>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Biathlon sezon 2011/2012

Status
Zamknięty.
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Emil Hegle Svendsen - Anton Shipulin 2 2,05 Tobet [4-8]⛔

Podczas jutrzejszego biegu na dochodzenie Rosjanin wystartuje o 10s szybciej niż Norweg. Do tego patrząc na dyspozycję na strzelnicy Shipulin ma skuteczność 90% natomiast Emil 84,3% gdzie przy jutrzejszych 20 strzałach może to zrobic różnicę 2-3 pudeł. W dniu dzisiejszym podczas biegu sprinterskiej obaj mieli po 2 pudła jednak w biegu Anton był szybszy o 10s.W dodatku dziś Emil był naprawdę wolny na trasie i nie był w stanie nadrobić do rywali nawet kilku sekund.Nie spodziewam się aby jutro naglę coś się diametralnie zmieniło. Wszystko to powoduje że gram na Rosjanina gdzie po takim kursie naprawdę uważam,ze warto.

Martin Fourcade - Emil Hegle Svendsen 1 1,52 Tobet [2-4]✅

Drugi typ też przeciwko Emilowi. Martę dziś wygrał i wyglądał naprawdę dobrze. Na strzelnicy ogolnie lepiej też wygląda Francuz. Do tego nalezy dodac że wystartuje On z przewagą 29s czyli 1 pudło może mieć więcej niż Svendsen jednak nie sądzę aby tak się posypało strzelanie u Fourcade.
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Z mojej strony 2 typy z bet365:
E.Garanichev - B.Ferry 1@ 1,50 - wystartują razem, ale Szwed chyba długo nie pobiegnie razem z Rosjaninem. Bardzo słaby biegowo Ferry, dzisiaj w sprincie bezbłędne strzelanie, a dopiero 18 miejsce. Garanichev mimo dwóch pudeł 19, tuż za Bjornem. A według mnie te pomyłki na strzelnicy to wypadek przy pracy, Evgeniy ostatnio notował bardzo dobre wyniki. Jutro na pewno się poprawi i nawet przy takim samym dobrym strzelaniu Szweda jak dzisiaj nie wyobrażam sobie, aby był przed Rosjaninem.
Alexander Os - A. Deryzemlya 2 @ 1,83 - tutaj trochę bardziej ryzykowny typ, ale myślę, że wejdzie. Norweg po raz pierwszy od długiego czasu w Pucharze Świata, na pewno nie jest jeszcze w optymalnej formie. Ukrainiec co prawda niczym nie zachwyca, ale zawsze może czymś zaskoczyć. Dzisiaj w sprincie Ukrainiec 38 z 2 pudłami, Os 42 z 3 pomyłkami na strzelnicy, ale biegowo lepszy. Ruszy tylko 5 sekund za Andriyem. W tej parze o wszystkim będzie decydować strzelanie. Liczę na dużo liczbę pudeł brodatego Alexandra, on czasami lubi postrzelać Panu Bogu w okno, choć w mieszanej sztafecie ani razu nie dobierał, ale dzisiaj już w stójce 3. Nieprzewidywalny ten Os. Ukrainiec systematyczniejszy. Powinien pokonać Osa, ale pewne ryzyko istnieje.
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Kuza - Goessner 2 3.5 b365 ⛔ do połowy szło bardzo dobrze, ale w stójce 7 pudeł Miriam załatwiło sprawę ;p

Biegowo lepsza Nastia, ale Miriam z kolei ostatnimi czasy nieźle strzela. Co do strzelania Rosjanki nie mam przekonania. Ostatnio biła rekordy pod względem pudeł, w Finlandii niby lepiej, ale z Kuzą nigdy nic nie wiadomo. Startują razem, więc Niemka na 1 pętli nie powinna się zgubić, a na strzelnicy wszystko jest możliwe, po takim kursie można spróbować.

Wszystkie buki dostają ???? za ofertę na Kontiolahti.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
galgan 1,3K

galgan

Użytkownik
Martin Fourcade - Timofey Lapshin 1,37 TOBET ✅

Rosjanin wczoraj zaskoczył, ale nie daje mu zbytnich szans na podium dzisiaj.
Martin wygrał minimalnie w sprincie, ale miał 150m trasy więcej od Rosjanina.

Dzisiaj dłuższy dystans, także biegowo Francuz znów więcej zyska.

Kurs marny, ale na podbicie jak znalazł.
 
B 493

bodescu_wampir

Użytkownik
Vilukhina-Ekholm 1.7 fortuna wynik 7-12 ✅

Rosjanka ma 15 sekund przewagi nad szwedka...

Ostatnio forma Olgi znakomita, miejsca w 1-10. Rosjanka bardzo szybko strzela. Biegowo lepsza jednak rosjanka , na strzelnicy wlasciwie ostatnio rowno, choc na pewno szwedka jest pewniejsza na strzelnicy. To wszystko powoduje, ze jestem sklonny zagrac na rosjanke.

Tak naprawde to nie chce mi sie juz pisac z oferty Fortuny... wiekszosc niskich kursow, slaba oferta ... ja jestem teraz po pracy, nawet nie spalem...

Na pewno kibicuje OLE... ktory jest wielkim mistrzem i chcialbym aby wygral zawody, niestety ciezko bedzie pokonac Martina

BRAWO OLE

KObiety dalej

DORIN HABERT- Brunet Marie 1.85 panbet sts 1.8 wynik 15-27 ✅

Dorin zdecydowanie lepsza biegowo. Strzelnica wiadomo lepsza Brunet, zarowno celnosc jak i szybkosc. Bieg 10 km dzisiaj, takze Dorin moze tutaj zrobic nawet 50 sekund przewagi biegowo, co w polaczeniu z 8 sekundami juz przewagi na starcie i niestety wolniejszym strzelaniem , nawet przy 2 pudlach Dorin sprawi, ze rywalizacja bedzie zacieta...

Bachman-Goessner 1.8 panbet to jest wg mnie typ dnia z Biatlonu wynik 6-19 ✅(Miriam cudo na strzelnicy, pozycja stojaca 3/10 ???? )
Tina slabo na strzelnicy, ale za to MIriam wrecz katastrofa... Tina ma ledwie 23 sekundy straty co przy byc moze minimalnej przewadze w biegu przeciwniczki jest bardzo realne do nadrobienia...

Bachman strzela niezbyt celnie, ale za to dosc szybko... 83.8%
Goessner strzela fatalnie i bardzo wolno 77%

I jedna i druga maja spore wachania formy. Mysle, jednak, ze Tina swoim lepszym strzelaniem od przeciwniczki wygra rywalizacje w tej parze...

Faceci

Simon Fourcade-Fredrick Lindstroem 1.63 panbet wynik 10-35 ✅

Piekny kurs. Franek ostatnio rowno na strzelnicy, choc slabiej niz w calym sezonie. Biegowo cos jest nie tak, dlatego miejsca w top 10 poki co sa ciezkie do zrealizowania. Dzis 4 strzelania a wiec to w czym Simon powinien trzymac poziom, ponadto ma 22 sekundy przewagi nad szwedem.
Fredrick lepszy biegowo ostatnio, choc forma slaba i biegowo ina strzelnicy, a wobec 22 s Hcp uwazam, ze faworytem zdecydowanym jest tutaj Frncuz.

OLE-Bailley 1.78 panbet wynik 1-12 ✅

Ole wraca do formy... Ostatnio 4 pudla( w jednym strzelaniu) jesli pamiec jest ok... i walka o top 6 poszla w zapomnienie. Dzis licze bardzo na dobry wystep. Biegowo mniej wiecej remis, strzelnica, Ole szybszy na pewno i najlepiej w calym strzelaniu jest wladnie u niego na dochodzenie... wszystko bedzie na strzelnicy sie rozstrzygac... na lezaco Ole powinien tutaj sobie poradzic, oby przypilnowal 8/10 w stojce i mysle, ze wynik bedzie po jego stronie.

P.S. Ole wciaz probuje wrocic do tego co robil najlepiej... Kazdy start teraz jest na wage zlota, gdyz dobre starty zmotywuja go do pozostania w tym sporcie, a glod sukcesu i chec powrotu na szczyt wg mnie wyzwola w nim dodatkowa energie( to moje zdanie)

Hofer, Lukas-Böhm, Daniel 1.66 panbet wynik 9-16 ✅

Tutaj jest kilka sekund straty wlocha. Obydwoje duzo pudluja, lecz niemiec czesciej, biegowo na dwoje babka wrocyla. Glownie faworytem jest wloch gdyz ma o wiele wieksze doswiadczenie co przy wlasciwie rownym pierwszym kolku bedzie decydowac... Moim zdaniem niemiec sie szybko spali i bedzie tracil kolejne pozycje podczas niecelnego strzelania.

Garanichev, Evgeniy-Burke, Tim 1.6 panbet wynik 5-11 ✅
Rusek forma znakomita i ostatnio raczej wypadek przy pracy. 2 pudla i 19 miejsce ze strata 17 sekund do amerykanina. Na strzelnicy wbrew ostatniemu startowi, lepiej prezentuje sie Garinchev. Biegowo zalezy od dyspozycji dnia, lecz podobnie... Rusek radzi sobie z presja co pokazal stajac 3 razy na podium w 4 startach, dzis o podium bedzie ciezko, ale o top 10 powalczy i wyprzedzi Tima.

To tyle ode mnie... powodzenia i dyskusja mile widziana ????

za 5 minut czas na Panie :]

Coz za piekny dzien w Biatlonie, oby wiecej takich...

Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
radula 5,4K

radula

Użytkownik
O panach napisałem kilka postów wyżej natomiast z kobiet proponuje takie 2 typy:

Tora Berger - Helena Ekholm 1 1,37 [5-12]✅
Kaisa Mäkäräinen - Olga Zaitseva 1 1,62 [1-4]✅
buk.Tobet

Norweżka startuje 13s wcześniej.Po drugie w biegu zdecydowanie lepsza Tora nawet podczas wczorajszego sprintu mimo 1pudła własnie 13s na mecie szybsza. Ogólnie w biegu ok 40s szybsza wczoraj była Tora Berger. Wiadomo nie od dziś że na strzelnicy Helena spisuje się naprawdę bardzo dobrze ale co z tego skoro w biegu traci naprawdę bardzo dużo i na dzisiejszym dystansie uważam,że nawet przy 2 pudłach więcej Tora Berger jest w stanie spokojnie wygrać z Ekholm.

Drugi typ gram na gospodynie.Mam nadzieję że mnie dziś Kasia nie zawiedzie i zakończy ponownie na podium tak jak wczoraj. Finka startuje 18s przed Rosjanką w dodatku wczoraj w biegu Olga była naprawdę wolna,mimo bezbłędnego strzelania straciła w biegu ok 45s. Kasia widać że poprawiła strzelanie wczoraj skupiona na maksa i tylko 1 pudło.Dzisiaj liczę również na bardzo dobry wystep na strzelnicy a o bieg to jestem spokojny.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Wszystkie buki dostają ???? za ofertę na Kontiolahti.
dokładnie, ciężko coś sensownego dziś wybrać.
Najlepiej wygląda para amerykańska Burke - Hakkinen 1 1.56 bet24
Burke kolejny dobry sezon, biegowo bardzo przyzwoite wynik, od biegu indywidualnego w Nowym Mieście nie wypadł w żadnych kolejnych zawodach poza dwudziestkę.
Na strzelnicy wiadomo ścisła czołówka w pozycji leżącej i słabo w pozycji stojącej, choć ostatnie występy napawają większym optymizmem, coś drgnęło ku lepszemu w &quot;stójce&quot;.
Hakkinen 35 lat na karku, dużo słabszy biegowo, wczoraj przegrał 27 sekund z rodakiem, choć na starcie dziś Burke będzie miał tylko 10 sekund przewagi, spowodowane to jednak jest tym że Tim miał problemy z karabinkiem co kosztowało go stratę ok. 20 sekund i przez to wybicie z rytmu nie trafił również ostatniego strzału.
ciekawy jest też kurs na Tima w parze z Hoferem 1 2.55
Pisałem wyżej o problemach jakie miał Burke, a Hofer to nie jest pewny zawodnik na strzelnicy, do tego biegowo też chyba przez wielu zbyt przeceniany, wczoraj o 7 sekund przegrał w biegu z Amerykaninem, Włoch ma tylko 15 sekund przewagi na starcie.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
A.Makoveev vs B.Ferry
Makoveev @ 1,63 panbet

D.Malyshko vs L.Hofer
Malyshko @ 1,43 panbet


M.Slesingr vs F.Lindström
Slesingr @ 1,63 panbet


L.Bailey vs B.Weger
Bailey @ 2,05 panbet

1) Makoveev przewaga na starcie, podobne strzelanie a biegowo lepszy przy człaponie ze Szwecji, w dodatku biegał jeszcze sztafete.
2) Rusek ciut szybszy na takim dystansie , w dodatku pewniejszy na strzelnicy oraz przewaga 10sec.
3) Lindstrom zabłysł na jednych zawodach, jest solidny ale brakuje mu regularności. Na starcie przewaga Slesingra,lepszy bieg , strzelanie podobne.
4) Bailey w formie , bardzo szybki bieg a i strzelanie ostatnio lepsze, wczoraj lepszy byłby rezultat ale zaciął mu się karabin i stracił kolo 25sec oraz nie wiadomo czy pudło z tego nie wynikło. Weger dobry biegacz ale na strzelnicy niepewny.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Ole Einar Björndalen - Christoph Sumann 1 @ 1,50 BAH ✅ 1 -6 KRÓL OLE powrócił i ma się całkiem dobrze
Król Ole wraca do formy przed Mistrzostwami Świata. W sprincie był czwarty z jednym pudłem na strzelnicy. Biegowo jest nieźle, nawet dobrze, chociaż do najlepszych trochę traci. Dzisiaj wyruszy 10 sekund przed Sumannem który był ósmy również z jednym pudłem na strzelnicy. Biegowo są porównywalni z lekkim wskazaniem na Ole. Do tego przewaga jaką ma na starcie daje ten handicap że przy równym strzelaniu Ole i tak powinien być wyżej niż Christoph. Strzelanie lepsze i szybsze u Ole myślę że dzisiaj powalczy o wygraną jeśli będzie te 19/20. Jest w stanie to uczynić, jeśli będzie dobrze w stójce strzelał. Austriacy cały sezon bez formy. Sumann coś tam próbuje przed MŚ, ale to jednak za mało.
 
J 6

jukenduit

Użytkownik
Martin Fourcade - Ole Einar Bjørndalen 1.37 Tobet powrót króla

Bjoerndalen swoje zrobił wczoraj. Dzisaj na strzelnicy zapewne gorzej od Martina. Biegowo słabszy, nawet przy 1 pudle wiecej zapewne bedzie lepszy Francuz. Kurs nie powala ale do dubla w sam raz.

Simon Fourcade - Björn Ferry 2.15 Tobet

Tu stanowczo przeciw Szwedom. Cała ekipa biegowo to porażka. 20 sek straty. Francuz zapewne odrobi do 1 strzelania.


Takie rodzynki jeszcze znalazłem (nie analizowałem, na pierwszy rzut oka wydaja sie mozliwe)

Serguei Sednev - Björn Ferry 3.4 Tobet
Lowell Bailey - Dmitry Malyshko 1.95 Tobet
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Andrea Henkel - Helena Ekholm 1 @ 1,95 Bwin ✅ 8-12 planowo :razz:
Kursy zdecydowanie odwrotnie wystawione, ja dałbym maksymalnie 1,60 na Henkel. W sprincie Ekholm była 13, na strzelnicy była bezbłędna, Henkel 16 z dwoma pudłami na strzelnicy, ogólnie straciła 18 sekund, czyli mało patrząc na strzelanie obu pań. Biegowo w sprincie Henkel była lepsza o ponad 30 sekund. Dzisiaj moim zdaniem na tym dystansie może zrobić minutę przewagi. Henkel strzela również dobrze wczoraj jej nie wyszło, ogólnie ma 86% na strzelnicy, Ehkolm trochę lepiej bo 89%. Jednak biegowo jest przepaść pomiędzy tymi zawodniczkami, Ekholm na początku sezonu ładnie biegała a teraz człapie, Henkel cały czas równa forma biegowa a teraz wyraźnie przed MŚ wzrasta. Jeśli nie zwali strzelania, to spokojnie wygra ten pojedynek. Biegowo jest nawet w stanie nadrobić 2 pudła, ale by musiała fruwać, jedno spokojnie odrobi. Jest vajułe to pobieram.
 
psm 921

psm

Użytkownik
Zaitseva-Berger 1 1,60 expekt✅✅✅
A dla mnie to perelka na dzis,Olga ma pol minuty przewagi,wczoraj czas biegu miala lepszy o 11 sekund od Tory,strzelaja w tym sezonie podobnie,nawet odrobine lepiej(85,8% - 84,4%) Rosjanka.Mysle ze nie da sie dzis dojsc.W klasyfikacji biegu na dochodzenie Berger prowadzi,Zaitseva jest druga ze strata 4pkt,takze sadze ze tym bardziej Rosjanka bedzie starala sie utrzymac przewage.
 
J 6

jukenduit

Użytkownik
Neuner-Domracheva (strzelanie) 1.7 Tobet4-4

Teoretycznie wszyscy wiedza jak jest. Zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce, Neuner potrafi czasami zawalic po całosci, ale ostatnio strzelanie jej całkiem dobrze idzie.

Kaisa Mäkäräinen - Magdalena Neuner 1.45 Tobet

12 sek róznicy. Finka biegowo u siebie całkiem niezle ale przy 4 strzelaniach w tym pojedynku nie ma szans.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Niestety już jutro zaczynamy ostatnie zawody w biathlonie. Na początek Sprint mężczyzn. Tobet wystawił juz pary jednak jakoś nic mnie nie powaliło a Betsafe jak zwykle dało kilka super typów które postanowiłem pograc i podzielić się z Wami ???? :
Martin Fourcade - Tarjei Bø 1 1,60 ✅
Martę walczy o zwycięstwo w generalce. Po drugie w sprincie w tym sezonie spisuje się bardzo dobrze i też przewodzi w tej klasyfikacji. Forma jaką pokazał na MŚ była bardzo dobra i myślę że podobnie będzie w ten ostatni weekend.Norweg ten sezon ma o wiele słabszy niż poprzedni. Po drugie na strzelnicy spisuje się słabo ale i biegowo jest bez rewelacji Martę jest w stanie nawet 1 pudło w biegu nadrobić jednak nie sądze aby była taka konieczność. Po takim kursie uważam,że warto zagrać. Martę jutro pewnie 1-2 pudła natomiast Tarje napewno 10/10 nie ustrzeli.
Carl Johan Bergmann - Tim Burke 1 1,60 ⛔
Hehe tak zareagowałem na tą parę gdy zobaczyłem. Szwed zdecydowanie lepszy i na strzelnicy gdzie ma 84,3% a Tim tylko 78,1%. Po drugie jest też wolniejszy. Szwed w sprintach spisuje się bardzo dobrze i TOP5 w Jego zasięgu. Kurs bardzo ładny i gram.
Daniel Mesotitsch - Andryi Deryzemlya 1 1,45 ⛔
Kolejna bardzo dziwna para a i kurs jest bardzo dobry jak na tą parę. Daniel złapał forme na MŚ i spisywał się przyzwoicie. Na strzelnicy jest bardzo skuteczny 87,1% a porównując Ukrainca który ma tylko 79,3% to już widać że nie ma szans. Po drugie biegowo jest słabiutki i na takim odcinku myślę że może stracić do Austriaka nawet 40s. w biegu.
To tak krótko na jutro.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Ostatnie zawody trzeba grać na tych którzy jeszcze walczą w Pucharze Świata o podium/zwycięstwo, reszta może położyć kiełbasę na ostatnie zawody także gram tylko 1 typ.
Martin Fourcade - Tarjei Bø 1 @ 1,60 Betsafe ✅ 1-6
Widzę kolega wyżej też gra, no bo warto. Martę jest liderem Pucharu Świata nie wiem co musiałoby się stać by nie zdobył 1 miejsca. Ma 66 punktów przewagi ale lekceważyć Svendsena nie może. Biegowo Martę jest ok 30 sekund lepszy niż Boe, także to jest jedna karna runda w jutrzejszym sprincie. Na strzelnicy Francuz jest lepszy od młodego Norwega który jest zdecydowanie pod formą w tym sezonie. Procentowo wygląda to tak ze Martę ma 83,5% a Tarjei 82,5%. Obaj 10/10 jutro nie będą mieli ale Fourcade wydaje się być pewniejszy na strzelnicy, do tego ma komfort 1 pudła więcej także sobie poradzi w tej parze.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Magdalena Neuner - Darya Domracheva 1 @ 1,85 Bah ✅ 1-3
Jutro mamy także sprint pań. Gram także jeden typ, na królową sprintów roku 2011/2012. Madzia ma tylko 32 punkty przewagi nad Daszką, a jeśli nie wygrywać w sprincie to gdzie ma wygrać Nojnerka. W tym roku Magdalena Neuner wygrywała 8 krotnie sprinty, raz była 2, raz 3 i raz 4 (2,1,1,4,1,3,1,1,1,1). Wyniki imponujące i zachwycające. Daszka w sprintach jest średnia: 8,26,5,5,2,10,3,2,3,2. W każdym ze sprintów była gorsza od Niemki. Tak się dzieje dlatego że jest zbyt krótki dystans by Białorusinka mogła nadrobić gorsze strzelanie. Czyli więcej błędów albo po prostu dużo wolniej strzela. Np Magda na leżaku jest genialna i w tej pozycji strzela o prawie 20 sekund szybciej niż Domracheva, biegowo Daszka jest lepsza ale to maksymalnie różnica 10 sekund także na strzelaniu więcej straci. Procentowo wygląda to tak: Magda: leżak 88%, stójka 72%, Daszka: leżak 82%, stójka 83%. Jeśli Niemka nie spieprzy strzelania w stójce to jutro wygra po raz 9 w sprincie w tym roku i tym samym będzie miała lepszą pozycję w biegu na dochodzenie i przybliży się do kryształowej kuli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Martin Fourcade - Tarjei Boe 1 1,60
Magdalena Neuner - AnastasivaKuzmina 1 1,30
@ 2,08
Betsafe
Pierwszą parę opisał już Radula i dawid.400. Ode mnie kilka słów, nie grałem tej pary na MŚ w Biegu Masowym, bo jakoś się obawiałem. Jednak Martin pokazał klasę, pokazał, że gdy może odrabiać pudła w &quot;ogródku&quot; to spokojnie walczy o TOP3 w przypadku MŚ wygrał wszystkie takie biegi. Nie wyszedł mu indywidualny no bo tam niestety dodawana jest ta feralna minuta do czasu. Co do Norwega niby po tej kontuzji coś u niego drgnęło jednak do formy Martina mu daleko, niby Martin ma aż 66 przewagi nad Emilem w klasyfikacji Pucharu Świata ale jednak myślę, że do Sprintu na luzie nie podejdzie, a wtedy o to żeby Tarjei był wyżej niż przedstawiciel &quot;ciacho.fr&quot; ???? : lol: . Jeśli chodzi o drugą parę, to niby powinno być &quot;izi&quot; ale pytanie jest jedno czego dokona jutro Magda na strzelnicy, niby jest królową sprintu co pokazała nawet na MŚ gdzie bądż co bądż z forma nie trafiła, a jednak w swoimi koronnym dystansie zdobyła złoto. W tym sezonie w sprintach Kuzmina nie zbliżyła się nawet do wyników Magdaleny i mam taką nadzieje, że jutro Magda da z siebie wszystko i wygra co będzie oznaczało, że po raz kolejny Kuzmina nie zbliży się do jej rezultatu..
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Vita Semerenko - Andrea Henkel 1 @ 1,72 Unibet ✅ 3-7
Vita ostatnio zaskakuje w sprintach na MŚ 3, dzisiaj 2. Na MŚ w biegu na dochodzenie była 8 więc nie było źle. W Chanty-Mansjijsku chce się pokazać z dobrej strony także warto na nią zagrać. Na starcie Vita ma przewagę 26 sekund czyli nieco ponad 1 karną rundę. Do tego biegowo może jutro zrobić taką przewagę że będzie miała komfort 2 karnych rund. Dzisiaj różnica biegowo pomiędzy nimi wynosiła 28 sekund czyli dużo a jutro jest jeszcze dłuższy dystans co sprzyja Ukraince, bo Niemka słabo, średnio biega. Problem Vity to chyba strzelanie ogólnie 84,5% niby jest rewelacyjne ale w pamięci mam te jej fatalne serie na strzelnicy. Jednak myślę że jutro będzie dobrze, bardzo dobrze. Andrea na strzelnicy ogólnie 86,7% czyli nie wiele lepiej, też potrafi spudłować i to nie raz. Myślę że przewaga jaką ma na starcie i jaką sobie wyrobi na jutrzejszej trasie pozwolą na wygarnie tego pojedynku pre Vitę.

Arnd Peiffer - Fredrik Lindstroem 1 @ 1,75 Unibet
✅ 2-10
Arnd to nieszczęśnik MŚ. Zawiodła psychika bo dzisiaj popierdzielał aż miło także forma jest. Dzisiaj najlepszy biegowo, Fredrik w samym biegu stracił do niego aż 28 sekund. Jednak jutro na trasę wyruszą równo bo Arnd miał jedno pudło a Fredrik był bezbłędny. Jutro trasa dłuższa to Arnd może zrobić biegowo nawet większą przewagę, jeśli pobiegnie tak jak dzisiaj to biegowo może zrobić nawet 2 rundy karne więcej. Chociaż sam w to nie wierzę, ale jedną karną rundę jest spokojnie zrobić. Peiffer na strzelnicy ma 84,8%, Fredrik 87,4% różnica jest ale minimalna. Jako ciekawostkę do typu mogę dodać że Szwed przeważnie po sprincie spadał w klasyfikacji w biegu dochodzeniowym, a Peiffer odwrotnie przeważnie notował awans. Oczywiście mam na myśli wyniki jeśli byli w czołówce, bo np raz Lindstroem był 40 w sprincie to awansował o kilka pozycji ale tam pokonywał samych ogórków.
 
G 33

green-black

Użytkownik
Sikora T. (1-48m.) TAK
Nowakowska W. (1-48m.) TAK
Berger T. - Kocher Z.
AKO: 1,95 (bez podatku), z oferty milenium
Ostatni start Tomasza Sikory w sezonie i ostatnia szansa na punkty. Ten sezon jest/był dla niego kompletnie nieudany, tylko 3 razy zapunktował w PŚ (raz był jeszcze w &#39;40&#39; na MŚ). I co najciekawsze oprócz sprintu w Hochfilzen pozostałe miejsca w &#39;40&#39; były w biegach z czterema strzelaniami. Samo strzelanie nie jest takie najgorsze u Tomka, gorzej z biegiem choć pod koniec sezonu jest z tym i tak lepiej niż przez całą zimę. Rywale też już w nieco gorszej formie, nasz reprezentant startuje z nr 44, więc może sobie pozwolić w najgorszym wypadku na spadek o 4 miejsca ???? A kto jest za nim? OEB, Boeuf, Soukup, Schempp, Os, może Bockli... Ja myślę, że Tomek powinien spokojnie znalezc się w &#39;48&#39;, bo przed nim jest też kilku zawodników którzy nie lubią strzelać 4 razy ????
W przypadku Weroniki sprint był jej porażką, choć można to chyba trochę zrzucić na kiepską aklimatyzację. Dzisiaj Polka wystartuje z nr 41 i nad startującą z 49 nr Doll ma 43 sekundy przewagi. Zresztą stawka jest słaba, brak wielu zawodniczek i w efekcie do pościgowego przystąpi najwyżej 59 zawodniczek (bo pewnie jeszcze się ktoś wycofa). Polka powinna spokojnie zapunktować dzisiaj, jestem o to zupełnie spokojny). I wreszcie Tora, po świetnych MŚ w Ruhpolding teraz pewnie już bardziej rozluzniona ale ciągle w dobrej formie. Wczoraj 7 miejsce, z jednym pudłem. Kanadyjka Kocher była niewiele niżej, bo zajęła 9 miejsce (2 pudła) ze stratą 25 sekund do Norweżki. Kanadyjka szybko biega, wczoraj miała 4 czas, ale słabo strzela. W pościgu w Ruhpolding miała 5 pudeł, w masówce 4 pudła. Berger ma dodatkowo przewagę 1 karnej rundy i to powinno w zupełności wystarczyć.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Daria Domracheva - Kaisa Makarainen 1 @ 1,65 Unibet ✅ 1-3 brawo Daszka :smile:
Dlaczego tak? Daszka to liderka jeśli chodzi o biegi masowe ma tylko 3 punkty przewagi na Torą także musi jechać by przewagę obronić. Do tego ma tylko i aż 30 punktów straty do Neuner także też ma o co jechać. Biegowo Daszka mimo wszystko jest lepsza niż Kasia także ten aspekt po stronie Białorusinki. Strzelanie, w końcowej części sezonu zdecydowanie po stronie Daszki. Strzela wolno ale celnie nawet bardzo jak na nią. Kasia też strzela wolno ale potrafi pudłować oj potrafi. Makarainen w tym sezonie już bez szans na nic także z motywacją mogą być problemy więc gram na Darię.
Simon Fourcade - Florian Graf 1 @ 1,65 Betsafe ⛔ 27-5 Simą 8 pudeł na strzelnicy :wink:
To jakiś żart? Graf w sprincie aż 5 pudeł, na dochodzenie 3. Procent na strzelnicy to 81% więc kiepsko. Biegowo porównując formę Simą z Mistrzostw Świata i Grafa z zawodów w Chanty Mansijsku to Francuz jest lepszy patrząc na sam bieg, u Niemca tragedii nie ma ale jest gorszy gdzieś o te 20 sekund. A strzelanie to jego bolączka szczególnie stójka. Zresztą w leżaku też szału nie ma. Simą strzelanie 86,2% czyli przyzwoicie. W sprincie i na dochodzenie nie biegał bo szykował się na masówkę. Gdzie ma szansę wskoczyć na pudło jeśli chodzi o tą klasyfikację. Traci 13 punktów do Emila także jutro powinien być ogień tym bardziej że pojedzie na świeżości. A po zawodach impreza w Khanty Mansijsku z Simą w roli głównej :cool:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom