>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Biathlon

Status
Zamknięty.
noobcior 77

noobcior

Użytkownik
coolmen...nie przesadzaj. Forma u Tomka raczej jest. W końcu 4 czas samego biegu we wtorek nie bierze się z przypadku. Chyba że dla ciebie ten czas jest słaby...Nie bazuj na wynikach sprintu, bo tam niestety pogoda rozdała medale. Jeśli bieg będzie taki jak w biegu na dochodzenie to nawet przy jednym pudle liczę na dobre miejsce(w sensie medalowe).
Co do kobiet...co myślicie na temat H2H:
H. Jonsson/A.C. Olofsson-Zidek bwin @ 2.40 ✅✅✅49-17 Słabo Szwedki.
Liderka Pucharu Świata w słabej formie biegowej...nawet 20/20 może nie wystarczyć na wyprzedzenie swojej rodaczki, która jeśli nie będzie strzelała w kosmos, to ma szansę na medal. Zresztą wcale nie jest powiedziane, że Jonsson nie może się pomylić tak jak w poprzednich zawodach dwukrotnie podczas jednej wizyty. Typ ryzykowny, ale patrząc na formę biegową zawodniczek prawdopodobny.
WERONIKA!!! DLACZEGO? :-( Ale szkoda tego jednego strzału. Według mnie byłaby pierwsza, gdyż biegłaby z myślą o złotym medalu...
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
o Martinie Fourcade już niejednokrotnie się rozpisywałem. To świetny zawodnik, który podobnie jak Tomek Sikora w sprincie padł ofiarą fatalnych warunków, a co za tym idzie praktycznie nie mógł walczyć o dobry wynik w pościgowym. On dobrze czuje się na długich trasach biegowych, takich jak ta dzisiejsza. Do Shipulina może nadrobić ewentualną minutę karną spokojnie, ale nawet nie sądzę, że zajdzie taka potrzeba. Do tego Ferry w parze z Kruglowem. Nikołaj został wystawiony specjalnie na tą konkurencję, ale &#39;lata jego świetności&#39; już przeminęły. Ferry po wygranej w poscigowym znów jest wielki. Doświadczony zawodnik, potrafi spokojnie pocelować na strzelnicy. Dziś również kandydat do wysokich miejsc. Krugłow? Jak będzie miał mniej niż 2 pudła będę zaskoczony. To nie jest jego sezon.

z Unibet
Martin Fourcade - Anton Shipulin | 1 - 1,60 ✅
Bjorn Ferry - Nikolaj Kruglov | 1 - 1,60 ⛔
 
noobcior 77

noobcior

Użytkownik
Head-to-Head M. Fourcade/S. Fourcade bwin @ 1.85✅14-40

Przez emocje spowodowane biegiem pań nie mam siły na analizę. Tak w ogóle to TBM napisał już o młodszym z braci Fourcade. Napiszę tylko wyniki poprzednich biegów z Vancouver skonfrontowane z jego starszym bratem.

Sprint:
M. Fourcade 26.25.6 - 3 pudła - 35 pozycja
S. Fourcade 27.53.0 - 4 pudła - 71 pozycja

Bieg pościgowy:
M. Fourcade 36.28.4 - 5 pudeł - 34 pozycja
S. Fourcade - nie startował z powodu niezakwalifikowania się(awansowało 60 zawodników)

W dodatku:
Head-to-Head T. Boe/V. Jay bwin @ 1.65⛔21-60

Brawo dla reprezentantek Polski, chociaż niedosyt jest. W 2014 może być naprawdę nieźle, ale w sumie czemu już nie w masówce? ????
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Sikora dziś pozytywnie, TOP 10 jest ale aby zdobyć medal musiał strzelać bezbłędnie. Dzięki temu dobremu występowi pobiegnie w biegu masowym. Dobry bieg z jego strony bo z tych co mieli 2 pudła to zajął 2-3 miejsce. Ale dziś dziwnie tak że tylko 4 strzelających mniej niż 2 pudła.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
http://http://services.biathlonresults.com/results.aspx?RaceId=BT0910SWRLOG__SWMS
Mnie się zdawało, ze w masówce startuje 30 zawodników, a nie 34.
Będzie startowało 30. Podanych jest więcej - 4 rezerwowych, w razie wycofania się kogoś z tej reguaminowej 30stki.

Warto zwrócić uwage, że biegowo Tomek Sikora jest bardzo mocny ! Narty jadą świetnie. 3 czas biegu, przegrana tylko z Ole i Sumannem. Biegł podobnie jak Svendsen, a lepiej od choćby Landertingera czy Martina Fourcade.

Co mnie martwi ? na 88 zawodników, Tomek Sikora miał 82 czas strzelania !! na samej strzelnicy stracił do Svendsena czy Bjorndalena ok 55 sekund ! to zatrważajace. Mam nadzieje, że w masówce będzie składał się do strzelania szybciej, a zarazem i utrzyma swój świetny bieg.
 
D 21

duza-stawka

Użytkownik
Mam takie pytanie bo chce zagrać za większa sumę dziś i mam typy na lepszych biegowo zawodników ale chciałbym się upewnić ile sekund trwa mniej więcej przebiegnięcie jednej rundy karnej 150 metrów ?
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Zależy już od zawodnika. Srednio 23-25 sekund coś koło tego. Ale i tak karne rundy nie liczą się do biegu, tylko do czasu na strzelnicy ????
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Ja dalej wierze do konca, ze Tomek sie przelamie i zdobedzie medal, przygotowany jest bardzo dobrze, dziwi mnie, ze ciezko mu jest sie dostatecznie wylaczyc i skoncentrowac na strzelcnicy przeciez to juz cholernie doswiadczony zawodnik. Biegowo jestem spokojny. Dzisiaj przy odrobinie szczescia medal jest jak najbardziej prawdopodobny.
Ja gram na Tomka TOP 7 @ 2,55 bwin
Drugi typ jaki wybralem mysle, ze jest bardzo prawdopodobny
Cyl VS Nowakowska typ: [email protected] bwin
tutaj stawiam na Weronike Nowakowska, mysle, ze jest duzo lepsze zawodniczka, szybsza biegowo i lepiej strzelajaca, przy odrobinie szczescia stac ja nawet na medal
Podsumowujac dubelek
Tomek TOP 7 @ 2,55
Cyl VS Nowakowska typ: [email protected]
ako 5.10 stawka 5/10 bwin
 
remisiek 48

remisiek

Użytkownik
A jak to dzisiaj jest?
Karne rundki biegane, czy doliczany czas?
A jeśli czas to ile za pudło?
I czy takie same zasady obowiązują u kobiet i u mężczyzn?
Dzięki za info:)
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Ja dalej wierze do konca, ze Tomek sie przelamie i zdobedzie medal, przygotowany jest bardzo dobrze, dziwi mnie, ze ciezko mu jest sie dostatecznie wylaczyc i skoncentrowac na strzelcnicy przeciez to juz cholernie doswiadczony zawodnik. Biegowo jestem spokojny. Dzisiaj przy odrobinie szczescia medal jest jak najbardziej prawdopodobny.

Ja gram na Tomka TOP 7 @ 2,55 bwin

Drugi typ jaki wybralem mysle, ze jest bardzo prawdopodobny

Cyl VS Nowakowska typ: [email protected] bwin

tutaj stawiam na Weronike Nowakowska, mysle, ze jest duzo lepsze zawodniczka, szybsza biegowo i lepiej strzelajaca, przy odrobinie szczescia stac ja nawet na medal

Podsumowujac dubelek
Tomek TOP 7 @ 2,55
Cyl VS Nowakowska typ: [email protected]

ako 5.10 stawka 5/10 bwin
Nowakowska lepsza od Cyl??
Ty popatrz na wyniki, a nie na jeden jedyny ostatni start. 5 miejsce to jedno z 3 miejsc w 30 w tym sezonie Weroniki. Poza tym 27 i 28. A Agnieszka 10 miejsc w 30. 189 punktów do 89 dla Agnieszki. Co do strzelania to Agnieszka strzela lepiej, procentów nie oszukasz.
Zdecydowanie odradzam ten typ.

A jak to dzisiaj jest?
Karne rundki biegane, czy doliczany czas?
A jeśli czas to ile za pudło?
I czy takie same zasady obowiązują u kobiet i u mężczyzn?
Dzięki za info:)
Rundy, zarówno u kobiet jak i u panów.
 
D 21

duza-stawka

Użytkownik
Dzisaj pewne bjoerdalen-greis 1 summan-ferry 1 neuer-jonsson 1 gram to za 500 przeanazlizowałe biegowo zdecydowanie sa lepsi na ostatnim biegu 2 błedy na strzelnicy bjoerdalen i greisa lecz 2 minuty szybciej na mete przybył norweg sumann też jest lepszym biegaczem neuer przy 3 blędach na strzelnicy była 10 a jonnson przy 4 była poza 50 jak sie nie myle coś kolo tego miejsca więc choby po razie lub dwa nawet gorzej strzelali to tak powinni dotrzec szybciej na mete gdyż nie dolicza się minuty do błedów tylko karna runda która wynosi 25 sek około Co o tym myslicie analizowałem to od samego rana ich ostatnie starty na igrzyskach ????
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Lepsza strzelecko jest cyl, natomiast nowakowska ostatnio zmieniła &quot;ryśka&quot; na &quot;zbyszka&quot;(tak nazywa swoje karabiny) i miejmy nadzieję że ostatnie dobre strzelanie nie było przypadkowe. Przy jednym pudle więcej jest w stanie z cyl wygrać bo biegowo jest najlepsza.
Bjerndalen win 3,2
Król biatlonu bez złota indywidualnie? Nie widzi mi się. Ale to jest biatlon
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Dla mnie oczywiste typy:
Bjoerndalen 1-3 @ 1,65 ⛔
Sikora 1-10 @ 1,8 ⛔
Ole pechowo w 1 starcie, podobnie jak i Tomek trafili na fatalne warunki i uplasowali się dość daleko, co spowodowało, że bieg pościgowy rozpoczynali z dość odległych pozycji. Obaj w bardzo dobrej dyspozycji biegowej, nieco gorzej na strzelnicy, ale Król z całą pewnością do samego końca będzie walczył o złoto. Sikora także z pewnością nie odpuści, bo to chyba jego ostatnia szansa na medal w karierze.
edit: brawo dla obu panów za strzelanie !!!
 
remisiek 48

remisiek

Użytkownik
Analizy analizami, a życie i tak pokaże swoje i pewnie znowu powiemy sobie, że mogłem(am) zagrać inaczej:) Mi wyszło tak:
Svendsen 1-3 kurs 1.66
Neuner 1-3 kurs 1.80
Krótko:
Svendsen dobrze biega i równo na strzelnicy. Nie pudłuje notorycznie, a przy dobrym biegu szansa na medal olbrzymia.
Neuer jak tylko nie &quot;spieprzy&quot; strzelania to o pozycje medalową jestem spokojny. Mam nadzieję, że nie powtórzy się jej sytuacja z biegu na 15 km
Pomyślę jeszcze nad parą Sumann - Landertinger 1 ale to po spacerku:)
Wszystkie kursy z bet365
Pozdrawiam
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Nowakowska lepsza od Cyl??
Ty popatrz na wyniki, a nie na jeden jedyny ostatni start. 5 miejsce to jedno z 3 miejsc w 30 w tym sezonie Weroniki. Poza tym 27 i 28. A Agnieszka 10 miejsc w 30. 189 punktów do 89 dla Agnieszki. Co do strzelania to Agnieszka strzela lepiej, procentów nie oszukasz.
Zdecydowanie odradzam ten typ.
Sezon sezonem, olimpiada rządzi się swoimi prawami, dla mnie Nowakowska jest dużo lepsza na olimpiadzie i tutaj upatruje swój sukces
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Sezon sezonem, olimpiada rządzi się swoimi prawami, dla mnie Nowakowska jest dużo lepsza na olimpiadzie i tutaj upatruje swój sukces
A na jakiej podstawie twierdzisz, że jest dużo lepsza??

Jedyne co to biega szybciej, ale też nie jakoś mega dużo szybciej.

Na bank nie strzela lepiej, co próbowałeś tam pisać wyżej, to wgl nie wiem skąd Ci się wzięło.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom