>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bon Schalke bet-at-home

Z 2

ziutek11113

Użytkownik
Trochę im się zmienił regulamin co do tego bonu, i teraz jest dobrze:

Service PL: Dzień dobry, w czym mogę pomóc?

Damian: Witam

Damian: Kilka dni temu dostałem bon od znajomego który mieszka w niemczech, teraz wyczytałem że moge stracić pieniądze, a wczoraj wpłaciłem swoje 20zł, o co chodzi?

Service PL: Proszę o numer konta gracza

Damian: 15544596

Service PL: Dziękuję, proszę o chwilę cierpliwości

Service PL: Panie Damianie widzę, że przesłał nam Pan również wiadomość e-mail

Service PL: Już wyjaśniam

Damian: czytam że ludzie dostają bany i nie wyplacają im pienięzy, ja mam konto dość długo u was

Service PL: Może Pan nadal grać na koncie gracza

Service PL: Potwierdził to nasz dział weryfikacji

Damian: czytam że ludzie dostają bany i nie wyplacają im pienięzy, ja mam konto dość długo u was

Service PL: Do chwili obecnej zagrał Pan za kwotę 45 PLN

Damian: idzie fama po internecie że jesteście najgorszym bukmacherem i ludzie nie chcą u was grać

Damian: dział weryfikacji mowi pani?

Service PL: Tak oczywiście

Damian: a gdy będę chciał coś wypłacić to strace pieniądze i konto?

Service PL: Opróc obrotu bonem proszę wykonać również obrót wpłaconą kwotą

Service PL: Po dokonaniu obrotu będzie Pan mógł zlecić wypłatę

Damian: jaki to ma być obrót?

Damian: tych moich pieniędzy

Service PL: Należy obrócić wpłaconą kwotą w dowolnej sekcji naszego serwisu po dowolnym kursie

Service PL: Proszę pamiętać, że obrotu bonem może Pan dokonać wyłącznie w zakładach sportowych

Damian: ok rozumiem, czyli nie dostane bana? jeśli będę chciał wypłacić część pieniędzy z bonusa?

Service PL: Wypłata możliwa będzie wtedy, gdy dokona Pan obrotu

Damian: Bo podobno bonus po jakimś czasie został zablokowany dla Polski, ale ja nie wiedziałem i juz wcześniej otrzymałem go od kumpla z niemiec

Damian: legalnie go pozyskałem.

Service PL: W czasie trwania promocji zmieniły się warunki i dlatego ta informacja nie jest aktualna

Damian: Jaka informacja nie jest aktualna konkretnie?

Service PL: Zapewniam więc Pana, że może Pan kontynuować grę w naszym serwisie

Damian: chce mi pan/pani powiedzieć że jako Polak będę mógł wypłacić pieniądze z bonusa?

Service PL: Informacja o blokowaniu Panie Damianie

Damian: to się zmieniło?

Damian: z bona*

Damian: bo chcę być pewien

Service PL: Jeżeli wygra Pan środki i wykona Pan bonus, to będzie Pan miał możliwość zlecenia wypłaty

Service PL: Wykona Pan obrót

Service PL: Przepraszam za pomyłkę

Damian: wypłaty z bonusa? Smile

Damian: bona*

Service PL: Tak

Service PL: Obrót bonem i wpłatą Panie Damianie

Damian: ok, zapisuje tę rozmowę i trzymam za słowo

Damian: życzę miłego dnia Smile

Service PL: Bardzo proszę, zapewniam Pana, że otrzymał Pan aktualne informacje

Service PL: Dziękuję za rozmowę i życzę miłego dnia
 
shayker 22

shayker

Użytkownik
Konto założyłem dawno temu, więc nie sądzę. Btw. regulamin promocji:
Gutscheinbedingungen
• Der Gutschein hat einen Wert von 10 Euro und gilt nur für Sport- und Livewetten.
• Eine Auszahlung ist möglich, wenn der Betrag innerhalb von sechs Monaten ab Einlösung 3x zu einer Mindestwettquote von jeweils 1,50 eingesetzt wurde.
Nie ma żadnych informacji o tym, że promocja nie obowiązuje Polaków. Czuję się potraktowany przez nich jak zwierzę. Może IBAS cos wskóra, bo sami z siebie raczej zdania nie zmienią.
To jest tylko skrócony regulamin, pełny masz pod tym linkiem http://www.schalke-at-home.com/teilnahmebedingungen/
W jednym z punktów wyraźnie jest napisane, że jest to promocja tylko dla uczestników z Niemiec, Austrii i Szwajcarii.
• Nur Teilnehmer aus Deutschland, Österreich oder der Schweiz sind zur Anmeldung zugelassen.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Pytanie, które mi się nasuwa to takie czy jeśli przegrałem ten bon to nie będę miał problemów na przyszłość czy tez po jakimś czasie jak buzzer zostanę poinformowany o zamknieciu konta i utracie środków...A sprawa ta nie dotyczy tylko mnie, bo wielu skorzystało z tego bona, który polecił Arquisek.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Mam podobne pytanie czy komuś jeszcze zamkneli konto i jest w podobnej sytuacji ?
W sumie staram się unikać wszelkich bonusów, tutaj jednak z ciekawości (nigdy wsześniej nie korzystałem z bonu) wpisałem, pograłem troche i mam z 150zł. Niedużo ale głupio by było tracić konto przez jakieś promo tym bardziej że buk dla mnie dobry.
Wiem że jest ogólna nagonka że mają marne kursy i słabą ofertę, ale rozumiem pro player lepiej sie czuje jak wtapia w szerszej ofercie po kursie 1,91 niz 1,85 ???? Prawda jest taka że mimo tej mizeri z kursami i ofertą, czesto przysypia z kursami , przyjmuje spore stawki i wolniej limitują co powoduje że jest lepszy od wiekszości &quot;smieciowych&quot; buków.
Heh. Co za różnica, czy mała kwota, czy duża? Skoro wypłacają cokolwiek,
co to jest duża a co to jest mała kwota? ????
Czytajcie uważnie mój post na tej stronie
Nie umiejszam kompetencji live czata ale jeżeli chodzi o polskojezyczny support to jest to średnio wiarygodne źródło ????
 
Z 2

ziutek11113

Użytkownik
Wydaje mi się że każdego sprawa jest rozpatrywana indywidualnie, ja tam wpłaciłem 20zł wczoraj, dziś mi napisali na czacie że nie będę miał problemu z wypłaceniem bonusa, czyli jest dobrze, zmienili regulamin co do tego bonusa (nie wiem czy zmienili faktycznie jakiś punkt) ale trzeba pisać do nich i pytać, wydaje mi się że banować będą tych którzy założyli konto dla tego bona, i nic kasy nie wpłacali.
 
pan-kracy 116

pan-kracy

Użytkownik
Ja 25 marca zrealizowałem bon a dzień później już zleciłem prawie 150zł i normalnie wypłacili na skrilla, nawet dość szybko. Konto mam aktywne, ale tak czy siak z niego nie korzystam i raczej nie będę.
Możliwe właśnie, że czepiają się do tych co sporo więcej ugrali.
 
W 26

wislaks

Użytkownik
a gdzie tam sprawdzic ile do obrotu zostalo bo mi ciagle pokazuje nieobrocony bon na kwote 41.98
Trzeba samemu policzyć lub zapytać się na live chacie chociaż tego drugiego w tym wypadku bym nie próbował, obracaj dalej w końcu ci to zniknie.
 
A 0

alande

Użytkownik
Skoro w regulaminie jest, że nie dla Polaków, to tylko dobra wola BAH-a jak wypłaca. I raczej nic się nie wskórałoby np. skargą do licencjodawcy. Mi wypłacili (choc nie była to kampania schalke), ale to pewnie dlatego, bo wcześniej miałem dość ujemny bilans u nich. Widocznie 1k to spora sumka dla nich. Dzięki za info trzeba uważać.
 
young-107430 57

young-107430

Użytkownik
To mi się udało i kasa doszła.W poniedziałek aktywowałem bonus we wtorek wieczorem wypłaciłem.150zł
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
melomanik 0

melomanik

Użytkownik
Moja historia jest bardziej interesująca ????
Przedwczoraj postanowiłem zacząć przygodę z bukami online. Założyłem konto i wpłaciłem trochę kasy korzystają przy tym z bonusu startowego 50%. Następnie znajomy podesłał mi ten kod do bonu i przy próbie jego wprowadzenia wyskoczył komunikat że kod nieaktywny. Siadł mi kupon z wczorajszej lm który puściłem z środków własnych. Logując się dzisiaj rano, konto było już zbanowane, mino iż nie dostałem z bonu ani grosza.
Na odp mailową czekam do teraz.
 
trance4life 0

trance4life

Użytkownik
Wygląda na to, że jak ktoś szybko obróci (w ciągu 1-2 dni) to mu się uda wypłacić,
jak ktoś wolno obraca to zdążą zablokować konto.
 
Do góry Bottom