>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

BetSonic - bonus 50% do 50 Euro

Status
Zamknięty.
P 267

pan-darek

Użytkownik
Sprobuj moze inna przegladarke, ja dzialam na FireFoxie i wszystko ladnie chodzi.
Pytanie do BetSonic Polska - jak firma BetSonic rozlicza krecze w tenisie? Chodzi mi o dwa warianty, na mecze postawione przed rozpoczeciem spotkania jak i na mecze postawione na LIVE.
 
takos85 145

takos85

Użytkownik
Prawdopodobnie chodzi o runsy i jest to blad. Sprawdzcie angielska wersje.

Pozdrawiam
Potwierdzam jest to blad na stronie jesli chodzi o baseball ale jak zmienicie na jezyk angielski macie poprawnie warto to zmienic kolego z betsonic polska bo to juz jest od pocztaku kiedy tam gram.......Czyli dobre pare tygodni

Dzięki, rzeczywiście wystarczyło przejść na wersję angielską. Pozdrawiam
 
W 27

witekp20

Użytkownik
Zakończyłem obracanie bonusem i zleciłem wczoraj wypłatę na konto bankowe - prowizja 3%, ok. 10 Euro, więc trochę zaboli ???? Weryfikację konta przeszedłem przed wpłaceniem pieniędzy także mam nadzieję, że obędzie się bez zbędnej zwłoki, aczkolwiek nie było napisane ile trwa realizacja wypłaty na konto bankowe, bądź przeoczyłem takową informację.
Ogólnie jeśli chodzi o wrażenie z gry w tym buku, to jak najbardziej pozytywnie. Kursy powyżej średniej (porównywałem tylko Betgun, Bet365, Betsafe i Gamebookers). Wiadomo, w przypadku różnych rynków inaczej ta kwestia wyglądała. Sam głównie grałem tenis, mimo iż nie lubię grać w bukach gdzie nie ma zwrotu w przypadku kreczu. Szata graficzna i rozmieszczenie kursów wydają się być całkiem przejrzyste. Troszkę te oprogramowanie mnie męczy, gdyż czasem zamula i ogólnie ma lekkie opóźnienie, ale podejrzewam, że to kwestia dopracowania - chyba, że to wina mojego komputera. Support z reguły łatwo dostępny i chętnie (??) oraz dość szybko odpowiada zamęczany pytaniami o wielkość obrotu. Tutaj kolejna kwestia, którą warto by było poprawić w oprogramowaniu - dodanie automatycznego podliczania obrotu przy korzystaniu z bonusów.
Jeśli w najbliższym czasie wprowadzą polską walutę, to pewnie jeszcze pogram w tym buku.
Także ogólnie buk na plus - wkrótce okaże się jak to jest u niego z wypłatami.
 
W 27

witekp20

Użytkownik
No i teraz zabawna historia. Dostałem od nich następującego maila po tym jak napisałem zapytanie odnośnie mojej wypłaty:
Dear Witold
In order to have your WD processed you need to send the identification
documents according the law.
We have sent you the request on 15th August but we did not receive
anything from your part.
(Sent Copies Request 2012-08-15 19:20:41)
We have just sent you another request in case you have not received
the prior one.
Regards
Customer Service Betsonic.com

Co jest najlepsze nie dostałem od nich żadnego maila, w którym prosili mnie o dokumenty w tych dniach. Czy ktoś z Was otrzymał takiego maila zaraz po rejestracji? Co więcej o weryfikację zapytałem sam i wysłałem niezbędne dokumenty - dowód osobisty i rachunek na ojca (wpłata poprzez p24) - po uprzedniej konsultacji z supportem, zawsze to lepiej dla mnie niż zamawiać płatny wyciąg z mbanku. Otrzymałem mailem potwierdzenie pozytywnego zakończenia procesu weryfikacji, a teraz taki klops.

E: Ponoć to nieporozumienie między działami - czekam na rozwinięcie sprawy.
E: Moje dokumenty szczęśliwie odnalazły się. Realizacja przelewu trwa od 2 do 4 dni roboczych
 
B 14

betsonic-polska

Użytkownik
Jest tylko email. Witek, zajalem sie juz rozwiazywaniem tego typu spraw. Czesto maile generowane automatycznie...laduja w spamie. Stad wlasnie problem.

Mam nadzieje, ze wszystko zostanie wkrotce uregulowane. Sytuacja nie do zaakceptowania.

Wszelkie opinie takze przeslalem do nadzoru Betsonic.

Pozdrawiam
 
B 14

betsonic-polska

Użytkownik
Witek, wplaty na konto dokonales 3 minuty po rejestracji, czy w miedzy czasie udaloby Ci sie dokonac weryfikacji? Jesli mozesz wyslij informacje na support wraz z emailem, w ktorym kopie zalaczyles. Uploadu zadnego nie bylo przed 30-stym.

Tak czy inaczej wyplata juz smiga do Ciebie.

Pozdrawiam
 
W 27

witekp20

Użytkownik
Witek, wplaty na konto dokonales 3 minuty po rejestracji, czy w miedzy czasie udaloby Ci sie dokonac weryfikacji? Jesli mozesz wyslij informacje na support wraz z emailem, w ktorym kopie zalaczyles. Uploadu zadnego nie bylo przed 30-stym.

Tak czy inaczej wyplata juz smiga do Ciebie.

Pozdrawiam
Faktycznie sprawdziłem - depozyt zrobiłem 14.08, a weryfikacja została zatwierdzona 18.08. Ogólnie dokumenty się odnalazły u Was w przeciągu kilkunastu minut, także Support należy pochwalić za szybką pracę. Potwierdzam, że pieniądze są już dzisiaj na moim koncie.
Także z czystym sumieniem mogę polecić tego buka.
Została tylko kwestia przeliczania waluty. Po jakim kursie przeliczacie Euro na PLN? Widzę, że przelew nie przyszedł walutowy tylko w PLN. Zleciłem 310 Euro wypłaty - po odjęciu 3% opłaty powinno zostać 300,7 Euro. Otrzymałem 1 197,82 PLN, co daje około 3.98 za 1 Euro. Kurs średni NBP w tym dniu wynosił 20 groszy więcej. Wychodzi na to, że oprócz standardowej opłaty za wypłatę (3%) pobieracie również opłatę za przewalutowanie. Proszę mnie poprawić jeśli jestem w błędzie.
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Kolego, kurs średni NBP, a kurs w banku po jakim przeliczają przelewy w innej walucie niż PLNy to dwie różne bajki ;) Banki mają odgórnie złodziejski kurs. Wątpię żeby betsonic brało prowizję od przewalutowania.
 
W 27

witekp20

Użytkownik
Kolego, kurs średni NBP, a kurs w banku po jakim przeliczają przelewy w innej walucie niż PLNy to dwie różne bajki ;) Banki mają odgórnie złodziejski kurs. Wątpię żeby betsonic brało prowizję od przewalutowania.
Oczywiście, że wiem, że to jest różnica. Z tym, że zaznaczyłem, że przelew nie przyszedł od buka w Euro, a od razu w złotówkach (w danych operacji zawsze jest to zaznaczone, bynajmniej tak było w mbanku) i to mnie zastanowiło, gdyż lubię mieć czytelną sytuację, jeśli chodzi o opłaty.
 
B 14

betsonic-polska

Użytkownik
Witam. Betsonic nie bierze zadnej prowizji za przewalutowanie. Mialem podobny problem, z tym ze roznica kwoty wyniosla ponad 500 PLN. Wyjasnialem sprawe ale nic nie zdzialaem. Problem w tym ze banki maja podpisane umowy transferowe pomiedzy soba i taka droga puszczaja kase. Ja mialem w ING konto w USD, wyslalem z konta z Malty prowadzonego tez w USD....myslicie, ze dostalem taka kwote jak wyslalem? Otoz nie, poniewaz pomiedzy Maltanskim bankiem byl posrednik BRE bank, ktory to zamienil USD na PLN, pobral prowizje za ta akcje i wyslal kase do ING...na konto w USD... ING przewalutowalo z PLN na USD...i tak wlasnie za...li mi ponad 500 PLN.
 
E 293

emarco

Użytkownik
c) Maksymalna stawka zakładu nie może przekroczyć kwoty pierwszego depozytu. Jeśli Klient zawrze zakład za kwotę wyższą, kupon taki nie zostanie wliczony do obrotu bonusem. Betsonic zastrzega sobie prawo do odmowy wypłaty bonusu.
Jeżeli powyższe zasady nie zostaną spełnione, Betsonic ma prawo odmówić realizacji wypłaty.

Wprzypadku, gdy Klient złoży zakłąd za podwójną stawkę, a wymogi bonusu nie zastały wypełnione, będzie to traktowane jako nadużycie. Wówczas Betsonic zastrzega sobie prawo do konfiskaty wygranych/ odebrania bonusu i/ lub zamknięcia Konta gracza.

:/ Zacząłem grać singlami, różne stawki, mniejsze i większe, potem sklecałem duble do obrotu.. Czyli według regulaminu to jakieś naduzycie i już mam konto do zablokowania?
 
B 14

betsonic-polska

Użytkownik
W sumie nie powinno byc klopotu. Natomiast stanowczo zakazane jest granie singli w obrocie bonusem, tak samo jak depozytem+bonus na raz. Sluszalem juz o przypadku gdy anulowali zaklady Klientowi, bo zaczal grac single, kazdy powyzej 100 EUR. Pomimo uprzedzenia go, nadal gral... Betsonic anulowal mu wygrane kupony. Konta nie zamknal. Zaprosil do gry, zgodnej z zasadami promocji.
Zasada jest taka. Depozyt+bonus. Razem 100 euro. Gramy duble z kursem +1.75, az do momentu wykonczenia obrotu. potem dysponujemy srodkami dowolnie.
 
G 14

goldengate121

Użytkownik
jak wpłacę 1x300zł PAYSAFECARD to ile bd miał na koncie? 300/4=75+50=125e?
Czy policzą po niższym kursie i wyjdzie gdzieś 120e? Był ktoś w podobnej sytuacji? Czekam na odp z góry dzieki
 
E 293

emarco

Użytkownik
Zasada jest taka. Depozyt+bonus. Razem 100 euro. Gramy duble z kursem +1.75, az do momentu wykonczenia obrotu. potem dysponujemy srodkami dowolnie.
Dodałbym jedną ważną rzecz: do obrotu liczona jest stawka nie większa niż kwota pierwszego depozytu, zatem w/w wymienionym przykładzie: 50 euro.

Zasada jest taka. Depozyt+bonus. Razem 100 euro. Gramy duble z kursem +1.75, w stawce maksymalnej 50 euro/kupon. az do momentu wykonczenia obrotu. potem dysponujemy srodkami dowolnie.

U mnie wszystko poszło sprawnie, bez kłopotów, weryfikacja w kilkadziesiąt minut, kolejne tyle pierwsza wypłata na MB. Ogólnie bardzo dobrze, choć poprawiłbym ogólną przejrzystość regulaminu, aby nie łapać biednych bonushunterów na drobnostkach.
Edycja: No i dawajcie ciekawe reloady ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom