcja 1 @ 6/10 1.70 bwin ✅ 4-1
Francuzi od kilku sezonów mają naklejkę upadła potęga beach soccera. W obecnym sezonie przegrali wszystkie 6 meczów i nie zdobyli ani jednego punktu. Z kolei Turcja walczy o powrót do elity, w której to grała w 2011 roku. O awans do Superfinału Turcy walczyli w Terracinie w lipcu. Miałem okazję oglądać tam ich mecz z Izraelem, który przegrali 6-9 i wyglądali na prawdę słabo. W innych meczach w tamtym turnieju pokonali Azerbejdżan i Węgry i awansowali do Superfinału z dziką kartą. Co można powiedzieć o obu ekipach po pierwszym dniu? Francuzi męczyli się z Estończykami wygrywając 3-2. Z kolei Turcja wygrała 1-0 z Izraelem. Jestem ciekaw jak drużyna, która nie potrafiła strzelić gola Izraelowi chce wygrać z Francją. Kurs 1.70 na ten mecz wygląda nieźle.
Szwajcaria - Ukraina 1 @ 7/10 2.10 bwin ✅ 6-5
Mecz w polskiej grupie. Nie wiem w ogóle skąd taki kurs. Nie mogę się oprzeć wrażeniu, że Ukraińcy są bardzo przeceniani przez bukmacherów i kolegów na forum. Do tego turnieju awansowali z ósmego miejsca mając na koncie 3 wygrane i 3 porażki. Szwajcarzy w dwóch turniejach zgromadzili 12 punktów. Ponadto Szwajcarzy są drużyną duuużo bardziej doświadczoną i ograną na plaży. W swoim ostatnim turnieju we Francji wygrali wszystkie mecze. A grali z nie byle kim bo oprócz średniej klasy drużyny gospodarzy podejmowali Hiszpanię i Portugalię. Ukraińcy zapewnili sobie awans przed własną publicznością gdzie przegrali tylko z Biało-Czerwonymi. Wtedy to też wygrali 4-3 ze Szwajcarami właśnie. I chyba buk kieruje się tym meczem. Zwycięstwo jedną bramką przed własną publicznością. Teraz grają na neutralnym terenie więc cała przewaga Ukraińców znika. Dodam tylko, że obie drużyny pierwsze mecze przegrały. Ukraina 1-3 z Polską, a Szwajcaria 3-5 z Portugalią. Kurs 2.10 to chyba promocja.
Dorzucę jeszcze za grosze. Szwajcaria (-1,5) - Ukraina 1 @ 2/10 2.70 bwin ⛔ 6-5
EDIT: Francuzi spokojnie. Szwajcarzy mieli już 6-2, ale na 40 sekund przed końcem Ukraińcy trafili bramkę kontaktową i nie wszedł mi zakładzik z handicapem.
✅ 9,9j
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
retoox 414

retoox

Użytkownik
maro 17 - fajna, trafna analiza.
marfi - taka stawka a wnioski wyciągasz własciwie na podstawie jednego spotkania. Troche to dziwne, tak jak i wnioski które to dobierasz sobie pod typ. Francuzi wczoraj Strzelili 2 gole Estończykom w ostatnich sekundach i wygrali... wygrana dość szczęsliwa bo Estonia miała swoje szanse. U Turków od 2-3 sezonów bramkarz jest kluczowym ogniwem w meczu który wspomniałes zawalil mecz strasznie, zdarza się. W mojej ocenie jednak pod względem bramkarzy Turcy (czyt. Ahmet) są tu o klase mocniejsi. U francuzów masz Francoisa i Basquoisa (+ Samoun obudzi sie w co 3 meczu) - jeśli ich się powstrzyma to Francja przestaje istnieć. U Turków jest kilku zawodników którzy mogą postraszyć. Dla mnie więc granie tego meczu i to za taka stawke to błąd, jeśli juz coś warto grac po obecnych kursach to ja widzę minimalne value na Turków.
E.
famefatale - pieklisz się, bo przedstawiam Ci argumenty z którymi nie umiesz polemizować. Zacznij więc prosze od siebie i napisz coś konstruktywnego. Nie lubie się &quot;uzewnętrzniać&quot; dla ogółu, bo mam do tego lepsze miejsca a swoje zdanie wyrażam, żeby poszukać osoby z wiedzą, z którą można podyskutować na odpowiednić poziomie. Tak po za tym famefatale wczoraj cieszyło Cię, że ktoś włącza się do dyskusji a dziś co(?) okazało się, że poziom dyskusji Cię przerasta?
 
femefatale 85

femefatale

Użytkownik
maro 17 - fajna, trafna analiza.
marfi - taka stawka a wnioski wyciągasz własciwie na podstawie jednego spotkania. Troche to dziwne, tak jak i wnioski które to dobierasz sobie pod typ. Francuzi wczoraj Strzelili 2 gole Estończykom w ostatnich sekundach i wygrali... wygrana dość szczęsliwa bo Estonia miała swoje szanse. U Turków od 2-3 sezonów bramkarz jest kluczowym ogniwem w meczu który wspomniałes zawalil mecz strasznie, zdarza się. W mojej ocenie jednak pod względem bramkarzy Turcy (czyt. Ahmet) są tu o klase mocniejsi. U francuzów masz Francoisa i Basquoisa (+ Samoun obudzi sie w co 3 meczu) - jeśli ich się powstrzyma to Francja przestaje istnieć. U Turków jest kilku zawodników którzy mogą postraszyć. Dla mnie więc granie tego meczu i to za taka stawke to błąd, jeśli juz coś warto grac po obecnych kursach to ja widzę minimalne value na Turków.
Przepraszam , ale zaczynasz mnie już pieklić . Oceniasz prawie wszystkie typy negatywnie , a racji masz wtedy tyle co nikt bo typy wchodzą . Może po prostu ty zaprezentujesz nam jakieś swoje typy ? Bo na ta chwilę tylko marudzisz i krytykujesz...
 
femefatale 85

femefatale

Użytkownik
Nie wiem w ogóle skąd taki kurs. Nie mogę się oprzeć wrażeniu, że Ukraińcy są bardzo przeceniani przez bukmacherów i kolegów na forum.
To samo uważam ba nawet nie boję się stwierdzić że to jedna z słabszych drużyn w tej mistrzowskiej grupie...
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
Kurs na Szwajcarów już spadł do 1.91 ????
Co do meczu Francuzów. Mecz raczej na niskim poziomie w wykonaniu obu ekip. Jednak to Trójkolorowi przeważali niemal przez cały mecz i zasłużenie wygrali 4-1. Dobre spotkanie w wykonaniu Pagisa i Francoisa. Jestem jednak bardzo rozczarowany postawą Turków. Dwa sezony temu grali w elicie, a teraz w Superfinale dywizji B w 72 minuty strzelają 2 bramki w tym jedna samobójcza! Na plus to chyba tylko gra bramkarzy. Dziurawa obrona i do tego bardzo nieskuteczny atak. Zatem w finale tej grupy zobaczymy ich jutro w meczu z Izraelem, który 4-3 ograł Estonię. Nie miałem okazji oglądać Estończyków, ale jednak patrząc na ich postawę w tym sezonie i dobre wyniki to widzę, że plażówka ładnie się tam rozwija. Czekam na kusy na mecz Francja - Izrael.
 
femefatale 85

femefatale

Użytkownik
Kurs na Szwajcarów już spadł do 1.91 ????
Co do meczu Francuzów. Mecz raczej na niskim poziomie w wykonaniu obu ekip. Jednak to Trójkolorowi przeważali niemal przez cały mecz i zasłużenie wygrali 4-1. Dobre spotkanie w wykonaniu Pagisa i Francoisa. Jestem jednak bardzo rozczarowany postawą Turków. Dwa sezony temu grali w elicie, a teraz w Superfinale dywizji B w 72 minuty strzelają 2 bramki w tym jedna samobójcza! Na plus to chyba tylko gra bramkarzy. Dziurawa obrona i do tego bardzo nieskuteczny atak. Zatem w finale tej grupy zobaczymy ich jutro w meczu z Izraelem, który 4-3 ograł Estonię. Nie miałem okazji oglądać Estończyków, ale jednak patrząc na ich postawę w tym sezonie i dobre wyniki to widzę, że plażówka ładnie się tam rozwija. Czekam na kusy na mecz Francja - Izrael.
Dla mnie w meczu Francja-Izrael zdecydowany bet na Francję z wielką niecierpliwością czekam na kursy tego meczu.
 
8 28

89michael89

Użytkownik
Szwajcaria - Ukraina 6:5
Bardzo ciekawy mecz, sedzia nieco wypaczyl wynik spotkania, dajac czerwo dla bramkarza Ukrainy, 2 minuty kary i karnego. Szwajcarzy kilkakrotnie wybijali pilke z lini bramkowej.
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
Polska - Portugalia 1 ⛔ 2-6 i Hiszpania - Holandia 1 ✅ 5-2
AKO: 4.56 1,5/10 bwin
Taki jeszcze dubelek za mniejsze pieniądze. Mecz Polski z Portugalią moim zdaniem szanse minimalnie większe mają Portugalczycy, ale to powiedziałbym tak 55-45. Portugalczycy w tym roku 4 wygrane i 2 przegrane. W pierwszym turnieju zaliczyli komplet wygranych z Rosją, Niemcami i Białorusią. W pierwszym meczu jednak niemiłosiernie męczyli się ze stosunkowo słabą Białorusią. Jednak 7-4 z Rosją robi wrażenie. W kolejnym turnieju przegrali z Hiszpanami i Szwajcarami i zajęli 3 miejsce pokonując tylko Francję. Niezbyt imponujący wynik. Polacy na pewno są na poziomie Hiszpanów czy Szwajcarów więc spokojnie mogą z Portugalczykami powalczyć. Polacy wygrali w Hadze z Holandią, Białorusią i z Włochami. Turniej może niezbyt mocno obstawiony, ale ważne to zwycięstwo z Włochami, którzy grają bardzo podobnie do Portugalczyków i są na zbliżonym poziomie. Teraz kilka słów o kolejnym meczu. Hiszpanie zagrali dobrze na Mundialito. Zaliczyli tylko wpadkę z Japonią przegrywając 2-4, ale trzeba powiedzieć, że Azjaci grali nieźle. Wczoraj Hiszpanie 5-3 pokonali Włochów, a Holendrzy przegrali 4-5 z Rosją. Myślę, że bez większych problemów gospodarze gładko wygrają.
⛔ 1,5j
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
No jednak nasza reprezentacja odebrała wczoraj bolesną lekcję od Mistrzów. Portugalia to jednak zawsze jest klasa sama dla siebie. Pozostaje nam dziś powalczyć ze Szwajcarami, aby mieć okazję zagrać o pierwszy od siedmiu lat medal. Hiszpanie po wczorajszej wygranej z Holandią 5-2 i sensacyjnej porażce Sbornej 5-6 po dogrywce z Włochami są jedną nogą w Wielkim Finale. Czyżby po ostatnich chudych latach mieli szanse wygrać EBSL przed własną publicznością? Dziś wieczorem niesamowicie zapowiadający się mecz Rosja - Hiszpania. Czyli w przypadku wygranej ze Szwajcarią o 3. miejsce zagramy z Rosją lub Włochami. A teraz kilka słów o Dywizji B. W Finale promocyjnym jest już Grecja, która idzie przez ten turniej jak burza. Po wygranej 3-2 z Węgrami ograli wczoraj 6-2 Czechów. Bardzo ciekawie zapowiada się mecz Francja - Izrael, który wyłoni rywala dla Greków. Po raz kolejny Francuzi muszą się bronić przed spadkiem do Dywizji B. Po wczorajszym 4-1 z Turcją myślę, że to oni są faworytem w dzisiejszym meczu. Izrael wygrał wczoraj rzutem na taśmę z Estonią 4-3. Ale przypomnijmy, że i Francuzi wygrali strzelając decydujące bramki w dwóch ostatnich minutach meczu. A teraz moje skromne analizy i rzucamy na szalę gruby hajs wpłacony w Bwin ????
Francja - Izrael 1 @ 7/10 1.95 ✅ 7-5
Jak już wspominałem Francuzi w tej edycji EBSL nie wygrali ani jednego meczu w Dywizji A. Po wymęczonej wygranej z Estonią 3-2 pokonali Turków 4-1. Jak na standardy Dywizji B Izrael to solidna drużyna. Do Superfianłu awansowali jednak nie bez problemu bo po gładkim 7-1 z Azerbejdżanem przegrali z Węgrami, którzy na piasku nigdy potęgą nie byli. Dopiero ostatni mecz i 9-6 z Turcją dał im &quot;bilety&quot; do Hiszpanii. Tutaj w pierwszym meczu z Turcją wygrali tylko 1-0. Jedna bramka z dosyć dziurawą obroną turecką? Wczoraj podobnie jak Francja męczyli się z Estonią, ale wygrali 4-3. Francja to po prostu lepsza i bardziej doświadczona drużyna, ja bym większego kursu niż 1.60 nie wystawił.
Włochy - Holandia 1 ✅ 5-2 i Portugalia - Ukraina 1 ⛔ 1-2
AKO: 2,72 5/10
Włosi pokazali wczoraj niezły ogień pokonując aktualnych Mistrzów Świata i Europy Rosjan 6-5 po dogrywce. W pierwszym dniu przyszło im przegrać 3-5 z gospodarzami. Holendrzy po dobrych meczach w fazie zasadniczej z siódmego miejsca awansowali do Superfinału. Przed własną publicznością pokonali 5-3 Polaków i 4-3 Białorusinów. Zagrali również z Włochami gdzie przegrali 0-3. Czyli nawet u siebie nie potrafili pokonać makaroniarzy + Włosi w ogniu po wygranej z Rosją. Nie widzę tu szans dla Oranje. Wczoraj przegrali 2-5 z gospodarzami, a przedwczoraj 4-5 z Rosją. Przejdźmy do Portugalii. Mają zapewniony awans do Wielkiego Finału po wczorajszym imponującym zwycięstwie 6-2 z Polską. 2 dni temu ograli kolejną bardzo silną reprezentację Szwajcarię 5-3. A Ukraińcy ani z Polakami, ani ze Szwajcarami nie wygrali. Choć w końcówce wczorajszego meczu z Helwetami pokazali pazur. Zwykle drużyna z zapewnionym awansem nie gra na 100%, ale tutaj jednak jest zbyt duża różnica klas moim zdaniem. Ponadto Ukraińcy też nie mają już szans na grę o 5. miejsce i też powinni się oszczędzać na mecz o 7. miejsce bo pokazali wczoraj, że na pewno nie znaleźli się tu przypadkowo i z Holandią powalczą.
✅ 1,35j
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Kolega &quot;marfi&quot; wyżej dobrze opisał co i jak.
Ja mimo wczorajszej wtopy, z całej oferty, która pozostała na dziś jeszcze raz próbuję w stronę naszych orłów.
Wczoraj Portugalia ustawiła nas w szeregu jeśli chodzi o Beach Soccer. Wygrana 6:2 i nie było tu żadnego przypadku. Nasi zagrali bardzo słaby mecz, byli ociężali, powrotów do obrony wg nie było a każdy wyrzut Gracy kończył się spokojnym przyjęciem i wielkim zagrożeniem pod naszą bramką, głównie za sprawą Belchiora. Poniżej swego poziomu zagrał Wolski, o Darku Słowińskim nie wspominam bo to był żal co chłop robił a już ta bramka z połowy gdzie nie chciało mu się wyskoczyć do piłki, którą spokojnie by wybił to kwintesencja jego występu. Baran zagrał fatalne zawody, 2 potencjalnie groźne wolne strzelone w trybuny + mnóstwo strat i granie tylko do tyłu. Do słabego poziomu kolegów dostosowała się cała reszta. Jedynie Sagan i Witek Ziober coś chcieli. Ten pierwszy to klasa sama w sobie, tylko on nie odstawał od swoich kolegów z Portugalii. Każdy jego kontakt z piłką to zagrożenie dla rywali a i pewność nie stracenia piłki. Na kilkanaście groźnych strzałów tylko jeden z przewrotki znalazł się na trybunach. A Witek pokazał chociaż, że jest ambitny i cały czas próbował strzelać kiedy tylko miał trochę miejsca i trzeba przyznać, że były to bardzo dobre strzały. To tyle do wczoraj.
Dziś gramy o możliwość walki o 3 miejsce ze Szwajcarią. Myślę, że Polacy dziś powalczą bo wiedzą o co grają a i szanse mają większe niż z Portugalczykami. Z Helwetami wygraliśmy w maju 5:3. Na tym turnieju tak jak i my przegrali z Portugalią i wygrali z Ukrainą niemniej jednak w meczu z naszymi sąsiadami zagrali lepiej niż my. Ale dalej twierdzę i przecież Polacy to potwierdzili w poprzednich turniejach, że znają się na Beach Soccerze. Turniej w Hiszpanii póki co rozgrywają słaby ale mam nadzieję, że do dziś.
Uważam, że będzie to mecz walki i nie zobaczymy za wiele bramek. Choć oczywiście to tylko piłka plażowa i różnie to bywa (choćby nawet spotkanie, które teraz trwa Francja - Izrael, 8 minut pierwszej tercji bez bramek, zapowiada się under jak nic a w ostatnie 4 minuty I tercji nagle 6 bramek i wynik 3:3 :grin: ). Niemniej uważam, że nie damy sobie dziś strzelić więcej niż 3 bramki, sami może strzelimy 4, 5 więc to mamy max 8 bramek. Oczywiście to scenariusz życzeniowy. A co do typów to moje propozycje na ten mecz:
Marathon:
Polska - Szwajcaria (+1,5 gola Pol) Typ :1
Kurs: 1,81 ⛔ (5:10)
Polska - Szwajcaria Poniżej 8,5 gola Kurs: 1,81 ⛔ (15 bramek)
To najwyższe kursy na rynku. Tak jak już pisałem wczoraj nie mam tam konta więc gram to w Bwinie po trochę niższych kursach niestety. Do tego za drobne Pol Win 2,95 ( w Marathonie po 3,20). Powodzenia !
Wtopiłem niestety ładnie na Polsce przez 2 dni. Sorry dla tych co stawiali. Retoox graty bo przewidywałeś przegraną i over. Marfi też bardzo dobre typy.
Krycie i gra naszych w obronie to ---&gt;????
Gra Darka Słowińskiego nogami to --&gt;
????
A Sagan wielki, wielki szacun ! Jeden z czołowych zawodników na świecie bez dwóch zdań. Tyle komentarza, oby jutro w końcu było zwycięstwo.
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
@Maro 17 bardzo fajna analiza. Również mam nadzieję, że się przełamią bo w końcu wielkie drużyny dwóch słabych meczów pod rząd nie grają ;).
Właśnie skończył się mecz Francja - Izrael. Mecz bardzo ciekawy zakończony wynikiem 7-5 dla Trójkolorowych. Ale wielkie brawa dla Izraela za walkę. Na 4 minuty przed końcem było 6-4 kiedy kapitan Lloz poderwał drużynę do walki i strzelił na 6-5. Minutę później mieli wolnego z bardzo dogodnej pozycji. Po świetnym strzale piłka odbija się od piasku, bramkarz bezradny i... słupek! Piłka trafia na połowę gdzie zbierają ją Francuzi, Pagis strzela i zamiast 6-6 jest 7-5. Całe piękno beach soccera !
 
retoox 414

retoox

Użytkownik
@merfi
Masz racje ładny mecz w wykonaniu Francji jak i Izraela. Trzeba dodać, że Izrael miał wIII tercji 4 badź 5 słupków. Iloz przypominał zawodnika z przed lat, po tym turnieju warto zapamiętać Danina który wyrasta powoli na jego następce.
Co do dubla jakiego dałeś to się z nim zgadzam choć gram go z zupełnie innych pobudek. Włosi - pod motywacje i ew. medal w EBSL i osłabienia Ukrainy (związane z pauzowaniem za kartki drugiego bramkarza i podstawowego napadziora).
Z typami maro17 jednak się zgodzić mi już ciężko. Wg mnie polegniemy a w meczu padnie over. Szwajcarzy to jedna z tych Reprezentacji która nam nie leży. Ostatnio w Lublinie frajersko z nimi zremisowaliśmy mimo, że grali w niepełnym składzie (a Polska w optymalnym). W porównaniu do turnieju na ukrainie Szwajcarów wzmocnił młody zdolny Misev (odkrycie ostatniego sezonu ligowego w Szwajcarii). Na Ukrainie Leu sprezentował nam 2 bramki - grał tam fatalnie i to dzięki niemu w dużej mierze udało się nam wygrać, obecnie jednak zawodnik ten prezentuje już się bardzo poprawnie. O szwajcarskim bramkarzu nie mam zbyt dobrego zdania Nasi wczoraj też zawiedli (może powoduje to przerwa związana z kontuzją z przed kilku tygodni) a potencjał ofensywny u obu zespolów spory stąd też jak dla mnie over.
 
arjen 18

arjen

Użytkownik
Przepraszam, że piszę w dziale, ale jaki wynik był meczu Włochy - Holandia? ???? // przecież oglądałem spotkanie i było 5-2... a livesports pokazuje 3-0 dla Holandii... i tak też mi milenium rozliczył ??
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
@Arjen - Włosi wygrali 5-2
Jeżeli chodzi o mecz naszych to niestety. Co tu dużo pisać Szwajcarzy jednak są poza naszym zasięgiem. A to m.in. dlatego, że u nich w kadrze coś się dzieje. Tak jak Retoox napisał w tym sezonie kadra Helwetów wzmocniona przez Misieva, niezawodny Stankovic, stary dobry Borer, pewny bramkarz, jego charyzmatyczny brat Mo. Poza tym to chyba obok Rosji najbardziej profesjonalnie podchodząca do plażówki drużyna na świecie. Szczególnie utkwił mi w głowie wywiad z Angelo Shrinzim podczas sparingu w Lubinie. Zapytany został przez reportera o to jak postrzega się w Szwajcarii beach soccer, bo w Polsce cenimy sobie słońce, piasek, dziewczyny i dobrą zabawę, a sport to wisienka na torcie w tych zmaganiach. Szwajcar odpowiedział, że u nich nie ma słońca, dziewczyn i zabawy i liczy się tylko sport. Szwajcarzy mają szkolenie młodzieży i kryte boiska gdzie mogą ćwiczyć cały rok. Nam wszystkiego tego brakuje niestety. Tak więc czeka nas mecz o 5. miejsce z Włochami. Ale mamy za to finał marzeń Rosja - Portugalia. Szwajcarzy o 3. miejsce grają z Hiszpanią. Muszę powiedzieć, że jednak Portugalczycy zdenerwowali mnie dziś grając bardzo zachowawczo. Ja rozumiem, zapewniony finał, ale tak się nie powinno robić i mieć grę i kibiców w tak głębokim poważaniu. Ciekawie zapowiada się mecz o awans do Dywizji A gdzie Francja zagra z Grecją. Grecy dziś baty 0-5 od słabiutkiej Anglii, ale grali chyba na jeszcze większym luzie niż Portugalia. Jutro przed nami pasjonujący dzień w Terradembarze!
 
Do góry Bottom