>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Biathlon 2012/2013 - Ostersund 25.11-02.12 - Inauguracja sezonu

Status
Zamknięty.
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
maraton wstawił jakąś wstępną ofertę, ale póki nie poznam przynajmniej prowizorycznej listy startowej, to nie zagram. Te składy co podaję, to z zapowiedzi.
Rosja-Niemcy 1 1.4 ✅
Bez Neuner może być ciężko, do tego nie startuje Peiffer, który jest przeziębiony. Mają biec w składzie: Bachmann, Henkel, Lesser, Schempp.
Rosja w składzie: Zajcewa, Vilukhina, Wołkow i Ustjugow. Ten Żenia na ostatniej zmianie może coś napsocić, reszta wydaje się solidna.
Słowenia - Słowacja 1 1.43 ✅
Anastasia Kuzminová, Janka Gereková, Matej Kazár a Miroslav Matiaško.
Gregorin,Mali, Fak, Bauer
Słowaczki wydają się być mocniejsze(Kuza na 1 zmianie zwykle radzi sobie przyzwoicie+Gerekowa zrobiła postępy w zeszłym sezonie), ale u mężczyzn różnica jest znaczna, biegowo inna półka. Rundy Bauera tu mogą zawalić. Mam tu też w pamięci, że zwykle na inaugrację Słoweńcy są bardzo dobrze przygotowani.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Trenerzy reprezentacji Austrii poinformowali w jakim składzie reprezentacja tego kraju pobiegnie podczas otwierającej cykl Pucharu Świata sztafety mieszanej. Do rywalizacji ekipa tego kraju przystąpi w składzie: Katharina Innerhofer, Romana Schrempf, Dominik Landertinger i Christoph Sumann.

Selekcjonerzy ból głowy mieli przede wszystkim w przypadku mężczyzn, gdzie o dwa miejsca bili się poza wybrańcami jeszcze Friedrich Pinter oraz Daniel Mesotitsch. Ostatecznie postawili jednak na mistrza świata w biegu masowym z Pyeongchang i najbardziej doświadczonego z całej drużyny, sześciokrotnego medalistę największych imprez.

Panie w reprezentacji Austrii to natomiast nieco inny rozmiar kapelusza. Na co dzień pełnią raczej drugoplanową rolę podczas rywalizacji najlepszych. Do tej pory trenerzy w mikstach najczęściej stawiali na duet Romana Schrempf, Iris Waldhuber. Tym razem ta druga zostanie jednak zastąpiona Kathariną Innerhofer.

Źródło: oesv.at
Jak macie info o innych skladach to wrzucajcie
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
harvey 967

harvey

Użytkownik
Rosja: Zajcewa i Wilukchina, Wołkow, Ustjugow
Białoruś: Skardino, Domraczewa, Nowikow, Aleniszko
Francja: Dorin, Brunet, Beatrix, Boeuf.
Szwajcaria: Gasparinki (Selina &amp; Elisa), Weger, Hallenbarter
Ukraina: Pidhruszna, Semerenko Wi., Semenow, Deryzemla,
Niemcy: Lesser, Schempp, Bachmann i Henkel
źródło forum biathlon.pl

Wieczorem jeszcze poszukam info, szkoda, że nie ma oficjalnych składów i cisza o ekipie Norwegii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Czechy-Slowacja typ 2 ( kurs 1.80) Fortuna ⛔
Kuzmina i Gerekova powinny wyprowadzić dużą przewagę nad żeńską czeską ekipą w której,wystąpi słabsza Soukalova,panowie mogą lekko stracić ale licze że panie zostawią im dużą przewage a oni tego nie zespuja.
Nie oglądałem ale wynikiem ekipy z południa jestem zaskoczony
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
W nocy w Millenium dali babola i wystawili Słowacja - Polska 1 za 1,60... Teraz już wszystko wróciło do normy i już jest 1,25 - mi się udało jeszcze złapać za 1,40.

Mimo wszystko dubel:

Słowacja - Polska 1 za 1,25 ✅
Niemcy - Szwecja 1 za 1,35 ✅

wygląda solidnie ( ako: 1,69 ) ✅

U Niemek to różnica kilku klas po stronie Pań, faceci nawet jak zepną na maxa to niedognają. Polacy no cóż.. chciałbym by było lepiej, ale będziemy na szarym końcu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
harvey 967

harvey

Użytkownik
Rosja - Niemcy
Rosja # 1.30 Betsafe ✅ 1 miejsce - 4 miejsce

Davey_Watt wspomniał już o tym typie wyżej. Rosjanie zaczynają z grubej rury nie ma co. Wystawiają swój najlepszych skład. W tym sezonie mają w swojej kadrze niesamowicie dużą konkurencję, a co za tym idzie poziom poszedł do góry. Dziś trener zespołu desygnował taką czwórkę: Zaistseva, Vilukhina, Volkov i Ustyugov. Oprócz wybranych są jeszcze przecież tacy zawodnicy i zawodniczki jak: Slepcowa, Glazyrina, Korowina i Szumiłowa oraz Małyszko, Szipulin, Garaniczew oraz Makowjejew. Rosja to obrońca tytułu z zeszłego roku w biegach mieszanych.
Niemcy nigdy mnie do siebie nie przekonywali w biegach mieszanych, zawsze był taki Peiffer, który wie co zrobić i jak zepsuć dobry wynik. Dziś wystawiona czwórka to: Bachmann, Henkel, Lesser oraz Schempp. Widać, że Ci najlepsi sobie jeszcze poczekają na start. Binbachera oraz Peiffera, startowali oni jednak w Beitostoelen przez sezonem i nie zachwycili swoją formą. Mimo wszystko personalnie Niemcy wyglądają słabo przy kadrze Rosji. W mojej opinii nie ma innej opcji, niż lepsza lokata ekipy Putina.

Norwegia - Francja
Norwegia # 1.65 Unibet / 1.80 Sts ✅ 2 miejsce - 5 miejsce

Długo czekałem na podanie składu przez ekipę Norwegii i się nie zawiodłem. Dziś zobaczmy taką ekipę: Berger, Solemdal, Bjontegaard oraz Svendsen. Forma nie mal całej czwórki jest co pokazali na zawodach w Beitostølen. Berger wygrała dwa swoje biegi, Solemdal była w czołówce, Svendsen również czołówka oraz Bjontegaard, który wygrał zawody ze startu wspólnego. Dużo osób może się zdziwić, dlaczego w kadrze nie ma Ole Einara Bjørndalena, a jest natomiast młody Bjontegaard który kilka lat temu otrzymał miano następcy wielkiego Ole. Do ścisłej czołówki jeszcze nie należy, ale w tym sezonie z początku nie będzie Boe, dlatego ma szansę się chłopak wykazać. Z pewnością bieg mieszany jest idealnym momentem na pokazanie swoich umiejętności i przydatności drużynie.
Francja przystępuje do tego biegu bez dwóch swoich etatowych biegaczy, czyli braci Fourcade (Martin wczoraj biegał z biegaczami, Simon czeka na operację). Trener wybrał taki skład: Brunet, Dorin, Beatrix i Boeuf. Liderami w tej sytuacji są Dorin oraz Boeuf, reszta ewidentnie odstaje. Brunet, która na strzelnicy pewnie się nie pomyli to biegowo odstaje i to strasznie zarówno i od Berger i od Solemdal. Dorin ambicje ma i to wielkie, jak wiadomo strzelać to ona umie i to najlepiej w całej ekipie, ale biegowo podobnie jak u koleżaniki pozostawia wiele do życzenia. Fakt, poprawiła się w porównaniu do zeszłego sezonu, ale wątpię by osiągała tempo Berger. Co do panów to startowali oni przed sezonem i wypadali średnio. Bouef jeszcze jakoś tam wypadł bo zajął 7 miejsce w Beitostølen , ale drugi z Francuzów słabiutko dopiero 37, a w stawce w której startowali praktycznie sami Norwegowie. Dla porównania w tym samym biegu Svendsen był 3, a Bjontegaard 8. W mojej opinii Norwegia dziś walczy z Rosją o zwycięstwo, a w parze z Francją nie powinni mieć problemów z ich pokonaniem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
poeta92 5

poeta92

Użytkownik
Rusza sezon zimowy wiec zaczynamy typowac. W szczegolnosci biathlon :
Norwegow typuje w szczegolnosci z powodu braku braci Fourcadow w ekipie Francuskiej. Slowenia.. panowie powinni byc duzo szybsi biegowo jednoczesnie panie nie powinny duzo odstawac od slowaczek. Typ na Rosje zdecydowanie popularny wsrod typerow, z argumentami sie zgadzam Davey_Watt-a i Harvey-a.

Sztafeta Mieszana - Biathlon
1.
Norwegia - Fracja 1.80 STS✅
Slowenia - Slowacja 1.30 STS✅
AKO 2.34 Stawka 16zl EWK: 33zl

2.
Norwegia - Francja 1.60 FORTUNA✅
Rosja - Niemcy 1.40 FORTUNA✅
AKO 2.24 Stawka 20zl EWK: 40zl
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Rosja - Francja 1 1,50 Bwin ✅
Tak jak Panowie wyżej napisali, Rosjanie mają nawet dwie dobre drużyny. I facetów i kobiet jest bardzo dużo którzy i dobrze biegają i dobrze strzelają. Jeśli chodzi o Francję to na razie bez braci Fourcade więc przewaga jeśli chodzi o grupę facetów dzisiaj po stronie Rosjan. Jeśli chodzi o kobiety to jeśli nie będą Rosjanki jakoś bardzo pudłować to typ powinien spokojnie wejść. Nie można zapominać właśnie o tym jak super strzela Brunet i Dorin. Szczególnie Brunet to wzór do tego jak powinno się strzelać. Ja jednak stawiam na &quot;Sborną&quot; którzy dzisiaj myślę, że wygrają a jak nie to chyba tylko Norwegia może im przeszkodzić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Norwegia - Niemcy 1 @ 1,43 Marathonbet ✅ 2-4
Gram zdecydowanie na Norwegów w tym typie, na razie wszystko na czuja i na podstawie wywiadów i opinii trenerów. Ale tak Norwegia wystawia bardzo mocny skład, dzisiaj przegrają według mnie tylko z Francją i Ruskami. Tora Berger i Solemdal powinni po zmianach kobiet być bardzo wysoko razem z Francją i Ruskimi. Niemki w mojej ocenie powinny już trochę tracić. U panów Niemcy bez swoich dwóch fortepianów Peiffera i Birnbachera. Zamiast nich jadą Lesscher i Schempp, ten pierwszy nie dość że zawsze słabo strzelał to biegowo też nigdy nie miał rewelacyjnych wyników. Schempp na strzelnicy też pudłuje jak nienormalny biega zazwyczaj dobrze. Wikingi mają Bjoentegaarda który jedzie pierwszy raz w seniorach, ale skoro startuje to coś jest na rzeczy, może to nowy Tarjei Boe? kto wie. No i na końcu mistrzunio Svendsen więc nawet ewentualnie jak Norwegia straci na 3 zmianie to Emil to odrobi.

Francja - Szwecja 1 @ 1,30 Marathonbet ✅ 5-8
Francja z Dorin i Brunet na pierwszych zmianach mogą pozamiatać ten typ. Szwedzi wystawiając Jonsson i Stroemestedt strzelają sobie w stopę, bo biegowo na tych dwóch zmianach stracą gdzieś ok 1 minuty, no a jeszcze strzelnica gdzie będzie słabiutko w porównaniu z Francją. Facetów lepszych mają Szwedzi, Lindstroem i Ferry to uznane marki, tylko jak baby spieprzą to im już nie będzie chciało się nadrabiać. Francuzi niby 2 garnitur ale i tak nie jest źle Beatrix potrafi dobrze pobiec, Boeuf tak samo, na strzelnicy nie mają problemów więc i na to dzisiaj liczę. Nie ma na szczęście Vansą Że więc nie ma kto spieprzyć, no i brak Simona w sztafecie to zawsze wzmocnienie :cool::grin:
Z innych typów które rozważałem to Słowacja - Kanada 1 @ 1,70 Marathonbet oraz Ukraina - Szwecja 1 @ 1,80 Marathonbet ale jako że są to pierwsze zawody to trzeba poobserwować i zagrać na te &quot;pewne&quot; reprezentacje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
mbmartin 84

mbmartin

Użytkownik
Dyscyplina: Biathlon

Spotkanie: Francja-Białoruś

Typ: 1

Kurs: 1,45

Bukmacher: Betsson


Już dziś rozpoczyna się sezon biathlonowy. Na starcie staną sztafety mieszane, wypatrzyłem z całej oferty Betsson , jeden moim zdaniem pewny jak lokata typ. Francja w mocnym składzie:


2-1 BRUNET Marie Laure
2-2 DORIN HABERT Marie
2-3 BEATRIX Jean Guillaume
2-4 BOEUF Alexis


Moim zdaniem są jednym z faworytów do dzisiejszego zwycięstwa prócz sztafety Rosyjskiej i Norweskiej. A za przeciwników w tej parze mają sztafetę białoruską. W składzie:

8-1 SKARDINO Nadezhda
8-2 DOMRACHEVA Darya
8-3 ALENISHKO Vladimir
8-4 NOVIKOV Sergey

Jedynie w tym składzie zagrożeniem jest Domracheva ,ale sama nic nie zdziała , pozostali biathloniści to pionki , nie mają takiej formy ,by zagrozić nawet w najmniejszym stopniu ekipie Francji. Novikov już dojrzały zawodnik , Alenishko pierwsze słyszę ,a Skardino nadomiar przeciętna. Francuzi mają bardzo wyrównany skład na wysokim poziomie i nie widzę tutaj szans u Białorusinów. Jest to dla mnie mimo wszystko typ dnia , chociaż kurs 1,45 , więc wypadłoby coś do tego dorzucić. Polecam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Rosja win @ 2,50 unibet ✅
Jestem na fonie, więc na krótko. Skład Rosjanie wystawiają mocny od samego początku, biegowo są całkiem niezli i moim zdaniem są głównym faworytem do zwycięstwa. Mam nadzieję, że nie bd sporego wiatru i nie będą pudlowac. Głównym rywalem są Norwegowie, ale obawiam się mlodziana na 3 zmianie. Francuzi także groźni, ale brak Fourcade wejdzie we znaki. Taki pierwszy bet na początek, nikt inny nie jest chyba w stanie zagrozić tym reprezentacjom na podium.
Francja - Niemcy 1 @ 1.50 ⛔
Kolejny typ na dziś to wygrana Francuzów z Niemcami. Nasi zachodni sąsiedzi bez Peiffera i Birnbachera, u pań także słabiej, więc moim zdaniem pewny bet ????
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Nie skreślałbym tak Niemców, panie mogą na równi a panowie są bardzo szybcy w dodatku Schempp ma takie dni co wszystko trafia u Francuzów przeciętnie za to.
Pograłem dziś dwa typy w tobecie, mimo że bardzo trudne pary zawsze wystawiają
✅✅Norwegia wyzej od Francji -&gt; Berger i Solemdal wydają się być w dobrej formie przedsezonowej , wiadomo biegają zawsze bardzo szybko, w dodatku dobierania to i straty przy pudłach dużej nie stracą. Svendsen to król a ten drugi tez przyzwoity biegacz.
✅✅Szwecja wyżej niż Białoruś -&gt; wiadomo Jenny ale u rywalek Skardino , być moze i 1min straci , pozniej Daria kolejną moze dorzucic chociaz Szwedka bardzo szybka na trasie. I wszystko wyjaśnia się podczas rywalizacji panów gdzie Białoruś przeżywa prawdziwy kryzys, ich zawodnicy zazwyczaj mają ostatnie czasy biegów i dla Szwedów 2min mogą byc spokojnie do odrobienia gdyby zaszła taka potrzeba.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
B 493

bodescu_wampir

Użytkownik
Norwegia-Francja @1.8 juz 1.7 ✅ 2-5
Wg mnie najlepszy typ dnia.
11 NORWAY NOR
11-1 BERGER Tora
11-2 SOLEMDAL Synnoeve
11-3 BJOENTEGAARD Erlend
11-4 SVENDSEN Emil Hegle
Berger to zawodniczka kompletna. Dobrze strzela i biega i kiedy laczy te dwa elementy walczy o zwyciestwo. Forma jest co potwierdza wygrany turniej, mimo slabej obsady strzelala bez pudla.

Solemdal
biegowo dobrze, gorzej ze strzelaniem... Nie spodziewam sie aby strzelila na zero, ale wg mnie nie bedzie biegac karnej rundy.

BJØNTEGAARD
wg mnie utrzyma wysokie miejsce sztafety. Licze, ze bedzie pewnym punktem sztafety. Ostatnie zawody potwierdzaja stabilna forme tego zawodnika.

Svendsen
biegowo bardzo dobrze, jednak czasem zdarzy mu sie pudlowac duzo na strzelnicy. Mocny punkt reprezentacji.

2 FRANCE FRA
2-1 BRUNET Marie Laure
2-2 DORIN HABERT Marie
2-3 BEATRIX Jean Guillaume
2-4 BOEUF Alexis
Brunet i Dorin na strzelnicy rewelacja a biegowo juz nie zawsze. To poczatek seoznu, forma niewiadoma.
Beatrix 3 pudla i blisko 4 minuty straty do Martina w ostatnich zawodach to przepasc. Bez formy biegowej i na strzelnicy tez slabo.
Boeuf niezle strzelanie gorzej z biegiem, alew ostatnich zawodach bardzo przyzwoicie.

Gram na Norwegie przede wszystkim ze wzgledu na zawodnikow obydwu druzyn. Norwegowie powinni zrobic tutaj spora roznice i o ile Bouef moze byc troche lepszy od BJØNTEGAARD to Svendsen powinien zrobic tutaj spora roznice. U Pan wg mnie porownywalnie. Na strzelnicy lepsze francuzki, ale tutaj za pudlo jest dobieranie(max 3) a nie karna runda.

Niemcy-Szwecja @1.4 ✅ 4-8
SWEDEN SWE
5-1 JONSSON Jenny
5-2 STROEMSTEDT Anna-Karin
5-3 FERRY Björn
5-4 LINDSTRÖM Fredrik

3 GERMANY GER
3-1 BACHMANN Tina
3-2 HENKEL Andrea
3-3 LESSER Erik
3-4 SCHEMPP Simon

Krotko. Niemcy powinni wypracowac sobie taka przewage po zmianach kobiet, ze mocnym Szwedom nie powinno sie chciec walczyc. Bachman i Henkel powinny zrobic spora roznice, ktorej nie powinni stracic ich koledzy. Henkel przewaznie zajmuje miejsca okolo 10 a jej kolezanka okolo 20 w sprincie.
Szwedki wg mnie powinny biegac 1-3 rundy karne, dodatkowo start u siebie co moze byc dla nich jakims obciazeniem. Panie przewaznie podczas sprintu zajmuje miejsca 30-60...

Panowie zdecydowanie na korzysc Szwecji, ale po wg mnie slabym wystepie Szwedek beda chcieli jedynie dobiec do mety, gdyz szans na dobre miejsce nie bedzie.

Slowenia-Slowacja @1.3 ✅ 6-11
Slowenia zdecydowanie mocniejszy sklad w porownaniu ze Slowacja. Nie ma tam slabego punktu i jesli kazdy wystapi na miare swoich mozliwosci to moze byc blisko pudla.

Edit: Sezon biathlonowy rozpoczety.... powodzenia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
harvey 967

harvey

Użytkownik
Michael Greis - Ole Einar Bjørndalen
Ole Einar Bjørndalen # 1.50 Tobet zwrot

Dopiero poniedziałek wieczorem i do kolejnego biegu sporo czasu, ale Tobet miło zaskoczył i już dziś wystawił pary na środowy bieg indywidualny. W tej parze mamy dwóch bardzo doświadczonych zawodników, którzy już nie są zbyt młodzi, ale wciąż mogą namieszać w czołówce. Faworytem bezkompromisowym tej pary w mojej ocenie jest Norweg, który jest najbardziej utytułowanym zawodnikiem w historii całego biathlonu. Ole to dla biathlonu, to chyba nie przesadzę jak porównamy z Jordanem dla koszykówki. Kto się chociaż trochę orientuje w tym zimowym sportem to wie kto to jest.
Bjørndalen nie ubłaganie zmierza do końca kariery, która z tego co wiem ma nastąpić po Igrszystkach Olimpijskich w Soczi. Jak statystyki pokazują od 16 lat co roku wygrywa przynajmniej jedne zawodu Pucharu Świata i mam nadzieję, że w tym roku będzie podobnie. Ole przed sezonem całkiem nieźle zaprezentował się na zawodach w Beitostølen, gdzie w sprincie mimo dwóch pudeł był trzeci. Może obsada nie powalała na kolana, jednak wyprzedził w tych zawodach między innymi Svendsena czy Simona Fourcade.
Greis, który jest zaledwie o dwa lata młodszy od Bjørndalena, nie miał aż tak bogatej kariery. Jednak przez wielu przez lata był uznawany za najlepszego zawodnika w reprezentacji Niemiec. Tytułów mu nie brakuje, jednak ostatnie cztery lata to tylko przebłyski dobrej formy. W kadrze są nowi młodsi, zdolniejsi jak: Peiffer, Binbacher, Schempp czy Lesser. Już nie pamiętam gdzie dokładnie startował Greis przed sezonem, bo nie mogę znaleźć tego artykułu, ale z tego co pamiętam to nie zachwycał formą. Padły tam, też informacje na temat tego, że Greis bardziej szykuje się na Mistrzostwa Świata w Czeskim Novym Mescem, które rozpoczną się 7 lutego. Dlatego, też początkowe starty w Pucharze Świata będą początkiem szlifowania formy na tą wielką imprezę. Tak przeczytałem, jak będzie okaże się we środę. Jednak w mojej ocenie faworytem taj pary jest Norweg i to na niego będę liczył, mam nadzieję, że będzie szybszy i co ważniejsze będzie celniej strzelał.
Christoph Sumann - Michal Slesingr
Michal Slesingr # 1.72 Tobet ✅ 31-65

