>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Biegi narciarskie sezon 2011/2012

Status
Zamknięty.
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Wyniki kwalifikacji:
1.Kowalczyk
2.Bjoergen
3.Jacobsen
4.Randall
...
8.Lehtemaeki
17.Kalla
21.Heeg
23.Johaug
25.Saarinen
28.Kristoferssen
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Bieg Justyny robił wrażenie. Zdystanowała jak w Canmore przed IO i to Marit, ładny rewanżyk. Oby tak dalej. Bjoergen przekombinowała z tym TdS, za mocno weszła w sezon i szybko się wypstrykała. Jest super. Zobaczymy jak sobie poradzi w dowolnym.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Witam w Nowym Roku!

Chciałbym polecić typu na bieg pań dzisiejszy,ale nie do końca rozumiem co oferuje Unibet nazywając zakład: Najlepsza pozycja końcowa(H2H)-bo startują dziewczyny z handicapami zdobytymi wcześniej.Mamy takie chociażby pary:

Kowalczyk-Johaug 1@1,45✅ czy też

Kalla-Haag 1@1,40✅

Kowalczyk ma minutę przewagi,Kalla 1,37 sekund.Po wysokich kursach wnioskuję jednak,że Unibetowi chodzi o czas dzisiejszego biegu(bez handicapów startowych).
Może ktoś mnie oświeci,bo ja w regulaminie nie znalazłem odpowiedzi.
@cysiek7-faktycznie,pisze jak byk:mass start.Jeszcze procenty chyba działają;) Z tych dwóch par w tym wypadku mniej pewna wydaje mi się mimo świetnej formy Kowalczyk,bo dziś może się po prostu trzymać czołówki bez ciśnienia na wygranie tego etapu TDS,no chyba że chce wygrać wszystkie. Kalla i Haag w zeszłym roku na tej trasie zajęły dwa pierwsze miejsca,Haag była lepsza o niecałą sekundę.W tym sezonie obie bez formy,jednak w TDS na razie zdecydowanie lepiej Kalla więc dziś sądzę że będzie przed Anną.
 
C 11

cysiek7

Użytkownik
Witam w Nowym Roku!
Chciałbym polecić typu na bieg pań dzisiejszy,ale nie do końca rozumiem co oferuje Unibet nazywając zakład: Najlepsza pozycja końcowa(H2H)-bo startują dziewczyny z handicapami zdobytymi wcześniej.Mamy takie chociażby pary:
Kowalczyk-Johaug 1@1,45 czy też
Kalla-Haag 1@1,40
Kowalczyk ma minutę przewagi,Kalla 1,37 sekund.Po wysokich kursach wnioskuję jednak,że Unibetowi chodzi o czas dzisiejszego biegu(bez handicapów startowych).
Może ktoś mnie oświeci,bo ja w regulaminie nie znalazłem odpowiedzi.
Dzisiejszy bieg jest ze startu wspólnego. Także pary w Uni są na pewno tylko na dzisiejszy bieg, a różnice czasowe są tylko do klasyfikacji generalnej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
7 2

7tomas7

Użytkownik
Jak dla mnie dzisiaj Kowalczyk znów będzie górą i wygra zawody. Przez ostatnie 3 dni dostarczyła samych pozytywnych emocji i dziś też tak powinno być. Jest po prostu w transie. Polecam
Wygra: Kowalczyk @2,10
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Jak dla mnie dzisiaj Kowalczyk znów będzie górą i wygra zawody. Przez ostatnie 3 dni dostarczyła samych pozytywnych emocji i dziś też tak powinno być. Jest po prostu w transie. Polecam
Wygra: Kowalczyk @2,10
Według mnie po takim kursie nie warto brać, trzeba wziąć też pod uwagę, że jest to jedna z konkurencji gdzie Marit i Therese mogą połączyć siły i spróbować zamęczyć ciągłymi atakami Kowalczyk. Tym bardziej, że jutro dzień przerwy. Ja właśnie spodziewam się jednak wygranej jednej z Norweżek, która nie wiem bo obie są bardzo dobre stylem dowolnym (łyżwa), a przecież to właśnie ten styl będzie kończył dzisiejszy bieg i nie da się ukryć, że obie Norweżki są lepsze łyżwą od Polki.
Pamiętamy przed rokiem walkę Kowalczyk z Johaug :] a dziś jeszcze Bjoergen się włączy.
Dla mnie kurs 2.10 na Kowalczyk jest zbyt mały by grać, tym bardziej, że dziś nie ma już 1 poważnej rywalki czyli Marit, a dwie bo dochodzi Johaug.
 
madmax22 46

madmax22

Użytkownik
Przed rozpoczęciem całego Tour de Ski zagrałem Kristoffersen lepsza od Saarinen. Wydawało mi się , że będzie dość łatwo. Teraz chyba jednak o jeden klasyk za dużo. Jak sądzicie co dalej potoczy się w tej parze? Da radę to jeszcze odrobić i kiedy?
 
C 11

cysiek7

Użytkownik
Przed rozpoczęciem całego Tour de Ski zagrałem Kristoffersen lepsza od Saarinen. Wydawało mi się , że będzie dość łatwo. Teraz chyba jednak o jeden klasyk za dużo. Jak sądzicie co dalej potoczy się w tej parze? Da radę to jeszcze odrobić i kiedy?
Trudno powiedzieć, jak to się dalej potoczny. Tak naprawdę do tej pory nie można określić w jakiej formie są panie w stylu dowolnym, bo prolog nie jest miarodajny. Ja zagrałem Kristoffersen w parze z Randall i ciągle wierzę w sukces tej pary. A co do Saarinen to wczoraj nie pokazała się z dobrej strony, Marthe też niby nie błyszczy ale liczę na to, że w ostatnim etapie młoda Norweżka pokaże klasę tak samo jak w zeszłym roku i twój typ powinien wejść. Ale o wiele mądrzejsi będziemy po dzisiejszym biegu jak zobaczymy panie w stylu dowolnym na troszkę dłuższym dystansie.
 
siara_1984@wp 196

siara_1984@wp

Użytkownik
Zgadzam się z tobą coolmen7. Norweszki są dobre łyżwą wiec Kowalczyk może miec trudno, sama Justyna powiedziała że schody dopiero się zaczynają cytuje &quot; Teraz dopiero zaczną się schody. Bieganie „łyżwą” po deszczu , to nie to samo, co wyścig stylem klasycznym, w którym zawsze czułam się dobrze&quot;. Ja się zastanawiam nad obstawieniem Pary Johaug- Kowalczyk 2
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Saarinen - Lehteenmaki 2 2.25 tobet ✅
Kurs bardzo przyjemny. Krista zeszłoroczna rewelacja Touru, w tym roku też osiąga dobre wyniki. Z kolei wczorajszy bieg Saarinen i w kwalifikacjach i w ćwierćfinale słabiutki. Niepokojące dla Aino Kaisy, bo skoro nie radzi sobie w sprincie klasykiem to i tu będzie problem by pokonać rodaczkę. Klasykiem obie powinny biec blisko siebie, jednak w dowolnym młodsza Finka powinna odjechać.

I taki mały wariacik z betsafe: na 2 blondyneczki Ropponen, Sarasoja + Kristoffersen ze Steirą. ✅✅⛔ Finki super, ale Steira zaskoczyła. Kristoffersen parę sekund nad Saarinen również odrobiła.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
03.01.12
Lahtenmaeki-Steira ⛔
2,00
betsafe
stawka 3/10
Kolejny dziwny dystans pod ktory ciezko znalezc jakies odniesienie w wynikach.. Steira swietna w klasyku ale slabiutka na krotkie dystanse wiec bardzo trudno mi oszacowac jej wystep na 3 km ktory jest nijaki. Jednak po dluzszym namysle predzej podpiac ten dystans pod 5 kilometorowke niz sprint a wiec Steira nie wypada tutaj tak zle. Na 5km w laczonym swietny rezultat i 4 sek straty do kowalczyk natomiast Finka az 30 sek. Juz to mowi o potencjale zawodniczek. W sprincie klasykiem Finka lepsza o 7 sek ale jak pisalem wczesniej dla Norwezki sprinty to utrapienie. Mam nadzieje ze Steira nie odpusci za bardzo jutrzejszych zawodow i pobiegnie tak jak wczoraj w Oberstdorfie. 2,00 zacheca.

Kalla-Kristoffersen 1,57 ⛔
Jacobsen-Ingemarsdotter 1,45 ✅
ako 2,28
stawka 3/10
betsafe
Dla Kristoffersen klasyk w tour de ski to utrapienie jakiego sie nie spodziewalem.. meczy sie i na krotkich i na dlugich dystansach. Kalla ogarnia sie juz troche po chorobie i biega coraz lepiej. Swietny wystep w sprincie a na 5 km w laczonym po klasyku 6 miejsce i dobry czas 14:12 a Norwezka 14;19 wiec biorac pod uwage ktora byla lepsza i w sprincie i na 5 km w tym stylu oba wyniki wskazuja nam Kalle.
To samo tyczy sie drugiej part. Jacobsen rewelacyjnie w sprincie i rowniez po chorobie juz nic nie widac, Szwedka 5 ale o wiele slabszy bieg kwalifikoacyjny i czasowo duzo tracila, na 5km Jacobsen lepsza o 10sekund wiec tutaj tez nie wiem dlaczego mialoby cos sie zmienic.
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
O ile to nie jest jakaś ściema z tym kolanem, to pojawiają się schody na drodze do zwycięstwa w TdS. Miałem grać Justynę grubiej, ale w takiej sytuacji odpuszczam.
Warto zwrócić uwagę na profil, bo trasa jest wymagająca jeśli chodzi o podbiegi na takim dystansie(3,3km).
http://www.fiscrosscountry.com/data/document/3.3-ladies-2012.jpg macie w linku, bo forum rozwala
coś wpiszę.
Randall-Kristoffersen 2 2.25 ✅
Raz na wozie, raz pod wozem z tą Marthe. Ciężko nadążyć. Typ więc troszkę ryzykowny. Ale na nieco krótszym dystansie w Falun w zeszłym roku w h2h wygrała o parę sekund. Wygrała z nią niespodziewanie w prologu łyżwą w Oberhofie. Na 5 klasykiem w biegu łączonym Marthe 7 miejsce, Kikkan dopiero 19 +12 sekund w stosunku do Norweżki. Również spory podbieg na trasie powinien bardziej sprzyjać Marthe. Po cichu liczę też na odpuszczenie Randall, bo pojutrze sprint dowolnym, a tam będzie miała sporą szansę na wygraną.
a z braku laku z betsafe: Johaug-AKS 1 + Cologna -Roening 1✅⛔
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Właśnie na bet365 pojawiły się kursy na dzisiejszy bieg Pań. Kurs na zwycięstwo Marit to 2,50!! Ja rozumiem, że Justyna póki co biega super ale jak faktycznie jest coś nie tak z tym jej kolanem to myślę, że warto postawić coś na Norweżkę.
+++
 
galgan 1,3K

galgan

Użytkownik
Właśnie na bet365 pojawiły się kursy na dzisiejszy bieg Pań. Kurs na zwycięstwo Marit to 2,50!! Ja rozumiem, że Justyna póki co biega super ale jak faktycznie jest coś nie tak z tym jej kolanem to myślę, że warto postawić coś na Norweżkę.
Nawet jeśli rzeczywiście istnieje jakiekolwiek ryzyko, że Justyna miałaby nei dokończyć Tour de Ski to na pewno nie na tym etapie.
To jedna z jej najbardziej odpowiadających konkurencji, ok 3 km klasykiem i to ze sporym podbiegiem.
Osobiście sądzę, że Justyna dzisiaj wygra i kolano w tym konkretnym dniu jej w tym nie przeszkodzi. Gorzej będzie później zwłaszcza jak to sama mówi - na 7 etapie.
Kurs na tobet 1.75 jak dla mnie satysfakcjonujący.
 
S 44

stal

Użytkownik
Therese Johaug - Aino-Kaisa Saarinen @ 2.73 Expekt⛔

Typ ryzykowny, jednak myślę że ma szanse powodzenia. Bieg na 3 km klasykiem to rzeczywiście dziwny dystans. Osobiście porównuje go do prologu gdzie panie biegły na 2,5 km(w rzeczywistości było to około 2,7 km). Tam o prawie 6 sekund wygrała Saarinen. Johaug oczywiście będzie starała się odbrabiać straty do swoich 2 najgroźniejszych rywalek i da z siebie wszystko, jednak mam przeczucie, że w tej parze ponownie lepsza okaże się Finka. Wydaje mi się, że buki przesadziły z kusami na ten pojedynek i powinny być bardziej wyrównane. Ja pobieram kurs na Saarinen, jednak zagram za niewielką stawkę mając na uwadze, że typ jest dość ryzykowny.
 
pele69 3

pele69

Użytkownik
dzwią mnie pewne kursy. pojedynek Johung - Sarnen około 1.50 - 2.40
Tak więc Norweżka faworytką ale nie jakąś totalną. Procentowo 60%-40%.
Ale u tych samych bukow na Top3 w tym biegu kursy wygądają zgoła inaczej. Około 1.25 na Johung a około 3.00 na Finke. No tu już mamy kolosalną przewagę wg. kursów.
Dziwna sytuacja.
 
S 44

stal

Użytkownik
Znalazłem jeszcze jeden ciekawy typ na bwin:

Randall - Ishida @ 1.72✅

Jak dla mnie to promocja. We wszystkich dotychczasowych konkurencjach lepsza w tej parze była Randall. Mam nadzieje, że dzisiaj bedzie tak samo. W prologu na troche krótszej trasie Amerykanka wyrobiła sobie 19 sekund przewagi nad Japonką!!!
Polecam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom