>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet-at-Home - opinie

mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
To może ja rozwinę tą wypowiedź żeby było ciekawiej.
BAH to jeden z lepszych, jeśli nie najlepszy obecnie bukmacher pod względem bonusów. Co roku daje bon na urodziny, w tym roku ja dostałem nawet 40 zł, czasami są bony do rozdania dla wszystkich, ale trzeba się zwykle szybko orientować, bardzo dobry bonus powitalny 50% od depozytu i do tego częste bonusy od depozytu dla wszystkich. W zeszłym roku dawał dwa razy bonus 50% do 800 zł. Aktualnie trwa promocja za polecanie nowych graczy, opłacalna zarówno dla polecającyh, jak i polecanych. Czego więcej trzeba graczowi rekreacyjnemu. Oczywiście nie można być dobrym we wszystkim dlatego z kursami już jest gorzej, ale na pewno BAH świetnie trafia w swój target.
Bony na urodziny dostają tylko niektórzy gracze. Ja od kilku lat żadnego bonu na urodziny od nich nie dostałem. Prawdopodobnie bony urodzinowe przyznawane są graczom z ujemnym bilansem. Fakt czasami dają za darmo bony najczęściej 5zł, 10zł, 20zł. Promocja dotycząca polecania graczy dotyczy tylko osób które otrzymały od nich maila, mnie ta promocja nie dotyczy. Bah nie jest najlepszym bukiem tylko posiada sporą ilość dochodowych graczy którzy grając po ich słabych kursach zasilają ich konta.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Koniec transmisji video w bah.
Otrzymałem taka odpowiedź od bah w sprawie transmisji video.
&quot;Uprzejmie informujemy, że od stycznia tego roku nie oferujemy na naszej stronie transmisji wideo spotkań. Mamy nadzieję, że uda się Panu obejrzeć wybrane spotkania w innych dostępnych dla Pana źródłach.&quot;
 
W 26

wislaks

Użytkownik
Koniec transmisji video w bah.
Otrzymałem taka odpowiedź od bah w sprawie transmisji video.
&quot;Uprzejmie informujemy, że od stycznia tego roku nie oferujemy na naszej stronie transmisji wideo spotkań. Mamy nadzieję, że uda się Panu obejrzeć wybrane spotkania w innych dostępnych dla Pana źródłach.&quot;
wiadomo czemu?
 
J 5

jastov

Użytkownik
Mam na koncie ponad stówe ugraną z bonu i zleciłem testowo wypłatę 20zł po czym dostałem maila z prośbą podesłania dokumentu w celu weryfikacji. Zalogowałem się na swoje konto ,które zostało zablokowane. Oni tak bez powodu czy to jakaś procedura?
 
O 27

odrzanski

Użytkownik
Panowie niech mi ktoś wytłumaczy jak to jest z bonami bo juz nie wiem. Wykorzystalem dwa bony czyli łącznie 42 zł i obrót jest 1.50, zrobiłem ten obrót obu bonów i nadal mam wpisane, że musze tyle obrócic ile na początku a gralem AKO ponad 1.50 i teraz pytanie co w końcu wlicza się do obrotu?

- AKO 1.50 lub więcej obojętnie z jakimi kursami?
- AKO 1.50 lub wiecej gdzie jeden typ ma kurs 1.50 lub więcej?
- AKO 1.50 lub więcej gdzie wszystkie typy mają więcej niz 1.50 kurs?

No i pytanie drugie czy handi, overy i inne poboczne też sie wliczają czy tylko główny zakład 1x2 lub 12 ?
 
R 0

real3000

Użytkownik
Witam. Mam pytanko z bonusem. suport mi odpisał ze mój obrót wynosi 678 (3 obroty) z 780 zł. Czy muszę całą sumę postawić na ostatni obrót czy wystarczy żebym dobił do tych 780 zł i odstanę tą kwotę ?
 
W 26

wislaks

Użytkownik
Witam. Mam pytanko z bonusem. suport mi odpisał ze mój obrót wynosi 678 (3 obroty) z 780 zł. Czy muszę całą sumę postawić na ostatni obrót czy wystarczy żebym dobił do tych 780 zł i odstanę tą kwotę ?
Możesz obstawiać nawet po 1zł i tak obrót będzie wykonany jak dobijesz do tych 780zł.
 
K 0

konrad53

Użytkownik
Może mi ktoś wyjaśnić, czy jakakolwiek wypłata jest możliwa dopiero po obróceniu bonu (40zł) i bonusu? Przelałem 100zł na początku, czyli przez te pół roku muszę łącznie obrócić 600zł i ten bon by móc coś wypłacić? Czy obrót jest potrzebny tylko do wypłaty samego bonu/bonusu?
I jeszcze jednego, jak mam bon 41zł, to muszę puścić go raz, i potem jak wygram to również 41zł i trzeci tak samo?
 
F 0

fairplay

Użytkownik
Może mi ktoś wyjaśnić, czy jakakolwiek wypłata jest możliwa dopiero po obróceniu bonu (40zł) i bonusu? Przelałem 100zł na początku, czyli przez te pół roku muszę łącznie obrócić 600zł i ten bon by móc coś wypłacić? Czy obrót jest potrzebny tylko do wypłaty samego bonu/bonusu?

I jeszcze jednego, jak mam bon 41zł, to muszę puścić go raz, i potem jak wygram to również 41zł i trzeci tak samo?
Musisz obrócić 600 złotych. Nieważne czy w 300 kuponach po 2 zł czy w jednym po 600. Ważne by miały minimalny kurs 1,70.

Z bonem podobnie 3*41 = 123 zł po kursie 1.50 - i niezależnie czy to jeden kupon czy 100.


Sam miałem z tym problem, bo już wykonałem to, a nie znikało mi. Jak się później okazało, wiadomość do supportu była dobrą decyzją.
 
Do góry Bottom