Druga para to taka mała perełka jak dla mnie. Tą parę stanowią Austriak Sumann oraz Czeski lider Michal Slesingr. Jak dla mnie zwycięzcą tej rywalizacje będzie Czech, który ostatnio prezentuje wysoką formę, co potwierdził we wczorajszej sztafecie mieszanej.
Slesingr w ubiegłym roku w końcowej klasyfikacji biegów indywidualnych skończył na wysokiej siódmej pozycji. Rok temu inauguracyjną imprezą sezonu 2011/2012 był właśnie bieg indywidualny w Ostersund, gdzie Czech zajął drugie miejsce przegrywają tylko z Martinem Fourcadem. Świetnie zaprezentował się w biegu mieszanym gdzie pobiegł bardzo dobrze.
Michal Slesingr początek sezonu zimowego 2012/13 może uznać za bardzo udany. Kadra Czech zajęła 3. miejsce, a on sam pokazał się z bardzo dobrej strony, wyprowadzając na trzeciej zmianie swoją drużynę na pozycję wicelidera. Na łamach rodzimych mediów zdradził klucz do sukcesu.
Okres od zakończenia poprzedniego cyklu PŚ był dla Czecha niezwykle inetnsywny. Slesingr zadebiutował w roli BASE-jumpera, a przede wszystkim ustatkował się i powiódł do ołtarza swą narzeczoną. Jak sam twierdzi dzięki temu zyskał luz psychiczny. - Mimo, że był to pierwszy start i nie wiedziałem jak wyjdzie, to czułem spokój. Wiedziałem, iż mam dobre narty, a poza tym mocno trenowałem, więc czułem, że mam formę. - stwierdził czeski biathlonista.
Ostersund jest dla niego zresztą bardzo szczęśliwe. W zeszłym sezonie zajął tu 2. lokatę w biegu indywidualnym - obejmując na moment pozycję wicelidera klasyfikacji generalnej - oraz 8. w sprincie, zaś podczas MŚ, które ta szwedzka miejscowość gościła przed czterema laty mógł cieszyć się z trzech miejsc w pierwszej dziesiątce. Dlatego też liczy na dobry wynik podczas indywidualnych konkurencji: - To będą zupełnie inne zawody. Będę musiał tak rozłożyć siły, aby na ostatnim odcinku nie zabrakło mi sił. Bo moc jest, rzecz w tym, by ją dobrze wykorzystać.
http://www.biathlon.pl
Michal jest w tej chwili liderem swojego zespołu. Prezentuje dobrą formę, w Ostersund nie raz już dobrze biegał dlatego liczę, że również i tym razem pokaże się z dobrej strony.
Rywalem Czecha w tej parze jest Sumann, który nie jest już wcale taki młody. Przez ostatnie sezony średnio u niego z formą. Wydaje się, że koło Landertingera jest on teraz najlepszym biegaczem swojej kadry, jednak poziom jaki prezentują Austriacy nie jest zachwycający. Christoph w ubiegłym roku w klasyfikacji biegów indywidualnych zajął dopiero 28 miejsce, a z tego co wiem to jest najlepszym miejscem w tej kategorii biegów było szóste miejsce w Ostersund. W sztafecie niedzielnej Sumann się nie popisał miał w sumie, aż cztery pudła, na pierwszym strzelaniu (leżak), aż trzy, miał farta i dobierał i upiekło się bez karnej rundy, ale nerwy były i to całkiem nie małe.
Jak dla mnie Czech prezentuje się lepiej i liczę na niego. Czuję po cichu, że może nawet namieszać w czołówce, TOP5 możliwe. Życzę mu jak najlepiej i mam nadzieję, że będzie lepszy od zawodnika z Austrii.

Jutro pewnie inni bukmacherzy wrzucą swoje zakłady. Spodobał mi się jeszcze typ:
Ustyugov Evgeny - Garanichev Evgeniy # 1.66 Bet365, ale to jeszcze do przemyślenia.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Greis, który jest zaledwie o dwa lata młodszy od Bjørndalena, nie miał aż tak bogatej kariery.
:eek:
Wszystko ok z typem się też zgadzam, ale z pogrubioną fazą to nawet nie wiem co mam zrobić.
Medale IO znikąd się nie wzięły, no i ten pamiętny Turyn, sztafeta mężczyzn co Niemcy pogonili towarzystwo to aż miło oczywiście główne skrzypce grał Greis i Fisher. 12 medali MŚ i 3 złota IO każdy zawodnik chciałby mieć tak mało bogatą karierę. Pamiętam też jak Czerezow Ruskim zwalił na początku i dopiero Pavel Roztowcew wyciągnął ich z kału. Polacy też wtedy na podium przez dwie zmiany byli no ale ktoś zwalił ale nie pamiętam kto. Ehh zebrało mi się na wspomnienia ;)
 
harvey 967

harvey

Użytkownik
:eek:

Wszystko ok z typem się też zgadzam, ale z pogrubioną fazą to nawet nie wiem co mam zrobić.

Medale IO znikąd się nie wzięły, no i ten pamiętny Turyn, sztafeta mężczyzn co Niemcy pogonili towarzystwo to aż miło oczywiście główne skrzypce grał Greis i Fisher. 12 medali MŚ i 3 złota IO każdy zawodnik chciałby mieć tak mało bogatą karierę. Pamiętam też jak Czerezow Ruskim zwalił na początku i dopiero Pavel Roztowcew wyciągnął ich z kału. Polacy też wtedy na podium przez dwie zmiany byli no ale ktoś zwalił ale nie pamiętam kto. Ehh zebrało mi się na wspomnienia ;)
Chodziło mi, że nie miał, aż takiego bogatej kariery jak Ole. To ile ma krążków to wiadomo i znikąd się one nie wzięły. Mój błąd źle napisałem ;) ale przynajmniej powspominałeś. pozdro ;)
 
T 1,9K

telich

Użytkownik
:eek:
Wszystko ok z typem się też zgadzam, ale z pogrubioną fazą to nawet nie wiem co mam zrobić.
Medale IO znikąd się nie wzięły, no i ten pamiętny Turyn, sztafeta mężczyzn co Niemcy pogonili towarzystwo to aż miło oczywiście główne skrzypce grał Greis i Fisher. 12 medali MŚ i 3 złota IO każdy zawodnik chciałby mieć tak mało bogatą karierę. Pamiętam też jak Czerezow Ruskim zwalił na początku i dopiero Pavel Roztowcew wyciągnął ich z kału. Polacy też wtedy na podium przez dwie zmiany byli no ale ktoś zwalił ale nie pamiętam kto. Ehh zebrało mi się na wspomnienia ;)
Mielismy niestety wtedy takiego delikwenta jak Michal Piecha niestety :-(, a tak mocno kibicowalo sie Polakom po tym, jak Ziemianin z Tomkiem zrobili robote na poczatku :razz: akurat wtedy w sztafecie Fischer stracil duza przewage, biegajac runde po stojce, ale suma sumarum udalo sie obronic 1 plac dzieki Greisowi :razz:
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Mielismy niestety wtedy takiego delikwenta jak Michal Piecha niestety , a tak mocno kibicowalo sie Polakom po tym, jak Ziemianin z Tomkiem zrobili robote na poczatku
ah stare dobre czasy ???? jeszcze chyba Grzegorz Bodziana
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom