>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bon Schalke bet-at-home

Z 2

ziutek11113

Użytkownik
Trochę im się zmienił regulamin co do tego bonu, i teraz jest dobrze:

Service PL: Dzień dobry, w czym mogę pomóc?

Damian: Witam

Damian: Kilka dni temu dostałem bon od znajomego który mieszka w niemczech, teraz wyczytałem że moge stracić pieniądze, a wczoraj wpłaciłem swoje 20zł, o co chodzi?

Service PL: Proszę o numer konta gracza

Damian: 15544596

Service PL: Dziękuję, proszę o chwilę cierpliwości

Service PL: Panie Damianie widzę, że przesłał nam Pan również wiadomość e-mail

Service PL: Już wyjaśniam

Damian: czytam że ludzie dostają bany i nie wyplacają im pienięzy, ja mam konto dość długo u was

Service PL: Może Pan nadal grać na koncie gracza

Service PL: Potwierdził to nasz dział weryfikacji

Damian: czytam że ludzie dostają bany i nie wyplacają im pienięzy, ja mam konto dość długo u was

Service PL: Do chwili obecnej zagrał Pan za kwotę 45 PLN

Damian: idzie fama po internecie że jesteście najgorszym bukmacherem i ludzie nie chcą u was grać

Damian: dział weryfikacji mowi pani?

Service PL: Tak oczywiście

Damian: a gdy będę chciał coś wypłacić to strace pieniądze i konto?

Service PL: Opróc obrotu bonem proszę wykonać również obrót wpłaconą kwotą

Service PL: Po dokonaniu obrotu będzie Pan mógł zlecić wypłatę

Damian: jaki to ma być obrót?

Damian: tych moich pieniędzy

Service PL: Należy obrócić wpłaconą kwotą w dowolnej sekcji naszego serwisu po dowolnym kursie

Service PL: Proszę pamiętać, że obrotu bonem może Pan dokonać wyłącznie w zakładach sportowych

Damian: ok rozumiem, czyli nie dostane bana? jeśli będę chciał wypłacić część pieniędzy z bonusa?

Service PL: Wypłata możliwa będzie wtedy, gdy dokona Pan obrotu

Damian: Bo podobno bonus po jakimś czasie został zablokowany dla Polski, ale ja nie wiedziałem i juz wcześniej otrzymałem go od kumpla z niemiec

Damian: legalnie go pozyskałem.

Service PL: W czasie trwania promocji zmieniły się warunki i dlatego ta informacja nie jest aktualna

Damian: Jaka informacja nie jest aktualna konkretnie?

Service PL: Zapewniam więc Pana, że może Pan kontynuować grę w naszym serwisie

Damian: chce mi pan/pani powiedzieć że jako Polak będę mógł wypłacić pieniądze z bonusa?

Service PL: Informacja o blokowaniu Panie Damianie

Damian: to się zmieniło?

Damian: z bona*

Damian: bo chcę być pewien

Service PL: Jeżeli wygra Pan środki i wykona Pan bonus, to będzie Pan miał możliwość zlecenia wypłaty

Service PL: Wykona Pan obrót

Service PL: Przepraszam za pomyłkę

Damian: wypłaty z bonusa? Smile

Damian: bona*

Service PL: Tak

Service PL: Obrót bonem i wpłatą Panie Damianie

Damian: ok, zapisuje tę rozmowę i trzymam za słowo

Damian: życzę miłego dnia Smile

Service PL: Bardzo proszę, zapewniam Pana, że otrzymał Pan aktualne informacje

Service PL: Dziękuję za rozmowę i życzę miłego dnia
 
shayker 22

shayker

Użytkownik
Konto założyłem dawno temu, więc nie sądzę. Btw. regulamin promocji:
Gutscheinbedingungen
• Der Gutschein hat einen Wert von 10 Euro und gilt nur für Sport- und Livewetten.
• Eine Auszahlung ist möglich, wenn der Betrag innerhalb von sechs Monaten ab Einlösung 3x zu einer Mindestwettquote von jeweils 1,50 eingesetzt wurde.
Nie ma żadnych informacji o tym, że promocja nie obowiązuje Polaków. Czuję się potraktowany przez nich jak zwierzę. Może IBAS cos wskóra, bo sami z siebie raczej zdania nie zmienią.
To jest tylko skrócony regulamin, pełny masz pod tym linkiem http://www.schalke-at-home.com/teilnahmebedingungen/
W jednym z punktów wyraźnie jest napisane, że jest to promocja tylko dla uczestników z Niemiec, Austrii i Szwajcarii.
• Nur Teilnehmer aus Deutschland, Österreich oder der Schweiz sind zur Anmeldung zugelassen.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Pytanie, które mi się nasuwa to takie czy jeśli przegrałem ten bon to nie będę miał problemów na przyszłość czy tez po jakimś czasie jak buzzer zostanę poinformowany o zamknieciu konta i utracie środków...A sprawa ta nie dotyczy tylko mnie, bo wielu skorzystało z tego bona, który polecił Arquisek.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Mam podobne pytanie czy komuś jeszcze zamkneli konto i jest w podobnej sytuacji ?
W sumie staram się unikać wszelkich bonusów, tutaj jednak z ciekawości (nigdy wsześniej nie korzystałem z bonu) wpisałem, pograłem troche i mam z 150zł. Niedużo ale głupio by było tracić konto przez jakieś promo tym bardziej że buk dla mnie dobry.
Wiem że jest ogólna nagonka że mają marne kursy i słabą ofertę, ale rozumiem pro player lepiej sie czuje jak wtapia w szerszej ofercie po kursie 1,91 niz 1,85 ???? Prawda jest taka że mimo tej mizeri z kursami i ofertą, czesto przysypia z kursami , przyjmuje spore stawki i wolniej limitują co powoduje że jest lepszy od wiekszości &quot;smieciowych&quot; buków.
Heh. Co za różnica, czy mała kwota, czy duża? Skoro wypłacają cokolwiek,
co to jest duża a co to jest mała kwota? ????
Czytajcie uważnie mój post na tej stronie
Nie umiejszam kompetencji live czata ale jeżeli chodzi o polskojezyczny support to jest to średnio wiarygodne źródło ????
 
Z 2

ziutek11113

Użytkownik
Wydaje mi się że każdego sprawa jest rozpatrywana indywidualnie, ja tam wpłaciłem 20zł wczoraj, dziś mi napisali na czacie że nie będę miał problemu z wypłaceniem bonusa, czyli jest dobrze, zmienili regulamin co do tego bonusa (nie wiem czy zmienili faktycznie jakiś punkt) ale trzeba pisać do nich i pytać, wydaje mi się że banować będą tych którzy założyli konto dla tego bona, i nic kasy nie wpłacali.
 
pan-kracy 116

pan-kracy

Użytkownik
Ja 25 marca zrealizowałem bon a dzień później już zleciłem prawie 150zł i normalnie wypłacili na skrilla, nawet dość szybko. Konto mam aktywne, ale tak czy siak z niego nie korzystam i raczej nie będę.
Możliwe właśnie, że czepiają się do tych co sporo więcej ugrali.
 
W 26

wislaks

Użytkownik
a gdzie tam sprawdzic ile do obrotu zostalo bo mi ciagle pokazuje nieobrocony bon na kwote 41.98
Trzeba samemu policzyć lub zapytać się na live chacie chociaż tego drugiego w tym wypadku bym nie próbował, obracaj dalej w końcu ci to zniknie.
 
A 0

alande

Użytkownik
Skoro w regulaminie jest, że nie dla Polaków, to tylko dobra wola BAH-a jak wypłaca. I raczej nic się nie wskórałoby np. skargą do licencjodawcy. Mi wypłacili (choc nie była to kampania schalke), ale to pewnie dlatego, bo wcześniej miałem dość ujemny bilans u nich. Widocznie 1k to spora sumka dla nich. Dzięki za info trzeba uważać.
 
young-107430 57

young-107430

Użytkownik
To mi się udało i kasa doszła.W poniedziałek aktywowałem bonus we wtorek wieczorem wypłaciłem.150zł
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
melomanik 0

melomanik

Użytkownik
Moja historia jest bardziej interesująca ????
Przedwczoraj postanowiłem zacząć przygodę z bukami online. Założyłem konto i wpłaciłem trochę kasy korzystają przy tym z bonusu startowego 50%. Następnie znajomy podesłał mi ten kod do bonu i przy próbie jego wprowadzenia wyskoczył komunikat że kod nieaktywny. Siadł mi kupon z wczorajszej lm który puściłem z środków własnych. Logując się dzisiaj rano, konto było już zbanowane, mino iż nie dostałem z bonu ani grosza.
Na odp mailową czekam do teraz.
 
trance4life 0

trance4life

Użytkownik
Wygląda na to, że jak ktoś szybko obróci (w ciągu 1-2 dni) to mu się uda wypłacić,
jak ktoś wolno obraca to zdążą zablokować konto.
 
Do góry Bottom