>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

BluesQ 3funty bez depozytu

J 53

jaqbts

Użytkownik
june 7 Panowie był wczoraj ;] więc pewnie po promocji.

a w ogóle to żałosny buk - support odpisał mi dopiero dziś po prawie 24h, abym w celu weryfikacji konta wysłał skan dowodu, skan rachunku bankowego oraz obustronny skan karty kredytowej zarejestrowanej na dane konta gracza..
chyba im się we łbach poprzewracało
widocznie jestes jakims podejzanym typkiem. Nikomu innemu tak nie robili ????
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
june 7 Panowie był wczoraj ;] więc pewnie po promocji.
a w ogóle to żałosny buk - support odpisał mi dopiero dziś po prawie 24h, abym w celu weryfikacji konta wysłał skan dowodu, skan rachunku bankowego oraz obustronny skan karty kredytowej zarejestrowanej na dane konta gracza..
chyba im się we łbach poprzewracało
Co masz na mysli mowiac ze buk zalosny? Dlatego, ze chca zweryfikowac Twoje dane? Co w tym dziwnego? Buk jest jak najbardziej w porzadku, a to ze weryfikuja konta to tylko dobrze o nich swiadczy. Chyba, ze masz kilka kont u nich i dlatego Ci sie to nie podoba.
 
S 0

sorvali

Użytkownik
nie mam wielu kont, pierwszy raz o tym buku słysze, zakładałem konto jak wszyscy wczoraj i tylko u mnie taki cyrk. a żałosny, bo o ile rozumiem skan dowodu czy paszportu, to żądanie calej reszty dokumentów czy skanów w momencie gdy dopiero zakładam konto jest po prostu śmieszne !
rozumiem gdybym chciał stamtąd wypłacić kasę, ale nie w tej sytuacji. wysłałem jeszcze jednego maila i dopiero teraz odblokowali mi konto - idiotyczne..
 
G 0

galakks

Użytkownik
problem z zarejestrowaniem
nie moge sie zarejestrowac:/ zarejestrowalem sie raz jak wybralem w Payment Type jdna z 4 mozliwosci ale pozniej jak juz mnie zarejestruje to i dalej tam ten deposit cos probuje robic to musze wpisac kod tego czegos co musialem wybrac przy rejestracji a bez tego nie chce mnie zarejestrowac:/ kicha
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
nie mam wielu kont, pierwszy raz o tym buku słysze, zakładałem konto jak wszyscy wczoraj i tylko u mnie taki cyrk. a żałosny, bo o ile rozumiem skan dowodu czy paszportu, to żądanie calej reszty dokumentów czy skanów w momencie gdy dopiero zakładam konto jest po prostu śmieszne !
rozumiem gdybym chciał stamtąd wypłacić kasę, ale nie w tej sytuacji. wysłałem jeszcze jednego maila i dopiero teraz odblokowali mi konto - idiotyczne..
Ja Ci powiem tak calkowicie na spokojnie i bez emocji. Wysylanie skanow uwazam za cos normalnego i wg. mnie bardzo potrzebnego (zakladanie wielu kont przez dzieciakow, okradanie niezweryfikowanych kont itd.). To, ze BlueSq chce od Ciebie skany teraz a nie dopiero przy wyplacie tez nie uwazam za cos zlego, a na przykladzie powiem Ci dlaczego. Przyklad dotyczy innego buka (Centrebet), ale jest bardzo obrazowy. Wplacilem tam kase bo byl bonus 100%, wyslalem skan dowodu (sam z siebie, nawet mnie o to nie prosili) zeby miec konto zweryfikowane jak najszybciej po to aby pozniej jak najszybciej wyplacic ewentualna kase. Bonusik obrocilem i zlecilem spora wygrana. Czekam tydzien po zleceniu i... cisza. Pisze do nich, a oni dopiero wtedy zebym im doslal jeszcze skan karty i jakis rachunek wystawiony na mnie. Doslalem im, po 2 dniach pisza znowu, zebym doslal jeszcze raz skan karty bo za duzo cyfr zakrylem z numeru karty zakrylem. Wyslalem ponownie tak jak chcieli. Wszystko to przedluzylo sie o wiele dlugich dni, dopiero chyba po 16 dniach mialem wszystko zweryfikowane tak jak nalezy i moglem zlecic wyplate. Gdybym wiedzial od poczatku jakich dokumentow oczekuja, to wszystko wyslalbym im w czasie obracania bonusa i pewnie juz dawno mialbym wyplate na koncie bankowym. A tak, to tylko wkurzanie sie na nich, ze nie powiedzili od razu czego chca przed wyplata.
Pozdrawiam
 
J 53

jaqbts

Użytkownik
Panowie nie ma o czym dyskutowac... ten buk jest zwyczajnie zajebisty. Przed chwila wyplacilem z niego 10f i od razu mialem na MB, a w dodatku mam tam jeszcze 2f ????
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
Panowie nie ma o czym dyskutowac... ten buk jest zwyczajnie zajebisty. Przed chwila wyplacilem z niego 10f i od razu mialem na MB, a w dodatku mam tam jeszcze 2f ????
Wiem, ze nie ma o czym dyskutowac bo buka znam od dawna (choc osobiscie konto zalozylem dopiero teraz) i wiem, ze jest solidny i wyplacalny. A weryfikacja kont na pewno nie jest ich minusem.
Pzdr
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
świetny buk ! ugrałem u nich 97 funtów i wypłata była bezproblemowa, dosłownie zrealizowana w czasie rzeczywistym ???? z tego co również zauważyłem, kursy również niczego sobie np. wczoraj grałem na live Dinga po kursie 1,72, a w tym samym momencie na bet365 kursy wynosił 1.35 ;)
i jeszcze dla potwierdzenia moich słów, screen potwierdzający wypłatę ????

 
I 0

iwan97

Użytkownik
Siema. Mam problem, a mianowicie przy rejestracji, przypadkowo zaznaczyłem formę wypłaty UKASH, nawet tego nie zauważyłem, myślalem ze zaznaczylem MB, ale rolka od myszki zjechalem na UKASH :/ Teraz chcialbym wyplacic kase z bluesq i czy jest mozliwosc zmienienia na MB?
 
Do góry Bottom