>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

BluesQ 3funty bez depozytu

J 8

jerzyk63

Użytkownik
To śmieszne, ale ja nie mogę się wogóle zarejstrować, bo jak wybieram Mr w opcji Pan/Pani przy rejetsracji, to ciągle mi pokazuje błąd.
Czy mieliście tez coś takiego ?
 
J 8

jerzyk63

Użytkownik
ramzi - nie musisz mi mówić, co jest w błędzie, ja to wiem. Pojawia się bowiem komunikat, że nie wybrałem przy rejestracji konta opcji - zaznacz płeć. A przecież ja zaznaczam opcję &quot;Mr&quot;, czyli Pan. Tymczasem w kółko pojawia się komunikat, że nie wybrałem opcji - zaznacz płeć. I to jest bez sensu, bo przez ten w kółko powtarzająćy się komunikat, nie mogę się zarejestrować
 
A 2

algorytm

Użytkownik
Panowie rewelacja bukmacher ????
zagrany frebet na portugalia winer minimum 2 bramami po kursie 4.5 za owe 3 funty. wygrana 10.50. Zlecam o 23:14 na Moneybookers 10Ł i szook kase mam o 23:14 na MB ????
bez dokumentow itp . Tylko panowie prosba nie zakladac multum kont :dziekie polacy ????
 
J 8

jerzyk63

Użytkownik
No cholery można dostać. Usiłuje się zarejestrować. W rubryce &quot;Title&quot;, zaznaczam opcję &quot;Mr&quot; i ciągle wyskakuje ten komunikat: &quot;An error occurred whilst processing your registration. Problem fields are highlighted below.&quot;
 
risto44 0

risto44

Użytkownik
Witam, probuje sie dzisiaj caly dzien zarejsrtowac na bluesq.com, ale po klikniecu &quot;create my account&quot; wyskakuje &quot;Busy&quot; i nic sie dalej nie dzieje.... mial ktos podobny problem?
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
No cholery można dostać. Usiłuje się zarejestrować. W rubryce &quot;Title&quot;, zaznaczam opcję &quot;Mr&quot; i ciągle wyskakuje ten komunikat: &quot;An error occurred whilst processing your registration. Problem fields are highlighted below.&quot;
I tylko przy opcji &quot;Title&quot; podswietla Ci sie ze blad?
Ja mialem ten sam napis co Ty, ale nic sie nie podswietlalo, wiec przez chwile nie wiedzialem o co chodzi. Nie mialem jednak zaznaczonej zadnej opcji depozytu, zmienilem na Moneybookers i dalej juz poszlo gladko ????
 
risto44 0

risto44

Użytkownik
Probowalem juz na IE, Mozilli i Operze, niestety dalej &quot;busy&quot; i nie przechodzili dalej nigdzie. Zaznaczam ze mam dobry internet i wszystko chodzi szyko i tak jak nalezy... Pomoze ktos????????? Please...
 
S 0

sorvali

Użytkownik
june 7 Panowie był wczoraj ;] więc pewnie po promocji.
a w ogóle to żałosny buk - support odpisał mi dopiero dziś po prawie 24h, abym w celu weryfikacji konta wysłał skan dowodu, skan rachunku bankowego oraz obustronny skan karty kredytowej zarejestrowanej na dane konta gracza..
chyba im się we łbach poprzewracało
 
baz 25

baz

Użytkownik
jak dla mnie buk SWIETNY wypłata na mb w czasie rzeczywistym, nie trzeba czekać na kase, żadnych weryfikacji dany, naprawde super.
 
Do góry Bottom