>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

betolimp promocja 100% do 100 euro

A 185

adikos

Użytkownik
zakład kwalifikacyjny oczywiście że można rozbić na mniejsze stawki, pisze o tym na pierwszej stronie tego tematu,dopiero free bet musi być zagrany w całości.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Dzięki , już ogarnąłem. Wypłacał ktoś na konto bankowe ? W ile mniej wiecej idzie od czasu weryfikacji ?
Od 3 do 5 dni jak w większości bukmacherów.
PS. Często jednak przychodzi wcześniej jednak zostawiają sobie taką furtkę regulaminową.
 
blantowiec 1,3K

blantowiec

Użytkownik
I tak na razie robią problemy z wypłatą , pierw wysłałem im 2 strony dowodu , potem książeczkę wojskową , potem zdj karty kredytowej i screena z banku. Teraz chcą rachunek za media , tylko że nadal mieszkam z rodzicami więc nie wiem jak to załatwić. ????
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
I tak na razie robią problemy z wypłatą , pierw wysłałem im 2 strony dowodu , potem książeczkę wojskową , potem zdj karty kredytowej i screena z banku. Teraz chcą rachunek za media , tylko że nadal mieszkam z rodzicami więc nie wiem jak to załatwić. ????
jaki screen z banku wysłałeś?to ma być jakiś rachunek z twoimi danymi i adresem co najmniej sprzed 3 miesięcy, a taki bank powinien ci wydać za miesięczne zestawienie.jeśli korzystasz z Mbanku wchodzisz w historię operacji, nachodzisz na jedną z transakcji&gt;szczegóły i na samym dole rozwiniętej transakcji naciskasz potwierdzenie i masz pdf-a ze swoimi danymi/adresem i to im powinno starczyć, tylko im napisz że korzystasz z internetowego banku więc wydają rachunki elektroniczne w pdf. są one prawnie równie ważne jak zwykłe z pieczęcią.
 
Do góry Bottom