>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet-at-Home - opinie

W 14

wtapiam

Użytkownik
Ja mam bardzo dobre zdanie na temat tego bukmachera ???? Z tymi kursami nie jest do końca tak jak mówicie - bardzo często (szczególnie na zakładach live), trzymają wyjątkowo wysoki kurs, o które ciężko u innego bukmachera. Np. dziś na Granollersa jeszcze przed meczem można było złapać niezły kurs 2,0, prawie u wszystkich innych buków do 1,90. Często to można wykorzystać.
Kolejny plus - jak na razie nie mam żadnych limitów i się na to nie zanosi, w przeciwieństwie do chwalonego BWIN, gdzie limity wygranych pojawiły się bardzo szybko.
Poza tym rzeczowy support z chatem + błyskawiczne wypłaty zaledwie po kilku godzinach i niska prowizja na Skrilla - 2 pierwsze darmowe, potem 5 zł. Zgodzę się, że &quot;poważni&quot; gracze tam nie grają. Widzę to po kursach - jak postawię grubo jakiś zakład, nie mija kilka sekund i kurs leci ostro w dół. Niemniej jednak nie mam większych zastrzeżeń. Te niskie kursy to absolutnie nie jest reguła, można wyłowić niezłe perełki.
 
M 0

miskof

Użytkownik
Cześć,
chcę wypłacić pieniądze z bet at home, poprzez przelew bankowy.
Potrzebują ode mnie:
-Nazwę banku
-IBAN
-BIC (kod SWIFT)
i -kwotę..
Prze IBAN wpisałem PL, wpisałem BIC Banku ING: INGBPLPW oraz kwotę którą chcę wypłacić.
Tą operację wykonałem 12-05-2014r, czekam ponad 24h i na konto ING nic nie przyszło, a pieniądze zeszły z bet at home.

Coś zrobiłem nie tak?
Czy mam nadal czekać na przelew?
Czy zgłosić się gdzieś?
Niby napisali że przelew trwa od 1 do 3 dni roboczych w zależności od kraju..
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Tą operację wykonałem 12-05-2014r, czekam ponad 24h i na konto ING nic nie przyszło, a pieniądze zeszły z bet at home
spokojne dojdą, zlecone w poniedziałek to będą do środy, max czwartku
w BAH wypłata bankowa szła mi do max 3 dni, czasami była po dniu a przeważnie do 2
 
nychuu 0

nychuu

Użytkownik
Słuchajcie zapominałem swojego numeru konta gracza. Próbowałem odzyskiwać hasło, czy też odzyskanie kodu i hasła. Pisałem także w tej sprawie do supportu. Nie dostaje żadnej odpowiedzi, kopii wiadomości, dosłownie nic.
 
W 26

wislaks

Użytkownik
Słuchajcie zapominałem swojego numeru konta gracza. Próbowałem odzyskiwać hasło, czy też odzyskanie kodu i hasła. Pisałem także w tej sprawie do supportu. Nie dostaje żadnej odpowiedzi, kopii wiadomości, dosłownie nic.
Zapytaj się na live chacie można to zrobić bez logowania tam dostaniesz odpowiedź od razu.
 
nychuu 0

nychuu

Użytkownik
Zapytaj się na live chacie można to zrobić bez logowania tam dostaniesz odpowiedź od razu.
O której godzine najłatwiej &quot;dopchać&quot; się do tego konsultanta? Jest godzina 10:30, czyli rano, a ja czekam już 20minut na połączenie z konsultantem. Myślałem, żeby założyć konto na inny mail, ale pewnie przy wypłacie będą problemy. Albo założyć konto na siostre, ale przelewy i tak będą szły z mojego konta, także znów moga się przyczepić eh...
Ciągle mi wyskakuje &quot;All operators are currently assisting others. Thanks for your patience. An operator will be with you shortly.&quot;
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
Obracal ktos ten bonus z okazji MŚ w Brazylii?? mianowicie mam pytanie czy ten buk nie limituje jak sie gra stawkami typu kilkaset zlotych na singiel?? jutro mija termin wziecia bonusu i nie wiem czy warto sie w to pakowac
 
misterfister 2

misterfister

Użytkownik
Jak na razie polecam, choć z bonusów nie korzystałem bo słyszałem że na zmiennym IP mogą się przyczepić.
Trochę mało opcji przy zakładach, ale jak na początek może być ;)
 
N 15

nowax1982

Użytkownik
Skończyłem obracać bonusem. W Bahu zlecone do wypłaty 5600 pln i kasa w ciągu dwóch godzin na skrill. Ze zmiennym IP trzeba uważać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
Ogolnie to ja nie jestem poczatkujacy tylko poprostu w Bahu malo gralem bo wiem ze kursy sa nie najlepsze, IP mam stale gram tylko ze swojego laptopa w domu wiec nie powinno byc problemow, dzieki za odp
 
M 0

metalzul86

Użytkownik
Nie wiem czy to u nich normalne, ale nie widzę możliwości zagrania na awans którejś z drużyn w 1/8 finału Mundialu. Może coś przeoczyłem, albo kursy zostaną jeszcze dopisane do zdarzenia?
 
Do góry Bottom