>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

British Elite League 2013

Status
Zamknięty.
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
wracamy do BEL, oferta tragiczna - buki zdecydowanie nie dają alternatyw i wyboru zdarzeń. Coś udało mi się wybrać i uważam to za bardzo bezpieczny zakład.
Wolverhampton Wolves - Swindon Robins +6.5 @ 1.8
Unibet
Kurs i handi rewelacja, Rudziki to chyba najlepiej jeżdżąca na wyjazdach ekipa. Obiekt Monmore Green nie ma w sobie aż takiego handicapu jak choćby tor w Eastbourne czy Belle Vue. Brak Lindgrena u gospodarzy - za niego PK czyli delikatne osłabienie jednak, bo okularnik na Wyspach w tym sezonie bez błysku do którego przyzwyczaił. Brak Proctora - za niego z/z, dobry Skóra, słabiutki ostatnimi czasy Wells i mistrz Tajski to trzon drużyny. Na rezerwie młodzi Szwedzi - Lindgren i Thorsell - szału nie ma, tragedii też nie. Goście to przede wszystkim mega wyrównane zestawienie, Andersen, Kennett, Kildemand, Batchelor... Riderzy, którzy spokojnie powinni punktować na dobrym poziomie. Na rezerwie Howarth, który lubi tor w Wolverhampton i dobry startowiec Birks. Na rezerwach nie ma jakieś gigantycznej przewagi u Wilków, a pozycje 1-5 mimo wszystko ze wskazaniem na Swindon. Nie ma innej opcji jak gra na gości, dla mnie mecz 50/50, a tu taki piękny hc ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Korneliussen +2 - MBJ @ 1.7
Bet365
buk zasugerował się dobrym występem (gość w Poole) młodego Duńczyka i mocno przecenił jego możliwości na Wyspach. Korniszon po kontuzji wraca do siebie, przyzwoite spotkanie wyjazdowe, a u siebie jest jeszcze stabilniejszy i groźniejszy. Wielce prawdopodobne 5 startów u obu panów (z/z u MBJ, Korn w 15tym), znajomość toru, doświadczenie i umiejętności patrząc przez pryzmat Wysp po stronie Korneliussena i na niego polecam pograć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
King&#39;s Lynn - Peterborough 1 @ 1,90 Bet365 ✅ 47-43
Skąd ten kurs :?: Przecież w King&#39;s Lynn przegrywały w tym sezonie takie ekipy jak Wolverhampton, jak Poole, jak Coventry a ma wygrać najgorsza drużyna sezonu :?: wolne mi żarty. W tym roku odbyło się już jedno spotkanie między tymi drużynami na tym torze, co prawda meczu nie dokończono ale prowadzili gospodarze aż 41-33. Teraz formę złapał Worral i wraz z Korneliussenem tworzą bardzo mocną parę. Lasse Bierre z Iversenem bardzo fajnie czują się na torze jadąc razem, Schlein swoje zrobi. Na rezerwie Lebediev i gość Kozza Smith co jest dużym wzmocnieniem. Goście z R/R za Kościucha ale za niego nie może jechać ani Kenio Bjerre ani Buczkowski ani Kilokarpii więc z czym do ludzi :?: North i Hougaard z rezerwy to jest dość duża siła, nawet jak polatają to z ledwością 40 zrobi ekipa Panter.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
fajne spotkania dziś do typowania, cisza w temacie więc zacznę.
Eastbourne - Birmingham @ 1.95
Bet365
lider przyjeżdża do słabej w tym sezonie drużyny.. Czy aby na pewno słabej? Odszedł Giza, Cam złapał super formę, Simon jeździ na Arlington jak do tego przyzwyczaił, Bjarne poniżej dychy schodzi bardzo rzadko i na rezerwie Nilsson, który dorzuca ważne punkty. Nie ekscytowałbym się tak bardzo debiutem MM, bo od niego wiele zależeć nie będzie. Jest z/z za Drymla co daje dodatkowy start wszystkim oprócz numeru 1. U gości rezerwa, która nie gwarantuje zdobyczy punktowej akurat na tym torze, Harris który raczej startami nie powala, a to jest klucz to wygrywania w Eastbourne. Liderzy w postaci Cama i Bjarne moga być zbyt silni dla Doyla i Bombera, a druga linia (Simon, Timo) w mojej ocenie ze wskazaniem na Orły. Mega porażki BB do tej pory na Arlington i nie spodziewałbym się, aby dziś wygrali. Spotkanie w TV, Orły Trevora Geer&#39;a to lubią i według mnie spokojnie wygrają, przed spotkaniem zakładałem ujemne handi na poziomie 4-6 punktów dla gospodarzy, zatem tymbardziej pogrywam, bo kurs rewelacyjny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Simon Gustafsson under 7 @ 3,20 ✅ i dokładnie 7 @6,50 ⛔ Bet365
Nie dajmy się zwariować, gdzie z takimi kursami mi tu wyjeżdżają. 3 biegi z Camem do tego King, Barker i Harris raczej dobrze tu pojadą. Smoła i Doyle w formie, Brumies nie przypadkowo jest tak wysoko w tabeli i to oni są tu faworytem do wygrania.
Nilsson - Auty 2 @ 2,40 Bet365 ⛔
Auty z lepszym numerem jeśli chodzi o rezerwę. Do tego Josh pewnie poleci ze 6 razy, agrafka jest trudna ale już w przeszłości potrafił tu zapunktować. Nilsson bez rewelacji zawodnik na 6 punktów maksymalnie do tego Lahti jako drugi rezerwowy i on jest o wiele lepszy niż Nilsson to tego trudniejszy numer z rezerwy.
Czuja value w obu typach oraz w wygranej Brummies i to pewnie też za chwilę pobiorę w zależności jak w ostatnich 30 minutach zareaguje rynek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
K 65

konji

Użytkownik
Simon Gustafsson under 7 @ 3,20 i dokładnie 7 @6,50 Bet365
Nie dajmy się zwariować, gdzie z takimi kursami mi tu wyjeżdżają. 3 biegi z Camem do tego King, Barker i Harris raczej dobrze tu pojadą. Smoła i Doyle w formie, Brumies nie przypadkowo jest tak wysoko w tabeli i to oni są tu faworytem do wygrania.
R/R za Drymla może tu być decydujące. Również pograłem under, bo ufam, że Birmingham nie przyjedzie do Eastbourne w celach turystycznych i dzielnie zawalczy, ale nie zdziwiłbym się, gdyby Szwed na złość nam zrobił idealnie osiem, właśnie dzięki dodatkowemu startowi. ;)
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Nick Morris(-2)-Joonas Kylmakorpi 1 @ 2,10 Bet365✅11-4
Calkiem przyjemna opcja zagrania mlodego zawodnika Robins. Dzisiaj zapewne 5 startow gdyz jest zz za Kildemanda. Do tego jedzie w biegu 8 gdzie o punky powinno byc dosc latwo. Kylma w Anglii nice zachwyca a do tego ma trudny numer 5 a to oznacza start w mega trudnym biegu 13. Pro mimo ujemnego handi to jednak zawodnik miejscowych bedzie w ten parze faworytem i po takim kursie mozna pograc.
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Swindon -8,5 - Panthers 1 @ 1,80 Expekt
Co prawda Rudziki bez Pająka ale dodatkowy start dla Bacze, Kennetta i Morrisa i już powinno być 7 punktów. Do tego pewnie z R/R Howarth i jego też stać na 1-2 oczka z RR. Razem ok 8 tyle ile pewnie zdobyłby Pająk. Hans u siebie lata. Birks i Howarth z rezerwy swoje zrobią. Bacze, Kennett i Morris poniżej dobrego poziomu w Swindon nie schodzą. Pantery najgorsza drużyna ligi. Skład dupy nie urywa. Swindon jedzie o PO i dzisiaj wygrywa za 3 punty czyli co najmniej 7 oczkami ale myślę że nie będą bawili się w wynik na styku 3 oczek i zrobią -12 albo i więcej.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Danny King(+3)-Fredrik Lindgren 1 @ 1,80 Bet365✅10-9
Dosc ciekawy handicap, na jednego z liderow Brummies mamy. Danny w ostatnich spotkaniach praktycznie caly czas w okolicach, a nawet powyzej dychy. W wiekszosci dobre spotkania, wiec forma jest. Wobec kontuzji Harrisa, dzisiaj jako gosc Watt, a to jakos pewnosci punktow nie daje. Tak wiec, to na Danny&#39;ego spada wieksza odpowiedzialnosc za wynik ale licze, ze ja udzwignie. Na moje powinien pojechac 5 razy, bo rozklad biegow ma na tyle latwy, ze powinien zdobyc wiecej punktow od Smoly czy Watta, a w 15 widzialbym jego z Doyle&#39;m. Fred po kontuzji, jakos mega pewny nie jest ale zapewne kolo dychy wykreci dzisiaj. Wiadomo, ze numer 1, to biegi mimo wszystko ciezsze od numeru 3, co juz samo w sobie jest dobre dla tego zakladu. Dwa razy zapewne w parze z Woffindenem wiec dwie okazje do straty punktow, a do tego gospodarze maja kilku fajnych zawodnikow. Tak wiec na moje, to dodatni handicap, atut wlasnego toru i dobra forma - to wszystkie rzeczy, ktore przekonuja mnie iz King dzisiaj powinien byc lepszy w tym zakladzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Danny King(+2)-Peter Kildemand 1 @ 2,10 Bet365
Drugi dzien z rzedu gram na Kinga ale po raz kolejny mi sie podoba ten zaklad. Co prawda Brummies dzisiaj na wyjezdzie i to na Abbey czyli torze Swindon, to jednak Danny znowu powinien liderowac. Wczoraj 10+2 w 4 startach czyli komplet. Dzisiaj nie powinien tracic na Barkerze juz tyle, bo to wyjazd i tez od Bena takiej zdobyczy nie oczekuje. King uwazam, ze ma spore szanse na bieg 15, bo jego glownymi rywalami beda zapewne Doyle i Smola ale Niemiec jedzie w biegu 13 z Hansiem i Troyem wiec tam straty zapewne beda. Jesli chodzi o Kildemanda, to tutaj ciezej bedzie mu sie dostac do biegu 15, bo praktycznie kazdy z jego kolegow z numerami 1-5 ma spore szanse. Hansio i Troy liderzy, Morris tez ostatnio fajnie smiga, a Edek u siebie takze mocny i licze, ze bedzie Pajakowi zabieral dzisiaj punkty. Tak wiec mozliwe, ze jeden start wiecej bedzie mial King i to w tej kwestii mnie ciagnie, do gry na niego.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Kasprzak + 2 - Skórnicki @ 1.8
bet365
co prawda miałem w planie grać coś na Adama, ale widząc takie zestawienie nie zastanawiałem się ani przez chwilę. Skóra w przyzwoitej dyspozycji, 6 startów dziś, ale umiejętnościami i tak odbiega od Kaspera, który oprócz Tajskiego nie ma dziś przeciwnika. Powinien zakręcić koło 11 punktów i to w zupełności powinno wystarczyć. Skórnicki oprócz KK i Hot Scotta może mieć problemy z Zengim oraz Smithem, który ostatnio robi imponujące wyniki. Nawet przy braku handi bym próbował na Kasprzaka, a tu jeszcze dodatkowe punkty przed spotkaniem powinny załatwić sprawę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
bardzo ciekawe spotkanie dziś. Wiele wymuszonych roszad w składach. Brak Michelsena, Woodwarda, Nilssona, Ułamka, Drymla, Doolana. Mimo to w Eastbourne rewanż i jeden szybki typ:
Lahti -1 v Lawson @ 1.66
Bet365

Według mnie oczywista oczywistość. Fin odnalazł się na dobre, świetne wyniki w odróżnieniu do początku rozgrywek. Lawson miał błysk, a teraz już w normie 6-7 pkt/mecz. Lahti prawdopodobnie wystąpi 6-7 razy w obliczu z/z i gości. Lawson raczej 4-5 także przewaga startów już po stronie Lahtiego. Znajomość toru nieprzeciętna, Lawson jechał tylko raz co może mieć niebagatelne znaczenie w kontekście mojego zakładu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
Chris Harris @powyżej 5 punktów 1.65 Bet365 ⛔
nie wiem co to ma znaczyć i nie ma co tu pisać, dali to trzeba grać...
// 5 z 3 bonusami.... :eek: :eek: :eek:
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Poole Pirates(-11)-Peterborough Panthers 1 @ 1,70 Bet365⛔
Kurs juz spadl ale i tak warto, bo Piraci teraz powinni wygrywac praktycznie wszystko, jesli nie bedzie kontuzji. Ward, THJ, Herbie, Magic to mega mocna czworka, ktora zrobi razem ponad 40pkt i to spokojnie. Do tego Tungate od czasu, do czasu potrafi zaskoczyc, a na rezerwie Dyer i Howarth(gosc) tez jakies oczka dorzuca i mysle ze ta trojca swoje zrobi. U gosci jest Bjerre i to wlasciwie tyle z podstawowej piatki, bo reszta bedzie miala problemy z druga linia gospodarzy. Na rezerwie nieoceniony Hougaard ale tez przegrywac jest z kim. Do tego goscie maja problem taki, ze ciezko gdziekolwiek jokera uzyc, bo moga miedzy biegami 5-12, a tam w kazdym biegu, jeden z liderow Piratow wiec ciezko bedzie 6 oczek walnac.
T.H.Jonasson(-2)-Joonas Kylmakorpi 1 @ 1,66 Betsafe⛔
Pojedynek dwoch Skandynawow i tutaj lepiej wyglada THJ. Co prawda jedzie w parze z Wardem ale ostatnie dwa wystepy na Wimborne Road, to cudo, bo zdobyl po 12pkt. Poza tym, ze trzy razy jedzie z Darkym, to ma bieg 8, gdzie co najmniej 2pkt przywiezie, bo jedynym godnym uwagi rywalem jest Hougaard. Tak wiec w okolicach 10pkt powinien sie THJ zakrecic, a moze i znowu dostanie szanse w biegu 15. Kylmakorpi ostatnie spotkania przecietne ale tez i uklad biegow ma zazwyczaj nie latwy. Jedzie z rezerwowymi czyli punkty moze tracic, a do tego czeka go bieg 13 czyli Ward, Magic i Bjerre, a wiec zero mozliwe i to mocno. Jak dla mnie duza przewaga po stronie THJ i koniec kropka.
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
handicap +11 na Kings Lynn Stars wygląda bardzo interesująco jesli jadą takim składem jak podają syfy.Potwierdzi ktoś skład gwiazd?Bo jesli nie będzie zmian uważam ,ze sa nawet w stanie wygrac bez handi.
PS. po odpowiedzi do usunięcia .;)
 
S 269

sztywny

Użytkownik
handicap +11 na Kings Lynn Stars wygląda bardzo interesująco jesli jadą takim składem jak podają syfy.Potwierdzi ktoś skład gwiazd?Bo jesli nie będzie zmian uważam ,ze sa nawet w stanie wygrac bez handi.

PS. po odpowiedzi do usunięcia .;)
z tego co czytałem na oficjalnej stronie to taki skład pojedzie i również według mnie warto spróbować win Gwiazd a handi +11 według mnie grubo można zagrać
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom