>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betsafe - ogólna dyskusja

Status
Zamknięty.
piece_of_shit 337

piece_of_shit

Użytkownik
Obstawiał ktoś z Was : liczba bramek w 1 połowie over 0,5 ?
Wczesniej była taka opcja a teraz jak pozmieniali to nie widze takiej mozliwości...
No chyba że ktoś mnie oświeci ???? Będe wdzięczny ????

Nie rozumie dlaczego ludzie maja z nimi takie problemy .
Miesiąc temu za 10 pln wygrałem u nich 5700 pln, konto zweryfikowane w 15 minut ,wypłata na mb w ciagu kolejnych 15 minut ????
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Ja mam lepsze jajca z nimi bo w niedziele zleciłem wypłate 500 GBP.dziś rano mi ja anulowali i napisali że to przez modernizacje.teraz jak chce wyplacic te pieniadze to sa jakies problemy i znowu mi je cofneli.Nie wiecie czy trzeba będzie kolejny raz weryfikowac swoje dane skoro juz raz to robilem a wyplacam w ten sam sposób jak poprzednio???
Co to jest bank reg. number i gdzie moge go znaleźć(o UK chodzi)
 
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
Ja po zmianie nie moge nawet kuponu obstawić. Robie confirm, kółeczko się kreci jakby myślało i nagle nic! Ponad 10 razy próbowałem i żadnego kuponu nie chce mi przyjąć
 
M 6

masterman

Użytkownik
Wchodzisz w &quot;Sport&quot; niżej po prawej stronie pod czerwoną belką, pod napisem &quot;mobile&quot; masz historie zakładów.
Dużo lepiej teraz to wszystko wygląda jak dla mnie. Odświeżony Livebet.
Bardzo mi to przypomina Betsson. On przejął betsafe, tak?
 
M 0

maly-grajek

Użytkownik
Panowie, o co chodzi? Wy mi tu mowicie, że betsaafe działa, a gdy ja chce wejść to dalej mam Page not found.. o co to chodzi?
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
a dlaczego jest taka uboga oferta jeżeli chodzi o tenis? Rozumiem że może nie być overów gemowych czy handicapów ale 4 mecze z zaplanowanych 11 to jakaś kpina !
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
pora zakończyć swoją przygodę z Betsafe, oferta jest strasznie uboga, nie ma wszędzie zakładów na BTS, over jest tylko na niektórych zakładach 2,5. A miało być lepiej...
 
bquiet 1

bquiet

Użytkownik
Dziwi mnie że ktoś ocenia zmiany na plus... Stary Betsafe może nie był jakiś rewelacyjny, ale według mnie był lepszy. Teraz zrobili z Betsafe drugiego Betssona ???? kompletny klon Betssona, 99% to samo....
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Niestety przejął ich dziadowy betsson i wychodzą szopki
+
W live można grać nie tylko singlami
-
fatalna szata graficzna
w dalszym ciągu mało zdarzeń
bardzo późno uaktualniane zdarzenia ( czasami dodają kilka min przed meczem )
 
joke89 15

joke89

Użytkownik
no musze przyznac ze lepiej bylo przed zmiana, nie tylko graficznie ale teraz to mi muli to cale betsafe...
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
A 4

azu

Użytkownik
Lubię tego buka, nigdy nie miałem problemów z wpłatą czy wypłatą ale, kurde, to co się dzieje po tych zmianach jest karygodne. Już powoli tracę cierpliwość. Nieraz są momenty, że nic się nie wczytuje, przy próbie postawienie czegoś live wyskakują jakieś dziwne błędy. Mam nadzieję, że to naprawią w jakiś sposób i skorygują te błędy bo można się wściec. Rozumiem, że zmiany dopiero co kilka dni temu zostały wprowadzone i to jest dość krótki okres czasu na to by wszystko optymalnie ustawić ale błagam, doszlifujcie odpowiednio swe innowacje bo jak do tej pory są strasznie odstręczające.
 
acab1923 9

acab1923

Użytkownik
Przez 6 dni całkiem szczęsliwie wygrałem dość pokaźną sumę, próbując przed chwila logować się na konto wyświetla mi się wiadomość że konto jest nie aktywne, ktoś może wiedzieć o co chodzi ?
 
K 13

koniak1x1

Użytkownik
Ja też mam nieaktywne konto, ponieważ kiedyś były przenosiny z jakiegoś serwisu i miałem dwa konta, jedno w PLN na którym ciągle grałem i jedno w USD na które nie wchodziłem, a obydwa były przypisane do jednego maila. Przed aktualizacją nie było z tym problemu, ale po aktualizacji w PLN stało się nieaktywne, a w USD przypisane do mojego maila. I tu zaczynają się schody bo powiedziałem im żeby było na odwrót i tak czekam od czwartku na aktywacje tego pierwszego. Bo drugie mi zablokowali tak jak chciałem. Ale pytanie ile jeszcze będę czekać aby odblokowali te pierwsze ? :;/:????dla betsafe
 
M 32

mad2655

Użytkownik
ja również miałem nieaktywne konto, lecz zagadalem na czacie poprosiłem o wyjasnienie po 10 minutach miły pan napisał że wszystko wyjaśnione tylko musiał cos sprawdzic i wszystko jest juz ok. Było to bodajże w piątek.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom