>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

BluesQ 3funty bez depozytu

baz 25

baz

Użytkownik
jeden freebet jest na wyscigi konne epsom derby
edit
chyba jednak jest troche inaczej, ja postawiłem 3 funty na mecz a potem chciałem na te wyścigi ale odrazu zabrało mi odrazu 6 funtów
 
A 0

adam21

Użytkownik
Ja wpisalem ten kod june7 i w dalszym ciagu mam 0.00 zadnego freebetu nie dostalem to trzeba czekac czy automatycznie ci dopisza kaske?
 
szymongigant 1

szymongigant

Użytkownik
Chłopaki ja równierz psotawiłem 3 na Czechy i myslałem że będe miał jeszcze 3 Funty bo na początku miałem 6 a tu Lipa nie ma nic.Dziwne ale dobra jest kupon za 3 euro postawiony dobre i to teraz Czekam na wygraną Czechów i zobaczymy co dalej z tym bonem!!!
 
dudasz 1

dudasz

Użytkownik
kod działa, gdy postawisz za 3 Ł i zaznacyzsz, opcje że to z tego freebetu stawka spada i tak jak postawiłem na Czechy to za 3Ł mam 4.88Ł a normalnie miałbym 7.88Ł. Nie mam pojecia co sie stalo z pozostalymi 3 funtami ???? . Ktoś wie coś o wypłacie i obrocie?
 
celahim 4

celahim

Użytkownik
kod działa, gdy postawisz za 3 Ł i zaznacyzsz, opcje że to z tego freebetu stawka spada i tak jak postawiłem na Czechy to za 3Ł mam 4.88Ł a normalnie miałbym 7.88Ł. Nie mam pojecia co sie stalo z pozostalymi 3 funtami ???? . Ktoś wie coś o wypłacie i obrocie?
Freebet polega wlasnie na tym, ze zyskujesz tylko to, co ponad stawke, dlatego tez odejmuja Ci te 3 funty.
 
kamil1ti 0

kamil1ti

Użytkownik
dostałem 6 funtów, czyli za ile mogę teraz na Euro postawić ???
czyli ten freebet tylko na mecz Euro, a można dać np na koszykówkę ???
 
Do góry Bottom