>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Biathlon sezon 2011/2012

Status
Zamknięty.
C 748

crystiano07

Użytkownik
Mixed Relay @ Sweden Win @ 2.9 @ Panbet
Początkowo w piątek miał być rozgrywany sprint kobiet i mężczyzn, ale ostatecznie jutro będziemy mieli sztafety mieszane, gdzie większość drużyn wystawiła składy rezerwowe. Jedynym wyjątkiem są chyba właśnie Szwedzi, którzy wystartują czwórką Anna Maria Nilsson, Helena Ekholm, Bjorn Ferry i Fredrik Lindstrom. Brakuje więc Carla Johana Bergmana, ale to i tak bardzo mocny skład. Faworytem bukmacherów jest sztafeta rosyjska. W składzie Bogaliy-Titovets, Romanova, Makoveev i Shipullin. Dwóch panów to mocna para, brakuje najlepszego w tym sezonie z Rosjan Ustjugowa czy dobrze spisującego się ostatnio Garaniczewa, ale gorzej sytuacja wygląda u pań. Bogali-Titowiec to uznana już zawodniczka, ale tego sezonu jakiegoś rewelacyjnego nie ma, a Romanowa spisuje się fatalnie, w całym sezonie zdobyła 7 punktów i zajmuje 75 miejse w klasyfikacji generalnej pucharu świata. To zdecydowanie najsłabszy punkt rosyjskiej sztafety. Patrząc na skład reprezentacji Szwecji to widać, że zawody potraktowali poważnie, jeśli ktoś ma im zagrozić to Rosjanie, ale wątpie, żeby zrobili to z Romanową w składzie, no a od Bogali-Titowiec pewniejszymi zawodniczkami są Zajcewa, Wilukina czy Ślepcowa. Inne drużyny wyglądają znacznie słabiej, kursy na miejsce Szwecji na podium niskie, bo wynoszą ~1.25, ale czyste zwycięstwo moim zdaniem warto spróbować.
 
ll9 149

ll9

Użytkownik
SZWECJA - SŁOWENIA - 1 - 1.30 - Betsafe ▶ Zwrot
Jak już wiemy, z powodu dużych mrozów i znacznych temperatur poniżej zera zmieniono program zawodów w fińskim Kontiolahti. Dziś panie i panowie miały pobiec w sprincie, a pobiegną w biegu sztafetowym mieszanym. W związku z tym wiele czołowych ekip ekip zdecydowało się wystawić składy mocno rezerwowe. Wyjątkiem są Szwedzi, u których nie pobiegnie jedynie Carl Johan Bergaman przez co stają się dziś obok Rosjan jednym z najpoważniejszych kandydatów do zajęcia miejsca na podium, a przy odrobinie szczęścia nawet do zwycięstwa w dzisiejszych zawodach. Składy obu ekip na dzisiejszy bieg:
Szwecja:
Anna Maria NILSSON
Helena EKHOLM
Björn FERRY
Fredrik LINDSTRÖM
Słowenia:
Andreja MALI
Teja GREGORIN
Klemen BAUER
Jakov FAK

Dodatkowo dla grających w Betsafe proponuję:
Rosja - Niemcy - 1.40 ✅
Białoruś - Włochy - 1.60 ⛔
 
S 42

sebek15

Użytkownik
Na dzisiaj z biathlonu:
Norwegia - Bułgaria 1 - grane wczoraj wieczorem w Unibecie po 1,72 a teraz 1,42.
Ukraina - Białoruś 1 - kurs 1.45
U Norwegów sztafeta taka troszkę dziwna można powiedzieć. Młodość + OS ale myślę że na Bułgarów starczy. Bułgarki gorzej biegają od swoich rywalek z Norwegii a na strzelnicy też z nimi jest różnie. Panowie w miarę wyrównani ale nie wiadomo co pokażę OS po powrocie. Biegał zawsze dobrze, gorzej ze strzelaniem było.
Ukraina w dobrym składzie. Pidrushina 2 złote medale na Mistrzostwach Europy rozgrywanych w zeszłym tygodniu. Tylko Deryzemlya nie wiadomo co pokaże, bo najmłodszy już nie jest a sprinterem nigdy nie był. Choć z drugiej strony biegnie Novikov, który jest jeszcze wolniejszy. Mam nadzieję że będzie iziii
 
J 6

jukenduit

Użytkownik
Szwecja-Włochy 1.33 8/10 Tobet no i Nillson zawaliła a pozniej oduscili..

Szwecja (Nilsson, Ehholm, Ferry, Lindstrem) bez watpienia najlepiej wygladajaca sztafeta. Sporo bedzie zalezało od Nilsson, która nie najlepiej strzela i z biegiem tez nie ma rewelacji. Ostatnio Szwedzi w Oslo słabiutko biegowo mysle , ze w Finlandii smarowanie bedzie duzo lepsze no i na Włochów to spokojnie wystarczy.

Ukraina -Włochy 2.0 6/10 Tobet

Tu mnie kurs troche zaskoczył. O ile Ponza dobrze strzela tak sporo traci biegowo.Burdyga w tym sezonie juz top 10 zaliczała 2 razy. 11 i 18 w Nowym Miescie 19 w Antholz, 21 w Oslo. Pidrushna 5 w Ostersund, 12 i 14 w Antholz przy Oberhofer, która kreciła sie koło 20 miejsca w tym sezonie wyglada ciut lepiej. U panów podstarzały juz Deryzemlya ze słabym Vuilermozem powinien sobie poradzic i na koniec Sednev vs Hofer. Włoch był 4 w Oberhofie i 10 u siebie w Antholz. Sednev 15 w Antholz ale jakos wyzej cenie Ukrainca i mysle, ze na ostatniej zmianie przewaga bedzie juz bezpieczna.

Nie lekceważyłbym Francuzów, biegna 2 składem ale jeżeli nikt jakos szczegolnie nie zawali to top 3 jest ich zasiegu.

Zagram tylko 2 typy ale ten ten jest warty zaryzykowania:

Francja top3 2.75 Tobet
 
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Betsafe
Białoruś-Włochy typ 2 ( kurs 1,60)
Włochy w najmocniejszym składzie zawsze są bardzo grożni w sztafetach,szczególnie mieszanych.Białoruś jest Domraczevej straci na wartości i liczę na spokojną przewagę sztafety mieszanej Włoskiej.
Składy:
Włochy-Ponza,Oberhofer,Vuillermoz,Hofer
Białoruś-Skardino,Dubarazeva,Novikow,Abramenko
Rosja-Niemcy typ 1 (kurs 1,40)
Moim zdaniem mieszana sztafeta Rosji powalczy o zwycięstwo.Tutaj ciekawy pojedynek który rozstrzygnie się strzelecko.Niemcy wystawili troszkę eksperymentalny skład który,czuje że totalnie nie wypali i zepsuje swoją pozycje własnie na strzelnicy,natomiast Rosja bardzo solidna sztafeta.
Składy:
Niemcy:Bachmann,Gossner,Bohm,Lesser
Rosja-Bogali-Titoviec,Romanova,Makoveev,Shipulin
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Francja - Niemcy 1 @ 1,85 Tobet ✅ 1-5
Francuzi co prawda trochę rezerwowym składem, ale i tak wyglądają dobrze. U pań Bescond i Boilley. Obie średnie ta pierwsza nieźle biega na strzelnicy obie powinny sobie spokojnie poradzić. Prawda jest taka jeśli Boilley nie zepsuje sztafety to Francuzi powalczą o podium może nawet o wygraną. Panowie to Beatrix i Jay. Ten pierwszy ostatnio w niezłej dyspozycji powinien swoje zrobić, Jay jeśli nie zepsuje strzelania to też powinien osiągnąć dobry wynik. Niemcy jadą całkowicie rezerwowym składem, ogólnie do Kontiolahti pojechali bez najlepszych panów. Panie w sztafecie też nie startująbo jest zimno i boją się by nie zachorować. Bachmann i Gossner. Ta druga jest kandydatem do biegania karnej rundy, biega dobrze, ale strzelać nigdy się nie nauczy. U panów kompletna rezerwa Bohm i Lesser, zawodnicy słabi na strzelnicy, biegowo średnio ze wskazaniem na słabo. Dzisiaj Niemcy nie będą się liczyć a Francja może.
Ukraina - Białoruś 1 @ 1,40 Unibet ✅ 2-8
Ukraina jedzie mocnym składem, u pań Burdyga i Pidhrushna, mocne zawodnicki powinny po zmianach pań być w TOP3, u panów Deryzemlya i Sednev czy najlepsi Ukraińcy dzisiaj powalczą o wygraną a podium to chyba minimum na ile dzisiaj ich stać. Białoruś słaby skład, u pań bez Domrachevej, a jadą Skardino i Dubarezava. Tu jeszcze wygląda nieźle, ale panowie będą odstawać, Noviko i Abramenko. Nie są to wirtuozi jeśli chodzi o biathlon, przy Ukraińcach wyglądają słabiutko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
G 33

green-black

Użytkownik
Niemcy - Norwegia 1.50 sts
Bachmann, Gossner, Bohm, Lesser vs Landheim, Eckhoff, Os, Birkeland. W takich składach wystartują oba zespoły i widzę tutaj zdecydowany win Niemców. Jedyna moja obawa to Gossner, bo ona lubi popudłować, ale poza tym wszystkie pozostałe odcinki powinni wygrać strzelecko Niemcy. Biegowo raczej podobnie wypadają, na dobry wynik Osa bym nie liczył bo on wraca po bardzo długiej przerwie i w dodatku na bieg sztafetowy. Będzie mu bardzo ciężko a że nigdy nie był jakimś pewnym punktem sztafet to nie wróżę mu nic dobrego.
Słowenia - Białoruś 1.35
Słowenia dziś jako jeden z nielicznych zespołów wystawia najsilniejszy skład. Najsłabszy punkt wystawili na pierwszej zmianie co jest dobrym posunięciem, bo Mali będzie biegła w grupie i nie powinna stracić biegowo do Skardino, która wygląda najlepiej ze składu białoruskiej ekipy. Pózniej inicjatywa jest zdecydowanie po stronie Słowenii, Gregorin w ostatnim czasie spisuje się dość przyzwoicie (ostatnio 3 miejsce w Oslo w pościgu) i powinna sporo wyprzedzić chimeryczną Dubarezavą, duet Fak i Bauer jest na pewno lepszy niż Novikov&amp;Abramenko. Bez Domrachevej nie są w stanie powalczyć o dobre miejsce.
 
J 6

jukenduit

Użytkownik
Start przełożyli na 13:30. Ciekawe czy wogole sie odbedzie jak tam -21.
//dawid
Jury przesunęło zawodny na 13:30 czasu miejscowego czyli według naszego czasu będzie to 12:30. Temperatura -20 ale na szczęscie nie ma wiatru więc nie jest źle i zawody powinny się odbyć.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Russia - Słowenia 1 1,25 zwrot
Szwecja - Włochy 1 1,33 ⛔

buk Tobet

Obie ekipy mają zdecydowaną przewagę.
Rosjanie według mnie dzisiaj mają bardzo duże szanse na zwycięstwo skład dosc mocny w szczególności panowie którzy naprawdę robią bardzo dużą przewagę!
Na strzelnicy Rosjanie wyglądają lepiej(mówie o panach i paniach) mimo ze Romanova strzela słabo. Biegowo również Rosjanie lepiej co ogólnie stawia ich dziś w roli faworytów.
Druga para to również faowryt może być tylko jeden i jest nim ekipa Szwecji. Kobiety wyglądają jeszcze dość wyrównanie jednak panowie Ferry i Lindstrom w porównaniu do WINDISCH Dominik i VUILLERMOZ Rene Laurent to jest miazga.
AKO wynosi 1,66 i uważam ze można to grubiej zagrać!

edit:
I takie dwa suche typy jednak analizowałem je i uważam że warto zagrać bo kurs trochę zawyżony według mnie:

Włochy - Ukraina 2-2,00 Tobet✅
Francja - Ukraina 2-2,05 Tobet 1sekundy brakło⛔
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Ja Słoweńcom nie zaufam po tym jak w ostatniej mieszanej Bauer miał coś 4pudła
Francja - Włochy ✅
Francja @ 1,6 unibet

Włoszki ostatnio strasznie człapią i nawet przy dobrym strzelaniu bardzo odstają, panowie porównywalnie ale z lekką przewagą jednak Francuzów w obu aspektach.
 
J 6

jukenduit

Użytkownik
M.Fourcade-S.Fourcade
O.E.Bjorndalen-E.H.Svendsen

ako.1.82 6/10 tobet

Dzisiaj juz to zagram bo kursy moga spasc. Martin jesli chce myslec o pucharze świata nie moze notowac takich wystepów jak w Oslo. Napewno biegowo jest wlepszej formie od brata na strzelnicy ostatnio troche zawodził ale licze ,że w Finlandii poprawi strzelanie i właczy sie aktywnie do walki o zwyciestwo. Svendsen zarówno na strzelnicy i w biegu notuje lepsze rezultaty od Ole, który jak wiadomo szykuje sie na mistrzostwa i jego forma (narazie tylko biegowa) powoli rośnie ale do kolegi z reprezentacji troche mu jeszcze brakuje. Typ &quot;Norweski&quot; wydaje mi sie pewniejszy bo troche mi sie nie chce wierzyc,że Simon tak nagle stracił wysoka forme biegowa z poczatku roku.

Garanichev-O.E.Bjorndalen 1.65 6/10 Tobet

Garnichev w Oslo pobiegł bardzo dobrze biegowo jeden z lepszych, na strzelnicy takze niezle. W Finlandii sadze, ze równiez moze powalczyc o podium. Forma przez kilka dni chyba nie uciekła a warunki do strzelania wg prognoz beda bardzo dobre. O Ole juz pisałem, max top 10 to wszystko co chyba moze zrobic, strzela niezbyt dobrze chociaz w ostatnim sprincie był 5 (9/10) przed wełasna publicznoscia. Wczoraj obaj nie startowali, dzisiaj przy takich warunkach atmosferycznych wieksze błedy na strzelnicy beda nie wybaczalne.

Bjoerndalen-Boe 1.85 5/10 Tobet

Zeby nie było,ze stawiam wszystko przeciwko Bjoerndalenowi. Ten typ chyba juz przez wielu obstawiany ostatnimi czasy. Młodszy Norweg zupełnie pogubił forme z zeszłego sezonu. o ile na poczatku cos tam osiagał to na dzień dzisiejszy zupełna klapa. Ostatnio 28 przed własna publika, wczesniejsze sprinty takze kiepawe 40 w Anterselvie, 20 w Nowym Miescie. O ile u Bjoerndalena widac poprawe tak Boe narazie nie polepsza swojej sytuacji.

i 2 suche typy:

Evgeny Ustyugov - Tarjei Bø 1.72 Tobet zwrot
Lukas Hofer - Björn Ferry 1.70 Tobet Włoch wczoraj słabiutko na strzelnicy.

Bjoerndalen przyszalał szybko strzelał i porównywalnie, nawet ciut lepszy od Svendsena biego. A szwedzi faktycznie złe smarowanie.
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Ekholm - Vilukhina 2 1.9 bet365 ✅

Kolejny raz na Olgę. Hela od ostatnich zawodów PŚ słabowita w biegu, mróz jej chyba nie służy, a dzisiaj to już przeszła samą siebie. Pobiegła jak Szczurek w spódnicy. No chyba, że to był jakiś treningowy bieg, ale wątpię, bo Szwedzi chyba nie po to wystawiali taki silny skład, żeby jedynie potrenować. Jeśli Olga nie zaliczy jakiejś znacznej wpadki na strzelnicy, to powinna spokojnie być przed Helą. Jezeli Szwedka dalej będzie tak człapać to 2 pudła Rosjanka nad nią spokojnie może nadrobić.
 
J 6

jukenduit

Użytkownik
Tymi wynikami dzisiejszymi a w szczególności Szwedów to ja bym sie nie sugerował, bo oni po &quot;wyczynie&quot; Nilsson oduscili kompletnie. Jedynie Lindstrem w miare dobrze pobiegł i strzelał. No ale ogolnie rzecz biorac to faktycznie Helena juz od paru dobrych startów gdzies zgubiła tą forme z poczatku sezonu.

Troche kiszka z tymi sztafetami dzisiaj, bo takto zawsze po pierwszych biegach mozna było cos wiecej powiedziec o aktualnej formie zawodników. A tak jutro ciezko szukac jakichs ciekawych typów.Pozostaje chyba tylko grac na faworytów.
 
G 33

green-black

Użytkownik
Dzisiejszy bieg nie był łatwy do typowania. Rezerwowe składy zdecydowanej większości odbiły się na wynikach i ciężko było zarobić. Ale mam po dniu dzisiejszym kilka swoich przemyśleć, mianowicie:
- jutro warto próbować grać na Francuzów - wygląda na to, że po wpadce w sprincie w Oslo (gdzie nie trafili ze smarowaniem na spory mróz) teraz serwismeni już mają dużo lepsze rozeznanie, dzisiaj francuska sztafeta biegła bardzo szybko, mieli czołowe wyniki mimo, że grali drugim garniturem
- Rosjanie z kolei bardzo przeciętni, niby dobre strzelanie ale w biegu to porażka totalna. Po kobietach nie spodziewałem się rewelacji, ale już Makoveev i Shipulin (co prawda po chorobie, ale biegł bardzo słabo i tracił dużo nawet do Jay czy Amerykanina Curriera, czyli biegaczy góra przeciętnych). Jutro pewnie bardziej się zepną, ale ja raczej będę grał przeciwko Shipulnowi.
- mocny bieg będzie jutro w cenie, warunki na strzelnicy powinny być dobre tak jak dzisiaj, co gwarantuje dobre strzelanie nawet przeciętnych strzelców. Dlatego jutro wszystko leży w rękach serwismenów i nogach zawodników ????
To są takie moje krótkie, wstępne przemyślenia po dzisiejszym dniu. Jutro wrzucę jakieś typy, póki co czekam na ofertę buków.
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Betsson:

Garanichev - Boe 1 za 1,76 ✅

konsekwentnie przeciwko Norwegowi. Ostatnio u siebie nawet nawet, jakby zwyżka formy, ale nawet na swoich trasach nie dał rady Rosjaninowi. Przez ten tydzień zapewne niewiele się mogło zmienić. Kurs zachęca i ja pobieram.

Kaśka Makarainen - Kuzmina 1 za 1,60 ✅

Sympatyczna Kaśka ten sezon ma kiepski. Słowaczka niewiele lepiej aczkolwiek potrafi zaskakiwać. Stawiam na Finkę - obydwie strzelają Panu Bog w okno, ale dziś na strzelnicy będzie łatwiej niz na innych zawodach ( mało wietrznie ) i będzie decydował bieg. A Finka potrafi biegać lepiej , no i jest u siebie.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Bieg panów jest klasycznym no betem, mało który zawodnik z czołówki wczoraj biegał w sztafecie także nie wiemy kto w jakiej jest dyspozycji. Dzisiaj tylko -18, jednak wiatr większy niż wczoraj w przedziale 1-2 m/s, dla przypomnienia wczoraj był 0,5 m/s, różnica spora jednak przy takich warunkach zawodniczki powinny dobrze strzelać.
Nie wiem czy mi się przewidziało ale wczoraj chyba w ofercie Bet365 był H2H na samo bieganie Svendsen - Fourcade po @ 1,57 ✅ na Norwega widział też to ktoś czy na prawdę mam zwidy :?:
Ciężko cokolwiek wybrać jeśli miałbym coś grać to Slesingr - Sednev 2 @ 2,10 ✅ Unibet Ukrainiec wczoraj bardzo dobrze pobiegł najlepiej z wszystkich panów, strzelanie ma niezłe, co prawda w tym roku w sprintach zawsze słabo ale może dzisiaj się przełamie.
No i Svendsen-Boe 1 @ ~1,40 ✅ w Panbecie wczoraj wyglądało dobrze, biegowo może nawet dwa pudła odrobić Svendsen. Boe kompletnie bez formy czy to biegowej czy strzeleckiej.

//teraz pytanie czemu nic nie grałem ????
 
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
betsafe
Pidruschna-Pałka typ 1 1,80
Polacy mają problemy ze smarami,obie zawodniczki bardzo dobrze strzelają i myśle że Ukrainka będzie zdecydowanie wyżej do Pałki.
Ekholm-Zaitseva typ 2 1,45
Helenka podczas tych mrozów szuka chyba jagód w lesie fatalnie ostatnio biega stąd typ na Olge która,jest regularna i chyba żadnego babola nie wystrzeli.
 
J 6

jukenduit

Użytkownik
Darya Domracheva - Olga Zaitseva 1 1.4 Tobet

Darya biegowo chyba najlepsza wsród pań. Zaitseva ostatnio troche spusciła z tonu. Białorusinka spokojnie z 1 pudłem wiecej jest w stanie ja wypzredzic a Rosjanka nie strzela juz tak dobrze jak kilka tygodni temu.

Helena Ekholm - Olga Vilukhina 2 1.85 Tobet

Tutaj tez postawie to co kolega wyzej, Ekipa szwedzka słabo dobrała smary na te zawody a wrecz odwrotnie rosyjska. Ekholm podobnie jak Zaitseva nie biega juz tak dobrze jak wczesniej i zajmuje miejsca w 2-3 dziesiatce.
 
psm 921

psm

Użytkownik
Ja uparcie stawialem jakis czas na Darie i zawiodla mnie wielokrotnie.W ogole biathlon stawiam juz teraz tylko rekreacyjnie aby dodac sobie pikanterii do ogladania transmisji.Svendsen pokazal dzis jak mozna wszystko szybko zaprzepascic,dwa pudla pozbawily go szans na walke o czolowe lokaty.Warunki na strzelnicy nie za wesole...Wiaterek hula w rozne strony,do tego -18&#39;C i moze byc troche loteria,dlatego sadze ze dzis podobnie biegajaca Magda jest dla mnie faworytka w starciu z Bialorusinka,z racji troche lepszej formy strzeleckiej.
Domraczewa-Neuner 2 1,74 expekt✅
Do tego ciekawym zakladem wydaje mi sie ;
Tora Berger w top 5 1,95 bwin⛔
W takich warunkach Norweżka jest na pewno w stanie dobrze pobiec,byc moze na rowni z ajlepszymi.Jesli nie spudluje zbyt wiele razy,sadze ze wlaczy sie do walki o podium.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom