>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

British Elite League 2013

Status
Zamknięty.
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Peter Kildemand over 6,5 @ 1,35 Tobet✅9
Pograne jeszcze po 1,4 ale i po takim kursie nie jest źle. Pająk w fajnej formie, co potwierdza przy okazji praktycznie wszystkich zawodów. Wiadomo, że z Edkiem w parze, to nie tak łatwo ale jednak jak ktoś mocniej punktuje, to jest to Kildemand. Dzisiaj nie ma Andersena, a to oznacza, że Kildemand ma sporą szansę na 5 startów. Z resztą przy tym zakładzie, to ten piąty start niewiele będzie znaczył, gdyż jeśli ma pojechać w biegu 15, to te 7pkt musi zrobić. Jak dla mnie dobry bet, który można mega mocno zagrać, bo Kildemand 7pkt powinien bez problemów zrobić. W ubiegłym sezonie w Manchesterze przywiózł 10pkt w 5 startach.
Fredrik Lindgren-Tai Woffinden 2 @ 2,40 Tobet⛔11-6
Wiem, że Tajski trzeci dzień z rzędu jedzie, a kontuzja jest z nim, to jednak uważam, że ten kurs na niego to przesada. Obaj panowie dzisiaj spotkają się zapewne 2 razy: w biegu 13 i 15. To właśnie tam powinno się rozstrzygnąć kto wygra ten pojedynek. A kto im może zabierać punkty? Poza Kennethem Bjerre, to jakoś takiej osoby nie widzę, bo Larsen ostatnio w Anglii spuścił z tonu. Gdyby nie ta kontuzja, bo pewnie kursy byłyby odwrotne, a tak mimo wszystko uważam, że Tai ma spokojnie szansę być tu lepszy więc aż grzech nie zagrać.
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
Birmingham Brummies - Poole Pirates Poole +6 kurs 2.15
Co myslicie o tym typie? Wydaje mi się,że powinni wygrać bez tego handicapu .Skład piratów zdecydowanie mocniejszy ale róznie bywało z formą polaków.Chce zagrać za większą stawkę,dlatego chciałbym usłyszeć opinie innych.
 
garet 47

garet

Użytkownik
nie radzę się pakować w ten mecz grubiej.
Brummies to bardzo wyrównany, dobrze punktujący u siebie team, a Poole ma za dużo znaków zapytania. Holder swoje pojedzie, do tego zwyżka formy u Pawlickiego, ale reszta? Janowski chimeryczny, THJ nie przekonuje chyba nikogo po kontuzji, a jazda Stachyry to jak rzut monetą. Dla mnie no bet ze względu na chimery u Piratów. Widzę tam zwycięstwo gospodarzy jakimiś 6 punktami więc linia ustawiona przez b365 według mnie zawodowo.
 
K 46

karny

Użytkownik
nie radzę się pakować w ten mecz grubiej.
Brummies to bardzo wyrównany, dobrze punktujący u siebie team, a Poole ma za dużo znaków zapytania. Holder swoje pojedzie, do tego zwyżka formy u Pawlickiego, ale reszta? Janowski chimeryczny, THJ nie przekonuje chyba nikogo po kontuzji, a jazda Stachyry to jak rzut monetą. Dla mnie no bet ze względu na chimery u Piratów. Widzę tam zwycięstwo gospodarzy jakimiś 6 punktami więc linia ustawiona przez b365 zawodowo.
W pełni popieram. Zwodnicy z numerami 5-7 w drużynie Poole są tak chimeryczni i często w tym sezonie beznadziejni, że ciężko typować wynik tego meczu.
Jak już coś to stawiałbym na wyżej wspomnianego Holdera/Pawlickiego lub np. Martin Smolinski +1 (v Tomas H Jonasson -1) 1.95 - dość ciekawy bet, Smolinski trzyma równą formę w drużynie gospodarzy, dodatkowo jeden punkt na start, na przeciwko ma słabo spisującego się po kontuzji Jonasson&#39;a, który mimo ew. dużej liczby startów i tak może mieć problem z przebiciem Martina pod względem liczby punktów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
K 65

konji

Użytkownik
Jak już coś to stawiałbym na wyżej wspomnianego Holdera/Pawlickiego lub np. Martin Smolinski +1 (v Tomas H Jonasson -1) 1.95 - dość ciekawy bet, Smolinski trzyma równą formę w drużynie gospodarzy, dodatkowo jeden punkt na start, na przeciwko ma słabo spisującego się po kontuzji Jonasson&#39;a, który mimo ew. dużej liczby startów i tak może mieć problem z przebiciem Martina pod względem liczby punktów.
Mam tu ogromny dylemat. Bet ten byłby promocją, gdyby nie fakt, że Niemiec jedzie dziś z &quot;trójką&quot;, a wiadomo, że spod tego numeru trudniej zdobyć punkty, niż z rezerwy (jak w przypadku Jonassona). Mimo bardzo przyzwoitych ostatnich występów Martina, powstrzymałbym się przed stawianiem tego H2H, jak i zresztą całego meczu. Z jednej strony goście mają RR za Miśkowiaka, lecz patrząc na potencjalnych zmienników (o czym już wspominali przedmówcy), specjalnego pożytku mieć z tego wcale nie muszą.
 
K 46

karny

Użytkownik
Zauważyłem jeszcze Holder Over 12 2.3 - w sumie jeżeli ktoś z Piratów ma tu zdobyć dużo punktów to on, acz Chrisowi ostatnio zdarzają się biegowe wpadki. Jak już wcześniej pisaliśmy mecz ciężki do typowania ale imho kurs ciekawy do pogrania
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
Moim zdaniem dobry bet to z SB Barker ( +2,5 ) - Janowski 1 1,85✅. Wiem ze Janowski bedzie z/z za Miśkowiaka ale wydaje mi sie ze Barker tez pojedzie 5 razy bo i w 15.Janowski nie blyszczy na Wyspach a Ben u siebie solidna firma.
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Co za dziwaczny mecz... Logika była bezsilna wobec wydarzeń losowych, które miały miejsce. Przed 15 biegiem kurs na 5:1 dla Poole w ostatnim wyścigu był dziwnie wysoki - ponad 3. Przy tej parze?! WTF?! Janowski i Holder na końcu zawodów byli nie do złapania. I faktycznie ze startu Piraci wyszli fantastycznie. Pewne prowadzenie 5:1 przy książkowej jeździe parą. Aż to trzeciego okrążenia, gdzie para się zbytnio od siebie oddaliła (Magic uciekł do przodu). Holder przy kredzie był zbyt wolny żeby samemu sobie poradzić z atakującymi z obu stron rywalami. Błąd na wyjściu z drugiego łuku trzeciego okrążenia i spada na ostatnie miejsce. Chyba po ucieczce Janowskiego (koniec drugiego okrążenia) Chris powinien zdecydowanie przejść na szeroką. Typ wyglądał świetnie. Szkoda...
 
emil1702 380

emil1702

Użytkownik
Nick Morris wystąpił w dwóch ostatnich spotkaniach Swindon Robins - wcześniej stosowane było za niego zastępstwo zawodnika - z następującym skutkiem: 8 oczek w 4 startach na torze w Manchesterze oraz 7 oczek i dwa bonusy na domowym torze w meczu z Coventry Bees, odpowiednio startując w parze z Rory Schleinem i Hansem Andersenem. Dzisiaj także dojdzie do pojedynku z Pszczołami, tym razem młody zawodnik został awizowany pod numerem czwartym w parze z Joshem Grojczonkiem. Morris będzie miał też okazję do dodatkowego startu, jako zastępstwo zawodnika za Petera Kildemanda.
Liczę, że Morris zdobędzize punkty na swoim koledzie w parze oraz na m.in. Summersie x2, Dyerze (Swindon) i Robsonie x2.

Nick Morris - over 6.5

bet365 | 2.10
4/10
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Morris over 6 @ 2,10 Bet365 ⛔ 1 pojechał jak na kapitana przystało ????
Morris pod 4 z Joshem Grajczonkiem. Do tego dodatkowy start w R/R za Kildemanda. Swindon wystawia dzisiaj żałosny skład któremu przywodził będzie Doyle i właśnie Morris. Letko dziabnie 7 oczek.
e: dla tych co się burzyli że za późno podane - odpowiedź jest taka że nie każdy siedzi cały dzień na forumku, raz można podać na godzinę przed meczem co się grało innym razem nawet na minutę czy dwie kto zdąży to jego sprawa.
 
K 46

karny

Użytkownik
Magnus Zetterstroem +3 (v Maciej Janowski -3) @ 2.20 Bet365
Myślę, że ciekawy bet - Zorro dostaje w prezencie na start 3 pkt. ostatnio jeździ na stabilnym wysokim poziomie a rezerwowi nie powinni zabierać mu zbyt wielu punktów. Naprzeciw ma Janowskiego, który ostatnim czasem może trochę poprawia osiągi ale dalej nie są to jakieś cuda więc wydaję mi się, że ciężko mu będzie zdobyć aż tyle punktów żeby wygrać ten pojedynek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Magnus Zetterstroem +3 (v Maciej Janowski -3) @ 2.20 Bet365✅14
Myślę, że ciekawy bet - Zorro dostaje w prezencie na start 3 pkt. ostatnio jeździ na stabilnym wysokim poziomie a rezerwowi nie powinni zabierać mu zbyt wielu punktów. Naprzeciw ma Janowskiego, który ostatnim czasem może trochę poprawia osiągi ale dalej nie są to jakieś cuda więc wydaję mi się, że ciężko mu będzie zdobyć aż tyle punktów żeby wygrać ten pojedynek.
Pamiętaj, że Janowski dzisiaj ma dodatkowy start jako zz-etka, a dodatkowo niemal bankowo pojedzie w 15 biegu z Holderem, tak więc może wyjść nawet przewaga 2 startów, a to już sporo. A ode mnie jeden bet ale mocny:
Chris Holder over 13,5 @ 1,72 Tobet✅14
Dzisiaj zz-etka za Przemka Pawlickiego wobec, której wszyscy Piraci mogą jechać. Rzecz jasna jednym z nich będzie Crispy, który w piątek na Arlington wykręcił komplet. Dzisiaj może maxa nie będzie ale myślę, że solidny wynik zrobi. 6 startów i zdobycie przez niego 14pkt to nie jest jakiś problem, gdyż jedzie 3x z Tungate&#39;m, który mu punktów nie zabierze. Wiadomo, że Zagar trudny rywal ale nawet jeśli przegra z nim 3 razy, a tego nie przewiduje, to może zakład wejść. Reszta do objechania spokojnie.
 
yetz 18

yetz

Użytkownik
The Belle Vue &#39;Rentruck&#39; Aces take on the Poole Pirates on Monday 7-30pm

Poole have had to re-shuffle their line-up ahead of tomorrow&#39;s clash after ongoing problems with a leg injury have forced Przemyslaw Pawlicki to sit out of their side.

The Pirates will operate the Rider Replacement facility for the injured Pawlicki, and have drafted in Aces asset Richie Worrall at No.4 as a cover for Robert Miskowiak.

Teams:
Belle Vue &#39;Rentruck&#39; Aces: Matej Zagar, Kevin Wolbert, Craig Cook, Kauko Nieminen, Magnus Zetterstrom, Ulrich Ostergaard, Ales Dryml (C)
Manager: Jason Attwood

Poole ‘Coastal Aluminium’ Pirates: Chris Holder (C), Rohan Tungate, Przemyslaw Pawlicki (R/R), Richie Worrall (G), Maciej Janowski, Micky Dyer (G), Josh Grajczonek (G) Manager: Neil Middleditch
źródło:http://www.bellevueaces.co

Z/Z za Przemka. Za Miśkowiaka wchodzi Worrall. Magic przesuniety pod &quot;5&quot;
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Harris - Woodward @1,95 B365 ✅ ✅ ✅ 10 - 1
Chris jeździ bardzo często jako gość w Wolverhampton. Dziś zastępuje Woffiego, który odpoczywa. Zarówno Woodward jak i Harris nie błyszczą w tym sezonie, ale patrząc na zeszłoroczne wyniki Harrisa + IMA w tym roku o jego wynik na torze w Wolverhampton jestem spokojny. Woodward ostatnio nie jechał w Lublinie, ten sezon słaby. Niby 50/50 patrzac na suche statsy, ale wg mnie to Harris jest zdecydowanym faworytem.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Worrall +3 - Kildemand @1,57 &gt; a było @1,90 B365 ✅ 6 - 8
Dodatkowy start jako z/z Worralla. Dołóżmy do tego, że jeździł wybornie z pozycji rezerwowego. Dziś nr 2 trudniejszy w parze z Iversenem, ale to nie znaczy, że w 5 biegach nie jest w stanie przywieść około 8-9 oczek. Duńczyk w dobrej formie wczoraj w Szwecji przyzwoicie, ale mimo to uważam, że dodatkowy start Worralla +3 oczka to dużo. Powinno wystarczyć, a jeśli w 15 pojedzie Troy z Chrisem to będzie cudnie.
 
jurasicbart 167

jurasicbart

Użytkownik
Grajczonek jedzie na pewno( official website Poole Pirates) wiec warto pograc. Ciekawe tylko jak spisze sie Pawlicki po kontuzji.Za Miskowiaka ZZ.
&quot;Poole will use a guest replacement for Jonasson for tonight&#39;s meeting against Belle Vue with Josh Grajczonek answering the call.&quot;
 
K 46

karny

Użytkownik
Zastanawiam się nad graniem Cook +1 vs Janowski 2.37 Bet365. Cook powinien pojechać 6 biegów ze względu na to ZZ i chyba oprócz Zagara jest jedynym zawodnikiem, który będzie przywoził punkty dla Asów. W parze ma słabego Kauko więc punktów raczej nie potraci. Janowski pewnie też 5-6 startów bo jest ZZ za Roberta ale nie wiadomo czy pojedzie w 15 - do tego na rezerwie będzie świetnie spisujący się Grajczonek, który może trochę punktów mu urwać. Jakieś opinie na ten temat ;) ?
 
jurasicbart 167

jurasicbart

Użytkownik
Wiem, ze ktos musi punkty zdobywac dla Asow, ale kusi mnie Zagar ponizej 13pkt za 2.10 w bet365 i podporka na rowno 13 (za drobniejsze) kurs 7.50.U siebie ostatnio z Piratami mial 9, dzis ZZ dochodzi ale mimo wszystko punkty ma na kim tracic
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom