>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Biathlon sezon 2011/2012

Status
Zamknięty.
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Dobry typ z tym Simą. To największy pussiak biathlonu, takie wpadki jak w sprincie stosunkowo często się mu zdarzają, ale nie przywiązywałbym do tego wielkiej wagi, bo w sprincie wszyscy Francuzi pobiegli słabo. W Masówkach zwykle biegnie koło brata i potem są dobre tego efekty.
Ja spróbuję w parze z Ole po 1.95 w ubibecie. ⛔ Ole daleko,ale Francuz jeszcze dalej
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Birnbacher - Schipullin
Typ: Birnbacher
Kurs: 1,75
Buk: Betsson

Koniec sezonu, więc ryzykowne granie bo niektórzy są już na imprezie, a nie na zawodach. Niemcowi jeszcze powinno zależeć, gdyż walczy o małą kulę, a pozatym masówka to jego ulubiony bieg. Rosjanin u siebie, więc pewnie też nie odpuści, ale motywacja zdecydowanie po stronie Niemca. W dwóch rozegranych tutaj biegach bardzo podobnie i na strzelnicy i biegowo, niemniej jednak w mojej ocenie Niemiec wyraźnie się oszczędzał na dziś - potrafi biegać szybciej. Myślę, że kurs zachęca.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Na zakończenie tego sezonu wybrałem 4 pary które zagram:
2 typy Tobet:

Arnd Peiffer - Tarjei Bø 1 1,57 ✅

Arnd po wpadce na MŚ teraz znowu pokazuje że jest bardzo dobrze przygotowany do tego sezonu. W sprincie po 1 pudle mieli jednak o 20s w biegu lepszy Niemiec. W biegu na dochodzenie Peiffer też tylko 1 pudło a Norweg 2 i przegrał o 25s czyli różnica karnej rundy + kilka sekund. W biegu wyglądają dość podobnie jednak na strzelnicy lepiej spisuje się Niemiec który w tym sezonie ma 85,3% skuteczności a Norweg 83,1%.

Björn Ferry - Carl Johan Bergman 2 1,80 ✅

Pojedynek dwóch szwedów. szybszy jest Łysy czyli Bergman jednak na strzelnicy lepiej wygląda Ferry.W sprincie obaj bezbłędni a Bergman wygrywa o 37s. Nastepny bieg na dochodzenie Bergman już 3 pudła Ferry tylko 1 ale w biegu różnica ok 30s na korzyść Bergmana. Nawet przy 1 pudle więcej Carl spokojnie poradzi sobie z kolega przy 2 może byc różnie jednak jestem dobrej myśli.

Teraz Betsafe:

Fredrik Lindström - Lukas Hofer 1 1,45 ⛔

Tej pary kompletnie nie rozumiem.Szwed na strzeknicy 87,1% skuteczności Włoch tylko 81,5%. Po drugie w biegu też słabszy jest Hofer. Co tu dużo mówić Włoch pudłuje na 20 strzałów ok 4-5 razy nie wierzę że aż tyle się pomyli Szwed. Kurs niski ale prawdopodobieństwo że wejdzie bardzo duże.

Simon Fourcade - Florian Graf 1 1,65 ⛔

Tutaj koledzy opisali tą parę. Ja tylko powiem tyle że tu strzelnica zrobi taką dużą różnicę że ten typ będzie wygrany.Wczoraj Graf tylko 3 pudła więc bardzo dobry Jego występ. Dzisiaj napewno lepiej nie będzie a pewnie ok 15/20 się zakończy. Simon 1-2 pudła maks.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Darya Domraczewa - Kaisa Makarainen 1 1,60
Simon Fourcade - Florian Graf 1 1,65
Martin Fourcade Evgeniy Garanichev 1 1,30
@ 3,43
Betsafe
Darya po prawiła strzelanie, wczoraj wygrała ponieważ pokazała zimną krew podczas czwartego strzelania. Nawet jeśli dzisiaj Kaisa będzie strzelała na poziomie Darii to biegowo nie ma z nią szans. Jasne jest, że obie to nie tak regularne strzelczynie jak Brunet ale mam nadzieje, że to iż Darya ma jeszcze na coś szansę spowoduje iż dzisiaj nie odpuści i powalczy do końca. Jeśli chodzi o Simona to ta para już została opisana, dobre jest, że Simon ma tylko 13 punktów straty do Emila w klasyfikacji &quot;masówek&quot; więc przy kiepskim strzelaniu Emila jest szansa wskoczyć na podium w tej konkurencji. Martwi mnie tylko, dlaczego z 3 pudłami stracił do Floriana w sprincie ponad minutę gdzie Niemiec miał 5 pudeł... Co do Martina, to co ten facet pokazuje w biegach gdzie może odrobić karną rundę to jest szok, dzisiaj TOP3 będzie pewnie spokojnie, ponieważ nawet 4 karne rundy potrafi facet odrobić i wygrać z gościem który ma o 2-3 pudła mniej od niego... a Rosjanin? słabiutko, biegowo nie ma szans z Martinem na strzelnicy również lubi sobie po pudłować.. Mam nadzieje, że Martin będzie biegł szybko do przodu tak żeby wyciągać jak najwyżej Simona co będzie oznaczało, że i trzecia para wejdzie spokojnie..
 
B 4

bet-on-me

Użytkownik
Oby wczoraj Martin i Simon dużo nie balowali po zdobyciu pucharu świata przez Martina, bo dziś z celnością może być różnie. ????

Jednak podobnie myślę, jak koledzy wyżej Simon powinien spokojnie wygrać z Grafem.

Co do biegu Pań to ładnie wygląda Berger w parze z Dorin. Tora lubi takie biegi, gdzie jest tłoczno i trzeba będzie gonić Darye i Lenkę. Według mnie na strzelnic będzie podobnie jednak Berger biegowo o wiele lepsza.

Berger T. - Dorin M. - 1 1.45 Betsafe
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Biegał, biegał tyle że był 73 ;)
Ale gafa z mojej strony, zawodów nie oglądałem i nie widząc go w najlepszej 50 uznałem że nie biegał, a tu Simą na tak odległej pozycji ;)
Oby wczoraj Martin i Simon dużo nie balowali po zdobyciu pucharu świata przez Martina, bo dziś z celnością może być różnie. ????
Dopiero po zawodach się bawią tu urywek z ubiegłego roku ;)
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&amp;amp;v=n1KpyjpPCbo
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom