>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Biathlon 2012/2013 - Ostersund 25.11-02.12 - Inauguracja sezonu

Status
Zamknięty.
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
W mojej ocenie Alexis Bouef ma szansę zakończyć dzisiejszy bieg pościgowy na podium (@ 3.75 Unibet). Z czołowej szóstki jest zdecydowanie najlepszym strzelcem i biegaczem, zaś z goniącej grupy faworytów (Svendsen, Fourcade, Birnbacher, Peiffer, Ustyugov), jeśli nawet ktoś go dogoni to nie będzie to wiecej niż jeden dwóch zawodników. U progu sezonu nawet najwięksi faworycie nie są jeszcze zbyt równi na strzelnicy, zaś biegowo Alexis aż tak bardzo nie odstaje (dla przykładu na 20 km stracił do Fourcada raptem 22 sek). Dlatego też przy max. dwóch błędach na strzelnicy Boeuf ma w mojej ocenie co najmniej 50% szans na podium.
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Oj biedne typy w Bet365 na biathlon dzisiaj.
Nie ma nic na Domrachevą w H2H,a bardzo podoba mi się typ :
&quot;Daria Domracheva - Andrea Henkel 1 @ 1.5 Marathonbet&quot; - Henkel nie strzeli na zero, a tak jak juz zostało napisane Daria jest w stanie odrobiać do niej nawet po jednej karnej rundzie na każdym okrążeniu.
Co do typu Pałka - Gwizdoń to nie popieram, Gwizdoń w świetnej formie biegowej,wśród zawodniczek z 3ma błędami tylko za Domrachevą i Kuzminą.
Do Pałki traci tylko 12 sekund - w biegu na całej trasie nadrobi conajmniej minutę,co da jej możliwość spudłowania conajmniej 2 razy więcej,a myślę,że takie strzelanie jak w sztafecie mieszanej się nie powtórzy.
Jedyne co wybrałem z Bet365 to Henkel - Vilukhina:2 @ 1.9
Rosjanka lepsza biegowo, pozatym ma kilka sekund przewagi na starcie, a nie wierzę, że Henkel strzeli znów na czysto czy nawet 19.
Oraz dla lepszego i bardziej emocjonującego oglądania :
Domracheva to win @ 3.5
Przy takiej formie biegowej nie mam wątpliwości, że Daria wskoczy na podium,ale przy kursie 1.4 to mnie nie interesuje, w zwyciestwie może przeszkodzic jej praktycznie tylko Berger(liczę,że dzis popudłuje bardziej niż wczoraj),ale odkąd nie biega już Magda to (oprócz Polek) kibicuje tylko Domrachevej.
Pozatym mam wrażenie ,że ona lubi taką bezpośrednią rywalizację i wcale &quot;pod presją&quot; nie pudłuje więcej.
 
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
STS chyba sobie żartuje:
Pałka - Ponza [email protected] ✅
Ponza jest jedną z lepiej strzelających zawodniczek, ale i Pałka nie odstaję w tym sezonie. Polka jest lepsza w biegu (wiem, dziwnie to brzmi ????) i może sporo nadrobić a rusza z przewagą bliską 30 sekund, która wczoraj własnie sobie zrobiła w biegu nad Włoszką (miały po jednym pudle). Przewaga 30 sekundowa na starcie + trasa 10 km przed nimi (kolejne 30 sekund może nadrobić Krysia biegowo) daje zapas dwóch rund karnych więcej niż Ponza, co jest wystarczającym handicapem.
Vilukhina O.-Brunet M.L. [email protected] ✅
Ok rozumiem, że Brunet najlepsza strzelczyni w turze, ale co z tego skoro w tym sezonie traci zdecydowanie za dużo. Biorąc pod uwagę, że Rosjanka w tym sezonie strzela dobrze i biegowo również wygląda całkiem dobrze to nie widzę tutaj innej rozstrzygnięcia niż Olga. Na starcie Rosjanka ma przewagę 24 sekund, co już jest sporym handicapem. Na trasie odrobi kolejne tyle, co dalej jej podobnie jak w analizie napisanej wyżej handicap 2 karnych pudeł. Brunet nie jest w najwyzszej formie i wątpie, że jest w stanie strzelać 20/20, a nawet gdyby to Olga jest na tyle dobrą strzelczynią, że 18/20 nie stanowi dla niej wiekszego problemu. Zdecydowanie w stronę Olgi trzeba pograć!

Berger T.-Henkel A. [email protected] ✅
Tora idzie po swój 3 triumf w tym sezonie. No jedynie może zagrozić jej Darya, jeżeli będzie strzelała dobrze, bo Tora w tym sezonie strzela bardzo dobrze. 26 sekund przewagi na starcie + kolejne tyle nadrobi na trasie + dobrze strzelanie Berger + Henkel biegowo odstaje + na strzelnicy też potrafi pudłować. Wszystko te aspekty przemawiają za jednym typem.
Svendsen E.H.-Birnbacher A. [email protected] ⛔
EHS dzisiaj powalczy o wygraną. Biegowo jest przygotowany znakomicie, strzelecko nienajgorzej. 3 błedy w pozycji stojącej są spowodowane nagłym wiatrem na strzelnicy. Niemiec biegł z numerem 6 wczoraj i miał jeszcze w miarę spokojnie warunki a i tak spudłował 2 razy. Norweg mimo 1 karnej rundy wyrusza z przewagą 3 sekund. Także w biegu nadrobił około 30 sekund. Dzisiaj również będzie miał z pewnością najlepszy czas biegu, a wszyscy będą mieli takie same warunki na strzelnicy, także Emil spokojnie będzie piął sie w góre i powinien się znaleźć w top3.
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Mi rzucił się w oczy jeden typ z fortuny po apetycznym kursie

Leguellec - Landertinger 1 za 1,62 ✅ ( 16 - 17 )

Wczorajszy zwycięzca startuje z minutową przewagą, co przy równym biegu ( tak jak wczoraj ) daje jakieś 3 strzały przewagi. Dla mnie bomba i pobieram ze smakiem.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Zgadzam się z typami na Boeufa w TOP 3, ewentualnie można zagrać Francuza w parze Boeuf - Leguellec (1,65 w Tobecie). Kanadyjczyk wczoraj wieli sukces ale jakoś nie wróże mu, by i dziś zakręcił się koło najwyższego stopnia podium. Boeuf natomiast od początku sezonu dobrze biega. Innym typem, który wpadł mi w oko jest pojedynek dwóch Niemców Birnbacher - Peiffer. Ja tu stawiam na tego drugiego (2,00 w Tobecie). Obaj bardzo podobna, nienajlepsza, forma biegowa. Zarówno w biegu indywidualnym jak i sprincie podobne czasy. W zeszłym sezonie biegi pościgowe to była główna broń Peiffera i wydaje mi się, że kurs warty jest spróbowania.
 
harvey 967

harvey

Użytkownik
Pogoda na dziś w Ostersund !

Ole Einar Bjørndalen - Daniel Mesotitsch
Ole Einar Bjørndalen # 1.52 Tobet
✅ 19-28
Ole wczoraj pobiegł dość dobrze, jeżeli chodzi o sam bieg, bo na strzelnicy miał trochę pecha. Na drugim strzelaniu nieźle powiało o czym mógł się przekonać sam Ole (zaliczył cztery pudła) i chociażby Bergman. Dziś raczej nie powinno tak wiać, ale kto wie co w tej Szwecji będzie. Dziś cztery strzelania i za każdy błąd dodatkowe 150 m kary, dlatego ten margines błędu jest większy. Ole na starcie będzie miał 13 sekund straty do Mesotitscha i liczę, że po dobrym pierwszym strzelaniu ze strzelnicy wybiegnie na równi z Austriacki zawodnikiem, a może i go nawet przegoni. Co do Daniela, to w Ostersund spisuje się dość średnio, w biegu indywidualnym słabo wypadł i pozycja 58 z 5 pudłami nie mogła cieszyć. Wczoraj dwa pudła, ale biegowo bez rewelacji. Jak dla mnie Ole po chorobie w końcu pobiegnie na spokojnie TOP10, a tak wysoko nie widzę pozycji dla Mesotitscha.

Evgeny Ustyugov - Simon Schempp
Evgeny Ustyugov # 1.45 Tobet
✅ 8-20
Rosjanie mnie bardzo pozytywnie zaskakują. Wiadomo rywalizacja u nich w kadrze jest bardzo duża i dlatego tacy zawodnicy jak Ustyugov, Garanichev czy Shipulin nie mogą sobie pozwolić na jakieś kalkulacje. Muszą celnie strzelać i szybko biegać. Evgeny występy w Ostersund może zaliczyć do udanych. W sztafecie bardzo dobrze pobiegł i poprowadził swoją ekipę do pierwszego miejsca. W biegu indywidualnym 5 pozycja, a wczoraj był najlepszym zawodnikiem swojej kadry i uplasował się na 11 miejscu. Na strzelnicy bardzo pewny, a biegowo bardzo szybki. Widać, że dobrze się tu czuje i wyrasta powoli na lidera Rosji. Co do Schemppa to po występie w sztafecie mieszanej zaliczył 35 miejsce ( 3 pudła, biega słaby), wczoraj uplasował się ex aequo z Ustyugovem, jednak Niemiec miał dwa pudła, a rywal tylko jedno. Jak dla mnie dziś już od samego startu Rosyjski zawodnik będzie zdobywał przewagę, na strzelnicy podobnie pewnie będą strzelać, jednak Ustyugov jest szybszy.

Emil Hegle Svendsen - Arnd Peiffer
Emil Hegle Svendsen # 1.38 Betsson
⛔ 5-4 na finish&#39;u EHS nie dał rady :O
Taką samą parę stawiałem wczoraj i mimo tego, że Svendsen miał jedno pudło więcej na sporym luzie pokonał Peiffera. EHS widać, że wyjeżdżając z Ostersund chce być przed Martę. W biegu indywidualnym jak i we wczorajszym sprincie EHS był przed Niemiecem. Dziś na starcie ma 5 sekund przewagi nad rywalem. W końcu Norweg musi jakieś TOP3 zaliczyć. Cztery strzelania więc Peiffer będzie miał gdzie się pomylić. Liczę na szybki bieg Emila i mam nadzieję, że będzie bez pudła.

Darya Domracheva - Marie Laure Brunet
Darya Domracheva # 1.30 Tobet
✅ 2-6
W tej parze faworytka jest tylko jedna i jest nią Darya. Brunet wiadomo na strzelnicy bardzo pewna i nie zdziwię się jak dziś będzie z jednym pudłem, a może i bez. Jednak Domracheva nawet z trzema pudłami na takim dystansie powinna wyprzedzić zawodniczkę z Francji. W biegu indywidualnym Domracheva miejsce 2 (2 pudła), Brunet miejsce 13 (1 pudło), we wczorajszym sprincie zawodniczka z Białorusi miejsce 7 (3 pudła), a Francuska miejsce 8 (bez pudła). Wczorajszy sprint pokazuje jak bardzo szybka jest Darya. Kurs nie za duży, ale tutaj nie ma opcji, żeby Brunet swoim wolnym tempem przegoniła rywalkę. Liczę, że Domracheva na strzelnicy się skupi dziś i wygra całe zawody.

Olga Vilukhina - Andrea Henkel
Olga Vilukhina # 1.72 Betsson / 1.90 WilliamHill
⛔ 4-3
Olga wczoraj bardzo pozytywnie zaskoczyła i najlepsza wśród swoich koleżanek z reprezentacji. Miała jedno pudło, ale biegowo całkiem nieźle. Co do Henkel to wczoraj tylko ona i Brunet w pierwszej dziesiątce strzelały celnie. Jednak tempo samego biegu nie powala na kolana. Andrea jest dość wolna na trasie, a z tym strzelaniem to, też wczoraj ładnie się udało. W biegu indywidualnym Olga była 5 (1 pudło), natomiast Niemka 8 (2 pudła). Para jest dość wyrównana bo zarówno jedna jak i druga nie są najszybsze. Skuteczność z poprzedniego sezonu Vilukhina - 84%, Henkel 87% bardzo zbliżone. W Ostersund lepiej jednak wypada zawodniczka z Rosji i liczę, że to ona dziś będzie lepsza, niż Henkel.

WilliamHill wystawił kursy na bieg Panów, już bez analizy takie coś:
Ole Einar Bjoerndalen - Michal Slesingr # 1.40 19-27 ✅
Emil Hegle Svendsen - Alexis Boeuf # 1.30 5-6 ✅
Bjorn Ferry - Arnd Peiffer # 1.50 14-4 ✅

WilliamHill wystawił kursy na bieg Pań, już bez analizy takie coś:
Darya Domracheva - Andrea Henkel # 1.45 ✅ 2-3
Tora Berger - Olga Vilukhina # 1.20 ✅ 1-4
Kaisa Makarainen - Marie Dorin Habert # 1.40 ⛔ 17-27 i znowu ostatnie strzelanie :/

Ostersund całkiem nieźle wypadło ????
 
rajdowiec75 1,8K

rajdowiec75

Użytkownik
14.5% surebet na damski biathlon ▶
Na Digibet na Kuzminę @2.45 w parze z Makarainen a w Paf na Makarainen @2.15, z tym że w Digibet minimum 3 zdarzenia na kuponie, więc jakieś dwa pewne @1.01 trzeba by było dołożyć ;)
 
B 493

bodescu_wampir

Użytkownik
Witam wszystkich...
Post bedzie systematycznie edytowany
Najpierw panowie ... oferta fortuny oczywiscie
Peiffer-Leguellec @1.7 ✅ 4-16
Niemiec biegnie w mocnej grupie poscigowej, razem z faworytami do zwyciestwa. Wczoraj 2 pudla w stojce, co byc moze bylo spowodowane zerwaniem sie wiatru( tak jak pisza niektorzy). Biegowo naprawde solidnie.
Kanadyjczyk bedzie walczyl glownie ze soba i nie jest w tej rywalizacji faworytem. Pobiegl wczoraj przyzwoicie i strzelil o dziwo na zero. Dzisiaj presja i sporo pudel, tak w skrocie wyobrazam sobie jego wystep. Przewaga nad Peffierem to niecale 40 sekund, a wiec na moje oko to pudlo wiecej i wolniejsze strzelanie( przy wysokiej presji) zrobia swoje.

Reasumujac niemiec ma doswiadczenie w pojedynkach o stawke i juz wielokrotnie stawal na podium. Jego przeciwnik wczoraj zaliczyl pierwsza wygrana i dzisiaj wg mnie wyleci z top 10.

Birnbacher-Labee Lund H. @1.6 ✅ 2-33
Niemiec 6 sekund straty, a wiec tyle co nic. Mocna grupa poscigowa w ktorej beda biegli obydwaj zawodnicy sprawi, ze na strzelaniu powinni sie zameldowac w tym samym czasie. Dodatkowo Birnbacher byl szybszy wczoraj i zrobil 1 pudlo wiecej. Dzisiaj 4 strzelania i liczy sie rowna forma strzelecka, ktora ma niemiec, choc nie jest ona jeszcze optymalna.
Norweg potrafi szybko strzelac, ale na strzelnicy to na dwoje babka wrozyla, a raczej na troje. DZisiaj az 4 razy bedzie strzelac, i licze tutaj na ponizej 80 %, co powinno spokojnie wystarczyc, aby utytulowany rywal byl lepszy w tej parze.

OE.Bjoerndalen-Lindstrom @1.66 ✅ 19-25
Ole czas wreszcie powalczyc. O motywacje sie nie martwie, bo to jest zawodnik z innej bajki.
Ole strzelal niby w tym podmuchu wiatru, co tlumaczyloby az 4 pudla w stojce. Biegowo lepszy norweg, na strzelnicy nie wiadomo co bedzie, choc moim zdaniem wczoraj te 4 pudla to byl wypadek przy pracy. Roznica na korzysc szweda to ledwie 5 sekund. REasumujac, jesli Ole nie zrobi wiecej niz 1 pudla w tym biegu wiecej od rywala, to wyjdzie obronna reka z tej rywalizacji....

Powodzenia ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Ustyugov-Shipulin typ 1 ( kurs 1,55) Fortuna ⛔ Ustugov 2 pudła w ostatnim strzelaniu.
Leguellec-Landertinger typ 1 ( kurs 1,55) Fortuna ✅
Soukalová G.-Glazyrina E. typ 1 ( kurs 1,55) Fortuna ⛔
Pidhrushna-Yurlova typ 1 ( kurs 1,25) Fortuna ✅
Plus i minus to jedyne co widzę.
Praktycznie każdy w parze ma przewagę na przeciwnikiem i ciężko było by ją zniszczyć.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Leguellec J.P.-L Abbe Lund H. typ 1 kurs 1.65 sts ✅ luzik
Tym wyglada bardzo dobrze .Pewnie Kanadyjczyk dzis nie spisze sie rownie dobrze co w sprincie .chociaz mam przeczucie , ze nie był to , jego jednorazowy &quot;wystepek&quot; . Spora przewaga Leguellecka.


Bodescu ja bym odposcił tego Peiffera ????
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Na Panie zapolujemy na dobre kursy .

Brunet M.L.-Soukalova G. typ 2 kurs 2.70 sts⛔
Stawiam bardziej przeciwko słabemu biegowi Brunetki . Na starcie 12 sekund straty Czeszki . Lecz dobiegajac na pierwsze strzelanie , sadze że może sie zrównać . Brune na strzelnicy , wiadomo bardzo dobra . Pewnie zaliczy max 1-2 błedy (obym sie mylił) . Soukalova niezle rozpoczeła starty . Sadze że ten typ ma value.

Henkel A.-Pidhrushna O. typ 2 } kurs 2.50 sts⛔
Henkelowa dla mnie jakos bez wyrazu . Ukrainka , troche zaskoczyła wczoraj . Dzis pewnie , niebedzie miała az takiego dobrego startu .Ale kurs dobry ma leka przewage na starcie. Dla mnie warto.

edit troche brakowalo. ale dalej sadze ze value bylo
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
U Panów weszło, u Pań też tylko jeden bet.

Domracheva - Zaitseva za 1,55 w Fortuna. ✅

Białorusinka z duzym ciśnieniem na pudło i w pierwszych biegach wyglądało to bardzo przyzwoicie. Dzisiaj ma 14 sekund straty na starcie, ale wczoraj w strzelaniu było 1-3 na korzyść rosjanki, więc przy założeniu 22 sekund za karną rundę daje nam 30 sekund przewagi w biegu. Dziś wiadomo biegamy więcej, więc myślę, że białorusinka urwie rosjance 45 sekund w biegu. Po odrobieniu strat z wczoraj, daje nam to przełożenie na niepełne dwie karne rundy. Czy Rosjanka musi strzelać lepiej od białorusinki ? Nie musi, co pokazał bieg długi , gdzie było 3-2 dla białorusinki, a dodatkowo w końcówce rosjanka biegowo opadła z sił ( oczywiście mogła się już oszczędzać ). Widzę mocny typ i go pobieram. Pozdrawiam
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Darya Domracheva win Bieg Na Dochodzenie 4,00 Bwin
Darya miała być pierwszoplanową postacią po odejściu Madzi więc czas chyba to udowodnić? Dzisiaj pewnie rozegra się to wszystko między nią a Torą. Niech Darya nawet wolniej strzela byle celniej a spokojnie dojdzie Torę. Na razie Tora super strzelania z tego co pamiętam to na 8 dotychczasowych strzelań tylko po 1 pudle. Kiedyś ta passa musi się skończyć. Przewaga na starcie nad Białorusinką to nieco ponad 37 sekund. Na pewno przy pierwszy strzelaniu różnica ta będzie mniejsza. Początkowo chciałem grać zwycięstwo Norweżki ale co za dużo to nie zdrowo i uważam, że Darya dzisiaj wygraj po raz pierwszy. Trasa długa bo 4 strzelania więc poniekąd handicap Tory ale przez to jest gdzie odrabiać w biegu. Dla porównania w sprincie Darya miała o dwa pudła więcej a strata jest tak jak wspomniałem wyżej nie co ponad 37 sekund. Jeśli skupi się na strzelaniu dzisiaj to wygra bo w biegu jest na prawdę dominatorką ????
 
B 493

bodescu_wampir

Użytkownik
Ok czas na panie....
Post bedzie systematycznie edytowany
Podkreslam ponownie, ze start kobiet to wiecej niewiadomych niz nam sie wydaje...
Henkel-Brunet @1.6 fortuna , @1.55 tobet, @1.48 panbet ... ✅ edit:3-6 Doswiadczenie i tyle ????
Brunet calkiem niezle...

Niemka w tym sezonie swietnie na strzelnicy, biegowo przyzwoicie. Szczegolnie dobrze startuje w biegu na dochodzenie, gdzie kilka ostatnich sezonow byla w top 10 w tej konkurencji. Widac, ze ma forme wiec trzeba na nia grac.
Brunet na strzelnicy wiadomo, miod i mleko. Co rzuca sie w oczy to jej slaba forma biegowa. Sadzilem, ze w IN to byla slabsza dyspozycja dnia, ale ona wg mnie nie jest kondycyjnie przygotowana. Dzisiaj dystans dluzszy o 2.5 km. Brunet strzela dodatkowo bardzo szybko. Licze dzisiaj na jej gorszy dzien na strzelnicy, gdyz nawet ona nie jest robotem i nie bedzie trzymac skutecznosci blisko 100 %.
Reasumujac 16 sekund przewagi polaczone z lepszym biegiem to wg mnie mozliwosc spudlowania wiecej o 2 razy przez faworytke tej pary i wygrania tej rywalizacji.
Semerenko Vita-Dorin @2.2 bet365 (wg mnie kurs dnia) ✅ edit:25-17 kurs piekny a rywalizacja planowo

Skad taki kurs? Dorin zrobila az 4 pudla w stojce i stad jej odlegle miejsce. Jak dobrze potrafi strzelac i jak dobrze startuje w PU niech swiadcza ostatnie dwa sezony. Forma biegowa stabilna i dobra. Te 4 pudla trzeba tutaj traktowac jako wypadek przy pracy.
Ukrainka 3 pudla i dosc dobry bieg. Przewaga nad francuzka to 22 sekundy czyli niewiele.
Dorin jest poki co szybsza a na strzelnicy dala ostanio plame. Dodatkowo Dorin bedzie miala kogo gonic bo startuje przed nia Kaisa, a Vita znajduje sie w grupie slabszych biegaczek.
Na strzelnicy Dorin powinna byc lepsza lub rowna, co moze nadrobic biegiem.
Palka-Gregorin @1.95 unibet ⛔ 11-21 brawo Palka... 19/20.... Gregorin zawalila ostatnie strzelanie, ale dzis Krysia byla dla niej za dobra...
Widac u niej znaczny wzrost formy czego potwierdzeniem sa dobre starty w zeszlym sezonie.
Gregorin to solidna i doswiadczona zawodniczka. Od kilku sezonow w czolowce( poza jednym).
Forma obydwu zawodniczek zblizona. Wg mnie tutaj bedzie decydowac mocniejsza psychika i powtarzalnosc dobrych startow. Palka poki co az 95 procent na strzelnicy, czego wg mnie dzis nie utrzyma.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom