>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Biathlon 2012/2013 - Ostersund 25.11-02.12 - Inauguracja sezonu

Status
Zamknięty.
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Marie Habert Dorin - Valij Semerenko 1 @ 1,60 Unibet ⛔
Po raz kolejny przeciwko Valiji Semerenko tym razem zdecydowanie stawiam na Dorę, dlaczego? Po pierwsze Francuzka o wiele lepiej strzela to że na razie coś nie wychodziło kompletnie nie biorę pod uwagę, bo tak z dnia na dzień nie można zapomnieć jak się strzela, a rok temu Dorę pokazywała że w sztuce strzeleckiej jest dobra. Bardzo dobrze biega czym jestem mile zaskoczony, czasy biegowe w TOP15 zawodów to doskonały wynik jak na Marie. Valija słabo strzela, w masówce aż 4 błędy, biegowo obie zawodniczki są na podobnym poziomie, nawet z lekkim wskazaniem na Dorę, w tym pojedynku zadecyduje strzelanie a Dorę zdecydowanie może trafiać 10/10, a Valija w życiu nie strzeli 10/10.
Martę Fourcade - Carl John Bergman 1 @ 1,43 Marathonbet ✅
Biegowo Martę zrobi co najmniej jedną rundę nad Łysym, a i strzela lepiej niż Szwed.
 
T 1,9K

telich

Użytkownik
Marie Habert Dorin - Valij Semerenko 1 @ 1,60 Unibet
Po raz kolejny przeciwko Valiji Semerenko tym razem zdecydowanie stawiam na Dorę, dlaczego? Po pierwsze Francuzka o wiele lepiej strzela to że na razie coś nie wychodziło kompletnie nie biorę pod uwagę, bo tak z dnia na dzień nie można zapomnieć jak się strzela, a rok temu Dorę pokazywała że w sztuce strzeleckiej jest dobra. Bardzo dobrze biega czym jestem mile zaskoczony, czasy biegowe w TOP15 zawodów to doskonały wynik jak na Marie. Valija słabo strzela, w masówce aż 4 błędy, biegowo obie zawodniczki są na podobnym poziomie, nawet z lekkim wskazaniem na Dorę, w tym pojedynku zadecyduje strzelanie a Dorę zdecydowanie może trafiać 10/10, a Valija w życiu nie strzeli 10/10.
Martę Fourcade - Carl John Bergman 1 @ 1,43 Marathonbet
Biegowo Martę zrobi co najmniej jedną rundę nad Łysym, a i strzela lepiej niż Szwed.
Tak przegladam kursy z Maratonu i dziwie sie, czego nie napisales pary Fourcade z Lindstroemem, kurs nizszy, bo 1.34 a dla mnie pewniejsze niz z Bergmanem:razz: ✅
nie rozumiem tez kursu na Ustyugova z Lindstroemem @1.72, dla mnie Rosjanin o wiele lepszy biatlonista, w bardzo dobrej formie biegowej i strzeleckiej, jedna karna runde moze miec wiecej a i tak dla mnie wygra ze Szwedem ???? ✅
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
U pań beton najlepszych biegaczek powinien dać o sobie znać, ciężko by Tora, Kaisa, Dasza wyleciały z 5-6, to by musiały sporo rund biegać. Jeszcze może Kuzmina i Gossner, reszta bez większych szans.
Berger - Makarainen 1 1.50 ✅ betsyf , tylko single można grać ????
W rodzinie za pudłowanie odpowiada Larsio lansio ???? Torcia początek sezonu na strzelnicy ma imponujący, a strzelanie w indywidualnym na &quot;0&quot; to zawsze wielki wyczyn. A ona lubi takie serie wydłużać. Do tego warto dodać, że gdy Tora poczuje krew i szansę na walkę o wygraną/podium to dostaje dodatkowej mocy ;) Na 15 km na 5 rundzie nadrabiała nad Domraczewą, mimo strat na wcześniejszych kołach.
Kaisa gdzieś blisko czołówki będzie, dzięki szybkiemu biegowi, ale strzelnica u niej zbyt często kuleje, dlatego ponawiam typ z przedwczoraj. Dla Norweżki 9/10 wydaje się być formalnością, dla Kaisy to raczej zbyt trudne do osiągnięcia.
U mężczyzn też coś spróbuję przecwiwko Lindstoremowi, ale czekam aż betcity wrzuci ofertę, może się coś tam sklei.
 
D 27

doggi123

Użytkownik
Daria Domracheva - Kaisa Makarainen godz 16:30 1.12.2012
typ:1(tylko czas)
kurs: 1,72
buk: bet365
w samym biegu makarainen ma male szanse z domarcheva, poprostu jest lepsza w tym aspekcie
 
waclaw-65884 360

waclaw-65884

Użytkownik
Svendsen - Peiffer typ 1 (1,3 Fortuna ) ✅
Shipullin - Lindstrom typ 1 (1,45 Fortuna ) ✅
Biegowo zarówno Emil i Shipullin zdecydowanie lepsi od rywali. Svendsen ponad minutę szybciej , Shipu niecałą minutę przewagi. Na strzelnicy w parach strzelali identyko, taka sama ilość błędów. W sprincie liczę, że Svendsen spokojnie zrobi zapas 1 pudła bo widać , że Peiffer jeszcze nie ma formy biegowej. Shipu pokazał też bardzo dobre tempo biegu. Widać ogólnie, że Ruscy dobrze przygotowani biegowo do sezonu.
Edit : Kolejne typy z biathlonu na plus. Pięknie ???? Mam nadzieję, że ktoś skorzystał ????
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Birnbacher - Berger 1 za 1,60 ( fortuna ) ✅
Berger - Kuzmina za 1,35 ( fortuna ) ✅

Co do norweżki wszystko już napisane. Genialna forma na początku sezonu i nie wierzę, by tu strzelała gorzej niż Słowaczka. Biegają obie Panie świetnie, więc będzie walka na strzelnicy. Słowaczka może nawet mieć 3 pudła, bo już nie takie numery robiła, więc typ w stylu &quot; bet dnia &quot;.

Co do Niemca to widać, że wchodzi w sezon powoli, ale zaskoczył mnie w czwartek osiągając porównywalny czas biegu co Norweg. Na strzelnicy Berger wiadomo ( 6 pudeł ) co przy 3 Niemca dało zdecydowaną przewagę. Dziś mniej strzelania, ale skoro biegowo są w miarę równo, to strzelnica przeważy na korzyść Niemca.

---------------

Biorąc pod uwagę cuda z wiatrem chyba trzeba odpuścić bieg Pań, albo grać bliskie sobie numerki..
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
Z biathlonu oferta w STSie bardzo mnie zaskoczyła i to pozytywnie:
Ustyugov E.-Slesingr M. [email protected] ✅
Ustyugov bardzo dobrze sie tutaj prezentuje. W sztafecie i indywidualnym strzełał i biegał bardzo dobrze. Przed nami sprint czyli gramy zawodników, którzy spisują sie bardzo dobrze w biegu. Rosjanin z pewnością jest jednym z nich. Biega lepiej od Czecha i na trasie może odrobić nawet 1 &quot;pudło&quot; więcej, jednak to nie będzie potrzebne, gdyż Ustyugov strzela lepiej od Slesingr&#39;a i nie będzie musiał na trasie nadrabiać. Będzie systematycznie powiększał przewage.
Shipulin A.-L Abee Lund H. [email protected] ⛔ Szkoda drugiej strzelania Ruska :/
Tutaj sprawa jasna. Rosjanin w biegu indywidualnym biegł znakomicie. O ile wzrok mnie nie myli to przegrał tylko z Emilem i to o sekunde. Trzeci był własnie Norweg, jednak patrząc na strzelanie to nie ma innej możliwości, niż mniej pudeł Shipulina od Abee Lund&#39;a. Krótko ale na prawdę nie widze innej możliwości.
Landertinger D.-Weger B. [email protected] ✅
Dominik w biegu indywidualnym dobrze biegał, a strzelał znakomicie. Biorąc pod uwagę strzelanie Wegera w sztafecie i biegu indywidualnym + jego bieg w stosunku do Austriaka to nie widze innej możliwości niż wygrana Dominika w pojedynyku H2H.
Z kobiet w STSie tylko jeden typ mi sie rzucił w oczy:
Domracheva D.-Makarainen K. [email protected] ✅
Darya zdecydowanie najlepiej biegająca w całej stawce. To już plus dla Białorusinki.
Kaisa jak strzela w tym sezonie to wszyscy wiedzą. Zawsze nie grzeszyła celnością na strzelnicy ale w tym sezonie przechodzi samą siebie. Domracheva czasami również potrafi strzelić &quot;Panu Bogu w okno&quot;, ale na pewno nie będzie więcej pudłowac niż Finka.
A przy tej samej ilości pudeł to Darya biegiem przechyli szale na swoją korzyść.

Ok. Ja dodaje jeszcze jeden typ:
Domracheva [email protected] ⛔
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-01-12-2012-sobota-84965-4.html#post3223850
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Marie Habert Dorin - Valij Semerenko 1 1,50 Unibet ⛔ ????
Wiele o tym typie już napisał dawid.400. Kurs spadł ostro ale w mojej ocenie warto grać. Valij słabo strzela co pokazują statystki a Dorin wręcz przeciwnie. Może ten bieg indywidualny jej jakoś super nie wyszedł ale potrafi strzelać nawet 10/10 czy 20/20 jak jej koleżanka z reprezentacji, Brunet. W biegu tylko różnica jednej sekundy. Jednak dzisiaj dwa strzelania więc prawdopodobieństwo, że Dorin będzie biegała maks jeden raz jest bardzo dużo. A Valij? myślę, że raz to minimum a w mojej ocenie jest szansa nawet dzisiaj nawet na dodatkowe 450 metrów.
Marie Laure Brunet - Vita Semerenko 1 1,65 Unibet ✅
Jeszcze jedna para Francuzko - Ukraińska. Brunet to super strzelczyni, szkoda tego jednego pudła w czwartek ale prawda jest taka, że biegła fatalnie. Vita nie dość, że również nie strzela bardzo dobrze to biega również słabo. 18 sekund różnicy w biegu na korzyść Ukrainy ale na odcinku 15 km. Dzisiaj będzie 10 km więc ma bardzo małe szanse na odrobienie jednej karnej rundy. A uważam, że dzisiaj Brunet ma szanse nawet na 10/10 o czym Vita raczej będzie mogła tylko pomarzyć. Również nie można wykluczyć tego, że Brunet pobiegnie dużo lepiej niż w czwartek.
Ole Einar Bjoerndalen - Henrik L&#39;Abee-Lund 1 1,55 Marathonbet ⛔

Para norweska. Nie widziałem w tym sezonie jeszcze Ole ale wraca po chorobie, podobno forma przed sezonem jest. Jego młodszy kolega z reprezentacji trochę mnie zniesmaczył strzelaniem w czwartek. Aż 4 pudła robią wrażenie. Myślę, że Ole dzisiaj będzie lepszy na strzelniczy i tutaj już może zakład zostać rozstrzygnięty. Jedyne co mnie martwi to to jak facet szybko potrafi biec. W czwartek zanotował drugi wynik ulegając oczywiście tylko Emilowi. Był szybszy nawet od Fourcada! A nie wiem jak w tym roku biega Ole. Jednak stawiam na ikonę biathlonu
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kartonik 132

kartonik

Użytkownik
Semer.Vi.-Nowakowska W typ 2 @ 1,80✅
Brunet M.L 1 strzelanie over 4,5 @ 1,45✅
ako :2,61 buk Milenium✅

Na dziś z biathlonu kobiet polecam dubelek z Milenium co do pierwszej pozycji to Weronika jest w dobrej formie biegowej , a ukrainka w tym sezonie słaba , strzelanie Wery to trochę loteria jak to w biathlonie , ale biega i strzela szybko i tu nawet jakieś niepowodzenie na strzelnicy ma szanse nadrobić na rudzie karnej a biega w tym sezonie o niebo lepiej niż w ubiegłym.O strzelanie leżąc się nie boję ale w stójce może być różnie bo ona nie lubi tej pozycji.Vita biega słabo na strzelnicy też nie błyszczy i pewnie polegnie w tym starciu z Polką.
Odnośnie drugiej pozycji to francuska strzela bardzo dobrze zwłaszcza w pozycji leżąc/chyba najlepiej z całej stawki tak było w ubiegłym sezonie i teraz też nie jest inaczej/ a pierwsze strzelanie tak właśnie się obywa , myślę że Marii dziś na czysto na strzelnicy , byle tylko bieg poprawiła to może walczyć z najlepszymi o podium.
Zamienie polecam też typy Weronika miejsce 1-15 kurs 1,7 ⛔i Brunet 2 strzelanie over 4,5 kurs 1,7 ✅/ako 2,89/także z Milenium
edit
Niestety o jedno pudło za dużo aby Wera była w 15 , a Brunet strzelanie znowu jak w masło ???? ale pierwszy kupon i tak wszedł
 
harvey 967

harvey

Użytkownik
Carl Johan Bergman - Björn Ferry
Carl Johan Bergman # 1.45 Fortuna ⛔ 41-16
Bergman - co? - pudło, a nawet 5 :/
Łysy to numer jeden w reprezentacji Szwecji i to właśnie na niego liczą najbardziej, kibice zgromadzeni w Ostersund. Bergman widać, że dobrze wszedł w sezon. W indywidualnym biegu bardzo ładnie mu szło przez pierwsze dwie rundy, jednak później trochę się chłopak zasapał i wyłapał trzy pudła. Biegowo całkiem nieźle, bo czasowo 49:59 uplasował się dość wysoko. Co do Ferrego to jak zawsze wiadomo, że strzelać potrafi, jednak biegowo lekko odstaje. W ostatnim biegu dość słabo wypadł, zaledwie 39 lokata. Podobnie jak łysy trzy pudła jednak bieg bardzo słabo, zaledwie 51:13, to ponad minuta słabiej, niż Bergman. Jak dla mnie łysy jest w tej chwili w lepszej dyspozycji i powinien być wyżej od Ferrego.
Emil Hegle Svendsen - Arnd Peiffer
Emil Hegle Svendsen # 1.30 Fortuna ✅ 6-9

Svendsen to jak wiadomo potęga. W indywidualnym najlepszy czas, jeżeli chodzi o bieg. Dla mnie jest to zawodnik, który w tej chwili prezentuje się lepiej. Wiem wiem, w sztafecie miał dwa pudła i w indywidualnym też dwa pudła. Jednak jeżeli chodzi o sztafetę to ewidentnie zaryzykował bo chciał za wszelką cenę być lepszym od Ustygova. Svendsen w sprincie lubi biegać w poprzednim sezonie w tej klasyfikacji był tylko gorszy od Martę. Co do Peiffera to darzę go szczególną &quot;sympatią&quot;. Nigdy mnie do siebie jakoś nie przekonywał. Fakt ostatni biega udał mu się, podobnie jak EHS dwa pudła jednak biegowo o ponad minutę gorszy. Biegowo oraz na strzelnicy lepszy nie dużo Svendsen, sądzę że nawet jak będzie miał jedno pudło więcej to uda mu się pokonać Niemca.
Darya Domracheva - Kaisa Mäkäräinen
Darya Domracheva # 1.42 Fortuna ✅ 7-30

Darya widać, że zaczęła sezon z wysokiego C. Fakt nie udało się pokonać Berger, no ale pobiegła Norweżka życiowo. Widać, że zawodniczka z Białorusi jest bardzo dobrze przygotowana do sezonu. Biegowo bije na głowę rywalki w tej chwili. Dziś liczę, że na strzelnicy skupi się mocno i będzie bez pudła. Taki wynik da jej spokojnie wysoką pozycję. Co do Kaisy to wiadomo Finka jak to chce to potrafi. W indywidualnym miała cztery pudła co pozbawiło jej szans na pierwszą trójkę. Domracheva powinna to wygrać i pokonać Kaisę, wszystko ma w swoich rękach i nogach.
Tora Berger - Anastasiya Kuzmina
Tora Berger # 1.33 Fortuna ✅ 1 - 16

Tora po pierwszym zwycięstwie z pewnością jest podbudowana. Ostatnio 20 na 20 co robi wrażenie. Dziś biorę ją w pojedynku z Kuzminą. Faworytką i to bezapelacyjnie jest Tora. Biegowo zawodniczka z Norwegii była bardzo dobra i uzyskała czas 44:33. Kuzmina natomiast miała trzy pudła i czasowo przegrała z Torą o jakieś 40 sekund. Jak dla mnie Berger jest po prostu lepsza i tyle. Ostatnio zwycięstwo dziś liczę na przynajmniej pudło.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
B 493

bodescu_wampir

Użytkownik
Witam wszystkich... Wpisy beda krotkie, gdyz pisze ze Smartfona :)
szukam czegos ciekawego... Oferta z fortuny.

Slesingr-Bauer typ 1 @1.6 ✅ edit : Czech zawalil pierwsze strzelanie i az 3 pudla !!??
Biegowo a szczegolnie na strzelnicy lepszy Czech.
Birnbacher-Pfeifer typ 1 @ 1.85 ✅ edit :walka leb w leb i minimalna wygrana Andreasa...Szkoda pudla na lezaco...
Biegowo rowno. Na strzelnicy lepiej spisal sie Arnd, jednak ja licze na dobry wystep jego przeciwnika, ktory w sprincie trzyma rowny, dobry poziom. Pfeifer rownie dobrze moze byc w 1-10 co poza 30, co pokazal w zeszlym sezonie.

Shipulin-Fredrick typ 1 @1.45 ✅ edit : Po 1 strzelaniu bylo spokojnie, ale Shipulin spudlowal az 3 razy w stojce i na ostatnie kolko wychodzil z prawie 2 sekundami przewagi...
Obecna forma obydwu zawodnikow przemawia za faworytwm tej pary.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
B 493

bodescu_wampir

Użytkownik
Ok Panowie na plus, czas na Panie....
Post bedzie systematycznie edytowany
Przestrzegam jednak, gdyz jak wiadomo, nawet same kobiety nie wiedza czego chca, tymbardziej niewiadomo co beda chcialy osiagnac dzisijszymi startami, ale do rzeczy ????
Postaram sie oczywiscie zagrac na lepsze biegaczki, choc beda wyjatki... oferta z fortuny, niestety ????
Ok, nie tylko z fortuny... ????
Ladna jest Goessner, ale dzisiaj tez troche popudluje... ????
Zaitseva-Goessner @1.82 panbet ✅ edit : Miriam strzelnica standard ????

Rosjanka juz ma sporo startow w tym sezonie... do tej pory na strzelnicy ponad 84 % (53/63). Biegowo jest dobrze przygotowana. Sprint w zeszlym sezonie ogolnie 5 miejsce.
Goessner najwieksze szanse na sukcesy ma gdzie? Wiadomo, ze w sprincie... Rewelacyjny bieg w IN, zawalony tradycyjnie slabym strzelaniem. Goessner na zero na pewno nie strzeli a wg mnie absolutne minimum to sa 2 pudla (1,1) a moze cos w dorzuci ekstra w stojce. Miriam byc moze bedzie chciala za wszelka cene dogonic Darye, ktora startuje bezposrednio przed nia, co wg mnie skonczy sie fatalnie na strzelnicy. Tak jak juz bylo napisane. Niemka ma duzy potencjal, ale z takim strzelaniem nie bedzie wojowac pucharu swiata, ani nawet miejsc na podium.
REasumujac, Zaitseva przy 1 pudle mniej bedzie toczyc rowna walke z niemka, a w przypadku 2 pudel mniej powinna byc przed rywalka.
Kuzmina-Vilukhina @1.68 panbet ⛔ edit : 3 pudla to zdecydowanie za duzo jak na Kuzmine...
Kuzmina bieg w scislym topie, strzelnica roznie, ale przewaznie przyzwoicie.
Vilukhina bieg roznie, przewaznie przyzwoicie, strzelnica bardzo dobrze.
Klasyczny pojedynek biegacz vs strzelec. Przy braku lub 1 pudle wiecej wygrywa Kuzmina, a przy 2 pudlach wiecej faworytka bedzie Vilukhina, lecz wynik bedzie otwarty.
Kuzmina-Goessner @1.67 fortuna ✅ edit : 3 pudla vs 5 pudel... nawet 1 pudlo wiecej Kuzminy nie zmieniloby wyniku tej potyczki ????

Przejrzalem wlasnie wyniku sprintu z poprzedniego sezonu i to mnie utwierdzilo by postawic na slowaczke. W zdecydowanej wiekszosc biegow byla UWAGA prede wszyskim szybsza i odrobine celniejsza (o 6%) od niemki, a co za tym idzie zajmowala lepsze pozycje od niej.
Kuzmina poza bardzo dobrym biegiem potrafi dobrze strzelac co w polaczeniu dalo az 13 razy miejsce w top 10 , przy ledwie jednym takim miejscu niemki.
Miriam wiadomo byle do przodu a na strzelnicy co bedzie to bedzie. Wg mnie wciaz jej brak doswiadczenia, bo jak dlugo mozna tak slabo strzelac? Trzeba umiejetnie rozkladac sily i wziac pod uwage zmeczenie przed strzelaniem. Kiedy wyeliminuje ten mankament bedzie grozna dla kazdej zawodniczki. Tak jak wspominalem, Goessner wg mnie dzis zaliczy slaby wystep, szczegolnie na strzelnicy.

Brunet-Semerenko Vita @1.55 fortuna, @1.65 panbet ✅ edit: bez emocji, francuzka pewnie na strzelnicy i przyzwoity bieg, chociaz spuchla po 2 strzelaniu biegowo, to jej przewaga byla tak duza, ze spokojnie dowiozla przewage do mety...
Brunet wiadomo jak celnie strzela i mimo iz tutaj mamy strzelnice tylko 2 razy to powinna zrobic przewage 1 lub 2 celnych strzalow nad ukrainka. Ostatnio biegowo fatalnie, co widze bardziej jako jednorazowa niemoc niz ogolny poziom jej biegowy.
Licze tutaj na zdecydowanie lepszy bieg francuzki, chocby taki jaki pokazaly podczas sztafety, wtedy strzelnica powinna zalatwic sprawe.
Dorin-Semerenko Vita @1.75 panbet ⛔ edit: Tutaj Dorin przegrala z Vita... 4 strzelania na stojaco spudlowane !!!??? To chyba jej rekord. Mimo ambitnego poscigu za ukrainka i po odrobieniu ponad polowy straty po 2 strzelaniu spuchla... Semerenko tak jak sie spodziewalem, czyli slabo.
Dorin bardzo dobrze strzela, czego nie potwierdzila w zeszlym sezonie w SP. Biegowo forma dobra, jesli tylko nie spudluje o wiecej niz 1 raz od ukrainki powinna ja wyprzedzic na finiszu.
Panie na plus rowniez, ale zawiodla totalnie Dorin...
Powodzenia
 
mbmartin 84

mbmartin

Użytkownik
Dyscyplina: Biathlon
Spotkanie: Pursuit 12,5 km (Oestersund/SWE) - 12:30
Typ: Alexis Boeuf (FRA) w Top 5
Kurs: 2.35
Godz. 12:30 02-12-2012
Bukmacher: Bwin
Bardzo się zdziwiłem ,że tak ładny kurs można złapać na to zdarzenie. Alexis może to zawodnik , który nie ma na swoim koncie ogromnych sukcesów ,ale 6 lutego 2011r. w Presque Isle odniósł swoje pierwsze zwycięstwo w zawodach PŚ, wygrywając w biegu pościgowym. Właśnie do biegu pościgowego będzie startować z drugiego miejsca , traci do Kanadyjczyka 18 sekund. Za sobą ma Sumanna , który nie powinien być groźny oraz Grafa. Na dalszych pozycjach faworyci Svendsen oraz Martin Fourcade. Myślę ,że miejsce w czołowej piątce jest jak najbardziej możliwe , myślę ,że Leguelleca wyprzedzi już po pierwszym strzelaniu jeżeli będzie bezbłędnie , biegowo nie jest wcale tak źle , w biegu długim indywidualnym na 20km , mimo 3 karnych minu zajął 23 miejsce , tracąc na dystansie zaledwie 23 sekundy do Martina Fourcade , tym razem dystans jest o wiele krótszy ,bo 12,5km ,myślę ,że jeśli strzelanie będzie na poziomie i nawet popełni te 3 błędy na strzelnicy to mimo tego znajdzie się w czołowej piątce. Faktem jest ,że sporo biathlonistów jest w ścisłej grupie , która będzie walczyć o zwycięstwo i nikogo nie należy wykluczać . Oczywiście ze Svendsen i Fourcade będzie ciężko wygrać ,ale pozostali Ustyugov już traci sporo ,a mimo jest stawiany wśród faworytów, fakt 42 sekundy to nie jest jeszcze dużo ,ale z Boefem myślę ,że nie wygra. Pozostali są w zasięgu Francuza . Co ciekawe aż 20 zawodników mieści się w przedziale czasowym do minuty i tak naprawdę muszę przyznać ,że jest ścisk,ale uważam ,że jeśli będzie dobrze ze strzelaniem ,a myślę ,że tak będzie to nie powinno być problemu by Boef znalazł się nawet na podium. Dziś pokazał swój kunszt w biegu sprinterskim , pudłując raz zajął drugie miejsce. Uważam ,że jutro też potwierdzi swoją dyspozycję.
Stawka 5/10
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Jewgienij Ustiugow - Anton Szipulin 1 @ 1,72 Unibet ⛔

Pozytywny typ, pozytywny kurs. Ustiugow jutro wyruszy na trasę 25 sekund przed Szipulinem i już na starcie ma spory handicap bo to aż jedna karna runda więcej. Do tego pierwszą rundę pobiegnie razem z Fourcadem więc tempo będzie bardzo mocne. Szypa pobiegnie z pędziwiatrem Bergerem ale obawiam się że nie utrzyma jego tempa. Także na 1 rundzie liczę że Jewgienij dołoży jeszcze kilka sekund Antonowi. Do tego na strzelnicy lepiej wygląda Ustiugow. Na razie widać że Rosjanin ma wysoką formę, jutro zdecydowanie może zameldować się na podium. Biegowo obaj wyglądają mniej więcej równo w Oestersund więc zadecyduje przewaga na starcie oraz strzelnica a tu przewaga po stronie Jewgienija.
Andrea Henkel - Olga Vilukhina 2 @ 1,98 Betsafe ⛔
Rosjanka jest lepsza w biegu, myślę że jutro jest w stanie samym biegiem nadrobić nad Henkel ok 20 sekund czyli da to jej możliwość jednej karnej rundy więcej. Do tego rusza na trasę wcześniej o 8 sekund, to dużo i mało, ale myślę że do pierwszego strzelania ta przewaga może wzrosnąć do 15 sekund nawet, na strzelnicy Henkel jest dość pewna ale strzela wolno w porównaniu do Olgi która strzela najszybciej z całej stawki, no może TOra jak wpadnie w trans to ładuje szybciej. A Vilukhina pomimo tego że strzela szybko to z celnością nie ma problemów. Taki kurs to fajne value, chociaż w Marathonie będzie lepszy kurs, ale nie będę miał możliwości zagrania także gram już teraz w Betsyfie.
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
U panów szykuje się świetny bieg, aż 20 zawodników w minucie, 40 w 1,5 minuty, wszystko się może zdarzyć ????
Leguellec dzisiaj miał bieg życia, ale jutro go nie tykam, przewaga licha, będzie sam strzelać po raz 1, zrobi się mu nerwowo i się w końcu posypie. A pogoń przednia.
Myślę, ze w końcu Svendsenowi się uda wstrzelić, bo biegowo świetnie przygotowany, ale to zostawię sobie na live jak i zobaczymy jak się sytuacja rozwinie.
OEB - Lindstroem 1 1.72 w tobecie z Mesotitschem, ale kurs dużo słabszy ✅
Dziś Ole Einar podobnie jak Bergman miał sporego pecha w stójce. Ale mimo niedawnej choroby i dodatkowych 4 rund bieg miał świetny i ponad 20 sekund nadrobił nad Fredem. Do tego Bjoerndalen kolejne sekundy nadrabia na samym strzelaniu, dziś w leżaku nad Wołkowem czy Ederem zarobił 5 sekund!
Szwed póki co jeszcze niedostrojony. Biegowo sporo gorzej niż w końcówce zeszłego sezonu, a na strzelnicy w dotychczasowych występach nie zachwycał.
Tora po raz 3? Myślę, że tym razem mogą jej się przydarzyć pudła. Ale biegowo po raz kolejny bardzo dobrze, gdyby nie upadek na ostatniej rundzie miałaby na niej najlepszy czas. Daria powinna zaatakować podium, bo strata nieduża, a biegowo sporo zarobi.
 
T 1,9K

telich

Użytkownik
Krysia Palka - Madzia Gwizdon 1 @ 1.615 Marathonbet ✅
Analityk z Rosji chyba niezle popil poprzedniego dnia :razz: jak dla mnie prezent weekendu, nie wierze, ze na 4 strzelania Magda bedzie lepsza od Krysi, fakt, ze Magda wyglada biegowo lepiej niz Krysia, ale 4 strzelania to za duzo jak na nia ????
Daria Domracheva - Andrea Henkel 1 @ 1.5 Marathonbet ✅
Biegowo przepasc, wszystko rozegra sie na strzelnicy, wg. mnie Daria nie moze miec wiecej niz jedno pudlo na ktorymkolwiek strzelaniu, jedno kolko na kazdym strzelaniu moze sobie pobiec a i tak wygra z Henkel, do tego wczoraj akurat Henkel strzelala na 0, dzisiaj przy 4 strzelaniach nie ustrzegnie sie bledu:razz:
Olga Vilukhina - ML Brunet 1 @ 1.54 Marathonbet ✅
Analiza podobna jak wyzej, MLB strasznie slabo wczoraj pobiegla, o ile w indywidualnym nie bylo az takiej roznicy, to wczoraj pomimo zera na strzelnicy, bardzo duzo stracila, Olga ma swietny tydzien w Szwecji, wczoraj 3 plac, wybiega z ponad 20 s przewaga, biegowo wyglada lepiej niz MLB, pudlo jak najbardziej w zasiegu Rosjanki ????
ed.: panie pieknie sie spisaly :razz:
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Christop Sumann - Simon Eder 1 1,75 Bwin ⛔ ten Sumann to jak baba ????

Para dwóch Austriaków. Dzisiaj Sumann wybiegnie z przewagą ponad dziesięciu sekund. Bardzo dobry występ w sprincie zanotował Sumann bo zaliczył o jedną karną rundę więcej niż Simon a na dodatek ma jeszcze przewagę na starcie. Biegnie dużo szybciej niż Eder, tyle tylko, że w Biegu Indywidualnym szło mu dużo gorzej. Dzisiaj trasa na poziomie 12,5 km więc nie za duży odcinek. 4 strzelania więc tutaj chyba handicap na korzyść Edera choć w biegu indywidualnym miał dwa pudła a Sumann tylko jedno(ale bieg fatalny). Mam nadzieje, że dzisiaj Sumann będzie trzymał tępo bo wybiegnie chwilę po Boefie i na strzelnicy również będzie skuteczny. Nie ma co grać dużo typów w tym sporcie ;) Więc tylko jeden na zawody o 12:30. Jeśli chodzi o kobiety to wrzucę jakiś typ w zależności od tego co będzie robił Sumann.
 
waclaw-65884 360

waclaw-65884

Użytkownik
Vilukhina - Brunet typ 1 ( 1,55 Fortuna )
Svendsen - Birnbacher typ 1 ( 1,38 Fortuna )
Brunet super strzela ale fatalnie wręcz biega ... Vilukhina startuje z przewagą ponad 20 sekund i już do 1 strzelania może ta różnica wynosić ponad 30 sekund. W całym biegu Brunet myślę, że biegowo straci około 3-4 pudeł a to bardzo dużo.
Emil biegowo super, wczoraj miał trochę pecha ale dzisiaj myślę, że powalczy zdecydowanie o zwycięstwo. Panowie generalnie strzelają na podobnym poziomie ale Emil w biegu zrobi 1-2 pudeł zapasu.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Dominik Landertinger - Ole Einar Bjørndalen 1 1,72 Tobet

Dzisiaj stawiam ponownie na Austriaka.Na starcie ma 22s przewagi.W biegu obaj panowie bardzo podobnie na strzelnicy jednak uważa,że Dominik jest wstanie uzyskać lepszy wynik niż Norweg który miewa problemy i potrafi zawalić 1 strzelanie i to przekreśla Jego szanse. Mimo że szybko Norweg strzela to ja liczę na solidność Austriaka i minimum taki sam występ na strzelnicy a wtedy o wynik będę spokojny.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Olena Pidhrushna - Olga Vilukhina 2 1,50 [5-4]✅
Marie Laure Brunet - Andrea Henkel 2 1,55 [6-3]✅


Kurs 2,33 Tobet ✅✅✅

W pierwszej parze nie wydaje mi się aby Ukrainka zanotowała tak dobry występ jak w sprincie.Biegowo panie bardzo podobnie jednak na strzelnicy to Rosjanka wygląda pewniej i solidniej.Ze startu prawie razem ruszają więc tu bardzo ważne będzie strzelanie.
W drugiej parze świetna na strzelnicy Brunet kontra Henkel która w tym roku poprawiła się na strzelnicy a dodatkowo w biegu jest w stanie nadrobić sporo nad koleżanką z Francji. Kolejnym plusem na korzyść Niemki jest fak iż startuje 17s. szybciej co w przypadku walki z Brunet to dużo.Jedziemy!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom