>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher Bet-at-home - Wpłata/Wypłata pieniędzy

S 0

szym0n

Użytkownik
po 90 dniach jeśli obrotu nie wykonasz:
1.tracisz bonus i wygrane
2. twoje pieniądze zostają &quot;odbrożone&quot;
3. jeśli ich nie obróciłeś, to musisz raz obrócić depozyt przed wypłatą
Ok, dzięki za odpowiedź.
 
polishvodka 57

polishvodka

Użytkownik
Witajcie dobrzy ludzie,
Orientowałem się tu i tam i zdobyłem info iż w bah istnieje możliwość wpłaty przez nettelera i wypłaty na konto bankowe po obrocie ową wpłatą.
Chciałem zapytać czy ktoś z Was, szanownych forumowiczów może te informacje potwierdzić lub działał w ten sposób?
Z góry dzięki za pomoc
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Panowie wpłacał ktoś ostatnio metodą paysefcard ? Chodzi mi o to czy biorą prowizję.
Bo kiedyś też na ich stronie było napisane 0% prowizji a w rezultacie brali ok. 3,5 % prowizji
Dzięki z góry za info
 
W 26

wislaks

Użytkownik
Panowie wpłacał ktoś ostatnio metodą paysefcard ? Chodzi mi o to czy biorą prowizję.
Bo kiedyś też na ich stronie było napisane 0% prowizji a w rezultacie brali ok. 3,5 % prowizji
Dzięki z góry za info
We wakacje tak wpłacałem i nie było żadnej prowizji.
 
polishvodka 57

polishvodka

Użytkownik
Witajcie dobrzy ludzie,
Orientowałem się tu i tam i zdobyłem info iż w bah istnieje możliwość wpłaty przez nettelera i wypłaty na konto bankowe po obrocie ową wpłatą.
Chciałem zapytać czy ktoś z Was, szanownych forumowiczów może te informacje potwierdzić lub działał w ten sposób?
Z góry dzięki za pomoc
Gdyby komuś była na przyszłość potrzebna taka informacja to jest taka możliwość, wiem to z autopsji :cool:
 
M 0

marcinfryn

Użytkownik
witam
korzystam z mozliwosci PRZELEW BANKOWY ktory trwa 1-3 dni. wykonalem juz w tym miesiacu 3 przelewy i jak bede chcial nastepny wykonac to jaka prowizja zostanie pobrana?
 
K 0

krzysiekxc

Użytkownik
po 90 dniach jeśli obrotu nie wykonasz:
1.tracisz bonus i wygrane
2. twoje pieniądze zostają &quot;odbrożone&quot;
3. jeśli ich nie obróciłeś, to musisz raz obrócić depozyt przed wypłatą
Ja po 90 dniach nadal mam bonus i nie mogę wypłacić, depozyt już obróciłem.
 
A 0

arielos41

Użytkownik
Mial ktos moze taka sytuacje?? zlecilem wyplate w niedziele w nocy po 12,,otrzymalem maila o tresci :
Uprzejmie informujemy, że wypłata z dnia 14.04.2014 na kwotę XXX PLN została już zatwierdzona.
&quot;Wypłata już kolejnej sesji wychodzącej zostanie przekazana na Pana konto bankowe.
Przelew trwa do trzech dni roboczych, dlatego też prosimy o cierpliwość. &quot;
Kasa z konta BaH znikla a na koncie bankowym zero odzewu.Moj bank to wbk.Moze panikuje i wystarczy tylko poczekac.Pytam sie bo niewiem czy tak wyglada wyplata czy cos jest nie tak?
 
P 0

piotraslfc

Użytkownik
Witam. Jakiś czas temu zleciłem przelew na konto bankowe, lecz cały czas mój przelew czeka na &quot;weryfikacje&quot; trwa to już dość długo, a w tym tygodniu będa strasznie mi potrzebne pieniądze. Ktoś miał już podobny problem ? I jak sie z nim uporać ?
 
apropo 49

apropo

Użytkownik
Ważne: trzy przelewy bankowe w miesiącu kalendarzowym są bezpłatne. Za każdą kolejną transakcję w tym samym miesiącu bet-at-home.com pobierze prowizję w wysokości do 5 EUR (w zależności od waluty na koncie gracza).
(w zależności od waluty na koncie gracza)
Bardzo nie jasne, pobiorą prowizje w wysokości 5 EUR (po dzisiejszym kursie) czy 5 PLN ?
 
rex 144

rex

Użytkownik
Wpłaciłem 4 lata temu pieniądze na BAH przez Skrilla. Skrill zamroziłem od 2 lat i już nie będę z nieg korzystać. W dodatku nie mam konta bankowego. Chce teraz założyć sobie karte Mastercard ale nie kredytową tylko taką zwykłą do przelewów która kosztuje 10 zł i jest wysyłana z banku do domu klienta. I chce ją dodać do konta BAH. Czy trzeba pierw coś nią wpłacić czy można od razu na nią wypłacić wygrane środki ?
 
R 0

rudi0018

Użytkownik
Witam,
Koledzy jak to jest z wypłatami w bet at home? Jeśli załóżmy wpłacę 50 zł, to jeśli wygram jakiś zakład to już będę mógł wypłacić, czy muszę zrobić jakiś obrót? I czy można wypłacić wszystkie pieniądze z konta, czy musi coś zostać?
 
Do góry Bottom