>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Biathlon sezon 2010/2011

Status
Zamknięty.
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Biathlon
Typ : Emil Hegle Svendsen wygra zawody
Kurs : 3,00
Buk : Betsafe

W sobotni poranek odbędzie się wHochfilzen bieg pościgowy mężczyzn.Jest to bieg gdzie startuje 60 zawodników uwzględnionych z biegu sprinterskiego.Jutro na trasę jako pierwszy wyruszy zwycięzca sprintu Norweg Boe.34 sekundy za nim wyruszy jego rodak Svendsen w którym to upatruje głównego pretendenta do wygranej.W biegu pościgowym mamy 4 strzelania.Dwa w pozycji lezącej i dwa w stojącej.Za każde pudło mamy dodatkowe 150 metrów do przebiegnięcia.W tym upatruję jutro szansy Svendsena.W ostatnim biegu poscigowym Svendsen miał 3 pudła a Boe 4.Jutro myślę że Svendsen nie będzie miał 3 niecelnych strzałów liczę na góra dwa.Na kolejne zwycięstwo Boe bym nie stawiał.Z zawodników którzy mogą mu najbardziej zagrozić liczę na Svendsena i dla tego stawiam na jego zwycięstwo
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP

Nie sposób przejść obok takiego kursu na króla biatlonu. W sprincie niezłe strzelanie ale zawiódł bieg. Sądzę, że w sobotni poranek będzie o wiele lepiej. W tym sezonie widzimy Bjoerndalena, który świetnie strzela czego w poprzednich latach raczej nie widzieliśmy. Wtedy to najważniejszy dla niego był bieg, a strzelanie jakoś pójdzie. Teraz jednak postawił na celność i jak widać są efekty tego, bo forma strzelecka jest jak najbardziej. Skuteczność w tym sezonie Norwega to 92%, które osiągnął 55 trafionymi strzałami na 60 możliwych. Biegowo może jeszcze nie jest to ale na pewno ramię w ramię inaczej się rywalizuje niż jeden po drugim. Do pokonania są Ustyugov, Tcherezov, Hofer, Eder i Landertinger. Dwójka Rosjan to dobrzy strzelcy ale u nich z biegiem nie jest najlepiej. Austriacy natomiast świetnie się spisują w biegu przede wszystkim Landertinger i ja bym go widział w okolicach podium. Co do Włocha Hofera to jestem zdziwiony jego świetnym występem i nie sądzę by w sobotę był w stanie powtórzyć ten wyczyn. Jeszcze wyżej są Boeuf i Sednev, których też jakoś nie widzę na tych pozycjach co w sprincie. O Svendsenie i Boe nawet nie piszę, bo uważam że to między nimi rozegra się walka o zwycięstwo. Przy sprzyjających wiatrach Ole może nawet powalczyć o zwycięstwo ale ja uważam, że jeżeli nie wydarzy się nic nadzwyczajnego to jest szansa na podium. Ja wybrałem typ na miejsce w piątce po naprawdę wysokim kursie i uważam, że jest to spore value.
Moje typy:
Ole Einar Bjoerndalen TOP 5 @ 2,00 Bwin⛔ 7 miejsce
Ole Einar Bjoerndalen TOP 3 @ 3,00 Bwin
⛔
Ole Einar Bjoerndalen 19-20 celnych strzałów @ 6,00 Bet365⛔ 17 celnych strzałów
 
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
Landertinger – Bjoerndalen 2 1,65
Bieg na dochodzenie panów. Landertinger to Austriak, który doskonale biega, lecz słabo strzela. W sprincie wczoraj udało mu się zająć 5 miejsce, ale tylko 1 raz nie trafił na strzelnicy. Jak na tego zawodnika 1 pudło to bardzo mało, jednak wątpię, aby dziś też tak dobrze strzelał.
Bjoerndalen w sprincie był dopiero 10, na strzelnicy także tylko 1 raz się pomylił. Jednak nie strzelanie, a słaby bieg zadecydowały o tym, że Norweg zamykał dopiero czołową „10″. O jego możliwościach nie trzeba pisać, ponieważ każdy kto choć trochę interesuje się biathlonem, wie jakim zawodnikiem jest Bjoerndalen.
Austriak już na starcie będzie miał niecałe 15 sekund przewagi nad Norwegiem, jednak nie sądzę, aby 2x z rzędu Landertingerowi udało się tak dobrze strzelać, a nawet jeśli on zaprezentuje się przyzwoicie to Bjoerndalen to klasa sama w sobie. On może strzelać bezbłędnie i świetnie pobiec.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Mocno przyłożyłem w dubla z Unibet
Na dublu AKO: 2,23
Ole Einar Bjoerndalen - Christoph Sumann @ 1 - 1,35 ⛔ [7-6]
Król Ole w sprincie 9 miejsce, 1 pudło, strata 55s. |
Sumann w sprincie 15 miejsce, 1 pudło, 1min 7 sek strata...
Ole Einar Bjoerndalen wystartuje na trasę z przewagą 12 sekund nad Sumannem. Z ułożenia zawodników na trasie wydaje się, że Ole powinien dobiec na pierwsze strzelanie ok 10 sekund szybciej niż Austriak. Sumann miał problemy żołądkowe w minionym tygodniu co odbiło się na jego wynikach w Oestersund. Teraz co prawda niemal wszystko wróciło do normy, ale czy będzie lepszy od Króla Nart? Moim zdaniem nie...
Bjoerndalen wydaje się być w bardzo dobrej dyspozycji. Jest głodny kolejnych zwycięstw, ma mocnego rywala w postaci Svendsena, z którym najwidoczniej nie ma dobrych relacji.
Co prawda bieg sprinterski może nie wyszedł mu najlepiej, ale startował w trudnych warunkach atmosferycznych. Jednakże i tak biegowo był lepszy od Sumanna co tylko powinien potwierdzić w sobotni poranek. W mojej ocenie ma przewagę jednego pudła nad Austriakiem i nie powinien tego zaprzepaścić. Ole interesuje w tych zawodach co najmniej miejsce na podium i jest w stanie je wywalczyć.
Simon Eder - Dominik Landertinger @ 2 - 1,65 ⛔ [2-15]
Eder 6 miejsce w sprincie, 0 pudeł, +44s.
Landertinger 5 miejsce w sprincie, 1 pudło, +41s
Landertinger mocno dotknięty problemami w Oestersund, ale szybko się wycofał i kurował do zawodów przed własną publicznością w Hochfilzen. W sprincie pokazał się z bardzo dobrej strony, mówił po występie, że już czuje się dobrze i ma nadzieje, że podobnie będzie w sobotę. Dziękował za wspaniale przygotowane narty.
Eder opiera się na błyskawicznym strzelaniu. Znany jest jednak z tego, że tak jak błyskawicznie strzela... tak błyskawicznie potrafi pudłować zaliczając np. serię 2-3 pudeł.
W moje ocenie biegowo Landertinger ma przewagę ok 2 pudeł nad Ederem. Młody Dominik powinien być lepszy, jest bardzo zdeterminowany do jak najlepszego występu w Hochfilzen i tego mu życzę.

Zastanawiałem się jeszcze nad parą:
Svendsen - Boe 1 - 1,55 ⛔ [5-1]
Boe startuje jednak ze sporą przewagą nad Svendsenem, a jest również bardzo dobrym biegaczem. Svendsen na trasie jest w stanie nadrobić nad Boe ok 25 sekund, ale czy aby na pewno sam będzie strzelał tak celnie? Ostatecznie zrezygnowałem z tego typu.
Rezygnuję również z typów gdzie w parach h2h są Rosjanie, których póki co nie mogę rozszyfrować ;) Tj. ich dyspozycji ;)
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
Shipulin vs Mesotitsch 1

Serguei Sednev vs Boeuf 1


Shipulin dla mnie jest faworytem tej pary, w tym sezonie dobrze spisuje się na strzelnicy (18/20 indywidualny, 19/20 sprint i 17/20 w pościgowym), Mesotitsch czesto zalicza po kilka pudeł (18/20 ind., 16/20 sprint, 15/20 posciowy). Myśle ze dziś Rosjanin bedzie skoncentrowany podczas strzelnia jak zawsze (poprzedni sezon 87.5% skutecznosci), natomiast austryjak moze dziś się pomylić kilka razy, mam przeczucie ze dzis bedzie mial 4 pudła więc Shipulin powinien byc sporo przed nim na mecie

Uzasadnienie dla drugiej pary podobne:
Sednev: 18/20 ind, 17/20 sprint, 20/20 pościgowy
Boeuf: 15/20, 18/20 sprint, 15/20 pościgowy.
Ukrainiec bardziej doświadczony, Francuz moze nie się spalić trzecim miejscem i zaliczyc pare pudeł. Myśle że Sednev pomyli się 1-2 razy a Boeuf moze pudeł mieć 3 lub jeszcze wiecej. Zobaczymy jak sprawdza się moje przypuszczenia
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
rygiel99 dzięki;)
Na dzisiaj tak szybko:
Emil Hegle Svendsen - Ole Einar Bjørndalen 1,27 [5-7]✅
Myślę że przewaga ponad 20s wystarczy Emilowi na pokonanie Ole. Na strzelnicy obaj podobnie jednak biegowo lepszy Svendsen.
Simon Eder - Dominik Landertinger 1,75 [2-15]⛔
TBM dobrze opisał tą parę i się z tym zgadzam w pełni;)
Emil Hegle Svendsen+Dominik Landertinger=2,22
Polecam ja to gram.
Edit:Nie spodziewałem się po Ederze że wyjdzie Mu tak strzelanie...Widać było że biegowo ustepuje Dominikowi ale co z tego skoro pudłował na strzelnicy....ech...
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
chciałem grać przeciw Ederowi dzisiaj ale jego występ choćby rok temu tutaj w biegu pościgowym odstraszyły mnie.
na dzisiaj:
Svendsen w top3 1.50 bwin. Było nawet 1.70 w betway, wszędzie pospadały, przeważnie teraz 1.30 na to zdarzenie,
najwyżej bwin 1.50. Wiadomo Svendsen w formie, biegowo elegancko, na strzelnicy też nie jest źle, na podium ma dziś spore szanse.
Birnbacher - Maric 1 1.52 tobet. Dla mnie Niemiec o wiele lepszym strzelcem jest,
wczoraj obaj po 4 pudła w stójce ale traktuję to jako słabszy dzień Niemca.
Maric to oprócz Bergera, Burka, swojego rodaka Bauera i jeszcze kilku asów jeden z najgorszych strzelców w pozycji stojącej.
Sednev - Boeuf 1 1.57 betsafe. Widać że Ukrainiec robi wielkie postępy, jest w formie, Francuz na strzelnicy nie jest taki regularny.
Myślę że cztery strzelania zdecydowanie w roli faworyta stawiają Sedneva.
Sednev w top 10 1.90 tipsport. Ukrainiec jak będzie strzelał jak dotychczas w tym sezonie,
to nie ma po prostu żadnych podstaw do tego by wypaść z dziesiątki.
 
chajtgr 54

chajtgr

Użytkownik
No w tym przypadku akurat tak .Podsumowując dzisiejszy start bardzo pewnie prezentował się Tarjei Boe prowadząc od początku do końca nie pozwolił sobie na błędy i wygrał z wyraźną przewagą. Świetna formę strzelecka zaprezentował Simon Eder nie myląc się ani razu na strzelnicy co dało mu 2miejsce. A za nim nieoczekiwanie Rosjanie Ustyugow i Czerezow .Słabszą formę zaprezentowali dziś Ole i Emil ale jak widać nie da się ciągle na pudle lądować ...
Mam wrażenie że ciężko w tym sezonie na razie trafić z forma panów ...
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Mam pytanko czy zna ktos może składy na sztafete dzisiejsza pan? Jak tak to poproszę o link z gory dzieki ????
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Jeśli chodzi o Panów to na moje nieszczęście... świetnie spisał się Eder. Tradycyjnie był błyskawiczny na strzelnicy, ale tym razem się nie zaciął. Zaciął się natomiast Landertinger, który miał problemy z karabinem podczas pierwszego strzelania, poza tym pudłował w pozycji stojącej i ostatecznie wylądował na 15 miejscu.
Szacunek dla Tomka Sikory za przebudzenie i powrót do lepszej dyspozycji. No i nowa gwiazda... Boe potwierdza swoje aspiracje do walki o prymat w tym sezonie.

Składy na sztafetę pań: http://services.biathlonresults.com/results.aspx?RaceId=BT1011SWRLCP02SWRL
Z tego co się orientuję w Ukrainie wątpliwy występ Khvostenko.
Wszystko z Tobet:
Ukraina - Norwegia @ 1 - 1,45 ✅ [2-3]
Siostry Semerenko to mocny punkt reprezentacji Ukrainy. Bardzo dobrze biegowo podczas wczorajszego sprintu. Khvostenko i Pidrushna są planowane na pierwszych dwóch zmianach. Jeśli znacząco nie będą traciły to Ukrainki powinny być w top5. Norweżki z solidną Flatland, oraz wracającą po zatruciu Berger. Solemdal i Horn to nowe zawodniczki w kadrze, które dopiero nabierają doświadczenia. Uważam, że mogą zepsuć sztafetę Norweżkom, zwłaszcza mocno przeciętnie biegająca Horn.
Rosja - Szwecja @ 1 - 1,27 ✅ [4-6]
Wyrównana sztafeta Rosjanek jak zwykle stawiana w roli faworyta numer 1 do odniesienia zwycięstwa. Sleptsova, Bogali, Yurlova oraz Zaitseva z pewnością powalcza o zwycięstwo. Co prawda Pierwszej i ostatniej noga w sprincie wyraźnie się powinęła [4 pudła i odłegłe pozycje], ale w sztafecie powinno być lepiej. Szwedki z gwiazdami Ekholm i Oloffson-Zidek, ale z bardzo słabym punktem w postaci Domeij, oraz chimeryczną Nilsson.
Niemcy - Francja @ 1 - 1,35 ✅ [1-5]
Niemki poza Buchholz biegowo bardzo mocne. Powrót do kadry Neuner. Na strzelnicy wczoraj słabo, ale biegiem nadrabiają w stosunku do Francuzek. Bescond, Dorin czy Macabies na trasie mogą sporo tracić. Francuzki musiałyby strzelać na zero i liczyć aby Niemki biegały karne rundy. Mają mocną Brunet na ostatniej zmianie, która może rywalizowac z Henkel, ale mam nadzieję, że Niemki już wcześniej wypracują sobie odpowiednią przewagę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
biesy 10

biesy

Użytkownik
biathlon panie
Szwecja-Francja 2 1.85 tobet✅✅✅
licze na kiepska postawe Domeij, poczatek sezonu beznadziejny, strzelecko srednio, natomiast biegowo katastrofalnie, sklad Francji wyrownany, tutaj tak slabego ogniwa nie ma, jezeli juz po pierwszej zmianie bedzie 1-1.30min roznicy powinno byc dobrze, w biegu sprinterskim roznica pomiedzy Domeij a Bescond byla 1.30 min, wiadomo, ze to sztafeta, tutaj liczy sie czas 4 zawodniczek, Zidek z Ekholm powinny duzo odrobic, ale wierze &quot;w dwojeczke&quot;

Niemcy-Rosja 1 1.65 tobet✅✅✅
tutaj Rosjanki troszeczke bardziej stabilne na strzelnicy, ale biegowo nie ma co tych ekip porownywac, dobrze, ze w sztafecie jest margines bledu, mozna wykorzystac az 8 nabojow, jezeli nie bedzie karnych rund to spokojne zwyciestwo Niemek

ps. wiadomo, ze do kazdego typu mozna dorzucic pewne &quot;ale&quot;, ale licze na swoj biathlonowski nos ????
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Ode mnie małe propo do dubla. Białorusinki w parze z Polkami. Niestety, ale zespół Polski całościowo prezentuje się bardzo słabo. Wczorajszy bieg w wykonaniu naszych był niestety bardzo przeciętny co widać było po wynikach. Zarówno bieg jak i strzelanie w wykonaniu naszych bardzo przeciętne. Jedynie Monika Hojnisz spisała się dobrze, ale ona dziś nie wystąpi. Magdalena Gwizdoń od jakichś 2-3 sezonów fatalna w strzelaniu, dodatkowo trasa w Hochfilzen jej nie odpowiada. Aga Cyl nieswoja jeśli chodzi o strzelanie wczoraj i bardzo przeciętnie jak na nią w biegu. Weronika i Paulina potrafią dobrze się zaprezentować, ale dziś bym na nie specjalnie nie liczył. Białoruś ma w swoim składzie 3 dobre zawodniczki oraz jedną młodą zdolną , która w Oestersund zaprezentowała się nawet nieźle, zjamując 41 i 42 miejsce. Dodatkowo świetna biegowo i dobra strzelecko Domracheva, znakomita w strzelaniu Kalinczik i niezła w obu elementach Kalinczik. Moim zdaniem dziś Polki nie odegrają jakiejś ważnej roli, natomiast Białoruś, o ile wyjdzie im dobre strzelanie, jest w stanie uplasować się w szóstce.
Białoruś - Polska @ 1.30 Bet365
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
ja to już chyba nie powinienem się wypowiadać po swoich typach z rana (0/4)... ale
dla mnie nie jest wcale takie oczywiste, to że dzisiaj o zwycięstwo walczyć mają tylko Rosjanki z Niemkami, składy, forma, warunki atmosferyczne itp. wszystko według mnie wskazuje właśnie na to że Niemki i Rosjanki nie odjadą reszcie i może być różnie.
ogólnie jak patrzę na składy poszczególnych sztafet w tym zawodach i porównuję z zeszłym sezonem, to sporo ekip jest słabszych...

* Niemki bez stabilnej Beck i świetnej biegowo Hauswald, mają Hitzer i Buchholz
* Rosjanki zmuszone do wystawienia Yurlovej
* Francuzki też słabsze niż sezon temu
* Norweżki raczej też, zupełnie nie wierzę w Solemdal i Horn.
Według mnie wcale dziś nie będzie tak że o zwycięstwo walczyć będą tylko Niemki z Rosjankami, liczę że Ukrainki i Szwedki namieszają.
Szwedki mają bardzo stabilny skład, zależnie od formy tylko na pierwszej zmianie wystepuje Domelj/Hogberg. Jako jedna z niewielu ekip Szwecja nie zawodzi w sztafetach strzelecko, wiadomo że biegowo Domelj straci, ale nie ma tragedii, Nilsson w sztafecie przeważnie mocny punkt, pomimo tego że indywidualnie wcześniej wygląda to bardzo przeciętnie. Ukrainki widząc jak biegli Ukraińcy już dla mnie takimi faworytkami nie są, watpliwe by biegowo było tak dobrze jak wczoraj, ale i tak powinny dobrze strzelić co i tak może dać miejsce w okolicach podium. Szwedki najpewniejsze wydają mi sie w zestawieniu z Norweżkami, nawet jakby coś Szwedki niespodziewanie zawaliły można spokojnie liczyć na to że i Norweżki coś zawalą, wyżej stawiam formę Zidek i Ekholm niż Flatland i Berger. Liczę również że bardziej doświadczone Domelj i Nilsson spiszą się lepiej od niewiadomych jakimi są Solemdal i Horn. W zeszłym sezonie tylko raz lepsze były w sztafecie Norweżki od Szwedek, na ogół dużo lepsze Szwedki były, więc:
Szwecja - Norwegia 1 1.60 betsson
to jedyne co stawiam w tych zawodach.
Hitzer/Neuner/Buchholz/Henkel - to nie jest wielki zestaw, może ktoś chce spróbować over 8.5 dobieranych 1.60 fonbet. Ja odpuszczam bo za dużo już wtopiłem ostatnio, ale wczoraj miały razem 9 niecelnych w sprincie, w zeszłym roku Niemki w silniejszym składzie miały 12 doładowań. Według mnie każda z nich może zawalić na strzelnicy a pojedyncze doładowania wręcz pewne patrząc na ich formę strzelecką, to nie są jakieś wielkie zawodniczki pod tym względem, zresztą co Hitzer i Buchholz prezentują nie od dzisiaj, przeciętność...
Jeśli zaś Szwedki zaprezentują się równie dobrze na strzelnicy jak przeważnie, to poniżej 8.5 doładowań powinno tez izzi wejść,
Zidek i Ekholm razem to powinno być 18/20 czyli dla Domelj i Nilsson 6 doładowań, jak najbardziej do zrobienia.
No i na ch** tą Gwizdoń wystawił, wiem że Hojnisz młoda, niedoświadczona,
że niskie numery wczoraj miały wczoraj lepsze warunki itd itp,
ale to co Gwizdoń od roku robi to mi Mateje zaczyna przypominać w skokach :/
jednym słowem PORAŻKA, szkoda że nie dał szansy młodej, nic do stracenia nie miał uważam.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Czas, żebym i ja coś napisał. Jutro pościgówka pań i widzę parę ciekawych typów. Po pierwsze to Madzia Top 3 po 1.70 w Bwin. Oczywiście chodzi mi o śliczną Neuner. W sprincie najlepsza biegowo, w sztafecie minimalnie gorsza od Berger i Flatland, ale i tak super. Tutaj ogromny plus. Przed nią z biegowo lepszych zawodniczek są Domracheva, Makarainen i Flatland. Ale straty do nich nie są duże. Poza tym te 3 zawodniczki lubią czasem pomylić się na strzelnicy. Absolutnie nie twierdzę, że Madzia jest najlepszą snajperką, ale niejednokrotnie pokazała, że potrafi naprawdę ładnie strzelać, zwłaszcza pod presją, a ewentualne straty ze strzelnicy znakomicie odrabiać w biegu, więc myślę, że pudło jest dla niej do zrobienia.

Do powyższego opisu jeszcze typ taki:

Neuner - Berger 1.60 ✅
Betsafe

I takie coś jeszcze, trochę z sympatii, bo zawsze lubiłem Brunet, ale też są przesłanki ku temu, aby tak sie stało.

Marie Laure Brunet - Berger 1.90 ✅
Bwin

Brunet Top 5 2.50 ✅
Bwin

Wg mnie Bwin nie docenia trochę Brunet. Może nie biega ona super, ale bardzo dobrze i szybko strzela. Jest to jedna z najszybciej strzelających zawodniczek w stawce, a wiadomo, że szybkie strzelanie pozwala na wywieranie presji na przeciwnika, co często powoduje pomyłki. W sztafecie co prawda Brunet się nie popisała, ale myślę, że na indywidualny będzie max koncentracji. Przed Brunet w stawce mocne zawodniczki, za też parę niezłych. Myślę jednak, że Kaisa wypadnie z piątki, jakoś nie przekonywała mnie ona nigdy, Flatland też pokazała nie raz, że potrafi ładnie popudłować na strzelnicy. A co do pojedynku z Berger, to uważam, że Brunet nie odstaje od Norweżki i wystarczy jej 23 sekundy przewagi ze sprintu.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Svetlana Sleptsova - Olga Zaitseva 1,95 [20-19]✅
Pojedynek dwóch Rosjanek.W sprincie wybitnie im nie poszło strzelanie obie po 4 pudła. Olga wyrusza na trasę z minimalnym zapasem 4,5s. Uważam,że na dzień dzisiejszy lepiej dysponowana jest własnie Zaitseva.W sprincie w Ostersund obie miały po 1 pudle mimo to Olga była na mecie lepsza o ok 26s. jak dla mnie to dużo i dlatego stawiam na Zaitseve.Na strzelnicy obie podobnie wyglądają biegowo jak dla mnie trochę lepiej Olga i po takim kursie ja pobieram ten typ.
Anastasiya Kuzmina - Ann Kristin Flatland 1,55 [8-12]✅
Przewaga 25.9s. Kuzminy myślę że powinno wystarczyć. Jak dla mnie Flatland to dobra biegaczka jednak na strzelnicy potrafi zrobić wszystko ma dzień że jest perfekcyjna ale bywa tak jak dziś w sztafecie że zawali.Uważam,że przy podobnym strzelaniu ciężko będzie Norweżce pokonać Kuzmine.
Kursy Tobet.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
wiem że Hojnisz młoda, niedoświadczona, że niskie numery wczoraj miały wczoraj lepsze warunki itd itp, ale to co Gwizdoń od roku robi to mi Mateje zaczyna przypominać w skokach :/ jednym słowem PORAŻKA, szkoda że nie dał szansy młodej, nic do stracenia nie miał uważam.
Hojnisz to młoda dziewczyna z rocznika 91. Nie pobiegła w sztafecie ponieważ wysiłek startu trzy dni pod rząd mógłby być dla niej za duży. Jutro biegnie w pościgowym.
Absolutnie nie twierdzę, że Madzia jest najlepszą snajperką, ale niejednokrotnie pokazała, że potrafi naprawdę ładnie strzelać, zwłaszcza pod presją
Pod presją to Neuner właśnie często potrafiła zepsuć strzelanie. Nie mniej jednak wydaje się, że teraz pod tym względem poprawiła się ;)
Jeśli chodzi o Torę Berger w biegu sztafetowym wyglądała na znakomicie przygotowaną do zawodów w Hochfilzen. Wyprowadziła sztafetę Norweżek na 3 miejsce, a niewiele brakowało aby dogoniła Ukrainki. Jutro może być mocna i nie grałbym przeciwko niej mimo wszystko ;)
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Z oferty Tobet:
Austria - Niemcy @ 1 - 1,40 ✅ [2-4]
Mesotitsch, Sumann i Landertinger to pewne punkty sztafety. Dziwi brak w awizowanym składzie Edera, który świetnie spisał się w biegu pościgowym. Jego miejsce ma zająć lepiej biegający Eberhard. Celem Austriaków niewątpliwie jest miejsce na podium.
Niemcy to już nie ta sztafeta co kiedyś. Stephan do tego w słabej dyspozycji biegowej, Schempp nie gwarantuje najwyższego poziomu. Peiffer jest nieregularny i tylko Greis wydaje się być mocnym punktem.
Wydaje się, że Austriacy u siebie w Hochfilzen będą bardzo groźni i powalczą o czołowe lokaty. Niemcy po dwóch zmianach mogą mieć już stratę, której nie zdołają do sąsiadow odrobić.
Francja - Szwecja @ 1 - 1,45 ✅ [3-5]
Sztafeta Francji także znacznie odmieniona. Minęły czasy kiedy startowali Defrasne, Poiree... Teraz liderem sztafety jest Martin Fourcade, który pobiegnie na ostatniej zmianie. Brakuje dzisiaj Simona Fourcade, ale na początku sezonu jest w bardzo słabej dyspozycji. Jego miejsce zajmie Beatrix, który był 30 w sprincie, a więc spisał się całkiem solidnie. Poza tym startują Jay oraz Habert, którzy z reguły dobrze strzelają.
Szwedzi mają stałe mocne punkty w osobach Ferry i Bergmanna, którzy jednak z każdym rokiem sa co raz starsi i zwłaszcza odbija się to na postawie biegowej tego drugiego. Mają jednak dwie niewiadome, czyli Lindstroem oraz Jonsson, który biegowo w Hochfilzen bardzo słabo, a do tego zarówno jeden jak i drugi mogą rozczarować na strzelnicy.
Gram na pewniejszych i bardziej wyrównanych Francuzów z jednym liderem Fourcade.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Ostrzegam, że wszystkie posty z pytaniami o livescory, listy startowe, wyniki itp będą kasowane. Wszystkie linki, które są potrzebne, żeby uzyskać te informacje znajdują się &gt;&gt; w tym temacie &lt;&lt; i nie widzę żadnego powodu, żeby przez czyjeś lenistwo temat był zaśmiecany.

Pozdrawiam.
 
damian1948 32

damian1948

Użytkownik
M. Neuner to win 4.00 - betsson
Wczoraj piękna Magdalena pokazała że po grypie nie widać już ani śladu. ;)
Świetnie biegowo, dobrze strzelecko.
Do tego kurs kusi. Jeżeli powtórzy to co wczoraj to spokojnie powinna wygrać.
Wczoraj po ładnym kursie weszła wygrana Niemek to dziś może passa będzie przedłużona ;).
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom