>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Biathlon sezon 2011/2012

Status
Zamknięty.
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Jack Flash:
Pałka - Cyl 1 1.7 tobet ⛔ biegowo lepiej Kristi, ale strzelanie słabiutkie...
Krysia w świetnej formie i biegowej i strzeleckiej. Powinna być dziś najlepsza z Polek.
Tofalvi - Gasparin 1 1.62 b365 Rumunka solidna firma na strzelnicy, za to Gasparin to synonim niestabilności. ✅
Brunet - Domraczewa(+30) 1 1.85 betsafe Spodziewam się wielu pudeł Darii. Brunetka w zeszłym roku świetny wynik. Strzelecko patrząc po Francuzach, też powinno być dobrze. ⛔ brawo Dasza ????
Tora TOP8 wygląda sympatycznie, jednak po wczorajszych wynikach Norwegów odpuszczam.
Kto wygra? na przeczucie Kaisa
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Cyl - Pałka 1.70
Tobet
3/10

Kusiła mnie Pałencja, kusiła i jak mi dziadek jędrek powiedział, że on dał się skusić to poszedłem jego śladem. Ostatniio miała Pałka dobre wyniki w IBU. Wiadomo, że to takie rezerwowe zawody, no ale 2 i 9 miejsce jednak nie jest złe. Zwłaszcza, że w stawce było kilka pań o znanych nazwiskach. W pierwszym biegu przed Pałką była Brunet, a za naszą biathlonistką Ekholm czy Domracheva. W niedzielnym sprincie była co prawda za Makarainen i Henkel, ale za to przed Yourlovą, Gregorin czy Semerenko. Była 3 biegowo, tylko za Makaraianen i Ringen, jakąś Norweżką. Dziś powinna być z naszych najlepsza.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Juz za 2 godz kibitki zaczną rywalizacje. Ja na dziś widzę takie 2 pary:

Ekholm, H - Berger, Tora 1 1,90 Unibet [7-29]✅

Ekholm w poprzednim sezonie na strzelnicy znakomicie jedna z najwyższych średnich i dodatkowo dobra w biegu. Dzisiaj więcej niż 1-2 pudła nie powinno być.Natomiast Norweżka lubi często dość dużo pudłować dlatego wydaje mi się że tu wszystko rozegra się na strzelnicy. Liczę na jakieś 4 pudła Tory.

Henkel, A - Semerenko, Valj 1 1,65 Unibet [17-9]⛔

Niemka lepsza na strzelnicy i ogólnie w przekroju poprzedniego sezonu na mnie pozostawila o wiele lepsze wrażenie. Jak będzie dzisiaj zobaczymy. Jak narazie te&quot;analijzy&quot; sa marne ale nie ma co za dużo pisac bo forma jak narazie nieznana. Będziem mądrzejsi po najbliższym weekendzie

Pozdrawiam RADULA
 
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Już dziś o godzinie 16:15 rozgrywany będzie bieg sprinterski panów
Zasady
Bieg sprinterski w biathlonie rozgrywane jest na dystansie 10 km dla mężczyzn.Zawodnicy pojawiają się dwa razy na strzelnicy, gdzie oddają po 5 strzałów, raz w pozycji leżącej, raz w pozycji stojącej. Za każdy błąd muszą pokonać dodatkowe 150 m rundy karnej. Zawodnicy wypuszczani są do biegu w odstępach czasowych, zazwyczaj co 30 sekund.
w porównaniu do biegu inwidualnego tutaj większą role stanowi bieg ????
odejmując minuty karne z czwartkowego biegu łatwo określić kto jest w dobrej formie biegowej z tego grona wyróżnia się M Fourcade wykluczać oczywiście nie można Norwegów Bjørndalen,Svendsen,Boe są zawsze grozni ich najgorszy występ od 11 lat może ich tylko zmobilizować,świetnie przygotowani są do sezon również Rosyjscy zawodnicy..a kryzys w biathlonie przeżywają Niemcy mają utalentowaną młodzież ale brakuje im takiego typowego kapitana oj przydałby się teraz Fischer,Luck,Gross to byli zawodnicy..ehh wracając do rzeczywistości,moim czarnym koniem zawodów jest Fak i to w niego właduje pierwsze pieniążki
TOP 3-Jakov Fak ( kurs 5,25)
Jeśli chodzi o h2h
Jakov Fak - Lars Berger typ 1 ( kurs 1,65)
Wiem że Berger jest w świetnej dyspozycji biegowej lecz Jakov na sprincie do niego za dużo nie straci a strzela o wiele lepiej
Evgeni Garanichev - Christoph Sumann typ 1 ( kurs 2,45)
Rosjanie przed sezonem zrobili sobie małe mistrzostwa Rosji tu nie przyjechali chłopcy na wakacje oni chcą się pokazać i zostać w tej kadrze na dłużej mają marzenia jakim jest olimpiada w Soci,Evgeni pokazał się z bardzo dobrej strony podczas środowego wyścigu biegowo był lepszy od Sumanna wydaje mi się że buki poprzez anonimowe nazwisko za szybko skreślają Ruska
Rune Brattsveen - Tim Burke typ 1 ( kurs 1,50)
Norweg jest zdecydowanym faworytem lepszy strzelecko jak i biegowo nie widzę tutaj innej opcji.
Handicap sekundowy
Tutaj wpadł mi jeden zakład odnośnie:
Bjørn Ferry (0) - Simon Schempp (+16 sekund) typ 2
Być może Niemiec podium nie upoluje ale 16 sekund to dużo szczególnie że dobrze strzela i własnie dzięki temu może zarobić sobie cenne sekundy ???? na pewno w biegu za dużo nie straci szczególnie tak jak pisałem to jest tylko 10 km

Mam nadzieje że moja praca wam pomoże ????
PS-Za chaotyczne pisanie przepraszam


E/WSZYSTKIE ZDARZENIA SĄ Z BETSAFE
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Olga Vilukhina - Teja Gregorin 1 1.50 betsafe ⛔
ciekawy typ. spory zapas ma Rosjanka 50 sekund. Biegowo znaczącej różnicy nie ma między nimi. Przy dobrym strzelaniu powinna obronić przewagę.
nie wierzę w to co napisałem :]
Svetlana Sleptsova - Marie Dorin Habert 2 1.8 ⛔
Nie wierzę w Svietę, nie spodziewam się po niej niczego dobrego jutro. Biegowo mocno zaczyna, potem słabnie, strzelecko z rzadka wychodzą jej dobre strzelania, a przy 4 nie ma czego szukać z regularną Dorin.
Ślepcowa miała dziś dzień konia w biegu.
Synnöve Solemdal - Marie Lauret Brunet 2 1.45 ✅
Norweżka największa niespodzianka tych zawodów. Nigdy w karierze tak dobrych miejsc nie zajmowała. Ruszają razem. Solemdal powinna się podpalić, w pościgowym to jest inne strzelanie, gdzie się rywalizuje ramię w ramię. Brunetka - jedna z najlepszych strzelczyń, lubi ten bieg.
Anna Bogali Titovets - Helena Ekholm 1 2.4 ⛔ Hela rozregulowana na strzelnicy, ciągłe pudła. Jakiegoś comebacku do czołówki bym się nie spodziewał.
Horn-Kocher 1 2.20 ✅
Różowy karabinek celności nie ma. Horn jakaś pewna nie jest, ale to Koher od jakiegoś czasu odstawia cyrki na strzelnicy.
 
H 10

hutnik14

Użytkownik
Co byś Cie powiedzieli na takie pary, na jutrzejszy dzień:
A. Birnbacher – M. Greis
Wynik końcowy Kurs: 1.60 1
C. J. Bergman – O. E. Bjorndalen
Wynik końcowy Kurs: 1.50 1
M. Slesinger – T. Burke
Wynik końcowy Kurs: 1.40 1
 
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
Ruszył jeden z moich ulubionych sportów zimowych także pierwsze przemyślenia.
Nie typowałem dwóch pierwszych startów ponieważ była to dla mnie wielka niewiadomą. I jak sie okazało nie pomyliłem się, bo już w biegu inwidualnym było sporo niespodzianek, ale w sprincie wróciło juz mniej więcej wszystko do &quot;normalnośći&quot;. Owszem, teraz czas na bieg pościgowy, także znowu 4 strzelania, ale będą karne rundy do pokonania a nie minuta do czasu.
Svendsen - Boe [email protected]
Emil bardziej pewny na początku sezonu. W biegu inwidualnym 21 zaś w sprincie 3. Boe w inwidualnym był 25 mając tyle samo błędów co Emil stracił do niego 20 sekund w biegu, tak samo było wczoraj w sprincie, mimo, że Boe był &quot;na czysto&quot; to Svenden, który popelnil jeden bład na strzelnicy ma do niego stratę tylko 5.4s. Biorąc pod uwagę, że teraz na strzelnicy beda miec podobne warunki, Svenden na początku sezonu biega szybciej niż Boe stawiam jedyneczkę ????
Jutro jeszcze coś wrzucę.
 
corona 49

corona

Użytkownik
Co byś Cie powiedzieli na takie pary, na jutrzejszy dzień:
A. Birnbacher – M. Greis
Wynik końcowy Kurs: 1.60 1
C. J. Bergman – O. E. Bjorndalen
Wynik końcowy Kurs: 1.50 1
M. Slesinger – T. Burke
Wynik końcowy Kurs: 1.40 1
Birnbacher 27 sekund przewagi na starcie. Wg mnie to nie dużo wystarczy jedna karna rudna więcej dla Birnachera i Greis jest już przed nim. Strzelań, aż cztery więc będzie gdzie się pomylić, a przecież młodszy Niemiec w biegu indywidualnym biegu miał 4 pudła (Greis 3). Jak dla mnie loteria, po 50% dla każdego.
Drugi typ wydaje się pewniejszy, Ole dość słabo w pierwszym biegu, wczoraj już o niebo lepiej. Tylko ciekawo czy na długiej trasie nie powtórzy znowu 7 pudeł. Szwed natomiast widać, że jest w formie. Bo byle kto i bez formy by nie pokonał Boe, Svendsena oraz Fourcada. Wydaje się, że Bergman powinien dać sobie radę z Norwegiem, widać było wczoraj jak publiczność dopinguje swoich, a niesiony Bergaman ich dopingiem powinien być jeszcze lepszy.
Slesinger jak dla mnie bardzo solidny na strzelnicy. W ubiegłym roku Burke startował jako 18 w pościgowym ze stratą +1.31, jednak w pościgowym słabiutko na strzelnicy, aż 6 pudeł. Wg mnie Amerykanin jak narazie bardzo nie równy, jeżeli chodzi o strzelanie. Jak dla mnie Czech powinien być lepszy, ale jeżeli Burke będzie strzelał jak wczoraj to raczej on. Szanse wg mnie 60%-40% jednak dla Czecha.
 
H 10

hutnik14

Użytkownik
Okey, dzięki za odpowiedź Corona. Masz jakąś propozycję na jutro? Też z tych 3 meczy, pierwszy wydawał mi się najbardziej ryzykowny. Jeszcze zobaczę.
 
corona 49

corona

Użytkownik
Alexis Boeuf - Christoph Sumann - 1 # 2.00 ⛔

Francuz jako jedyny w pierwszej 40 miał, aż 3 pudła, co znaczy, że biegowo naprawdę świetnie pobiegł. Sumann tylko jedna karna runda i na starcie będzie miał tylko 3 sekundy straty do Boeuf&#39;a. Wg mnie francuz już od startu narzuci szybkie tempo. Na strzelnicy mam nadzieję, że będzie spokojnie strzelał. W indywidualnym tylko dwa pudła tyle samo co Sumann. Jak dla mnie kurs bardzo zachęcający do gry.


Carl Johan Bergmann - Michal Slesingr - 1 # 1.40 ✅

Trochę niski kurs ale Szwed powinien dać radę.

Martin Fourcade - Tarjei Bø - 1 # 1.80 ✅

Hmm Martin w formie od początku pucharu świata. Mimo, że wczoraj przybiegł na metę za Boe, to jednak ogólnie był lepszy. Jedna karna runda i tylko 13 sekund straty do Norwega. Tarjei wszystko trafił i spokojnie biegł swoim tempem. Jednak jutro trasa o wiele dłuższa, co za tym idzie Fourcade kondycyjnie lepszy. Boe jeszcze bez tej wielkiej formy z poprzedniego sezonu, dlatego im dalej w las tym więcej pudeł. Jak dla mnie w pościgowym 13 sekund to dla Martina praktycznie nic, biegowo i na strzelnicy lepszy jak dla mnie, kurs extra tylko grać.
 
corona 49

corona

Użytkownik
Synnöve Solemdal - Marie Lauret Brunet - 1 # 2.60

Obok takiego typu nie mogę przejść obojętnie. Solemdal o wiele szybsza, niż Francuzka, a przecież tutaj karna runda to 150 m a nie 1 m straty. W indywidualnym Norweżka 5 pudeł = 5 minut kary, Brunet 3pudła = 3 minut kary, a mimo wszystko Solemdal przybiegła szybciej o 30 sekund. W sprincie podobnie Solemdal 2 pudła = dodatkowo 300 metrów, Brunet 0 pudeł, a i tak zawodniczka z Norwegii przybiegła szybciej o 5 sekund i właśnie taką stratę na starcie będzie miała do niej Brunet. Jak dla mnie extra kurs chyba, że czegoś nie wiem.

Anna Bogali Titovets - Helena Ekholm - 2 # 1.40

Ekholm u siebie gorsza od Bogali no nie wierze, dopóki nie zobaczę.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Martin Fourcade - Svendsen 1.95
Betsafe, Unibet
2/10

Martę biega na poziomie Svendsena albo nawet obecnie lepiej, w indywidualnym był sporo szybszy, w sprincie wolniejszy o 0.1 s. Svendsen w sprincie już trochę lepiej strzelał niż w indywidualnym, ale i tak moim zdaniem powinny być tu równe kursy.

I z racji, że gram coś takiego to jeszcze lekko:

Fourcade - Boe - Svendsen 2.75
Unibet
1/10

Boe w indywidualnym 20 sekund za Svendsenem, minute za Martę. W sprincie 16 sekund za oboma. Także moim zdaniem też fajny bet.


D.Domracheva vs S.Solemdal 1.52
A.Henkel vs V.Semerenko 1.55
AKO: 2.356
Panbet
2/10

Daria może i biega ciut gorzej niż Norweżka, ale za to nie zanotuje pewno 5 pudeł. Henkel z kolei biegowo zje Ukrainke wg mnie.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Andreas Birnbacher - Michal Slesingr 1,75 Tobet⛔
Czech na początku sezonu prezentuje dobrą formę. Biegowo nieźle, do tego dochodzi celne strzelanie. Birnbacher przedwczoraj jedynie o 2 sekundy wyprzedził Czecha, który spudłował raz. Niemiec bez pudła ale dziś cztery razy będą na strzelnicy. W biegu na 20 km miał aż 4 pudła. Wydaje się, że dobrze przezentujący się Czech będzie przed Birnbacherem na mecie. Startują niemal równocześnie.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Landertinger-Ferry 1 @ 1,85 Sportingbet⛔2 strzelania i wszystko jasne...
W tym biegu wystartują praktycznie razem, bo różnica między nimi to kilka sekund więc żadna. Biegowo lepszy jak dla mnie Austriak co pokazał już w biegu indywidualnym, gdzie wyprzedził w czołówce kilku zawodników, którzy mieli o jedno pudło mniej, Ferry w tym samym czasie z 5 pudłami był bardzo daleko i biegowo nie spisał się wtedy najlepiej. Ostatnio w sprincie mieli po 2 karne rundy, a i biegowo mniej więcej równo. Tyle, że każda większa ilość km do przebiegnięcia jest na korzyść Landertingera więc i na niego typ, bo jeśli będzie dobre strzelanie, to może i do pierwszej 10 wskoczyć.
 
S 0

siner

Użytkownik
Może mi ktoś podać stronkę ze statystykami poszczególnych zawodników na strzelnicy. Na oficjalnej stronie są do sezonu 08/09 a nie ma aktualnych (chyba, że coś źle patrzę).
Z góry dzięki
 
S 0

siner

Użytkownik
Znam stronkę, ale nie wiem jak znaleźć statystyki np z poprzedniego sezonu. Wyszukuję zawodnika i na samym dole mam statystyki strzeleckie, ale tylko do sezonu 08/09, a nigdzie nie mogę znaleźć nowszych.
 
jedrula 25,7K

jedrula

Użytkownik
Madzia Nuener,wczoraj potwierdziła ostatecznie-ten sezon jest Jej ostatnim w karierze
AAle,&quot;Nie wierz nigdy kobiecie&quot;
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom