>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet-at-Home - opinie

S 0

slawek.ka

Użytkownik
bet at home to oszuści!!!! zablokowali mi konto gracza a na nim moje pieniądze!! i nie chcą odblokować. przyczyną tego była reklamacja w banku którą złożyłem. reklamacja już dawno zakończona a oni dalej nie chcą mi odblokować konta!!! to po prostu złodzieje!!!
 
K 0

kamciop

Użytkownik
Bah z początku przyszedł mi do gustu, ze względu na wygodny i przejrzysty interfejs oraz wiele promocji. Lecz mają oni jedne z najniższych kursów na rynku, z tego względu przesiadam się na bwin lub pinnaclesports.
 
popijava 87

popijava

Użytkownik
Wg serwisu oddsportal.com średnia marża Bah wynosi 10,26%
lukas155 ma całkowitą rację. Ta pozornie darmowa kasa z bonusu wcale nie jest tania.

Jeśli chodzi o samego bukmachera, to szału nie ma. Wysokie marże powodują, że kursy są niskie. Strasznie dziwną politykę prowadzą, bo na reklamę wydają mnóstwo kasy. Widać ich na wielu imprezach. Chcą przyciągnąć nowych. Nie wiem, czy im się to udaje, ale nawet jeśli tak, to po jakimś czasie ludzie przeniosą się do innych firm.
Jeśli chodzi o wypłaty, to płacą szybko. Solidny bukmacher, ale te kursy
 
simons 646

simons

Forum VIP
Jeśli chodzi o samego bukmachera, to szału nie ma. Wysokie marże powodują, że kursy są niskie. Strasznie dziwną politykę prowadzą, bo na reklamę wydają mnóstwo kasy. Widać ich na wielu imprezach. Chcą przyciągnąć nowych. Nie wiem, czy im się to udaje, ale nawet jeśli tak, to po jakimś czasie ludzie przeniosą się do innych firm.
Jeśli chodzi o wypłaty, to płacą szybko. Solidny bukmacher, ale te kursy
Dziwna polityke ? NIe wiem co w tym dziwnego. Spytaj znajomych ktorzy graja &quot;raz na ruski rok&quot; u buka czyli znajac zycie jak uslysza od koelgi ze wygral &quot;lepsza&quot; kase albo przy okazji jakichs wiekszych imrpez - ME , MŚ itp. co to jest marża i ile wynosi na bahu ???? Ludzie widza bonus od wplaty - super i wybieraja tego buka ... wiekszosci uzytkownikow nie obchodzi czy kurs jest 1.8 czy 1.9 bo &quot;jak wejdzie i tak beda do przodu.&quot;
NIe mam zadnyc danych, ale podejrzewam ze na takich graczach najwiecej buki zarabiaja, takze polityka jak najbardziej zrozumiala.
 
S 0

slayerwow

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie zakładu Wielokrotnego. Czy jak obstawie wszystkie możliwości meczu tj 1 drużyna, 2 drużyna i remis i postawie na to np. 100 zł to mam 100%-ową wygraną ?
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Po pierwsze nie można łączyć na jednym kuponie zakłądu na remis i zwycięstwo w jednym spotkaniu - to są zakłady, które się wykluczają.
Po drugie grając wszystkie 3 opcje w jendym spotkaniu (1 x 2) masz rzeczywiście pewność... ale tylko, że przegrasz.
Od tego jest marżą bukmachera aby w ten sposób zarabiać na graczach.
Zajrzyj do Działu dla Początkujących, przeczytaj tam WSZYSTKIE przyklejone tematy a dopiero potem bierz się za zakłady.
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
I tak wychodzi na to samo jakbyś postawił każdy z zakładów pojedyńczo. Stawka będzie podzielona na 3. Jeśli trafisz akurat kurs powyżej 3 to wyjdziesz na plus, jeśli poniżej 3 to będzies stratny.
 
Z 0

zadro

Użytkownik
Mam problem z zarejestrowaniem się w bahu. Klikam na: otwórz konto, widzę formularz i jest m. in. rubryka PIN. Skąd mam mieć PIN skoro nie mam tam konta?
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Generalnie bet at home jest w porządku ale w tym roku na urodziny nie dostałem od nich bonu urodzinowego??? rok temu dostałem...gram sporo i zero prezentu?

Dno dna pazerstwa...

Dziady!!! ten bet at home
 
G 0

grzubi

Użytkownik
Ostanio zauważyłem że w kasynie w Lista zwycięzców jest bardzo dużo Austryjaków czyżby oni wspierali swoich ? Czy tylko ja mam takie wrażenie...
 
A 6,6K

alex.bp

Użytkownik
Panowie jak dla mnie jest to najgorszy bukmacher w jakim grałem, oferta jest beznadziejna, żeby nie powiedzieć, że to totalny syf. Na niektóre dyscypliny olimpijskie jak np. siatka jest tylko 12 a na piłkę kobiet nie można nawet postawić ilości goli, nie wiem czym oni pozyskują klientów bo są naprawdę nędzni, nie mówiąc już o jednych z najniższych kursów na rynku
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Oferta może nie powala na kolana,ale to firma stabilna ,wiarygodna,robiąca szybkie wypłaty,nie stwarzająca jakoś większych problemów graczom. Należy chyba do tej samej grupy co Betclic i Expekt.
Kursy faktycznie niskie ,szczególnie na faworytów,ale jak ktoś chce pograć odwrotnie to wtedy nie jest tak źle
 
P 0

pitbull997

Użytkownik
Niemiłe doświadczenie z BAH
w ubiegłym miesiącu zacząłem obstawiać wyścigi psów na bah. Udało mi się wygrać duże pieniądze, które zostały przelane. kilka dni później powiedziłem o moim szczęściu znajomym i rodzinie, którzy otworzyli swoje konta. obstawili również wyścigi psów na swoich kontach gracza u mnie w mieszkaniu na moim komputerze. Im również się bardzo poszczęściło, gdyż mówiłem jak ja obstawiłem i oni robili podobnie. Część wygranych została wypłacona. Przed wczoraj wszystkie nasze konta zostały zablokowane a my zostaliśmy posądzeni przez bah o oszukiwanie. Nie złamaliśmy w żaden sposób regulaminu. cieszyliśmy się że chociaż raz nam się poszczęściło. a tu niespodzianka... Straszenie, konfiskata uczciwie wygranych pieniędzy i brak kontaktu z ich strony.
NIE POLECAM
Jeśli więcej przegrywasz niż wygrywasz to jesteś super gracz, lecz jeśli wygrasz to blokują konta, nie wypłacają pieniędzy i dodatkowo posądzają niesłusznie o oszustwo
Nie na tym polega ta zabawa
Odradzam granie na bah
 
darkman1948 340

darkman1948

Użytkownik
w ubiegłym miesiącu zacząłem obstawiać wyścigi psów na bah. Udało mi się wygrać duże pieniądze, które zostały przelane. kilka dni później powiedziłem o moim szczęściu znajomym i rodzinie, którzy otworzyli swoje konta. obstawili również wyścigi psów na swoich kontach gracza u mnie w mieszkaniu na moim komputerze. Im również się bardzo poszczęściło, gdyż mówiłem jak ja obstawiłem i oni robili podobnie. Część wygranych została wypłacona. Przed wczoraj wszystkie nasze konta zostały zablokowane a my zostaliśmy posądzeni przez bah o oszukiwanie. Nie złamaliśmy w żaden sposób regulaminu. cieszyliśmy się że chociaż raz nam się poszczęściło. a tu niespodzianka... Straszenie, konfiskata uczciwie wygranych pieniędzy i brak kontaktu z ich strony.
NIE POLECAM
Jeśli więcej przegrywasz niż wygrywasz to jesteś super gracz, lecz jeśli wygrasz to blokują konta, nie wypłacają pieniędzy i dodatkowo posądzają niesłusznie o oszustwo
Nie na tym polega ta zabawa
Odradzam granie na bah
I nie wiesz co źle zrobiliście?
Gdybyś przeczytał uważnie regulamin tego bukmachera to wiedziałbyś, że otwieranie kilku kont z tego samego komputera, z tego samego IP jest zakazane. Popełniliście błąd, bukmacher postąpił zgodnie z regulaminem i nie masz żadnych podstaw do oskarżania ich.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
kilka dni później powiedziłem o moim szczęściu znajomym i rodzinie, którzy otworzyli swoje konta.
Kotów, psów, chomików albo żółwi nie macie? Też by mogły mieć konto. Ale was oszukali... kurde straszne. Tak samo mi jest żal Ciebie jak naiwnych ludzi co inwestowali w lokaty Amber Gold.
Z tego co zauważyłem na forum jeśli ktoś pisze, że zablokowano mu konto, anulowali wygrane itp. itd. w znanej firmie to głównie wina leży po stronie gracza.
A przykład kolegi pokazuje jasno, że sam nie rozumie swojego błędu. Przeważnie Ci co lamentują na forum ukrywają niewygodną prawdę (własne oszustwa).
 
Do góry Bottom