>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Biathlon 2015/2016 - Ruhpolding 08-10.01/13-17.01.2016

Status
Zamknięty.
jedrula 24,7K

jedrula

Użytkownik
Co do Kaisy to na stronie biathlon.pl którą polecam pojawiła się następująca informacja :

Dzień przerwy więcej od panów miały biathlonistki, które w biegu indywidualnym zaprezentują się w czwartek. Na dystansie 15km zobaczymy cztery reprezentantki Polski, niepewny jest start Kaisy Makarainen.

&quot;Finka, która spisuje się w tym sezonie poniżej oczekiwań, jest chora. Jej nazwisko widnieje na liście startowej, ale o tym czy pojawi się trasie zdecyduje się w czwartek rano.&quot;
znaczy się ,kaca ma po przyjeciu urodzinowym
http://www.iltalehti.fi/talviurheilu/2016011320954741_tl.shtml
 
D 174

dziurka

Użytkownik
Soukalova G.-Eckhoff T. 1 1,42 Czeszka w dobrej dyspozycji zarówno biegowej jak i strzeleckiej 93% skuteczności 172/184 Norweżka przeplata dobre starty fatalnymi gdzie notuje po kilka pudeł skuteczność 78% 146/186 Tiril wydaje się być lepsza biegowo ale przy jednym pudle więcej od Gabrieli 1 minuty nie powinna nadrobić
Dorin Habert M.-Wierer D. 1 1,52 podobna sytuacja co powyżej Włoszka bardzo nie równa w tym sezonie na strzelnicy podobnie 87% i 88% skuteczności, biegowo ciut lepsza Dorin która weźmie dziś rewanż na przegraną w Ostersund
Hildebrand-Bescond A. 1 1,4
 
harvey 967

harvey

Użytkownik
Veronika Vitkova zajmie pozycję 1-10 # 1.75 Ónibet ⛔ 14
No jak dla mnie kurs bardzo fajny. Veronika po słabym początku sezonu wraca na dobre tory. Uwaga, w ostatnich sześciu startach zawsze zajmowała miejsce w pierwszej dziesiątce.
POKLJUKA (17-20 Grudzień 2015):
- 18 XII Sprint - 4 pozycja (0/0)
- 19 XII Pościgowy - 7 pozycja (0/0/1/1)
- 20 XII Masowy - 4 pozycja (0/0/0/1)
RUHPOLDING (8-10 Styczeń 2016):
- 8 I Sprint - 9 pozycja (1/0)
- 9 I Pościgowy - 7 pozycja (0/1/1/1)
- 10 I Masowy - 9 pozycja (0/0/3/0)
Jak widać po wynikach forma jest całkiem dobra. Wiadomo bieg indywidualny, czyli lepiej dobrze strzelać, niż pędzić jak wariat. Jednak jak dla mnie Vitkova jeżeli będzie miała nawet dwa pudła to może myśleć o pierwszej dziesiątce. Wierzę, że ogarnie się na strzelnicy i spokojnie uplasuje się w dyszce. W ubiegłym sezonie Vitkova była trzecia w ogólnej klasyfikacji biegów indywidualnych, lepsze były tylko Makarainen i Domracheva.
 
tomekzwd 257

tomekzwd

Użytkownik
Rosja 1-2 Fortuna 1.80 ✅
Rosjanie zawsze odnajdują się w sztafetach mają wyrównaną ekipę która w tej konkurencji daję z siebie wszystko, nie raz to udowodnili i nie przez przypadek są mistrzami olimpijskimi.
Austria - Czechy 1 Fortuna 1.30 ✅
Co jak co ale w takiej formie w jakiej są Austriacy myślę że są w stanie powalczyć nawet o podium, wszyscy prezentują się na prawdę dobrze. U Czechów też widać poprawę formy ale jednak tak wyrównanej czwórki nie mają.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Francja - Niemcy 1 1,47 ✅ izzi:cool:Marathonbet

Francja w najmocniejszym swoim składzie. Bracia Fourcade wiadomo strzelnica na najwyższym poziomie do tego biegowo Martę miazga. Destieux i Fillon Maillet na strzelnicy solidni a biegowo napewno nie gorsi niż rywale. Niemcy w swoim powiedzmy rezerwowym składzie. Wiadomo Schempp nie startuje , Birnbachera w składzie nie ma , Boehma rówież. Francuzi kandydatami do podium są bez wątpienia. Martę zaskakująco na 2 zmianie ciekawe jak to wyjdzie ale wydaje mi się,że to jest dobre rozwiązanie. Często gdy Francuzi już nie mieli szans na podium to odpuszczał sobie a teraz biegnie jako 2 więc będzie się starał na 100% przynajmniej na to liczę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
harvey 967

harvey

Użytkownik
Niemcy poza poadium # bet365 1.53 ✅ 5
Niemcy w składzie:
- Erik Lesser
- Johannes Kuehn
- Arnd Peiffer
- Benedikt Doll
Skład z pewnością osłabiony brakiem Schemmpa, ale też brak w składzie Birnbachera może trochę zaskakiwać, bo w ostatnich występach notował on lepszy wyniki, niż np Kuehn. Zastanawiałem się, między Niemcami poza podium, a Austrią. Padło na naszych sąsiadów, gdyż w Austrii Eder jest w bardzo dobrej formie i porównując obie kadry, wydaje mi się, że Austria ma większe szanse, na wskoczenie na podium. Wiem, że nie powinno się typować przeciwko gospodarzom, ale w ubiegłym tygodniu występy Niemieckich zawodników były na bardzo niskim poziomie. Jak dla mnie TOP3 jest zarezerwowany dla Norwegii, Rosji i Francji. Niemcom będzie bardzo ciężko wskoczyć na pudło.
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
????Sztafeta Biatlon 15:30

Canada - Slovenia [1] @1.65 2/10 Marathonbet

Jak dla mnie Kanadyjczycy maja w tej chwili bardziej stabilna druzynę od Slowenii gdzie główną rolę grał zawsze Fak ale on w tym sezonie nie może jak dotąd znaleźć formy. Szkoda ze zamiast najlepszego w druzynie Kanady Smitha startuje Davis ale coz w innej sytuacji nie mielibysmy takiej pary albo takiego kursu. Jedyne zawody sztafetowe w tym sezonie to rewelacyjny wystep Kanadyjczykow i 6 miejsce ( to tak jak 1 nie liczac zelaznej 5 ) Słowenia dramat i 17 miejsce ...


Slovenia - Switzerland [2] @2.18 1/10 Marathonbet


Znów przeciwko Slowenii ktora juz wyzej opisalem, Szwajcarzy bardzo solidni i raczej nie schodza ponizej pewnego przecietnego poziomu. Dałbym tutaj w tej parze co najwyzej 1.8-1.8 ale nie widze powodu dla ktorego moznaby faworyzowac Slowenie bo zarowno indywidualnie wygladaja gorzej a i jako druzyna w pierwszym biegu szatafetowym wypadli bardzo slabo.


Austria [TOP -3 ] @2.50 1/10 bet365

Marathon wycenia to na @2 Expekt rowniez i tutaj sie zgadzam ... Austryjacy bardzo dobrze prezentuja sie w Rupholding, Eder wyrasta na lidera druzyny imponujac skutecznoscia , szybkoscia strzelania (jak zawsze) ale tez nie najgorszym biegiem. Wydaje mi się ze Austryjacy sa w duzo lepszej formie niz w pierwszych zawodach sztafetowych w Hochfilzen gdzie zajeli 4 miejsce majac zdecydowanie najgorsze strzelanie z pierwszej &quot;zelaznej&quot; 5. -- jako jedyni biegali 2 karne rundy.


+3.98



Takiego dnia juz dawno nie mialem ????:jupi:
Nie chodzi nawet o 3 trafione typy ale kursy po jakich to było grane bo takie po 1.3-1.5 to juz sie zdarzalo nieraz ???? Z drugiej strony powiedziec ze mialem szczescie to nic nie powiedziec ... Eberhard po swoim pierwszym strzelaniu zdolowal Austrie na 16 bodajze miejsce, Szwajcaria miala po 1 zmianie ponad 2 minuty do Slowenii , Kanada niewiele mniej ????

BerciQ Ty tez mialem mega farta z tymi Czechami - dalej twierdzisz ze wystawilbys 1.20 :razz: ile tam bylo przed ostatnim strzelaniem straty Czechow ?? Cos kolo minuty chyba ?! najwazniejsze ze sie udalo
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Niemcy poza poadium # bet365 1.53

Niemcy w składzie:
- Erik Lesser
- Johannes Kuehn
- Arnd Peiffer
- Benedikt Doll

Skład z pewnością osłabiony brakiem Schemmpa, ale też brak w składzie Birnbachera może trochę zaskakiwać, bo w ostatnich występach notował on lepszy wyniki, niż np Kuehn. Zastanawiałem się, między Niemcami poza podium, a Austrią. Padło na naszych sąsiadów, gdyż w Austrii Eder jest w bardzo dobrej formie i porównując obie kadry, wydaje mi się, że Austria ma większe szanse, na wskoczenie na podium. Wiem, że nie powinno się typować przeciwko gospodarzom, ale w ubiegłym tygodniu występy Niemieckich zawodników były na bardzo niskim poziomie. Jak dla mnie TOP3 jest zarezerwowany dla Norwegii, Rosji i Francji. Niemcom będzie bardzo ciężko wskoczyć na pudło.
Jak najbardziej się zgadzam i sam to zagram. Nie wiem jakim cudem nie zauważyłem tego typu. Do podium jest 5 kandydatów i właśnie piątym z nich są Niemcy. Wyżej cenie Norwegów,Rosjan,Francuzów i to zdecydowanie więc tu mamy podium. o 4msc powalczą Austriacy z Niemcami i patrząc na składy na chwilę obecną Austria ma 4msc a Niemcy 5.✅ izzi✅
 
berciq89 473

berciq89

Użytkownik

✅✅✅
izi

Czesi przespali początek sezonu, jednak z każdym startem było coraz lepiej i ta forma powoli się ustabilizowała, po nowym roku trzon kadry notował już dobre by nie powiedzieć bardzo dobre występy. Moravec ze Slesingrem w dobrej dyspozycji nie powinni mieć tym razem problemów żeby przeskoczyć Szwedów gdzie poza Lindstremem, każdy może coś popsuć. Start w Hochfilzen uważam jako wypadek przy pracy pepików na początku sezonu.

Austria może tutaj namieszać, Edera z Dominikiem nie trzeba opisywać. Pozostała dwójka w Niemczech spisuje się też wyśmienicie. Moim zdaniem powalczą o podium a moze i o coś więcej. Banderowcy poniżej dobrego poziomu też nie zejdą jednak uważam że do mocnej 4 Austriaków nie mają podejścia. Zamiast Prymy zobaczymy dzisiaj KILCHYTSKYY . Austria level wyżej w tym zestawieniu.

Na podbitke margines zwycięstwa nie sądzę aby któraś drużyna znokautowała pozostałe o ponad minute. Norwegowie niby faworyzowani ale Ruscy, Francuzi czy Austriacy moga przy dobrych wiatrach namieszać, nokautu się nie spodziewam tylko zaciętej rywalizacji do ostatniej zmiany.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
@BerciQ
1.33 na Czechów ze Szwedami to żart !! Oczywiście typ może wejsc ale i tak nie zmieni to faktu ze wycena jest żałosna. Zgadzam się że występ Czechów w Hochfilzen można potraktować jako przypadek ale Szwedzi mimo iż nie mają składu potrafia w tych sztafetach wznosić się na wyżyny.
Co do Niemcow to rowniez gralem troche przeciw nim ale już nie przesadzajcie i nie kładzcie fortuny bo Niemcy nie wystepują na wózkach inwalidzkich jak niektórzy myślą -- trochę chłodnej głowy żeby pózniej jakby co nie było płaczu że nie weszły 100% bety ????
Nie ma Schempa i to mega osłabienie ale brak Birnbachera to juz nie wiem bo ostatnio w sztafecie to on trochę zawalił a i w indywidualnych występach mnie ostatnio bardzo rozczarował. Wczoraj w biegu indywidualnym mimo iz to zupelna inna para kaloszy 4 Niemcow w 20 (w tym Birnbacher ktorego nie bedzie)
Reasumując Niemcy są osłabieni i nie wróżę im miejsca na podium ale nie byłaby to dla mnie sensacja życia jak dla wielu pewnie będzie -- trochę starty w domu też pomagają
 
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
@BerciQ

1.33 na Czechów ze Szwedami to żart !! Oczywiście typ może wejsc ale i tak nie zmieni to faktu ze wycena jest żałosna. Zgadzam się że występ Czechów w Hochfilzen można potraktować jako przypadek ale Szwedzi mimo iż nie mają składu potrafia w tych sztafetach wznosić się na wyżyny.

Co do Niemcow to rowniez gralem troche przeciw nim ale już nie przesadzajcie i nie kładzcie fortuny bo Niemcy nie wystepują na wózkach inwalidzkich jak niektórzy myślą -- trochę chłodnej głowy żeby pózniej jakby co nie było płaczu że nie weszły 100% bety ????
Dla mnie na to zdarzenie kurs powinien wynosić 1.2 maksymalnie. Wiadomo ze to tylko sport na początku sezonu w tych loteryjnych zawodach wywalczyli wysokie miejsce ale nie wydaje mi się zeby to prędko powtórzyli. Po odejściu Bergmana, Ferry&#39;ego tylko przypadek i szczęście może sprawić ze znów wywalczą tak wysokie miejsce. Kurs jak dla mnie okazjny dzięki tej wpadce na poczatku na następne sztafety nikt juz nie da takiej pary. ( wczoraj w óni 1.35 było ale nie było z czym połączyć) Czesi są jacy są ale jak ich zebrać do kupy to przy 4 szwedzkiej jednak mają przewagę a skoro mowisz ze szwedzi wznosza się an wyżyny w sztafetach to to samo można powiedzieć o czechach w tamtym sezonie, a jedna jaskółka w hochfilzen wiosny nie czyni ????
Mnie śmieszy gra na pary typu Francja - Niemcy czy H2H z czołowej 4 bo tam się może wszystko zdarzyć. Maraton ma takie egzotyczne value z parami typu Bialoruś - Slowacja i z wieloma innymi z tej II ligi baithlonu ze nie ma sensu szukać typów na siłe w czołówce ;) ale to tylko moje zdanie.

Niemcy jak to oni , co zawody to czołówka a Wy ich skreslacie do tego biegną u siebie nawet ten Kuhn jak zawali strzelnice to szybciutko to odrobi , przypominam ze na 20 km indywidualnie mial najszybszy czas z całej stawki. Uwazałbym z graniem przeciwko helmutom na swojej ziemi.
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Francja - Niemcy 1 1,47 Marathonbet

Francja w najmocniejszym swoim składzie. Bracia Fourcade wiadomo strzelnica na najwyższym poziomie do tego biegowo Martę miazga. Destieux i Fillon Maillet na strzelnicy solidni a biegowo napewno nie gorsi niż rywale. Niemcy w swoim powiedzmy rezerwowym składzie. Wiadomo Schempp nie startuje , Birnbachera w składzie nie ma , Boehma rówież. Francuzi kandydatami do podium są bez wątpienia. Martę zaskakująco na 2 zmianie ciekawe jak to wyjdzie ale wydaje mi się,że to jest dobre rozwiązanie. Często gdy Francuzi już nie mieli szans na podium to odpuszczał sobie a teraz biegnie jako 2 więc będzie się starał na 100% przynajmniej na to liczę.

Wzmocnienie u Francuzów Beatrix za Simona - ale to już zapewne wiesz ????
 
harvey 967

harvey

Użytkownik
Tiril Eckhoff - Susan Dunklee # 1 1.25 b365 ✅ 8-22
Kurs niski, ale nie widzę inne opcji jak zwycięstwo w tej parze Norweżki. Tiril to najelszpa Norweska zawodniczka, jak ma dobry dzień na strzelnicy to może spokojnie powalczyć o TOP5. W ubiegłym tygodniu w Ruphlodnig właśnie w biegu ze startu wspólnego zajeła trzecie miejsce, gdzie miała dwa pudła i w biegu wygrała chociażby z Soukalovą. Co do Amerykanki to typowy średniak w całej stawce, czasami ma przebłyski i może trafić od pierwszej dziesiątki, ale nie jest to dość często. W biegu nie jest najlepsza, a na strzelnicy zaledwie 79%. Tiril jeżeli nie nawali na strzelnicy to spokojnie na podbitkę można pobrać ten kurs.
Magdalena Gwizdoń - Synnoeve Solemdal # 1 1.50 b365 ✅ 14-18
Staram się nie stawiać na Nasze panie, gdyż zazwyczaj jak postawię to dają plamę na całej linii, a jak odpuszczę typowanie to najlepszy bieg w sezonie notują. No ale dziś spróbuję, bo wydaje się, że Magda powinna wygrać w tej parze. Gwizdoń w tym sezonie obok Krysi Guzik to zawodniczki, które radzą sobie tak samo w startach. W Rupholding w tamtym tygodniu Gwizdoń była lepsza od Norweżki w sprincie, w pościgowym, a w biegu ze startu wspólnego Solemdal nie startowała, a Magda zajęła bardzo dobre 8 miejsce. W biegu indywidualnym rozegranym dwa dni temu Solemdal o dziwo miała 20/20 na strzelnicy i wygrała z Magdą, jednak biegowo Polka była lepsza. Nie sądzę, żeby teraz znowu Norweżka była taka dobra jeżeli chodzi o strzelanie, przy takiej samej ilości błędów Polka spokojnie wygra, ba nawet jedną karną rundę więcej powinna spokojnie odrobić.
Simon Eder - Quentin Fillon Maillet # 1.40 b365 ✅
Eder to w tej chwili biathlonista, który chyba osiągnął szczyt swojej formy. Biegowo bardzo dobrze, ścisła czołówka, a na strzelnicy również świetnie sobie radzi. W biegu indywidualnym drugie miejsce, gdzie był słabszy tylko od Martę. Jak wiadomo Eder mega szybko strzela, dlatego często to właśnie na strzelnicy odrabia sporo sekund. Dzięki niemu wczoraj sztafeta Austrii zajęła trzecie miejsce. Co do Fillona to w tej chwili druga opcja w zespole Francji. W ogólnej klasyfikacji zajmuje świetne czwarte miejsce. Jednak tutaj w Rupholdnig w drugim tygodniu nie radzi sobie już tak dobrze. W indywidualnym miał tylko dwa pudła i stratę, aż 3:35 dla przykładu Doll też z dwoma pudłami miał zaledwie 1:56. Widać, że biegowo średnio to wygląda. Wczoraj w sztafecie dwa pudła i o około 30 sekund wolniej od Edera. Jeżeli Simon podtrzyma swoją dobrą formę w tym biegu to spokojnie powinien pokonać młodego Francuza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
rymbaba 344

rymbaba

Użytkownik
Dzis poszuakmy trochę wyższych kursów.
Wierer - Vitkova - 2,49 - marathon - ⛔ Vitkova 5 pudeł ...
Ok, Wierer pokazała się ze świetnej strony w biegu indywidualnym. Biegowo super, strzelanie marzenie. Nie chce mi się wierzyć, żeby Włoszka poszła za ciosem i znów królowała w biegu masowym. Jej forma jest bardzo nierówna, za to Czeszka od jakiegoś czasu wydaje się być w rytmie. Plasuje się w okolicach czołówki, lub tuż za nią. Osttnie zawody w Ruhpolding - Vitkova - 9, Wierer - 25, Pokljuka - Vitkova - 4, Wierer - 20. Jak wspomniałem Wierer formą faluje, raz jest świetnie, a za drugim razem 5 błędów na strzelnicy. Czeszka nie ma wybitnych osiągnięć w tym sezonie, ale wydaje się być stabilniejsza i tu upatruję szansy na zwycięstwo. gdbyby ktoś chciał &quot;pewniej&quot; można wejść w Gabi po 1,68 (a Gabi jak to Gabi ???? )
 
tomekzwd 257

tomekzwd

Użytkownik
E.H.Svendsen - O.E.Bjoerndalen 1 Fortuna 1.61 ✅
Dziś zaryzykuje bardzo silną pare, oboje są znakomitymi biathlonistami z równymi startami ale sądzę że Ole przechodzi kryzys i to on pomyli się dziś więcej razy na strzelnicy co Emil wykorzysta.
S.Eder - D.Landertinger 1 Fortuna 1.52 ✅
To co pokazuje Eder w ostatnich zawodach można uznać go jako numer jeden w reprezentacji Austrii. Simon dobrze strzela i coraz lepiej biega za to Dominikowi gorzej wychodzi strzelanie i to on będzie biegał dzisiaj więcej karnych rund.
A.Shipulin - O.Moravec 1 Fortuna 1.48 ✅
Anton zdecydowanie wraca do formy po kilku ostatnich wpadkach, Czech może trochę lepiej strzela ale jak popełni błąd na strzelnicy to zdecydowanie nie ma szans w biegu z Rosjaninem.
✅✅✅
 
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
Przed nami sztafeta Pań.

Rosja - Francja 1 @ 1.65 Bwin
✅✅✅ izi
1 BRAISAZ Justine
2 CHEVALIER Anais
3 BESCOND Anais
4 AYMONIER Celia

Francuzki wystąpią w wyżej wymienionym składzie, Dorę odpoczywa , nie ma też BOLLIET Marine ani LATUILLIERE Enora, ktora wywalczyła srebro rok temu na MŚ. Szanse pokazania dostają dwie nowe zawodniczki, nie dadzą rady raczej zastąpić na odpowiednim poziomie wyżej wymienione koleżanki i myślę ze Francuzki nie mają tutaj czego szukać z Rosjankami.
Rosjanki w składzie
1 SHUMILOVA Ekaterina
2 VIROLAYNEN Daria
3 YURLOVA Ekaterina
4 PODCHUFAROVA Olga
Moim zdaniem, nie powtórzy się wtopa z Hochfilzen, w składzie nie ma Nikuliny która wtedy dostała szansę i zawaliła strzelnicę. Równy mocny 4 osobowy skład, Rosjanki moga powalczyć tutaj o bardzo dobre miejsce przy braku czołowych zawodniczek w innych ekipach. U Francuzek 2 dobre zawodniczki i 2 słabsze, Rosjanki tutaj powinny uplasować się wyżej niż osłabione Francuzki a kurs na to zdarzenie bardzo fajny.
 
rymbaba 344

rymbaba

Użytkownik
Dla mnie ta sztafeta jednak ciężka do typowania. Niemki niby wyraźne faworytki,ale oj oj. Zmiana składu. Hinz wyleciała i na jej miejsce Karolin Horchler. Nie znam dziewczyny powiem szczerze. Wystąpiła w sprincie w Oestersund i dalej ani widu ani słychu. Do tego jak dla mnie nieprzewidywalna Goessner. Brak Hildy. OStatnia zmiana bardzo silna bo wchodzi Dahlmeier, ale czy to wystarczy? Myślę, że w tym składzie Niemki są w stanie spokojnie zarobić jakąś karną rundę.
Inne drużyny? Czeszki w osłabionym składzie, Francuzki też, Włoszki wymieniły tylko Sanfilippo. Jak wspomniał kolega wyżej, Rosjanki prezentują się całkiem nieźle i mogą być czarnym koniem tych zawodów. Po cichu liczę też na dobry występ Polek.
Ale do rzeczy. Jak dla mnie Niemki w tym składzie są przecenione i kursy na ich zwycięstwo są smieszne.
Relay. Women. 4x6 km. Winner. 11:00
Germany - NO - 2,29 - marathon / 2,35 - pinnacle ✅
do tego z podobną myślą co BerciQ, lecz nieco inną drogą, która bardziej mi się podoba
Rosja top 6 - 1,85 - efortunan ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
tomekzwd 257

tomekzwd

Użytkownik
Ukraina 1-3 Fortuna 1.70 ✅
Dziś sztafeta pań bez czołowych nazwisk co Ukrainki powinny wykorzystań bo biegną w najsilniejszym, stabilnym składzie i sądzę że powalczą o podium.
Rosja 1-6 Fortuna 1.85 ✅
Rosjanki także w swoim najsilniejszym składzie który spisuje się dobrze i nie schodzi poniżej pewnego punktu, a więc sądzę że są w stanie na szóstkę.
Włochy - Francja 1 Fortuna 1.40 ✅
Włoszki lubią biegać sztafety nie raz to udowodniły że się wtedy odnajdują do tego przyzwoity skład za to Francuzki bez liderki sądzę że wiele nie zdziałają.
Norwegia - Czechy 1 Fortuna 1.45 ✅
Czeszki bez Soukalovej są słabe, sama Vitkova nic nie zobi. Norweżki też nie prezentują jakiegoś znakomitego poziomu ale w sztafecie mają bardziej wyrównany skład.
✅✅✅✅ Co za końcówka, dużo nie było wiadomo przed ostatnia zmianą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom