>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bonus Etoto

Status
Zamknięty.
ejber24 1,3K

ejber24

Użytkownik
Pierwszy raz zdarza mi się sytuacja, gdy bukmacher podważa zapisy własnego regulaminu, ewidentnie szukając luki, aby pozbawić mnie środków.

Sprawa wygląda następująco: W piątek zagrałem 3 kupony. 2 za środki gotówkowe i 1 za środki bonusowe. Kupon za środki bonusowe został przegrany. Kupony zagrane z salda gotówkowego nierozstrzygnięte (zwrot za PolskaDania). Część stawki została mi zwrócona na saldo gotówkowe, a część (do kwoty przyznanego mi wcześniej bonusu) na saldo bonusowe. Pomyślałem: ot zwykła pomyłka. Napisałem maila do działu obsługi klienta i w odpowiedzi otrzymałem suchy zapis z nowego regulaminu promocji, który dopuszcza takie praktyki:

14. Do czasu wykonania pełnego wymaganego obrotu wszelkie środki pochodzące z wygranych będą się pojawiać na saldzie bonusowym, aż do wysokości przyznanego bonusa, bez względu na to czy pochodzą one z zakładów postawionych ze środków gotówkowych czy bonusowych, następnie wygrane z zakładów postawionych za środki gotówkowe zwracane będą na saldo gotówkowe. Wygrane z zakładów postawionych za środki bonusowe zwracane będą na saldo bonusowe, a wygrane z zakładów postawionych za środki gotówkowe i bonusowe zwracane będą na saldo gotówkowe i bonusowe proporcjonalnie do stawki.

Z tym, że bonus miałem przyznany 14.10.2018 r. gdy ten sam punkt regulaminu wyglądał następująco:

14. Wygrane z zakładów postawionych za środki gotówkowe zwracane będą na saldo gotówkowe. Wygrane z zakładów postawionych za środki bonusowe zwracane będą na saldo bonusowe. Wygrane z zakładów postawionych za środki gotówkowe i bonusowe zwracane będą na saldo gotówkowe i bonusowe proporcjonalnie do stawki.

Czyli jasna i klarowna sytuacja, jakich wiele. Wysyłam odpowiedź wskazując na fakt, że powołują się na regulamin, który mnie nie dotyczy i przedstawiam powyższy zapis. Myślę sobie: sprawa zamknięta. Zapisy są ewidentne.

Jednak Etoto przysyła odpowiedź… Znów z suchym wycinkiem z regulaminu. Tym razem już prawidłowego (obowiązujący do 05.11.2018 r.). Powołują się na punkt 8. który brzmi:

&quot;8. W momencie przyznania bonusu, na koncie blokowana jest kwota równa kwocie bonusu. Aby ją uwolnić i móc wypłacić, należy obrócić nią zgodnie z regulaminem szczegółowym oferty.”

Tu już moje wkurzenie sięga zenitu. Punkt całkowicie niezwiązany z moją sytuacją. Saldo gotówkowe i saldo bonusowe są w punkcie 14. oddzielone od siebie na jasnych zasadach. Kwota bonusu została przegrana. Nie ma zatem żadnych podstaw, aby moje środki gotówkowe traktować jako bonusowe i wymagać ode mnie jakiegokolwiek obrotu.

Przyznam, że dawno nikt nie próbował mnie w sposób tak cyniczny oszukać. Pytanie do Was: czy mieliście podobną sytuację w etoto? Jak wyglądała u Was procedura rozliczenia bonusu? Czy w czasie obowiązywania starego regulaminu (do 05.11.2018) ktoś spotkał się z sytuacją, gdy jego środki były przerzucane do salda bonusowego?

Będę wdzięczny za wszelkie informacje. Jak również za info odnośnie ścieżki administracyjnej umożliwiającej mi dochodzenie moich praw. Myślę o Rzeczniku Praw Konsumenta. Macie jeszcze jakieś pomysły na interwencje?
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Przegrana środków bonusówch nie zwalnia z obrotu bonusem i depozytem. Myslales ze przegrasz bonus i reszte kasy bedzie mozna wyplacic?
Jesli przegrasz kwote bonusu przed obrotem to blokuja wysokosc bonusu z salda gotowkowego.
 
ejber24 1,3K

ejber24

Użytkownik
Nie spotkałem się z podobnymi praktykami u nikogo do tej pory. Jest dla mnie jasne, że zgodnie z punktem 8 kwota bonusu jest zablokowana do momentu obrotu, ale żaden punkt regulaminu nie wskazuje na możliwość przypisania środków gotówkowych do salda bonusowego. Co więcej: jest to ogólna praktyka wszystkich firm. Środki gotówkowe i bonusowe są tam jasno rozdzielone do chwili wykonania obrotu.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Nie spotkałem się z podobnymi praktykami u nikogo do tej pory. Jest dla mnie jasne, że zgodnie z punktem 8 kwota bonusu jest zablokowana do momentu obrotu, ale żaden punkt regulaminu nie wskazuje na możliwość przypisania środków gotówkowych do salda bonusowego. Co więcej: jest to ogólna praktyka wszystkich firm. Środki gotówkowe i bonusowe są tam jasno rozdzielone do chwili wykonania obrotu.
Wytlumacz mi mi tylko jedno : co ci to da ze rozdziela ci te środki skoro i tak musisz obrocic depozytem i bonusem kilka razy. Wtedy dopiero bedziesz mogl wyplacic pieniadze.
 
ejber24 1,3K

ejber24

Użytkownik
Obrót dotyczy bonusu, a nie środków gotówkowych. Etoto zabrało moje środki gotówkowe i dodało je do bonusowych. To znaczy, że nie mogę nimi dysponować. To nie jest praktyka z którą można się godzić. Dlatego pytam czy ktoś z Was miał taką sytuację? Jestem już jakiś czas klientem etoto i NIGDY z taką praktyką się nie spotkałem. Nie jest ona także potwierdzona w regulaminie.
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
A komuś się udało obrócić tym ich bonusem na start? Reklamują jako PROMO 1000, czyli 100% do 1 tys. zł. Ale wymogi niezłe: obrót 4x wpłata+depozyt, czyli 8 tys. zł pod warunkiem:
zakład pojedynczy o kursie min. 2,20 lub zakład wielokrotny o łącznym kursie kuponu 2,20. Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia na zakładzie wielokrotnym to 1,30;
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom