>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet365 - opinie

tikanes 246

tikanes

Użytkownik
Mi tylko raz zagubili wypłatę na 50k, ale po 2tygodniach znalazły się pieniądze. Ogólnie nie ma problemu z tym bukiem i całkowicie rozumiem politykę wpłat/wypłat z jednego źródła. Przecież w innym wypadku było by to pole do wszelakich nadużyć, ale o tym już nikt nie pomyśli.
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
bardzo przyjemny buk, w którym jestem stałym gościem - świetny live, ekspresowe wypłaty, dobre kursy. jedyny minus to support bo odnosze wrażenie, że strasznie tępe dzidy tam siedzą. Pozdro!
 
S 6,4K

sopel1916

Użytkownik
chcalem zalozyc konto ale sie zrazilem kursami tzn sposobem ich okreslania np 6/8, 11/6 ne ogarniam tego
jestem przyzwyczajony do kursow liczbowych np 1,65
 
amaruti 89

amaruti

Użytkownik
chcalem zalozyc konto ale sie zrazilem kursami tzn sposobem ich okreslania np 6/8, 11/6 ne ogarniam tego
jestem przyzwyczajony do kursow liczbowych np 1,65
mozesz sobie zmienic sposob wyswietlania kursow ot tak pstryk i juz
 
D 319

defox

Użytkownik
Bet ostatnio schodzi na psy. W nocy był rozgrywany mecz Pavic - Soeda. Był to mecz w którym w drugim secie żaden z nich nie wygrał gema przy swoim serwisie. Postawiłem na początku 1 seta na Pavica. Mecz się skończył, Pavic wygrał - kasa od razu dodana do salda. Zdążyłem zagrać jeszcze jeden kupon który nie wszedł. Rano wchodzę, a tam saldo na minusie, a Pavic w zakładach nierozliczonych. 3x pisałem na chacie i za każdym razem to samo - traderzy pracują nad rozliczeniem.
Szukałem wyniku u innych bukmacherów jak i na oficjalnej stronie turnieju - wszędzie wynik 2:0 dla Pavica. Robią wszystko żeby człowiekowi nie dać wygrać, jeszcze nie spotkałem się z wątpliwościami przy przegranym zakładzie. Bet365 wielki minus.
A jak jakimś cudem otrzymam zwrot za ten mecz to konto zostanie na minusie na wieki bo nigdy tam nie wpłacę.
 
M 30

mar123

Użytkownik
BET365 prowadzi w rankingu eGaming Review Power 50 2013 najbardziej wpływowych bukmacherów. Ocena została przeprowadzona według następujących kryteriów: zasięg geograficzny, oddziaływanie i różnorodność oraz finanse i strategia.

Przez cały rok bukmacher Bet365 imponował całej branży ilością postawionych zakładów, silnymi marżami, ciągle nowymi produktami oraz oddziaływaniem marki.
 
beron 1

beron

Użytkownik
Kursy mają bardzo dobre, co zauważyłem od razu i zaważyło to na pozostaniu przy tym buku, kiedy musiałem wyjąć kasę i zrobiłem to z dwóch innych (Expekt i BAH), choć dotyczy to głównie nogi, bo bodaj kosza, czy tenis czasem lepiej stawiać na Maratonie, a przynajmniej kilka razy miałem taki przypadek.
Straszny minus, to brak wyszukiwarki zakładów, ale idzie się do tego przyzwyczaić. Denerwujące też, że strona wykonana jest we fleszu, bo mając miliard zakładek w przeglądarce zacina się, jak cholera. Ale wystarczyło, że ściągnąłem nową przeglądarkę i śmiga ????
Poza tym nie mam uwag. Czekam na wypłatę 2 dni, mam nadzieję, że do poniedziałku dojdzie.
 
przemek-sic 374

przemek-sic

Użytkownik
Chyba trochę mnie już traktują jak starego gracza, bo nie dostaję od jakiegoś czasu żadnego bonusu lojalnościowego, macie też tak?
 
K 0

kaczormistrz

Użytkownik
szukam, szukam i znalezc nie moge, nawet na czacie mi nie pomogli, szukam typu ze dana druzyna strzeli gola w pierwszej polowie, nie chodzi mi o typ ze jakakolwiek druzyna strzeli tylko ze dana druzyna strzeli bramke. Pomozecie?
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
szukam, szukam i znalezc nie moge, nawet na czacie mi nie pomogli, szukam typu ze dana druzyna strzeli gola w pierwszej polowie, nie chodzi mi o typ ze jakakolwiek druzyna strzeli tylko ze dana druzyna strzeli bramke. Pomozecie?
Nie chcę kłamać, ale wydaje mi się, że takiego zdarzenia bet365 nie oferuje.
 
O 82

orzel-54740

Użytkownik
szukam, szukam i znalezc nie moge, nawet na czacie mi nie pomogli, szukam typu ze dana druzyna strzeli gola w pierwszej polowie, nie chodzi mi o typ ze jakakolwiek druzyna strzeli tylko ze dana druzyna strzeli bramke. Pomozecie?
Na live w niektórych meczach jest coś takiego, że &quot;dana drużyna strzeli pierwszego przed xx min&quot; i osiem przedziałów od 10 do 80 minuty. Nie ma konkretnie podziału na połowy, ale kursy na &quot;strzeli gola przed 50 min&quot; są pewnie niedużo niższe niż byłyby na strzelenie gola w pierwszej połowie.
 
K 0

kaczormistrz

Użytkownik
nie podoba mi sie w bet ten ich rozklad lig w pilce noznej, zeby znalezc jakas lige z niszej polki trzeba sie napracowac ???? a niestety nie dziala ctrl+f i szukanie danego slowa. Ale pod wzgledem oferty i kursow mysle ze jeden z najlepszych jak nie najlepszych bukow. No i bardzo dobra oferta live
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
????
Nie posiadam telefonu i co teraz?Co mi zrobicie?Jak macie czelność w 21w. wymagać ode mnie posiadania telefonu?Może ja chcę z wami rozmawiać przez gołębie pocztowe?Albo bardziej oldschoolowo przez znaki dymne?Nie umiecie puszczać znaków dymnych?To IDĘ DO KONKURENCJI (foch z przytupem ???? )
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Do góry Bottom