>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher Bet-at-home - Wpłata/Wypłata pieniędzy

szeras 0

szeras

Użytkownik
no własnie panowie, jak to jest z Moneybookers, skoro wpłaciłem pieniadze na baha z innego konta, to czy po założeniu konta na MB zostanie mi odblokowany ten sposob przelewu? i jak to jest czasowo, bo słyszałem że bardzo szybko, tzn. do ok. godziny. W sumie jak tu piszecie ze nawet zwykłym przelewem na konto macie juz kase nastepnego dnia to nie wiem czy sie opłaca to konto zakładać, przeciez to tylko kilka godzin roznicy, a i prowizje ma sie w kieszeni. Dzis przelałem pierwsze pieniadze przelewem bankowym, narazie kasa znikła z konta gracza, zobaczymy kiedy przyjdzie (i czy wogole przyjdzie). dajcie znac w tym temacie.
 
rafi_widzew 335

rafi_widzew

Użytkownik
no własnie panowie, jak to jest z Moneybookers, skoro wpłaciłem pieniadze na baha z innego konta, to czy po założeniu konta na MB zostanie mi odblokowany ten sposob przelewu? i jak to jest czasowo, bo słyszałem że bardzo szybko, tzn. do ok. godziny. W sumie jak tu piszecie ze nawet zwykłym przelewem na konto macie juz kase nastepnego dnia to nie wiem czy sie opłaca to konto zakładać, przeciez to tylko kilka godzin roznicy, a i prowizje ma sie w kieszeni. Dzis przelałem pierwsze pieniadze przelewem bankowym, narazie kasa znikła z konta gracza, zobaczymy kiedy przyjdzie (i czy wogole przyjdzie). dajcie znac w tym temacie.
Pogubiłem się trochę czy Ty chcesz wypłacać czy wpłacać, ale odpowiem tak...
Wypłaciłem kasę pewnego wieczora, rano zeszła z salda na BAH, a po 2 dniach miałem na swoim koncie. Jestem zwolennikiem wpłacania przez Przelewy24. Wygodnie bardzo no i żadnych prowizji. kiedyś bawiłem się w te internetowe portfele, ale jakoś drażnią mnie one. Myślę, że w poniedziałek będziesz miał kasę.
 
szeras 0

szeras

Użytkownik
chce wypłacac ;) tylko nie wiedziałem ile zajmuje to czasu poprzez przelew bankowy, a ile przez MB. ale jak mowisz że bedzie w poniedizałek to by było miło. poczekam, zobacze kiedy faktycznie mi przyjdą.
 
rafi_widzew 335

rafi_widzew

Użytkownik
chce wypłacac ;) tylko nie wiedziałem ile zajmuje to czasu poprzez przelew bankowy, a ile przez MB. ale jak mowisz że bedzie w poniedizałek to by było miło. poczekam, zobacze kiedy faktycznie mi przyjdą.
jeżeli chcesz wypłacać to polecam poprzez &quot;Wypłata za pomocą przelewu bankowego&quot;. Kasa w dzień z salda powinna zniknąć po 2-3 godzinach, a jeżeli wieczorem zlecasz wypłatę to zejdzie z salda nad ranem i do tego trzeba doliczyć z 2 dni i kasa jest na Twoim rachunku bankowym ;)
 
szeras 0

szeras

Użytkownik
jeżeli chcesz wypłacać to polecam poprzez &quot;Wypłata za pomocą przelewu bankowego&quot;. Kasa w dzień z salda powinna zniknąć po 2-3 godzinach, a jeżeli wieczorem zlecasz wypłatę to zejdzie z salda nad ranem i do tego trzeba doliczyć z 2 dni i kasa jest na Twoim rachunku bankowym ;)
kasa juz wczoraj doszła, wiec szybko;) zostaje przy przelewie.
 
rafi_widzew 335

rafi_widzew

Użytkownik
widzę ładnie się BAH poprawił z wypłatami, a ja tutaj twierdziłem, że w poniedziałek. Moim zdaniem pod względem wypłat jeden z lepszych buków.
 
M 0

m29

Użytkownik
2-3 godziny jesli jest to rano.
jesli zlecasz wieczorem zniknie prawdopodobnie jutro
Ja zleciłem wypłatę wczoraj po południu i do tej pory pieniądze są na koncie w BAH. Mam pytanie po kliknięciu &quot;zleć wypłatę&quot; trzeba jeszcze coś zrobić (mnie wylogowało ze strony) ?
 
rafi_widzew 335

rafi_widzew

Użytkownik
A jakie są limity na wpłaty/wypłaty??
zawsze możesz kliknąć na &quot;
&quot; wchodząc na wpłaty/wypłaty i dowiesz się wszystkiego. Za dużo by pisać. Wiem, że wpłata min. 10 zł, ale to jeszcze zależy od rodzaju wpłaty. Z wypłatami też polecam kliknąć na ? ????
 
C 0

chamartin88

Użytkownik
A ja ponawiam swoje pytanie. Czy korzystał już ktoś z wypłaty poprzez Western Union?
I czy jest to &quot;bezpieczna&quot; opcja wypłaty?
 
rafi_widzew 335

rafi_widzew

Użytkownik
A ja ponawiam swoje pytanie. Czy korzystał już ktoś z wypłaty poprzez Western Union?
I czy jest to &quot;bezpieczna&quot; opcja wypłaty?
jeżeli byłaby to opcja &quot;niebezpieczna&quot; to myślisz, że BAH by ją proponował klientom?!
 
C 0

chamartin88

Użytkownik
Po prostu w internecie można przeczytać wiele złych opinii na ich temat. Przesyłki, które
nie dotarły, przesyłki które odebrała osoba 3 itd. Jeszcze jedno. Czy western union informuje US o tych przesyłkach? I czy pieniadze odbiera się na dane osobowe czy też jest jakieś hasło, kod .....
 
rafi_widzew 335

rafi_widzew

Użytkownik
Po prostu w internecie można przeczytać wiele złych opinii na ich temat. Przesyłki, które
nie dotarły, przesyłki które odebrała osoba 3 itd. Jeszcze jedno. Czy western union informuje US o tych przesyłkach? I czy pieniadze odbiera się na dane osobowe czy też jest jakieś hasło, kod .....
z tego co wiem to weryfikacja danych osobowych: dowód osobisty.
 
S 378

songo

Użytkownik
Czy wpłacają metodą paysafecard mogę wypłacić na MB ??? Jeśli tak, to jak długo trwa proces wypłaty?
 
S 378

songo

Użytkownik
Ok. Dzięki.
Nie zawsze jest to takie oczywiste. W takim bet365 wpłacając metodą paysafecard możesz wypłacić tylko na konto bankowe (przelew do 10 dni)...
 
Do góry Bottom