>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher Bet-at-Home - opinie

R 0

rafiooza

Użytkownik
Heheheh, ciekawa teoria ???? opcja &quot;b&quot; najgorsza :p , ale w sumie dużo w tym racji, mierna oferta plus wszedzie podatki to jest irytujące. Dobrze, że unibet i BaH mają w &quot;głębokim poważaniu&quot; tą ustawe i dalej sprawują*usługi w Polsce ????
+ sportingbull - tez maja osobny link do spokojnego korzystania
 
W 0

waldi123hej

Użytkownik
Mnie bet at home okradli! Co jakiś czas wpłacałem sobie na konto kodami paydafecard pieniądze i jak miałem jakąś prywatną rzecz na sprzedaż to podawałem dane do przelewu na bet at home. Chciałem uzbierać 2000zł żeby grać tą kwotą niskie kursy. Już miałem na koncie 1500zł i sytuacja życiowa mnie zmusiła że chciałem wypłacić te pieniądze. Zrobiłem nimi jeden obrót na zakładzie i zleciłem wypłatę. Na drugi dzień konto moje zostało zablokowane. Gdy napisałem do nich co się dzieję odpisali mi że w celu weryfikacji konta chcą wszystkie potwierdzenia kodów paysafecard i przelewów. Przecież każdy kod po doładowaniu wurzucałem a oni teraz nie chcą mi oddać pieniędzy bez potwierdzeń. Co mam zrobić?
 
golicbuki 123

golicbuki

Użytkownik
Mnie bet at home okradli! Co jakiś czas wpłacałem sobie na konto kodami paydafecard pieniądze i jak miałem jakąś prywatną rzecz na sprzedaż to podawałem dane do przelewu na bet at home. Chciałem uzbierać 2000zł żeby grać tą kwotą niskie kursy. Już miałem na koncie 1500zł i sytuacja życiowa mnie zmusiła że chciałem wypłacić te pieniądze. Zrobiłem nimi jeden obrót na zakładzie i zleciłem wypłatę. Na drugi dzień konto moje zostało zablokowane. Gdy napisałem do nich co się dzieję odpisali mi że w celu weryfikacji konta chcą wszystkie potwierdzenia kodów paysafecard i przelewów. Przecież każdy kod po doładowaniu wurzucałem a oni teraz nie chcą mi oddać pieniędzy bez potwierdzeń. Co mam zrobić?
Niestety ale jak podawałeś konto do bahu i ludzie ci robili przelewy z różnych kont z różnymi w dodatku nie twoimi (przy przelewie jest info z czyjego konta przyszły pieniądze ) to dla buka się właczyło jakieś ostrzeżenie że coś tu nie gra i tyle.
Bardzo nierozsądnie zrobiłeś bo w dodatku w niektórych bukach jest że wypłaty można zrobić tą samą drogą co była wpłata a jak żródeł było kilka to proporcjonalnie trzeba to rozłożyć więc musiałbyś odesłać kasę tym ludziom co ci robili wpłaty, nie lepiej było odbierać przelewy na swoje konto i ze swojego robić przelewy do buka? przecież nawet chyba w regulaminie jest że wpłaty i wypłaty tylko z konta właściciela a nie osób trzecich
 
W 0

waldi123hej

Użytkownik
Niestety ale jak podawałeś konto do bahu i ludzie ci robili przelewy z różnych kont z różnymi w dodatku nie twoimi (przy przelewie jest info z czyjego konta przyszły pieniądze ) to dla buka się właczyło jakieś ostrzeżenie że coś tu nie gra i tyle.
Bardzo nierozsądnie zrobiłeś bo w dodatku w niektórych bukach jest że wypłaty można zrobić tą samą drogą co była wpłata a jak żródeł było kilka to proporcjonalnie trzeba to rozłożyć więc musiałbyś odesłać kasę tym ludziom co ci robili wpłaty, nie lepiej było odbierać przelewy na swoje konto i ze swojego robić przelewy do buka? przecież nawet chyba w regulaminie jest że wpłaty i wypłaty tylko z konta właściciela a nie osób trzecich
No właśnie nie. W niektórych bukach nawet nie ma opcji żeby z innych kont robić przelewy a w bet at home jest to dopuszczalne. Dlaczego nie zrobili tak że ok niech zablokują konto ale przynajmiej pieniądze mogli by zwrócić. Kilka potwierdzeń udało mi się im wysłać ale oni chcą wszystkie.
 
J 17

jaskier7

Użytkownik
To zwykły sposób na bronienie się przed praniem brudnych pieniędzy. Zrozum też bukmachera, przedstaw jak najwięcej dowodów, a na pewno odzyskasz (chociaż część) pieniędzy.
 
W 0

waldi123hej

Użytkownik
To zwykły sposób na bronienie się przed praniem brudnych pieniędzy. Zrozum też bukmachera, przedstaw jak najwięcej dowodów, a na pewno odzyskasz (chociaż część) pieniędzy.
Przedstawiłem tyle dowodów przelewów i paragonów paysafecard ile miałem a reszty nie wyczaruje a oni napisali że chcą wszystkie z kilku miesięcy.
 
W 0

waldi123hej

Użytkownik
Przedstawiłem tyle dowodów przelewów i paragonów paysafecard ile miałem a reszty nie wyczaruje a oni napisali że chcą wszystkie z kilku miesięcy.
Poza tym mogli ostrzec czy coś a nie odrazu blokować konto i zabrać 1500zł. Jak bym wiedział że tak to się skończy to inaczej bym zbierał tą kasę i wpłacił na raz.
 
adi1977 3

adi1977

Użytkownik
witam,,czy wystapiły ostatnio jakieś problemy z BAHem?,,miałem kilkutygodniową przerwe i od wczoraj nie potrafie sie zalogować,,wyskakuje błąd wczytywania strony.
 
B 0

bambik1

Użytkownik
Witam, czy ktoś korzystał z tego nowego bonusu baha 400 zł od depozytu? Obrót jak zwykle, min. kurs 1.70 i kilkukrotnie trzeba to obrócić. Pytanie brzmi - wpłata i wypłata poprzez konto BEZPOŚREDNIO. Czy ktoś tam gra i bł w użyciu tego bonusu? Pozdrawiam!
 
costuch 5

costuch

Użytkownik
Witam, wczoraj dostałem 50 darmowych spinów, z których wpadło 75 pln, patrze na zasady wypłaty - wymagany obrót ok 2 400 zł. Myślę, sobie - nic z tego nie będzie, ale pokręciłem, nagle zrobiło się 500 zł, usiadłem sobie wieczorem, odpaliłem jakiegoś Jackpot&#39;a, gram, gram patrze a tu w kulminacyjnym momencie 2600 zł.
Finalnie wypłaciłem wczoraj 2000 zł ( mogłem więcej o ok 300 zł ale nie wyliczałem dokładnie kiedy wykonam wymagany obrót)
Jestem zaskoczony takim obrotem spraw i chciałbym sie zapytać czy też tak kiedykolwiek mieliście ?
 
Do góry Bottom