>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Biathlon 2015/2016 - Ruhpolding 08-10.01/13-17.01.2016

Status
Zamknięty.
radula 5,4K

radula

Użytkownik

Trybuny w Ruhpolding zazwyczaj są wypełnione po brzegi​

Niestety w tym roku aura utrudnia życie sportom zimowym. Organizatorzy byli zmuszeni odwołać zawody w Oberhofie. Całe szczęście Ruhpolding jest gotowe i 2x w tym sezonie to właśnie w Bawarii będą gościć biathloniści.

Plan startów:


Planowe zawody w Ruhpolding:

Jak po przerwie Świąteczno-Noworocznej wypadną faworyci? M.Fourcade ucieknie reszcie stawki? Ekipa pościgowa napewno łatwo nie odpuści i Bjorndalen , Schempp , Svendsen , Shipulin czy też kolega z reprezentacji Fillon Maillet będą chcieli postraszyć lidera.
Czy po pierwszym weekendzie w Ruhpolding Czeszka Soukalova nadal będzie liderką? Mocno naciska ją Francuzka Dorin która wydaje się być coraz mocniejsza. Makarainen , Wierer czy Dahlmeier też są w gronie faworytek.
Czy Polki będą w stanie powalczyć o podium?


Temat założony na oba weekendy w Ruhpolding.

Zachęcam do podawania swoich typów podpartych analizą. Im więcej będziemy pisać tym większa szansa,że wygramy.



ps. Wprowadza się obowiązek rozliczania swoich typów. Będzie to jeden z głównych warunków w celu przyznawania rang ze sportów zimowych.
 
rymbaba 344

rymbaba

Użytkownik
sprint 10 km mężczyzn
M. Fourcade - Shipulin - 2,9 - óni - ⛔
Shipulin po kiepskim początku sezonu zdołał nam jeszcze przed przerwą świąteczną pokazać na co go stać. 4 pozycja w Hochfilzen, 6. w Pokljuce, jeśli chodzi o sprinty. W obu przypadkach za Martinem, różnice niewielkie. Po pierwszych zawodach myślałem, że Francuz będzie wszystkich biegowo miażdżył podczas sprintów. Tak się jednak nie dzieje. W dłuższych biegach owszem - bieg nabiera większego znaczenia i pomaga Fourcadowi zajmować czołowe pozycje. Widać, że Martin na strzelnicy jest daleki od ideału. Regularnie popełnia błędy, czasami jest w stanie narobić sobie kilka karnych rund. Panowie strzelają w tym sezonie dość podobnie. Głównym argumentem na ten typ jest kurs. Patrząc na ostatnie występy jestem świadom, że jedno pudło mniej jest w stanie zapewnić Shipulinowi wyższą pozycję. Oczywiście Martin to klasa sama w sobie i patrząc ogólnie cenię go bardziej. Mając na uwadze jednak to jak może namieszać w stawce odrobina szczęścia, czy też pecha na strzelnicy ciężko nie zagrać mi tutaj na Rosjanina.

Slepov - Doll - 1,657 - pin ⛔ nie wiem jak to skomentować ????
obaj panowie mają kłopoty podczas strzelania. Doll 80% Slepov 78%. Doll minimalnie lepszy, do tego Niemiec przewyższa biegowo od Rosjanina. Występ w Niemczech, mam nadzieję, że podziała tylko jeszcze bardziej motywująco na Dolla. Ogólnie Slepov szału w sprintach nie robi, w przeciwieństwie do przeciwnika, który zawsze zakręci się gdzieś w czołówce. Myślę, że matchup spowodowany ostatnim, jednym dobrym występem Slepova w tej konkurencji.
Sprint 7,5 km kobiet
Makarainen - Dahlmeier - 2,0 - óni ⛔ pół sekundy stratyKaisa poniżej oczekiwań w tym seoznie. Biegowo nadal bardzo silna, ale dotychczas sprinty w jej wykonaniu słabe. 2 razy 10 miejsce i raz 28. Bardzo niestabilna na strzelnicy. Z drugiej strony Laura. solidna zawodniczka. Wysoki procent skuteczności na strzelnicy i całkiem niezły bieg. Wróciła po chorobie i zaczęła robić swoje. Dla mnie to ona jest faworytką tego pojedynku. Wszyscy wiemy jakie umiejętności ma Makarainen, ale brak solidności na strzelnicy jest u niej nagminny. Myślę, że w konkurencji sprinterskiej Dahlmaier ma spore szanse na wynik lepszy od Finki. Kurs zadowalający, a na pewno lepszy niż to co dają na Dorin, która też ma swoje problemy podczas strzelania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
tomekzwd 257

tomekzwd

Użytkownik
Boe Tarjei-Boe J.Thingnes 2 Fortuna 1.95 ✅
Johannes jest zdecydowanie lepszym sprinterem od swojego brata, pokazał to w tym sezonie oraz w zeszłym rokugdzie wygrywał kilka zawodów sprinterskich w tym te w Ruhpolding.

Schempp-Svendsen 1 Fortuna 1.48 Zwrot
Schempp po wpadce sprinterskiej w Ostersund szybko się zrehabilitował i wygrał dwa kolejne turnieje w sprincie. Sądzę że i tym razem na własnej ziemi będzie chciał pokazać że biathlon to nie tylko Martin Furcade. Co do pary to Svendsen zdecydowanie nie przepada za sprintami, a w tej parze nie ma najmniejszej szansy.
 
rymbaba 344

rymbaba

Użytkownik
Boe Tarjei-Boe J.Thingnes 2 Fortuna 1.95
Johannes jest zdecydowanie lepszym sprinterem od swojego brata, pokazał to w tym sezonie oraz w zeszłym rokugdzie wygrywał kilka zawodów sprinterskich w tym te w Ruhpolding.
Nie nie nie. Ok młody Boe w tamtym sezonie robił szał, ale teraz jego brat jest zdecydowanie lepszy. Patrząc na sprinty był dwa razy na wyższych pozycjach. W pierwszych zawodach w Oestersund tylko dalej, ale kto oglądał ten bieg, widział jak patologiczne warunki panowały na strzelnicy. Do tego J. biegowo nie prezentuje się już tak dobrze jak w tamtym sezonie. Ja bym nie grał.

Svendsen - Fak - 1,4 efortuna - zwrot
Dla mnie to zestawienie to kompletne nieporozumienie. Svendsen prezentuje się bardzo przyzwoicie w tym sezonie. już to opisywałem. Solidność. Są błędy na strzelnicy, ale są to zazwyczja pojedyncze pudła. Cały czas melduje się na wyższych pozycjach. Ziemniaki chyba jeszcze żyją Fakiem z poprzedniego sezonu. Wystarczy popatrzeć na wyniki, biegowo Fak odstaje kolosalnie od Norwega. W Pokljuce przy tym samym strzelaniu ok 50 sekund straty. 87% skuteczności Svendsena na strzelnicy, 73 - Fak. Jasna sprawa, typ idealny do dubla.

e: w odniesieniu do komentarza ponizej. Rzeczywiście w pozostałych biegach różnica nie była już tak duża - moje niedopatrzenie. Nie nazwałbym tu jednak Svendsena wątpliwym faworytem. kurs niski, ale nie zamierzem tego grać w singlu.
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
@Rymbaba
O ile typ na Doll mi sie podoba choc tez ostatnia masowka to troche zenujacy wystep Niemca w porownaniu do Slepova to typ na Svendsena jest moim zdaniem kompletnie nieoplacalny!!
1.23 netto na watpliwego faworyta ?! Masz racje kursy na Fak sa podyktowane zeszlym sezonem pewnie troche ale wiesz to taki zawodnik ktory moze odpalic w kazdej chwili. Nie powiedzialbym ze biegowo jest slaby bo akurat wziales wygodnie pod uwage jego najslabszy wystep gdzie wyjatkowo nie dobral smarow bo toczyl sie jak zolw to prawda. Ale zobacz Ostersund czy Hochfilzen gdzie wcale nie odstawal biegowo a zdrugiej strony Norweg to nie jest mimo wszystko na ta chwile poziom Fourcarde, Schempa czy Shipulina
@Tomek ZWD
Skad masz informacje ze Svendsen nie przepada za sprintami ?? Jakis wywiad , relacja prasowa czy tylko domysly ?? Slyszalem ze jedne trasy bardziej mu pasuja inne mniej jak kazdemu zawodnikowi ale w zyciu nie slyszalem zeby nie przepadal za sprintami. Co do typu uwazam ze Schemp jest duzym faowrytem ale czy Svendsen nie ma zadnych szans bym nie powiedzial ...
 
tomekzwd 257

tomekzwd

Użytkownik
Rymbaba
Jak dobrze wiemy bracia popełniają bardzo dużo błędów ale jak dla mnie w sprincie Johannes w Ruhpolding jest faworytem. Co do Twojej pary Svendsen- Fak też bym się zastanowił czy warto ryzykować bo Fak też jest nieprzewidywalny.
inzaghi78
Patrząc na wyniki z tego roku w sprincie Svendsen plasował się na 7, 10 i 11 miejscu, a jeszcze jak zobaczymy klasyfikacje sprintu z zeszłego roku to wygląda to tragicznie. Obaj wiemy że Svendsen czuje się lepiej na dłuższych dystansach pokazuje to w większości turniejów oraz pokazał to również w Soczi.
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Typ na Doll byl i tak bardzo dobry a ze wszedl to taki jest sport -- przegral 5,6 sek przy 3 pudlach wiecej

Zobaczcie jak Rosjanie dzisiaj nie trafili ze smarami bo wszyscy biegna tragicznie a nie tylko zle ...

Najlepsi Rosjanie jak Shipulin czy Malyshko po 40 sekund straty do Fourcarde czy braci Boe -- to niemalze niemozliwe...
 
rymbaba 344

rymbaba

Użytkownik
Fakt, Rosjanie bardzo spowolnieni. Ciekawe jak to będzie wyglądało dziś u kobiet. W kontekście biegu na dochodzenie jestem bardzo ciekawy zestawień z trzema Austriakami. Pójście w stronę Shipulina też może okazać się niegłupie. zobaczymy
 
tomekzwd 257

tomekzwd

Użytkownik
Ogólnie było widać duże zmęczenie u wszystkich po tej przerwie, Johannes na ostatniej prostej tez było widać że odpuścił bo był skłonny mieć 10 sekund przewagi. Na kobiety gram coś takiego.
K.Makarainen - M.Dorin Habert 1 Fortuna 1.80 ✅
Bardzo wyrównana para, Kaisa popełnia czasami buble na strzelnicy ale dzisiaj panują wyśmienite warunki w Ruhpolding więc sądzę że będzie miała 10/10 do tego bieg zdecydowanie lepszy od francuski oraz doświadczenie przemawia żeby postawić dziś na Kaise.
L. Dahlmeier - F. Hildebrand 1 Fortuna 1.60 ⛔ ahh to pudło

Ta para też bardzo wyrównana, obie bardzo dobrze strzelają, ale jednak Laura jest trochę szybsza. Dlatego sądzę że będzie dzisiaj mało pudeł i wszystko wyjaśni się w biegu.
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Ogólnie było widać duże zmęczenie u wszystkich po tej przerwie, Johannes na ostatniej prostej tez było widać że odpuścił bo był skłonny mieć 10 sekund przewagi. Na kobiety gram coś takiego.

K.Makarainen - M.Dorin Habert 1 Fortuna 1.80

Wczoraj gralem po 1.95 Dorin w Maratonie wiec jeden z nas bedzie wygrany :razz: Masz racje para wyrownana wiec zagralem wyzszy kurs tym bardziej ze w tym sezonie jest 3-0 dla Dorin ;)
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Nation - Top Competitor. Czech Republic -- Norway [1] @1.72 3/10 Marathonbet
Promocja dnia -- najlepsza Czeszka 1 a Norweżka 28 i strata 1.08 sek ????
Nie widzialem wczesniej zakladow tego typu w marathonie ale tutaj jestem zainteresowany. Ostatnio w Pokljuce to byly 4 Czeszki (Soukalova, Vitkova, Puskarcikova i Charvatova) i dopiero Norweżka (Fenne)
W Hochfilzen -- Soukalova i Charvatova i dopiero Birkelnad a w pierwszych zawodach w Ostresund tez lepsze Czeszki bo Soukalova przed Eckoff. Tak wiec jak widac dyspozycja Czeszek i forma pozwala na spokojne wyprzedzenie Norweżek gdzie o dziwo w tym sezonie wcale Eckoff nie ma monopolu na bycie liderką ekipy

+2.16
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
S 17

sendrju88

Użytkownik
Goessner - Vitkova 1 Unibet 2,2 pierwszy typ w tym roku i pierwsza wtopa, jednak Miriam i ,,stójka&quot; to złe połączenie, po pierwszym strzelaniu była szansa.

Młodsza Niemka potrafiła już wygrywać zawody sprinterskie w Ruhpolding. Liczę, że dzisiaj pokaże się z dobrej strony na strzelnicy, którą zna i wystrzela na niej miejsce lepsze od Veroniki. Panowie dzisiaj dali niewiele radości miejscowym kibicom więc jest okazja ku temu by Miriam wraz z ekipą sprawiły miły noworoczny prezent fanom biathlonu w Niemczech swoją postawą.
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Goessner - Vitkova 1 Unibet 2,2 pierwszy typ w tym roku i pierwsza wtopa, jednak Miriam i ,,stójka&quot; to złe połączenie, po pierwszym strzelaniu była szansa.

Młodsza Niemka potrafiła już wygrywać zawody sprinterskie w Ruhpolding. Liczę, że dzisiaj pokaże się z dobrej strony na strzelnicy, którą zna i wystrzela na niej miejsce lepsze od Veroniki. Panowie dzisiaj dali niewiele radości miejscowym kibicom więc jest okazja ku temu by Miriam wraz z ekipą sprawiły miły noworoczny prezent fanom biathlonu w Niemczech swoją postawą.

Zeby nie bylo ze jestem madry po fakcie to nie liczac dzisieszych zawodow wybrales najgorsza zawodniczke na strzelnicy w calej reprezentacji i jedna z gorszych na swiecie wiec argument ze zna strzelnice to wporwadzanie graczy w blad !!!
Wyobraź sobie ze Gossner ma w tym sezonie 72% skutecznosci na strzelnicy i jest to jej jeden z najlepszych albo nawet najlepszy sezon w karierze pod wzgledem skutecznosci -- to daje obraz jaka jest strzelczynia ...
 
S 17

sendrju88

Użytkownik
Zeby nie bylo ze jestem madry po fakcie to nie liczac dzisieszych zawodow wybrales najgorsza zawodniczke na strzelnicy w calej reprezentacji i jedna z gorszych na swiecie wiec argument ze zna strzelnice to wporwadzanie graczy w blad !!!
Wyobraź sobie ze Gossner ma w tym sezonie 72% skutecznosci na strzelnicy i jest to jej jeden z najlepszych albo nawet najlepszy sezon w karierze pod wzgledem skutecznosci -- to daje obraz jaka jest strzelczynia ...
Racja jej statystyki nie są powalające jesli chodzi o strzelanie ale to każdy fan biathlonu wie doskonale. Nie mniej zdołała już w tym sezonie stanąc na podium więc nie był to typ całkowicie oderwany od rzeczywistości. Niemki spisywaly sie dzisiaj bardzo dobrze, niestety Miriam nie wstrzeliła się w zawody. Cóż, pozostaje analizować i nie zrażać się niepowodzeniami, mam nadzieje, że i sama Miriam wyjdzie z takich wniosków na przyszłość ;)
 
rymbaba 344

rymbaba

Użytkownik
Pojawiła sie już oferta na jutro.
Pierwsze co rzuca się w oczy to rozbieżność kursów w zestawieniu braci Boe:
óni: T.B - 1,55 - J.T.B - 2,3
marathon: T.B - 1,86 - J.T.B - 1,96
W moim mniemaniu óni trochę poszalało. Tarjei dla mnie jest faworytem tego poejedynku ale nie aż takim. Nie bawię się w surebety i kontry, ale to tak tylko informacyjnie, co mnie zdziwiło.
Dahlmeier sporą faworytką we wszelakich zestawieniach. W óni kolejna bomba 2,9 na Makarainen w tym zestawieniu.

Ciężko się zdecydować na coś więcej.
Na razie tak - dwa (w sumie trzy) główne bety:
Martin Fourcade - miejsce na podium - TAK - 1,36 - całoroczny ✅ - nie moglo byc inaczej ????
trójka Norwegów i Francuz. Może upraszczam, ale wg mnie tylko ta 4. ma realne szanse na walkę o podium. Jacy są bracia Boe wszyscy wiemy. Dziś wspaniały bieg obu z nich, ale co mogą zrobić przy 4 strzelaniach? w zasadzie wszystko. na takim dystansie błędy im nieobce. Przy dłuższych biegach szybkość Francuza też robi swoje. Z bardzo dużym prawdopodobieństwem widzę Martina na podium. W óni kurs na to wydarzenie 1,2. za plecami Austriacy. Biegowo nie uwiozą tego. Musieliby być bezbłędni i dobrze pobiec. Martin w tym sezonie 3/3 razy na podium w biegach na dochodzenie. na starcie 11 sekund straty. Powinno być izzi
Bieg na dochodzenie kobiet:
różnica zwycięstwa
0 - 9,9 @4,25 ✅ - ładnie poszaleli z tymi kursami : ]
10 - 14,9 @9 ⛔

całoroczny.
Linia pokryta w tym roku 2/3 w tym biegu u kobiet. Kursy wg mnie za duże, biorąc pod uwagę jak przebiegł dzisiejszy sprint. czołówka:
1. Hildebrand
2. Soukalova +0,3
3.Makarainen +2,3
4. Dahlmeier +2,8
4 bardzo silne zawodniczki startują praktycznie w tym samym momencie. Jakby tego było mało 22s za plecami Wierer, która też mieszać potrafi od czasu do czasu. Myślę, że przez całą długość trasy będziemy mieli walkę ramię w ramię o pierwszą pozycję. Kto? bardzo ciężko powiedzieć, wiec nie bawię sie tu w h2h.
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Jesli chodzi o typ na Fourcarde to moim zdaniem jest kompletnie nieopłacalny -- dawać w Biatlonie 1.36 na kogokolwiek nawet takiego mistrza jak Francuz to jakiś żart...

Natomiast jeśli chodzi o różnice w biegu Pań to jakiś kolejny żart ale tym razem na Twoja korzyść ???? Gdzie są takie kursy bo chyba kogoś *****alo za przeproszeniem żeby przy takich różnicach wystawiać takie kursy ???

Chyba że gdzieś jest błąd którego nie dostrzegłeś bo aż nie chce mi się wierzyć
 
rymbaba 344

rymbaba

Użytkownik
Jesli chodzi o typ na Fourcarde to moim zdaniem jest kompletnie nieopłacalny -- dawać w Biatlonie 1.36 na kogokolwiek nawet takiego mistrza jak Francuz to jakiś żart...
Natomiast jeśli chodzi o różnice w biegu Pań to jakiś kolejny żart ale tym razem na Twoja korzyść ???? Gdzie są takie kursy bo chyba kogoś *****alo za przeproszeniem żeby przy takich różnicach wystawiać takie kursy ???
Chyba że gdzieś jest błąd którego nie dostrzegłeś bo aż nie chce mi się wierzyć
w całoroczniaku. dogralem jeszcze lekko
http://iv.pl/images/42722753248942517199.jpg
 
tomekzwd 257

tomekzwd

Użytkownik
E.Svendsen - J.T. Boe 1 Fortuna 1.58
M.Fourcade - T. Boe 1 Fortuna 1.44
AKO 2.28 ✅ emocjonująca końcówka
Jutro zagram dubelka przeciwko braciom Boe. W pierwszej parze Johannesa zagram przeciwko Emilowi bo wiadomo gdy trzeba cztery razy strzelać w tym dwa razy w stójce Boe popełnia mnóstwo błędów za to Emil w stabilnej formie, biega lepiej i popełnia zdecydowanie mniej błędów na strzelnicy chodź te też się zdarzają. Co do drugiej pary nawet przy wpadce Fourcada na strzelnicy jest on w stanie dogonić Boe nawet przy dwóch pudłach więcej.

K.Makarainen 1-3 Fortuna 1.60
D.Wierer - V.Vitkova 1 Fortuna 1.60
AKO 2.56 ⛔ ...
U kobiet zagram Kaise na podium ponieważ Makarainen w swojej bogatej karierze bardzo ale to bardzo rzadko traciła w biegu pościgowym pozycję którą wywalczyła w sprincie i sądzę że tym razme bedzie tak samo. Druga para włosko-czeska, Dorothea także częściej walczy o pozycję którą wywalczyła w sprincie i sądzę ze łatwo nie odda tego miejsca za to Veronika lubi tracić w biegu pościgowym.

inzaghi78
Nie będę wklejał nowego posta, wiemy na co stać w takich biegach francuza i wiemy także co może zrobić mając nawet minute straty i nie patrzmy tutaj na 3 ostatnie turnieje. Wiem że lata przybywają ale i tak jeszcze Fourcade może wiele. Pewnie że trzeba uważać bo to sport i wszystko może się zdarzyć dlatego ja nikogo nie zmuszam żeby to grał ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
@Tomek ZWD
Fourcarde jest faworytem w pojedynku z T.Boe i tu się zgadzam ale z argumentacją już nie ... Jak bedzie miał 2 pudła więcej to nie odrobi chyba ze Norwega złapie jakaś zapaść ????
Tarlej będzie pewnie jutro regularnie ogrywany ale ja nie odważę sie na taki krok ...
W Ostersund spudłował o 1 raz mniej a czas w pościgu lepszy o blisko 1.20 sek
W Hochfilzen identyczne strzelanie i strata 22sek.
W Pokljuce identyczne strzelanie i identyczny czas
Tzry razy 4 miejsce w biegu poscigowym przy pozycjach w sprincie odpowiednio 29,3,9 powoduje że radziłbym uważać na T.Boe
W biegu Tarlej wygral z Martinem o 19 sekund wiec o odrobieniu czegokolwiek nie moglo byc mowy -- uratowalo go lepsze strzelanie choc Tarlei udowodnił to co o nim pisałem i zajął 4 raz 4 miejsce ????

Generalnie buki chyba odmózdzyło z tymi kursami po 1,1-1,2 na faworytów ...
Taki J.Boe -Eder po 1.23-3.35 ✅ szkoda ze za grosze :]a jak spojrzymy to Johaness lubi tracić dobra pozycję po sprincie
postaram się raczej poszukać wyższych kursów niż składać taśme w Biatlonie z kursów 1.2 ale każdy gra według swojej strategii
 
rymbaba 344

rymbaba

Użytkownik
Nathan Smith - Shipulin - 1,55 - Marathon ⛔
Kurs może nie jest najwyższy, ale Shipu powinien dać radę. Pierwsze zawody w Oestersund, gdzie Smith zaprezentował się całkiem przyzwoicie a Rosjanin jeszcze był lekko nieogarnięty, to jedyne z dotychczasowych trzech biegów na dochodzenie gdzie Ant wypadł słabiej. w późniejszych Rosjanin dwa razy zameldował się na trzecim miejscu. Sprint wypadł słabo u wszystkich z ekipy rosyjskiej, zapewne nie trafili ze smarami jak wspomniał Inzaghi, bo takie straty byłyby niemożliwe w normalnych okolicznościach. Skuteczność 85 do 81 na niekorzyść Kanadyjczyka. Biegowo też będzie odstawać. Mam nadzieję, że odpowiednie wnioski zostały wyciągnięte i Shipulin dziś przeskoczy nawet do pierwszej 10. 24 sekundy straty na starcie. Teoretycznie jedna karna runda. Jeśli nie będzie dużych baboli na strzelnicy (czyt klasyczne 2 błędy) i normalny bieg, to powinien go łyknąć.
Svendsen - J.T Boe - 1,75 - marathon ✅
podbijam wcześniejszy typ. Już się zachwycałem równością jaką prezentuje Svendsen. Bardzo wysoki procent na strzelnicy, biegowo nie ma dużego szału, ale bardzo przyzwoicie. Młody Boe wczoraj poszalał. Zawodnik typowo sprinterski, poszedł po wszystko i na mecie leżał jak długi. W perspektywie 4 wizyt na strzelnicy Sven faworytem. Kurs bardzo przyjemny, w porównaniu z tym co dają nam ziemniaki
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom